IR

Latvijas vecākā partija aicina pievienoties savām rindām

Viedokļi

imantsran Ja gribi kaut ko izmainīt politiskajā sistēmā, organizē referendumu par 1922.gada (atjaunots 1925.) Vēlešanu likuma atjaunošanu, kas dos piemērot "Grozāmos sarakstus" un izsvītrot nevēlamos. Šodienas Vēlēšanu likums _ politiskā afēra un vēlēšnās var piedalīties tikai 5 vēletāji - katrā apgabalā pa vienam un vēlēšanas būs notikušas, varat visi vēlētāji izsvītrot visus kandidātus 100% un visi ievēleti. Tagad tu nevari nobalsot pret kādu partiju vai kandidātu svītrojot kandidāus vai citādi utt. Plusu likšana un svītrošana pašlaik ir pelei siers slazdā, kaut daudzi par tiem priecājas, bet smagi iekrīt.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  3.janvāris 2017 15:22
imantsran Ja aicini pievienoties, vismaz uzraksti, kas tas par zvēru, kuram pievienoties, kas, kad to radīja, kas tajā sastāvēja un kas ir šī raksta iniciatori un citas ziņas, citādi izskatās kā acinājums ir provokācija - pievienojieties putiniskajai Saskaņai, kura viltīgi piesavinājās sociku vārdu, kaut no tā viņiem nav pat smakas, kur nu nosaumums.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  3.janvāris 2017 15:32
kaspars712 Nu, aicinātāja uzvārds izklausās ļoti latvisks, taču... Šī dzimta ir visai... Viens Puķe ir Putina baikeris, citam ir manīti vairāki profili facebook... un dīvaina partija, kura pat savus biedrus slepenībā tur. Sk. mājas lapu... www.suverenitate.lv/r...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 12:05

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai

    Vēl par šo tēmu