IR

Ekonomika
Ekonomika
Gadu no gada Latvijā paliek arvien mazāk cilvēku, kas personiski “uz savas ādas” ir piedzīvojuši Staļina laiku represijas, zvērības, cinismu, tumsonību. Vienu paaudzi ir nomainījusi otra, trešā...
Ekonomika
Ik pa laikam TV un radio mēs redzam un dzirdam ātro kredītu reklāmas. Ok. Kāds teiks ka ļoti bieži mēs to varam redzēt un dzirdēt. Tajās tad nu katrs aizdevējs cenšas parādīt ar ko tad viņš ir labāks savā piedāvājumā kā cits aizdevējs. Vai kā savādāk panākt uzmanību savam produktam. Bet ja mēs skatamies uz krdītim kopumā tad ar ļoti retiem gadījumiem šie aizdevumi atšķiras viens no otra. Tā kā tur arī ir tā interesanti., Bet nu atkal tas labi. Lielāka konkurence un tad nu katram ir jāpiedomā kā piesaistīt klientus. Bet nu par to ko dara kredītu salīdzinātāji.
Ekonomika
Šā gada 24. augustā Jelgavas dome pieņēma lēmumu par autobusu biļešu cenas paaugstināšanu cilvēkiem, kas norēķinās ar skaidru naudu. No 1. oktobra šiem cilvēkiem sabiedriskajā transportā par biļeti būs jāmaksā 1,50 EUR, līdzšinējā 1 eiro vietā. Maksājot ar bankas karti.
Ekonomika
LSDSP uzskata, ka veselības aprūpei būtu jābūt vienai no valsts prioritātēm. LSDSP aicina atbalstīt Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “SUSTENTO” iniciatīvu un parakstīties par to, ka  VESELĪBAI JĀATVĒL 12% NO VALSTS KOPĒJĀ BUDŽETA.
Ekonomika

Aizspriedumi par aizdevumiem

-> Jānis 10.augusts 2017 22:29
Ātro kredītu aizdevēji salīdzinoši ātri radīja sev negatīvu slavu. Pareizēk ne jau aizdevumi radīja sev tādu slavu, bet cilvēki neizmantojot šos pakalpojumus kā vajadzētu. Tādā veidā paši sabojāja labu pakalpojumu.
Ekonomika

Par ātriem kredītiem

-> Jānis 10.augusts 2017 22:20
Mūsdienās cilvēki lielu uzmanību nepievērš kredītsaistību nopietnībai. Ātros kredītus pa televīziju reklamē nepārtraukti, kā arī nāk dažādi piedāvājumi uz epastu kā arī īsziņas veidā. Tiek piedāvāti izdevīgi kredīta atmaksas procenti gadījumā, ja tas tiek ņemts pirmo reizi.Tad vēl der arī izmantot ātro kredītu salīdzinātāju, lai redzētu kurš ir izdevīgākais aizdevums tavām vajadzībām. Protams, ka daudziem patīk saņemt aizdevumu nesasitoties ar banku, taču tomēr ātrie kredīti ir un paliek kredīti. Ja esi aizņēmies, tad ir jārēķinās arī ar sekām. Pirmkārt, izdevīgi atmaksas procenti ir tikai, lai aizņemtos pirmo reizi. Otrajā reizē jau aizdevuma atmaksa ir krietni lielāka nekā summa, kura ir izsniegta.
Ekonomika
Aizņemties izdevīgi ? Vai tas maz iespējams? Kā aizņemties tā lai nesanāk pārmaksāt lielas summas. Šādi un citi jautājumi bieži nomāc ikvienu kas aizņemas. Kā aizņemšanods padarīt izdevīgu ?  Kas mums ir jāievēro aizņemoties?
Ekonomika
«Oligarhu apkarošanā», ko aizsāka žurnāla Ir publikācijas par politbiznesmeņu sarunām viesnīcā Rīdzene, arvien skaidrāk ir redzama banāla polittehnoloģijas shēma: pašpasludinātie gaišie spēki plāno iedabūt sevi XIII Saeimā, uzjundot daļā sabiedrības dusmas pret 3A un viņu pakalpiņiem.
Ekonomika
(turpinājums)
Ekonomika
Gandrīz 11 gadu ilgajos uzņēmējdarbības vides pētījumos esmu secinājis, ka nereti uzņēmumi (īpaši tie, kuriem ir atsevišķas iepirkumu nodaļas), izvēloties tulkošanas pakalpojumu piegādātāju, pievērš uzmanību tikai cenai, kas parasti tiek reducēta līdz „likmei par lappusi vai vārdu”, neņemot vērā tulkojumu „izmantošanas” papildu izmaksas, kā arī zaudējumus, kas potenciāli var rasties kļūdainu tulkojumu dēļ. 
Ekonomika
Ikviens no mums kādreiz ir aizņēmies vainu, vai nu tas būtu kādā banka, vai arī pie ātro aizdevumu izsniedzējiem. Gan jau tāpat ir kādreiz pirktas preces uz nomaksu jeb līzingu, ir ņemti mazcenas mobilie telefoni vai kādas citas lietas. Ja esi no tiem cilvēkiem, kas kavē vai nemaksā rēķinus vispār, tad var gadīties, ka esi iekļauts parādnieku sarakstā. Bet kā par to pārliecināties?
Ekonomika
Latvijā darbojas vairākas nevalstiskās "zaļās", ekoloģiskās biedrības. Visām pat nezinu nosaukumus, tomēr FB ik pa laikam uzpled kāda jauna - ar aicinājumu pievienoties un sekot. Būt zaļam ir moderni. Piemēram, atteikties no polietilēna maisiņa. 
Ekonomika
Kredītiestādes Latvijā līdzīgi kā citur pasaulē pirms piešķirt aizdevumu vērtē klienta maksātspēju un potenciālos riska faktorus. Diemžēl lielākā daļa aizdevēju, t.sk. ārpus banku sektora publiski neinformē cilvēkus par faktoriem, kas tiek ņemti vērā, pieņemot lēmumu par aizņēmuma pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu. Tā rezultātā daļa iedzīvotāju nav un nebūs spējīgi saņemt aizdevumu, neskatoties uz to, ka pēc ienākumu apmēra raugoties nekādi šķēršļi nav. 
Ekonomika
Žurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu dīķī”. Līdzīgu tam, ko izraisīja senlaikos Dienā lasāmās Aleksandra Laventa vaļsirdības izpausmes, “jūrmalgeitas” lielākā idiota raudzības vai portālā pietiek.com atrodamās Tiesu ķēķa ainiņas.
Ekonomika

FONDU ĒDĀJI 0

-> Cvetkova 14.jūnijs 2017 12:37
            Valsts kontrole ir paziņojusi par 200 tūkstošu eiro nelietderīgu izmantošanu bēgļu uzņemšanas darbības plāna īstenošanai. Tika plānots izveidot 16 jaunas darba vietas, bet gala rezultātā darbā tika pieņemti tikai 6 darbinieki. Lai izveidotu šo sešu cilvēku darba vietas tika izmantots 59 cilvēku darbaspēks, par šo darbu 59 darbiniekiem tika izmaksātās algas un prēmijas 200 tūkstošu eiro apmērā. Pašu bēgļu pabalsta izmērs palielinājās par 0,85 eiro centiem, kas ir pilni 3 eiro dienā jeb 90 eiro mēnesī. Tādu algas apmēru šiem strādnieciņiem!         
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories translation missing: en.article.subcategories.to_all_categories