IR

Ekonomika
Ekonomika
Nepieciešams aizdevums, jūs esat noraidījis banka un vēlaties saņemt aizdevumu, lai atbalstītu savas vajadzības, nekādu problēmu. Neatkarīgi no jūsu finansiālās situācijas. Piedāvāju hipotekāros kredītus, komerciālos aizdevumus, starptautiskos aizdevumus, personīgos aizdevumus un aizdevumus. Izglītojoši aizdevumi. Piedāvāju aizdevumus, kas pieejami partnerattiecībām, citām publiskām un privātām personām un daudziem citiem. Esmu pieejams jums. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, lūdzu, sazinieties ar mani vairāk par mūsu prasībām. E-pasts; pret.mutuel@e-nautia.com
Ekonomika
Septītā saruna
Ekonomika
Septītā saruna
Ekonomika
Sestā saruna
Ekonomika
Sestā saruna
Ekonomika
Piektā saruna
Ekonomika
Piektā saruna
Ekonomika
Ceturtā saruna
Ekonomika
Ceturtā saruna
Ekonomika
Ceturtā saruna
Ekonomika
Jau pavisam drīz Ministru kabinets lems par Latvijas valsts kā akcionāra rīcību uzņēmumos Latvijas Mobilais Telefons (LMT) un Lattelecom. Pastāv risks, ka lēmums tiks balstīts KPMG ieteikumos, kas idealizē uzņēmumu apvienošanu, ignorējot vai noklusējot, ka apvienošanas rezultātā šiem uzņēmumiem var nākties atdalīt stratēģisku infrastruktūru, kas bīstamo seku dēļ salīdzināma ar “gaļas gabala izraušanu no miesas”.
Ekonomika
Gadu no gada Latvijā paliek arvien mazāk cilvēku, kas personiski “uz savas ādas” ir piedzīvojuši Staļina laiku represijas, zvērības, cinismu, tumsonību. Vienu paaudzi ir nomainījusi otra, trešā...
Ekonomika
Ik pa laikam TV un radio mēs redzam un dzirdam ātro kredītu reklāmas. Ok. Kāds teiks ka ļoti bieži mēs to varam redzēt un dzirdēt. Tajās tad nu katrs aizdevējs cenšas parādīt ar ko tad viņš ir labāks savā piedāvājumā kā cits aizdevējs. Vai kā savādāk panākt uzmanību savam produktam. Bet ja mēs skatamies uz krdītim kopumā tad ar ļoti retiem gadījumiem šie aizdevumi atšķiras viens no otra. Tā kā tur arī ir tā interesanti., Bet nu atkal tas labi. Lielāka konkurence un tad nu katram ir jāpiedomā kā piesaistīt klientus. Bet nu par to ko dara kredītu salīdzinātāji.
Ekonomika
Šā gada 24. augustā Jelgavas dome pieņēma lēmumu par autobusu biļešu cenas paaugstināšanu cilvēkiem, kas norēķinās ar skaidru naudu. No 1. oktobra šiem cilvēkiem sabiedriskajā transportā par biļeti būs jāmaksā 1,50 EUR, līdzšinējā 1 eiro vietā. Maksājot ar bankas karti.
Ekonomika
LSDSP uzskata, ka veselības aprūpei būtu jābūt vienai no valsts prioritātēm. LSDSP aicina atbalstīt Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “SUSTENTO” iniciatīvu un parakstīties par to, ka  VESELĪBAI JĀATVĒL 12% NO VALSTS KOPĒJĀ BUDŽETA.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →