IR

Ekonomika
Ekonomika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par to, kā Lielvārdes novadam šajos gados gājis attīstības un saimnieciskajos jautājumos.
Ekonomika
«Земля наша велика и обильна, а наряда в ней нет. Да поидите княжить и володети нами»…
Ekonomika
                                       Agrārā inovācija πR 2  
Ekonomika
                                       Agrārā inovācija πR 2  
Ekonomika
Lai arī pēdējo gadu laikā salīdzinoši strauji auguši civiltiesiskās atbildības (turpmāk – CTA) apdrošināšanas apmēri, vēl arvien tikai trešdaļai jeb 34% nekustamā īpašuma apdrošināšanas polišu īpašnieku ir CTA apdrošināšana, liecina AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) apkopotā informācija . Tajā pašā laikā šādu negadījumu skaits, kas lielākoties ir saistīti ar kaimiņu appludināšanu, ir nemainīgi augsts, un nodarīto zaudējumu apmērs var sasniegt pat vairākus desmitus tūkstošu eiro.
Ekonomika
Polijas valdības neveiksmi ES samitā sakarā ar Donalda Tuska ievēlēšanu intervijā poļu laikrakstam "Super Ekspress" komentē Polijas ārlietu ministrs Vitolds Vaščikovskis.
Ekonomika
Nezinu, vai kādam baterijas bij’ nosēdušās, vai ar dzirdi kas noticis, taču Ogres novada domnieki vairāk nekā divas nedēļas nebija dzirdējuši modinātāju un pamatīgi aizgulējušies, taču pēdējā brīdī tomēr pamodās.
Ekonomika
27. februārī tika aizvadīta sestā Vispasaules nevalstisko organizāciju (NVO) diena, kuru plaši atzīmēja ne tikai NVO aktīvisti, bet arī to sadarbības partneri un augsta līmeņa amatpersonas visā pasaulē, lai parādītu, cik augstu vērtē NVO ieguldījumu visas sabiedrības un valsts attīstībā.
Ekonomika
Nevalstisko organizāciju (NVO) un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes (turpmāk – Memoranda padome) NVO locekļi pauž skaidru nostāju jautājumā, kas saistīts ar Latvijas jauno nodokļu politikas stratēģiju. NVO pārstāvji vērš uzmanību, ka Latvijas nākotnes nodokļu politikas kontekstā biedrību un nodibinājumu darbs uzskatāms kā sociāli, ekonomiski un cilvēku resursus stiprinošs, tādēļ ir jārada tiesiski un finansiāli labvēlīga vide pilsoniskās sabiedrības darbībai un attīstībai, vienlaikus veicinot ziedojumu kultūras attīstību un uzlabojot nodokļu iekasējamību.
Ekonomika
Gan jau ir nācies dzirdēt ikvienam no kādas paziņas, ka viņa par katru cenu cenšas izvairīties no kredītiem un citiem aizdevumiem. Tādā veidā cenšoties nenonākt kredītu jūgā un pavadīt savu dzīvo neizmantojot kredītus. Vispār jau laba pieeja, diemžēl ne visiem tas ir iespējams. Jo nu ne visiem mums ir tāda iespēja pelnīt tik lielu naudas summu katru mēnesi, lai varētu mēs iekrāt visam kas mums nepieciešams.Tad nu tie, lielākā daļa kuriem nav iespējas sakrāt tik daudz naudiņas lai varētu iegādāties visu uzreiz. Tāpēc jāizmanto dažādi aizdevēji. Citi labāki citi ne tik atzīti citu vidū. Jā tie ir ātrie kredīti internetā. Par tiem nezkapēc cilvēki neizsakas pozitīvi.
Ekonomika
Saistībā ar jaunā brīvostas pārvaldnieka meklēšanu ir labas ziņas un sliktas. Pārvaldnieka atalgojums, salīdzinot ar atalgojumu publiskajā sektorā, ir starptautiski konkurētspējīgs. Līdz ar to ir visi priekšnoteikumi, lai piesaistītu “starptautiskas klases” vadītāju: izglītotu, pieredzējušu un politiski neatkarīgu nozares profesionāli ar pierādāmu pieredzi pārmaiņu vadībā un restrukturizācijā, līderi ar skaidru redzējumu par brīvostas stratēģisko attīstību.
Ekonomika
Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) 2016. gadā, piesaistot jaunu akcionāru – vienu no vadošajiem apdrošinātājiem Eiropā „Vienna Insurance Group AG” (turpmāk - VIG), turpinājusi veiksmīgi attīstīt apdrošināšanas pakalpojumu portfeli un palielinājusi apgrozījumu Baltijas valstīs. 2016.  gadā BTA Baltijas valstīs kopumā parakstījusi bruto apdrošināšanas prēmijas 132,5 miljonu eiro apmērā, kas ir par 15,4 % vairāk nekā 2015. gadā. Kā atzīst BTA valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus, akcionāra piesaiste un veiksmīgi izvēlētā biznesa stratēģija uzņēmumam ļāvusi būtiski palielināt pārdošanas apjomus kaimiņvalstu tirgos, kā arī nostiprināt savas pozīcijas korporatīvo klientu segmentā, kurā parakstīto apdrošināšanas prēmiju apjoms audzis par 18 %.
Ekonomika
III.daļa
Ekonomika
 II.daļa
Ekonomika
 
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories translation missing: en.article.subcategories.to_all_categories