IR

Kā iznīcināt Latvijas valsti?

Viedokļi

Miervaldis Cilvēki ''nepameta valsti'', viņi izmanto Eiropas kopējā tirgus piedāvātās iespējas nopelnīt sev adekvātu algu un cilvēka cienīgu pensiju. Starp citu, algu un pensiju maksā ne jau valsts, bet darba devējs. Tas, uz kuru balsi nepacelsi - uzreiz nonāksi uz ielas un, ja par tevi nav maksāti nodokļi, varēsi turpat sākt ubagot. Toties pacelt balsi uz valsti ir drosmīgi, stilīgi un brīvdomīgi.

Eieopas latvieši nav drauds Latvijai un nevar tāds būt. Drauds Latvijai ir idejiskie nihilisti, kuri, izmisīgi kliegdami, aizstāv savas tiesības nemaksāt nodokļus (!!!) bet, pienākot vecumam, prasīs, lai sabiedrība viņus baro. Labi, protams - viņiem taču pienākas!!! Drauds Latvijai ir idejiskie lumpeņi, kas atdodas Ušakovam par tramvaja biļeti. Drauds Latvijai ir pārprastā nacionālisma sludinātāji, kuri joprojām dzīvo aiz padomju dzelzs aizkara un uzskata, ka cilvēks, kas pārbrauc bijušās PSRS robežu, ir kaut ko ''pametis'' vai ''nodevis''.

Un vispār, ja kādreiz rodas šaubas par Latviju, pārlasiet ''Mērnieku laikus''. Tumsas valstībā, kur kā gaismas stars spīdēja tikai Liena, dzīvoja arī tie, kuru mazdēli pēc pusgadsimta dienēja strēlnieku pulkos un apgrieza pasauli otrāi. Starp oļiņietēm un švaukstiem, pietukiem ķenčiem viņi nekā neizcēlās. Bet viņi bija.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  22.novembris 2016 12:37
edge_indran -----------Miervaldis:"... darba devējs. Tas, uz kuru balsi nepacelsi - uzreiz nonāksi uz ielas....."
========================================================================================
Šoreiz lieku (-mīnusu) - par nekaunību, demagoģiju un tumsonību. Vienu dienu pēc Zolitūdes Maxima traģēdijas labāk būtu Latvju dainas palasīt:"Runāšana sudrabs,...."

Veikalu darbinieki jūtas kā zombiji un vergi

Capitalism-a-love-story


www.db.lv/tirdzniecib...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 18:38
Miervaldis Mīnusu par demagoģiju, nekaunību un tumsonību tēmu komentēt nespējīgais Kremļa debiltrollis, kurš nevar pateikt nevienu vārdu nevienā tēmā, saņem atpakaļ. Kopā ar ieteikumu nelasīt komentārus, ja nepatīk, un nebezdēt, ja nav ko teikt.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:43
Miervaldis Atgādinu autoram, ka latvietis Eiropā nav nekāds neelgālais migrants. Pirmkārt, latvietis Eiropā atrodas legāli, viņa Latvijas pase ļauj šķērsot jebkuru robežu un iziet jebkuru kontroli. Otrkārt, Eiropas latvietis strādā tādu pašu darbu kā vietējie, saņem tādu pašu algu un maksā tādus pašus rēķinus. Treškārt, arī no Latvijas vēstniecības Eiropā var nobalsot par nacionāli domājošām Latvijas partijām, bet idejiskais nodokļu nemaksātājs Latvijā var nobalsot par lielkrievu šovinistiem.

Eiropas latviešus nevajag ne kaunināt, ne aģitēt, ne just viņiem līdzi. Starp citu, ja Latvija nebūtu Eiropas Savienībā, tad Eiropā atrastos vēl vairāk latviešu, bet jau ka nelegāļi.

Bija laiks, kad īri brauca peļņā, bet šodien bagātajā Zviedrijā pie Stokholmas ir pakalns, ko vietējie sauc par ''Amerikas pakalnu''. Tur stāvēdami, dzimtenē palikušie zviedri atvadījās no tautiešiem, kas kuģos brauca uz Ameriku. To Ameriku, kam lika pamatus izceļotāji no Anglijas.

Attieksme pret Latviju cilvēkam, kurš redzējis pasauli, ir drošs par savu nākotni un tātad imūns pret populistu aģitāciju, tikai uzlabojas. Attieksme pret pārējo pasauli arī.

Lai nebūtu jāraksta atsevišķs komentārs, papildināšu šo. Izlaboju faktu kļūdu rakstā - nekādu ES prasību naturalizēt PSRS kolonistus (piešķirt viņiem Latvijas pavalstniecību) nekad nav bijis un šis jautājums vispār nav ES kompetencē.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  22.novembris 2016 12:48
edge_indran ------------
Vēl viens -mīnuss.

Cilvēktiesību komisārs Muižnieks: Latvijā jārisina bērnu nepilsoņu problēma

Fbb6ec63-51a6-4713-a6fa-d71a6334bd2b_mw800_mh600


www.lsm.lv/lv/raksts/...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 18:44
Miervaldis Mīnusu debilais kremļnacists saņem atpakaļ. Katra valsts pati nosaka savu pilsoņu kopumu un neviens cits nedrīkst valsti pamācīt, kas valstijjādara.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:44
Miervaldis Debilais kremļnacists saņem arī ieteikumu nedemonstrēt savu debilitāti, ja nav spējīgs komentēt tēmu.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:58
Miervaldis Jebkurā sevi cienošā valstī tāds komisārelis pamācītājs nonāktu nevēlamo personu sarakstā un netiktu ielaists.

Starp citu, vai komisārelis Kremļa pakalpiņš ir pamanījis, ka Donbasā jau gadiem ilgi karo? Nedzirdu komisāreļa īpaši vērtīgās pamācības okupantiem, kā ievērot bērnu tiesības!
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:01
edge_indran ------------Andrejs Lucāns:"Kā iznīcināt Latvijas valsti?"
========================================================================================
Labāk attīstīt Latvijas valsti!

"Latvijā dzimušiem nepilsoņu bērniem būtu jākļūst par Latvijas pilsoņiem līdz ar piedzimšanas brīdi, tā Rīgas pilī notikušajā ekspertu diskusijā par piederības latviešu nācijai noteikšanas pamatiem sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis."

635801_640x420


www.tvnet.lv/zinas/la...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 23:46
Miervaldis Un pēdējais spams no manis šajā tēmā, saruna ar britu jauniešiem.

- Kā tu balsoji referendumā? (saruna notiek britu krodziņā un vēl neesmu paspējis stādīties priekšā)

- Es nebalsoju, jo neesmu Apvienotās Karalistes pilsonis.

- Bet ja tu būtu britu pilsonis, kā tu balsotu?

- Es balsotu par to, lai paliktu Eiropas Savienībā.

- Mēs arī balsojām par palikšanu!

No sienas uz mums noskatās sen aizgājušu laiku britu premjera portrets ar piespraustu sarkanu puķi (1914. - 1918. gada Lielā kara piemiņas simbols), bet zem tā mazs Anglijas karodziņš ar uzrakstu ''Mēs xxxam UKIP''.

Tik daudz par britu šausmīgajām bailēm no pārējās pasaules. Ar tādiem cilvekiem ir labi dzīvot uz vienas planētas un, lai gan viņi visi ir jauki un draudzīgi, es negribētu būt tā ienaidnieka vietā, kam iznāktu pret viņiem karot. Kā teica tas pats brits vēlāk sarunas gaitā - bija divi pasaules kari un mēs uzvarējām abos!
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 7 ATBILDES  ATBILDĒT  22.novembris 2016 12:57
edge_indran ---------------
Kārtējais -mīnuss.

Lai uzvarētu Trešajā - nācās organizēt Brexit. Globalizācija amerikanizācijas zīmē -
tas ir jauna veida karš.

The Precariat: The New Dangerous by Guy Standing

The-precariat

 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 18:49
Miervaldis Lai uzvarētu Trešajā, nekas nebija jādara, jo Trešais pasaules karš nav noticis. Bēbītim tēmu komentēt nespējīgajam kremļnacistam mīnuss par debilitāti.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:45
Miervaldis Ja globalizācija ir tik briesmīga, isies dirst uz savu roģinu mātušku, tur globalizācijas nav. Vai arī aizver bezdamo caurumu, ja Latvijā tomēr patīk.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:02
edge_indran -------------
Globalizācija amerikanizācijas zīmē vairs nerullē iepriekšējā ātrumā - pārāk lielā P ieveduši ASV paši aktīvākie gāzētāji. Jāpiebremzē....

What's the difference between TTIP and TPP and why does Donald Trump want them scrapped?

160128212624-fox-january-gop-debate-trump-rally-780x439


www.telegraph.co.uk/b...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 21:31
atrium Miervaldis
"Tik daudz par britu šausmīgajām bailēm no pārējās pasaules."

Briti nebaidās, viņi vienkārši nevar pielaut, ka tos komandē prokremliski izdzimteņi, putļerasti: Junkers, Dombrovskis un Tūsks, kuriem jau sen vieta uz nosmailinātiem mietiem Briseles "Vecā tirgus" laukumā.


"Kā teica tas pats brits vēlāk sarunas gaitā - bija divi pasaules kari un mēs uzvarējām abos!"

Karojot resnās cūkas un alkaša, staļinista Čerčila, sarīkotā karā pret Vāciju, briti padirsa Staļinam savu impēriju, kur agrāk nekad nenorietēja saule.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.novembris 2016 11:02
Miervaldis atriumam melim problēmas ar faktiem vai varbūt skolā neesi gājis? Otro pasaules karu iesāka cūka Hitlers, uzbrūkot Polijai, bet Staļins nekādas bijušās britu kolonijas nekad nav atņēmis.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.decembris 2016 11:21
atrium Miervaldis
Otro pasaules karu iesāka cūka Hitlers, uzbrūkot Polijai

Varbūt tomēr krievu fašistiskie izdzimteņi, iebrūkot Spānijā, 1936. gadā?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.decembris 2016 12:53
Miervaldis Tomēr vēl viens komentārs, bet par tēmu, kā visi iepriekšējie. Lai gan PSRS beidza pastāvēt jau pirms 25 gadiem, tātad šodienas universitāšu absolventi vispār nav padomju iekārtā dzīvojuši, tomēr nekādi netiekam vaļā no saukļiem un kampaņām. ''Mums vajag tevi mājās'', ''Stājieties visi zemessardzē'' vai ''Kļūstiet visi par lauksaimniekiem!'' Visi par lauksaimniekiem nekļūs, tāpat kā visi nekļūs par akadēmiķiem, komponistiem vai olimpiskajiem čempioniem. Tas pirmkārt. Otrkārt, nav 17. gadsimts. Zemnieka saimniecība ir jānopērk, jāuzbūvē, tai jāpievelk elektroapgādes līnija, jānopērk nebūt ne lēta tehnika utt. Treškārt, lauksaimnieks, tāpat kā jebkura darba darītājs, strādā ne aiz mīlestības uz darbu, bet lai pārdotu gatavo produkciju. Tā ka aicināt cilvēkus ieguldīt savu, ne mazu naudu un fizisku darbu pasākumā, kura rezultātus neviens nevar paredzēt, ir nenopietni. Tāpat kā atrunāt sievietes no attiecībām ar vīriešiem, kas nedien zemessardzē, vai pierunāt Eiropas latvieti meklēt Latvijā darbu par piecreiz mazāku algu.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  22.novembris 2016 16:51
edge_indran -----------
Tomēr vēl viens -mīnuss. Pelnīti.

J.Jansons, tiesībsargs:"Notiek izteikta sabiedrības noslāņošanās. Ja Latvijas pilsoņi nav tās galvenā vērtība, bet gan kapitāls, tad marksisma ideoloģija joprojām ir dzīva."

There-amp-039-s-no-way-like-the-american-way_fb_2448017


www.lvportals.lv/visi...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 18:53
Miervaldis Speciāli debiliem Kremļa nacistiem un analfabētiem skaidroju - noslāņošanās ir visās sabiedrībās un visās cilvēka darbības jomās. Daži ir olimpiskie čempioni, vairums nav. Daži prot rakstīt ģeniālu mūziku, vairums neprot. Dzāiem ir talants tirgoties un pelnīt, vairumam ir spējas turēties vidējā līmenī.

Un vēl, debilais komunist.Atņemot un pārdalot materiālās vērtības, nav iespējams visus padarīt bagātus. Visi tiek padarīti nabagi un vairāk vērtību nav iespējams atņemt, jo visi ir sapratuši, ka strādā tikai muļķi, bet gudrie atņem citiem. Tikko strādīgie muļķi izbeidzas, sabrūk visa komunistu sistēma.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:50
edge_indran ------------
Par ko priecāties? Par brukšanu?

ASV "sarūsējusī josla"

P3tz4jv


The Rust Belt is a term for the region straddling the upper North-Eastern United States, the Great Lakes, and the Midwest States, referring to economic decline, population loss, and urban decay due to the shrinking of its once-powerful industrial sector. The term gained popularity in the U.S. in the 1980s.
en.wikipedia.org/wiki...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 23:55
edge_indran ----------Andrejs Lucāns:"....Secinājums: ES var būt nākotne vienīgi kā nacionālu un suverēnu valstu savienībai."
=======================================================================================
Par to jau 1918.g.18.novembrī runāja Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas pārstāvis Dr. Pauls Kalniņš:"... Mūsu gala mērķis paliek sociālistiskā Latvija sociālistiskā tautu savienībā".
Par to pirms 100 gadiem rakstīja J.Rainis:"...Ar visiem demokrātiskajiem elementiem vienoti brālīgā cīņā par šo nākošo, brīvo Krieviju, mēs, latvieši, jau 1905. g. panesām visas vācu-baltu muižnieku vadītās kontrrevolūcijas šausmas; un tagad [1916], kad vācu valdība šīs, kā arī reakcionārās prūšu muižniecības centienus atzinusi par savējiem, mēs šo cīņu turpinām. No šīs cīņas, nevis no vienas vai otras valdības mēs ceram atbrīvošanu - brīvu Latviju brīvā Krievijā."

Rtmm_66083-rainis


PROTESTA REZOLŪCIJA PRET NODOMĀTO LATVIJAS PIEVIENOŠANU VĀCIJAI
www.korpuss.lv/klasik...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:05
Miervaldis Debilajam kremļnacistam mīnuss par debilitāti. 1918. gadā nekādas Eiropas Savienības nebija un tātad nevarēja rasties jautājums, kādai šai savienībai vajadzētu būt, bet ''nacionālo un suverēno'' valstu pretrunas noveda Eiropu līdz vēl vienam pasaules karam.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:52
edge_indran ------------
Kādas vēl "pretrunas"? Minhenē 1938.g. valdīja pilnīga saskaņa, kad notika sarunas par Čehoslovākijas valsts sadalīšanu.

Hist_20_ww2_1938_1939_ger_munich_pic_chamberlain_and_mussolini_and_hitler_30sep1938_g_20dec2014

 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 21:19
edge_indran ------------Andrejs Lucāns:"... Mūsu Saeimas deputātu izšķirošais vairākums, acīmredzot, neatbilst šo latviešu tautas nacionālo interešu uzdevuma veikšanai".
=======================================================================================
Acīmredzot, Saeimas deputāti nevēlas vairs piedzīvot vēl vienas impērijas sabrukumu, kas reiz jau notika pēc 1990.g.4.maijā pieņemtās deklarācijas.

Īvāns: Mēs pateicām patiesību, kas sagrāva impēriju

Ivans_gierts-media_large

?1447430678
www.irlv.lv/2015/11/1...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:19
Miervaldis Acīmredzot debilais kremļnacistu trollis, tēmu komentēt nespējīgais debilspameris, idiotkvekšķis nezina, kas ir impērija.

Nekas, nāksies debilajam kremļnacistam pieteikt komentāros karu uz iznīcdināšannu un iemācīt uzvesties. Ne tādi vien ir izdresēti!
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:54
Miervaldis Debilais kremļnacistu kvekšķis edge-indran debilitātes dēļ nav varējis atbildēt NEVIENU VĀRDU par tēmu ne uz vien u manu komentātu. Debilais Kremļa nacist, vai tu esi šīs tēmas dežūrējošais debilspameris?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 19:56
Miervaldis debilkomunistelis, tēmu komentēt nespējīgais Kremļa nacists trollis kvekšķis edge-indran piesaka debilspītēšanās, debilkvekšķēšanas un neaizvēršanās šovu un turpinās spamot šajā tēmā, lai vismaz paturētu pēdējo vārdu.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:04
edge_indran ------------Andrejs Lucāns:"Latviešu tautai ir ko pārmest ES...."
=======================================================================================
IR - kopš Krusta kariem Livonijā, kad sākās baltu tautu eiropeizācija. Panākumi ir iespaidīgi, taču vēl divas baltu tautas ir dzīvas. Briselē jau tos neizbēgamos pārkāpumus eiropeizācijas procesā fiksē, uzskaita, kā arī arī atskaites raksta.
Un mūsu bāleliņi brauc uz Briseli un Vašingtonu, gluži kā zemgaļi un kurši uz Romu.
Nu un? Eiropeizācija turpinās....

Pāvesta legāta Franciska no Moliano 1312. gada izmeklēšanas protokols par krustakariem Livonijā

1609_ortelius_livonia_swaen


www.lza.lv/index.php?...
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus 7 ATBILDES  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:41
Miervaldis Debilajam kremļnacistu kvekšķim otrs divnieks par to, ka Vašingtona neatrodas Eiropā :D
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:44
Miervaldis Par viduslaikiem tu, debiliķi, labāk turi žaunas, jo toreiz karoja visi pret visiem un arī viena tauta sava starpā. Un vēl, debiliķi. Katrs Kremļnacistu debiliķis, kas kvekšķ par vācu krustnešiem, bet gļēvi klusē par Kremļa okupantiem Ukrainā, drīkst uzreiz aizvērt kvekšķamo caurumu, jo ir atmaskots kā nacionālā naida kurinātāju.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:52
Miervaldis Krustneši ir viens no bijušajiem ienaidniekiem un, lai viņus redzētu, šodien jāatrod ļoti veci kapi. Varbūt tie pat nekur nav saglabājušies. Kremļnacistu okupanti ir dzīvi tagad un šodien. Tā ka, debiliķi, nebiedē cilvēkus ar rēgiem!
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:53
Miervaldis Sūdīga karte, debiliķi. Esmu redzējis labākas.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:54
Miervaldis un debilais kremļnacistu naioda kurinātājs drīkst paskaidrot, kad Latvija būtu karojusi ar Beļģiju vai ASV, kā senie latvieši karoja ar krustnešiem?
Ko nu, debiliķi? Aizvērsi bezdamo caurumu un stidzīgi nomainīsi tēmu?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:55
edge_indran -------------
Katrs deputāts savā vietā - visi eiropeizācijas-amerikanizācija labā:
"....Uz ASV galvaspilsētu tika ielūgti Latvijas ārpolitikas lēmēji un visu Saeimas frakciju priekšsēdētāji.”
Latvijas delegāciju vadīja nelaiķis Mārtiņš Virsis (kurš formāli skaitījās vadītājs Latvijas delegācijai sarunām ar Krieviju), bez astoņiem 5. Saeimas frakciju pārstāvjiem delegācijā vēl ietilpa Ārlietu ministrs Georgs Andrejevs, valsts sekretārs Māris Riekstiņš un plānošanas departamenta darbiniece Maira Mora. L.P.Fredēns grāmatā uzskata, ka Andrejevs tolaik paļāvās uz sava vēstnieka Vašingtonā – ASV dzimušā Ojāra Ērika Kalniņa vārdiem, ka vizīte būšot nozīmīga.
L.P. Fredēns: „Un tad ieradās Latvijas delegācija. Visiem nepietika sēdvietu. Tas vēl vairāk pastiprināja ārkārtas kara padomes atmosfēru. [Nikolass] Bērnss sveicināja klātesošos: „Šī ir telpa, kur ASV prezidents tiekas ar saviem tuvākajiem padomniekiem. Šī ir telpa, ko ASV prezidenti vienmēr izmanto krīzes situācijās. Tai ir skaņas izolācija un tā ir droša pret noklausīšanos.”
Neviens no šīs delegācijas, pat tolaik apvienības „Tēvzemei un Brīvībai” frakcijas vadītājs Māris Grīnblats un LNNK frakcijas vadītājs Aleksandrs Kiršteins, līdz šim nav godīgi publiski pauduši, kā viņi tika apstrādāti Baltā nama speciālajā telpā ar skaņas izolāciju... Viņi atgriezās, un 5. Saeima ratificēja apkaunojošos līgumus ar Krieviju – atstājot Latvijā brieduma gados atvaļinātos PSRS armijas virsniekus un nodrošinot tiem Latvijā sociālās garantijas uz mūžiem."

Hungry-history-cooking-for-the-commander-in-chief-20th-century-white-house-chefs-istock_000004638435medium-e


www.pietiek.com/rakst...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 21:11
Miervaldis debuilais bēbītis Kremļa nacists edge-indran kārtējo reizi nevar atbildēt uz jautājumu, steidzīgi nomaina tēmu. debiltrolli, izēd ateju!
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.novembris 2016 00:52
Miervaldis Baltu tautu eiropeizācija, debilais kremļnacistu kvekšķi, nekad nesākās un tai nebija jāsākas. Tāpēc ka baltu tautas vienmēr ir atradušās Eiropā. Sēdies, divi!
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  22.novembris 2016 20:44
edge_indran -----------------
Pat pašreizējais tieslietu ministrs zina (padomju pamatskola!), kāpēc neizdevās jevropeizācija.

22.septembris - Baltu vienības diena

Image-2522


www.dzintarsrasnacs.l...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 21:24
Miervaldis debilspītnieciņam analfabētam nacistkvekšķim edge-indran, debilspamerim. Tā kā Krievija nav Eiropas valsts, tad, runājot latviešu prtālā par Eiropas procesiem, pat debilam Kremļa trollim būtu velams tos saukt latviski. Pirms tu, debilkvekšķi, sāc strīdēties par eiropeizāciju, vispirms paskaidro, ko domā ar šo jēdzienu?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.novembris 2016 00:51
edge_indran ------------Andrejs Lucāns:"....Pieņemt likumu, ko pieprasa uz Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētāja Romāna Naudiņa galda kopš 15. septembra gulošā 10480 Latvijas pilsoņu parakstītā prasība pārtraukt zemes izpārdošanu......"
=======================================================================================
Lauzt - tas nav celt:
"Zeme, tās dzīles, ūdeņi un meži ir vienīgi valsts īpašumā" (11.pants)

57789466

 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  22.novembris 2016 21:06
Miervaldis Spamertrollim debilajam kremļnacistam atgādinu, ka tava LPSR notirināja kājas pirma 25 gadiem un tās konstetūceja šodien ir derīga lietošanai tikai atejā. Mums ir kapitālisms, kurā pērk un pārdod arī zemi, raktuves, ostas, mežus utt.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.novembris 2016 00:48
edge_indran -------------
Par cilvēktirdzniecību nevajag aizmirst - tas ir ienesīgs rūpals, kāds nebija iespējams LPSR!

Even rich Western countries like Iceland, Ireland and the United Kingdom cannot be considered to be free of modern slavery. It is estimated, for example, that there are as many as four thousand modern slaves in the UK – and more could be done to help them, writes Nick Grono.

Modern-slavery


www.euractiv.com/sect...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.novembris 2016 12:24
Miervaldis debilspameris tēmu komentēt nespējīgais Kremļa nacists edge-indran piesaka debilšovu ''Strīdos pats ar sevi par cilvēku tirdzniecību''.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  25.novembris 2016 19:56
Edite Gornova A. Lucāns norāda uz nopietnām Latvijas eksistences problēmām un viņa viedoklis ir respektējams. Lai Latvija pastāvētu kā spēcīga attīstīta un progresīva valsts Valdībai un mums visiem ir jārisina daudzas problēmas, kādēļ esam atpalikuši un ar nabadzību sisti. Viņš uzskaita reālas problēmas, kas pastāv. Mums latviešiem jāapvienojas konstruktīvā spējā uz garīgu spēku, veselīgu kritiku, humoru un labvēlību vienam pret otru. Nevis rieties kā sētas suņi.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus 6 ATBILDES  ATBILDĒT  23.novembris 2016 11:25
edge_indran ------------
Dzīvē nav kā E.Virzas "Straumēnos". Par ko varētu vienoties oligarhi, kampēji, eirokrāti (10%) ar pārējo (90%) sabiedrības daļu?

Oligarhi-g

 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.novembris 2016 12:28
Miervaldis Labvēlība vai nu ir abpusēja vai nav nekāda. Ar tādiem edge-indraniem komentāros var būt tikai karš uz iznīcināšanu, tāpat kā ar islamofašistiem. Konfliktā ir iespējama divu veidu labvēlība, vai nu pret savējiem, bet uz ienaidnieka rēķina, vai otrādi, bezierunu piekāpšanās ienaidniekam par jebkuru, pat valsts zaudēšanas, cenu. Trešā varianta nav.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  25.novembris 2016 19:55
Miervaldis Par Latviju - viedokļi nesaskan. Es neuzskatu, ka darbs Eiropā ir apdraudējums Latvijai. Tieši otrādi, Latviju apdraud edge-indran tipa debilspamotāji, kuri kvekšķ komentāros, bet neko reāli nedara. Nekādu vienošanos ar komunistu noziedznieku, naida kurinātāju, Kremļa nacistu edge-indran nevar būt, var būt tikai konfrontācija līdz pilnīgai debiltroļļa edge-indran sakāvei. Tā arī notiks.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  25.novembris 2016 20:00
edge_indran -----------
"Ceturtais maijs – durvis uz ideālo." V.Avotiņš, žurnālists (NRA,30.04.2010.)
=====================================================================================
Realitāte ir skarba - iznīcināšanas process turpinās:
"Neskaitāmi nekustamie īpašumi un uzņēmumi tiek pārdoti Krievijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem (..)
Īpašs sarūgtinājums ir uzzinot, ka māju un zemi, kas savulaik piederēja pirmā Latvijas Republikas prezidenta Jāņa Čakstes mazmeitām Annai Justīnei Čakstei-Rollinsai un Katrīnai Čakstei-Vilsonei, iegādājusies Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva preses sekretāres Nataļjas Timakovas ģimene."
Sociālantropoloģe [D.Beitnere-LaGalla]: Izpārdot savu zemi ir netālredzīgi

Natalja-timakova_aleksandrs-budbergs_ria


www.la.lv/socialantro...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  25.novembris 2016 20:31
Miervaldis Pasakiet to trollim edge-indran. Kamēr no viņs puses būs karš, viņš karu dabūs pretī un katru reizi zaudēs.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  25.novembris 2016 22:08
edge_indran ------------
" Aiz manis stāv zvaigznes. Ko tu man padarīsi?!" /Rainis/

4853700349_5cd380f3ca

 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  25.novembris 2016 23:04
Miervaldis debilspameris Kremļa nacists edge-indran piesaka neaizvēršanās šovu un pierāda, ka ir profesionāls kremļnacistu debiltrollis. Kurš vēl, ja ne profesionāls kremļnacistu debiltrollis, var praktiski uzreiz reaģēt uz komentāriem?

Vajadzēs debilnacistam edge-indran izrakstīt labas uzvedības kursus ar papilddevu kā īpaši debilam un spītīgam?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  25.novembris 2016 20:37
atrium Miervaldis
debilspameris Kremļa nacists edge-indran

"Kremļa nacists", tas ir nonsens. Par nacistu var būt tikai visaugstāk attīstītie primāti, homo sapiens. Homo russicus līdz tam vajadzētu vismaz 100 000 gadu evolūcijas, kas negatīvās selekcijas apstāķļos ir neiespējami.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  26.novembris 2016 11:50
Miervaldis Tiešām? Tātad Smislovskis, kurš strādāja vācu izlūkošanā un karu pabeidza ģenerāļa pakāpē (un nevis ROA, bet vērmahtā) ir dzīvojis 100 000 gadus?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.decembris 2016 11:18
atrium Miervaldis
Tiešām? Tātad Smislovskis, kurš strādāja vācu izlūkošanā

Tātad Smislovskis nebija homo russicus, tāpat kā nebija izcilais rusologs Sergejs Meļņikoff un WWII vēstures pētnieks, Vladimirs Rezuns, kaut abi bija dzimuši krievu ģimenēs.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.decembris 2016 21:05
edge_indran -------------Andrejs Lucāns:"... bet galvenā traģēdija – simtiem tūkstošu emigrantu un zemes zaudēšana paliks kā globālās straumes nesta neizbēgamība – aksioma, kam pieķerties deputāti neuzdrošinās pat domāt."
=======================================================================================
Latviešu inteliģenti jau 1988.g. droši runāja par globalizācijas-amerikanizācijas procesa draudošajām briesmām!

https://


"Latvju zeme vaļā stāv / Tā kā dzīsla pušu rauta, / Iztek asins, iztek spēks,
Latvju zeme vaļā stāv, / Vēji staigā iekšā, arā, / Izplēš sēklu, izrauj saknes,
Latvju zeme vaļā stāv. / Krusta ceļiem pienaglota, / Krusta vējiem caurvējota."
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  25.novembris 2016 22:55
Miervaldis debilspasmeris putinnacists edge-indran atkal piesaka debilkvekšķēšanas šovu, saņem trūkstošos mīnusus.

debilspameris Kremļa debilnacists tēmu komentēt nespējīgais kvekšķis edge-indran pateicis līdzšim lielāko debilismu savā debiltroļļa karjerā - rokopera ''Lāčplēsis'' esot par amerikanizāciju. Aplausi debilšovmenim!
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.decembris 2016 11:24
jabis autoram taisnība - iesākumā nevajadzēja izdaļāt zemi visādiem diedelniekiem, bet sadalīt savā starpā, godīgi. Nu , kas izdarīts izdarīts, bet viss nav zaudēts. Jāuzliek tāds zemes nodoklis, lai diedelnieks vēl piemaksā, ja sadomā pārdot zemi, pie kam samaksa diferencējama, ja pārdod savējam, tad mazāka, ja svešam, tad lielāka, kurš ir savējais, to noteiks savējais. Savējiem, protams, būs nodokļa atlaides un subsīdijas, jo Latvijas valstij jāpastāv.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.februāris 2017 08:55
Lamata Kurš tad izdāļā Latvijas zemi ārzemniekiem ? Papuasi vai paši latvieši ? Mēs ne ar ko neatšķiramies no indiāņiem, kuri savu zemi izpārdeva par stikla krellēm. Mēs par bieziem autiņiem, ko dzērumā sadauzīt pie pirmās izdevības. Nevajag visur meklēt ienaidniekus, ja ienaidnieki esam paši sev.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  3.marts 2017 19:54

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai

    Vēl par šo tēmu