IR

Ekonomika
Ekonomika
Latvijas sociāldemokrātiskās strādniekus partijas – LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks - Puķe aicina iedzīvotājus parakstīt iniciatīvu sabiedrības iniciatīvu portālā manabalss.lv par to, lai 3. grupas invalīdiem tiktu nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports.
Ekonomika
Vairāki Latvijas ietekmīgākie kosmētikas nozares pārstāvji – MADARA Cosmetics, Bio2You, Stenders, Kinetics Nail Systems un Ieva Plaude-Rēlingere – nodibinājuši Latvijas Kosmētikas ražotāju asociāciju (LAKRA), kuras mērķis ir popularizēt mūsdienu Latvijas kosmētikas ražotājus un to produktus Latvijā un ārpus tās robežām. Asociācija strādās ne vien pie Latvijas kā kvalitatīvas kosmētikas ražotājvalsts tēla, akcentējot produktu kvalitāti, bet arī izglītos Latvijas sabiedrību par vietējās kosmētikas pozitīvajām īpašībām.  
Ekonomika
Pēdējā laikā ir ierasts runāt par dažādu komunikācijas nozaru saplūšanu, kur par spilgtu piemēru kalpo sabiedrisko attiecību jeb PR konverģence ar mārketingu, kurus mūsdienās nespēj līdz galam nodalīt pat pieredzējuši nozares profesionāļi. Tomēr eksistē viena specifiska “patērētāju” grupa, kas parasti neiekļaujas PR vai mārketinga aktivitāšu mērķauditorijā – investori.
Ekonomika
Reputācija ir viens no jēdzieniem, ko lieto un pielāgo savām vajadzībām ļoti plaša sabiedrības daļa – gan runājot par katru cilvēku atsevišķi, gan par veselu uzņēmumu un nozaru pozīciju konkrētā indivīda vai sabiedrības acīs.
Ekonomika
2017. gada 2. aprīlī radošā darbnīca "Zeimuls" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju organizēja semināru Latgales plānošanas reģiona izglītības darbiniekiem "21. gs. skolotājs"
Ekonomika

Latvju zeme vaļā stāv 0

-> andrejslucans 3.aprīlis 2017 19:21
                                       Latvju zeme vaļā stāv                    jeb atbilde uz „Latvijas Avīzes”jautājumu                          „Kā nekļūt par algādžiem savā zemē”
Ekonomika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par to, kā Lielvārdes novadam šajos gados gājis attīstības un saimnieciskajos jautājumos.
Ekonomika
«Земля наша велика и обильна, а наряда в ней нет. Да поидите княжить и володети нами»…
Ekonomika
                                       Agrārā inovācija πR 2  
Ekonomika
                                       Agrārā inovācija πR 2  
Ekonomika
Lai arī pēdējo gadu laikā salīdzinoši strauji auguši civiltiesiskās atbildības (turpmāk – CTA) apdrošināšanas apmēri, vēl arvien tikai trešdaļai jeb 34% nekustamā īpašuma apdrošināšanas polišu īpašnieku ir CTA apdrošināšana, liecina AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) apkopotā informācija . Tajā pašā laikā šādu negadījumu skaits, kas lielākoties ir saistīti ar kaimiņu appludināšanu, ir nemainīgi augsts, un nodarīto zaudējumu apmērs var sasniegt pat vairākus desmitus tūkstošu eiro.
Ekonomika
Polijas valdības neveiksmi ES samitā sakarā ar Donalda Tuska ievēlēšanu intervijā poļu laikrakstam "Super Ekspress" komentē Polijas ārlietu ministrs Vitolds Vaščikovskis.
Ekonomika
Nezinu, vai kādam baterijas bij’ nosēdušās, vai ar dzirdi kas noticis, taču Ogres novada domnieki vairāk nekā divas nedēļas nebija dzirdējuši modinātāju un pamatīgi aizgulējušies, taču pēdējā brīdī tomēr pamodās.
Ekonomika
27. februārī tika aizvadīta sestā Vispasaules nevalstisko organizāciju (NVO) diena, kuru plaši atzīmēja ne tikai NVO aktīvisti, bet arī to sadarbības partneri un augsta līmeņa amatpersonas visā pasaulē, lai parādītu, cik augstu vērtē NVO ieguldījumu visas sabiedrības un valsts attīstībā.
Ekonomika
Nevalstisko organizāciju (NVO) un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes (turpmāk – Memoranda padome) NVO locekļi pauž skaidru nostāju jautājumā, kas saistīts ar Latvijas jauno nodokļu politikas stratēģiju. NVO pārstāvji vērš uzmanību, ka Latvijas nākotnes nodokļu politikas kontekstā biedrību un nodibinājumu darbs uzskatāms kā sociāli, ekonomiski un cilvēku resursus stiprinošs, tādēļ ir jārada tiesiski un finansiāli labvēlīga vide pilsoniskās sabiedrības darbībai un attīstībai, vienlaikus veicinot ziedojumu kultūras attīstību un uzlabojot nodokļu iekasējamību.
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories translation missing: en.article.subcategories.to_all_categories