IR

Ekonomika
Ekonomika
Saistībā ar jaunā brīvostas pārvaldnieka meklēšanu ir labas ziņas un sliktas. Pārvaldnieka atalgojums, salīdzinot ar atalgojumu publiskajā sektorā, ir starptautiski konkurētspējīgs. Līdz ar to ir visi priekšnoteikumi, lai piesaistītu “starptautiskas klases” vadītāju: izglītotu, pieredzējušu un politiski neatkarīgu nozares profesionāli ar pierādāmu pieredzi pārmaiņu vadībā un restrukturizācijā, līderi ar skaidru redzējumu par brīvostas stratēģisko attīstību.
Ekonomika
Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) 2016. gadā, piesaistot jaunu akcionāru – vienu no vadošajiem apdrošinātājiem Eiropā „Vienna Insurance Group AG” (turpmāk - VIG), turpinājusi veiksmīgi attīstīt apdrošināšanas pakalpojumu portfeli un palielinājusi apgrozījumu Baltijas valstīs. 2016.  gadā BTA Baltijas valstīs kopumā parakstījusi bruto apdrošināšanas prēmijas 132,5 miljonu eiro apmērā, kas ir par 15,4 % vairāk nekā 2015. gadā. Kā atzīst BTA valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus, akcionāra piesaiste un veiksmīgi izvēlētā biznesa stratēģija uzņēmumam ļāvusi būtiski palielināt pārdošanas apjomus kaimiņvalstu tirgos, kā arī nostiprināt savas pozīcijas korporatīvo klientu segmentā, kurā parakstīto apdrošināšanas prēmiju apjoms audzis par 18 %.
Ekonomika
III.daļa
Ekonomika
 II.daļa
Ekonomika
 
Ekonomika
sveiki.aizdevumu piedāvājums ar procentu likmi 3%Mums ir visas kārtību piešķiršanasaizdevumi, sākot no 5.000€ līdz 5.000.000 € privātpersonām unUzņēmumi finansiālās grūtībās procentu likmi 3%.maksājams saskaņā ar savu finanšu budžetu.Sazinieties lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu noteikumiem.e-pasts: ziliute88edita@gmail.compaldies par sapratni
Ekonomika
Latvijas nodokļu iekasēšanas politika un prakse šodien ir uzskatāms piemērs parunai par aitām un cirpējiem. Turklāt ar PVN izmānīšanas shēmām tiek "frizēta" pati valsts – atbrīvojot tās kasi no godprātīgu nodokļu maksātāju pienesuma, graujot viņu motivāciju.
Ekonomika
Tīmekļa vietne joprojām ir vienkāršs un efektīvs veids, lai informētu plašu mērķauditoriju par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem. Tīmekļa vietne ir arī svarīga uzņēmuma tēla daļa. Vietnes satura tulkošana un lokalizēšana jeb pielāgošana vietējam tirgum nojauc ne tikai tradicionālās valodas barjeras, bet arī palielina mērķauditorijas atvērtību un vērību pret vēstījuma saturu. Pēc tīmekļa tehnoloģiju statistikas pārskatu veidotāju W3Techs (World Wide Web Technology Surveys)* datiem populārākā satura pārvaldības sistēma ir WordPress. Uzņēmums Skrivanek Baltic piedāvā vienkāršotus un ērtus satura pārvaldības sistēmā WordPress veidoto tīmekļa vietņu tulkošanas pakalpojumus.
Ekonomika

Par banku apvienošanu Latvijā

-> Ansis G. 14.februāris 2017 16:04
Vēl nesen presi pāršalca ziņa par to, ka Nordea un DNB banka grasās apvienoties, izveidojot Baltijas mērogā vienu no lielākajām kredītiestādēm. Publiski līdz šim jaunais bankas nosaukums līdz šim netiek izpausts, taču varam izteikt minējumus. Nosaukumam ir labi jāskan visu Baltijas valstu valodās un arī starptautiski. Ja bankas īpašnieki mēģinās saglabāt veco nosaukumu kombināciju, tad jaunais nosaukums būs DNB Nordea vai Nordea DNB.
Ekonomika
Kā jau iepriekš prognozēts, Ogres novada pašvaldības rīkotajā iepirkumu konkursā par TV sižetu veidošanu un raidīšanu televīzijā uzvarējis vietējais Ogres uzņēmums - SIA "CoMedia". Un jaunnedēļ, visticamāk, šīs pats komersants uzvarēs identiskā iepirkumā, kuru ar nelielu laika intervālu izsludināja Ogres pašvaldības pakļautībā (!) esošā aģentūra "Ogres namsaimnieks". Par to šaubu nav. 
Ekonomika
Atgadījums, ko kāds Rīgas uzņēmējs piedzīvojis Skrīveru novada domes finanšu un tautsaimniecības komiteju sēdē janvārī, liek ne vien aizdomāties par pašreizējas domes vadības darba stilu, bet secināt, ka attieksme pret uzņēmējiem ir kliedzoša un pat traģiska. 
Ekonomika
Atgadījums, ko kāds Rīgas uzņēmējs piedzīvojis Skrīveru novada domes finanšu un tautsaimniecības komiteju sēdē janvārī, liek ne vien aizdomāties par pašreizējas domes vadības darba stilu, bet secināt, ka attieksme pret uzņēmējiem ir kliedzoša un pat traģiska. 
Ekonomika
Pirms dažām dienām Ārlietu komisija gandrīz vienbalsīgi apstiprināja tālākai virzībai CETA, kas ir Kanādas un Eiropas Savienības visaptverošais ekonomikas un tirdzniecības līgums. Es gribētu pakavēties pie dažiem ļoti interesantiem punktiem šajā līgumā.
Ekonomika
Daudzas Latvijas sievietes un arī, protams, vīrieši savā dzīvē vadās pēc Skārletas Ohāras moto - "Par to es domāšu rīt". Situācijās, kad jautājums liekas pārāk sarežgīts, nepatīkams vai apgrūtinošs, lēmuma pieņemšana tiek atlikta uz nākamo dienu. Kad nākamā diena pienā, šis pats princips tiek pielietots atkārtoti un rezultātā lēmuma pieņemšana atvirzās aizvien tālāk. Skatoties no malas, mēs saprotam, ka tā ir izvairīšanās no atbildības, bet iekšēji cilvēks šādi jūtas labāk un uzskata pieeju par attaisnojamu. Kas notiek ar šādiem cilvēkiem Latvijā? Paskatīsimies.
Ekonomika

MELE2 INTERNETS 0

-> Raimonds Lejnieks - Puķe 6.februāris 2017 15:12
Pēdējo dienu laikā internetā sākuši parādīties smieklīgi video, no kuriem var noprast — iedzīvotājiem sakritusi uz nerviem masīvā Tele2 reklāmas kampaņa, kurā kompānija apgalvo: tās mobilais internets esot visātrākais. Izrādās, ka tauta domā citādi.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →