IR

Ekonomika
Ekonomika
Latvijā darbojas vairākas nevalstiskās "zaļās", ekoloģiskās biedrības. Visām pat nezinu nosaukumus, tomēr FB ik pa laikam uzpled kāda jauna - ar aicinājumu pievienoties un sekot. Būt zaļam ir moderni. Piemēram, atteikties no polietilēna maisiņa. 
Ekonomika
Kredītiestādes Latvijā līdzīgi kā citur pasaulē pirms piešķirt aizdevumu vērtē klienta maksātspēju un potenciālos riska faktorus. Diemžēl lielākā daļa aizdevēju, t.sk. ārpus banku sektora publiski neinformē cilvēkus par faktoriem, kas tiek ņemti vērā, pieņemot lēmumu par aizņēmuma pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu. Tā rezultātā daļa iedzīvotāju nav un nebūs spējīgi saņemt aizdevumu, neskatoties uz to, ka pēc ienākumu apmēra raugoties nekādi šķēršļi nav. 
Ekonomika
Žurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu dīķī”. Līdzīgu tam, ko izraisīja senlaikos Dienā lasāmās Aleksandra Laventa vaļsirdības izpausmes, “jūrmalgeitas” lielākā idiota raudzības vai portālā pietiek.com atrodamās Tiesu ķēķa ainiņas.
Ekonomika

FONDU ĒDĀJI 0

-> Cvetkova 14.jūnijs 2017 12:37
            Valsts kontrole ir paziņojusi par 200 tūkstošu eiro nelietderīgu izmantošanu bēgļu uzņemšanas darbības plāna īstenošanai. Tika plānots izveidot 16 jaunas darba vietas, bet gala rezultātā darbā tika pieņemti tikai 6 darbinieki. Lai izveidotu šo sešu cilvēku darba vietas tika izmantots 59 cilvēku darbaspēks, par šo darbu 59 darbiniekiem tika izmaksātās algas un prēmijas 200 tūkstošu eiro apmērā. Pašu bēgļu pabalsta izmērs palielinājās par 0,85 eiro centiem, kas ir pilni 3 eiro dienā jeb 90 eiro mēnesī. Tādu algas apmēru šiem strādnieciņiem!         
Ekonomika
Latviešu valodā izdota grāmata par to, kā personāla atlases speciālistiem izmantot 21. gadsimta risinājumus – sociālos tīklus un citas modernas komunikācijas metodes - savā darbā, lai veiksmīgi rekrutētu potenciālos kandidātus. Grāmatas “Personāla atlases mārketings. Kā rekrutēt veiksmīgāk” autore ir Personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “Darba Guru” vadītāja Inga Daliba.
Ekonomika
Valsts pārvaldes iekārtas likums nosaka ierobežojumus pašvaldībām iesaistīties komercdarbībā. Piemēram, to var darīt gadījumos, ja tiek novērsta tirgus nepilnība. Tas nozīmē, ka bez skaidriem, publiskotiem mērķiem, kā arī bez pamatojuma par esošo tirgus situāciju un ietekmi uz konkurenci pašvaldības nedrīkst iesaistīties biznesa aktivitātēs.
Ekonomika
Kādi ir Latvijas ārpolitikas mērķi? Ierakstot interneta meklētājā Google rindas Latvijas ārpolitikas mērķi (vai koncepcija) uzreiz tiksim novirzīti uz Ārlietu ministrijas mājaslapu, kura mūs iepazīstinās ar 2004. gadā tapušo Latvijas ārpolitikas pamatvirzienu projektu.(1)
Ekonomika
Latvijā ļoti daudziem cilvēkiem ir kredītsaistības. Daudziem arī ir grūtības atmaksāt kredītus. Cilvēki, kuri nav nokļuvuši šādā situācijā, nosoda tos, kas kredītus ir ņēmuši. Tomēr tikai retais ir aizdomājies, ka kreditēšanas sistēma Latvijā ir izveidota tāda, lai speciāli apkrāptu cilvēkus. Portālā JURISTA VĀRDS blogā ir ievietoti 4 raksti par to kā ņemot hipotekāro kredītu, mēs tiekam apkrāpti no banku puses. Ar šiem rakstiem var iepazīties saitēs: https://goo.gl/HLSX2i; https://goo.gl/qROAlS; https://goo.gl/909tLm; https://goo.gl/QpteUw
Ekonomika

Ikšķiles dimba 0

-> rodijs 1.maijs 2017 12:31
Veido savu viedokli par Ikšķiles novadā notiekošo!
Ekonomika
“Es gribu nodrošināt, lai "Rail Baltica" būtu izcils projekts, par ko katrs, kurš kaut kādā veidā tam ir pielicis roku, justos lepns,” – tā 2015. gada nogalē teica šī projekta triju Baltijas valstu pārstāvju kopuzņēmuma “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.
Ekonomika
Kandidēju pašvaldību vēlēšanās jo uzskatu, ka Jelgavas novadam ir nepieciešami jaunas paaudzes cilvēki, kas sevi ir pierādījuši kā profesionāļus.
Ekonomika
Latvijas sociāldemokrātiskās strādniekus partijas – LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks - Puķe aicina iedzīvotājus parakstīt iniciatīvu sabiedrības iniciatīvu portālā manabalss.lv par to, lai 3. grupas invalīdiem tiktu nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports.
Ekonomika
Vairāki Latvijas ietekmīgākie kosmētikas nozares pārstāvji – MADARA Cosmetics, Bio2You, Stenders, Kinetics Nail Systems un Ieva Plaude-Rēlingere – nodibinājuši Latvijas Kosmētikas ražotāju asociāciju (LAKRA), kuras mērķis ir popularizēt mūsdienu Latvijas kosmētikas ražotājus un to produktus Latvijā un ārpus tās robežām. Asociācija strādās ne vien pie Latvijas kā kvalitatīvas kosmētikas ražotājvalsts tēla, akcentējot produktu kvalitāti, bet arī izglītos Latvijas sabiedrību par vietējās kosmētikas pozitīvajām īpašībām.  
Ekonomika
Pēdējā laikā ir ierasts runāt par dažādu komunikācijas nozaru saplūšanu, kur par spilgtu piemēru kalpo sabiedrisko attiecību jeb PR konverģence ar mārketingu, kurus mūsdienās nespēj līdz galam nodalīt pat pieredzējuši nozares profesionāļi. Tomēr eksistē viena specifiska “patērētāju” grupa, kas parasti neiekļaujas PR vai mārketinga aktivitāšu mērķauditorijā – investori.
Ekonomika
Reputācija ir viens no jēdzieniem, ko lieto un pielāgo savām vajadzībām ļoti plaša sabiedrības daļa – gan runājot par katru cilvēku atsevišķi, gan par veselu uzņēmumu un nozaru pozīciju konkrētā indivīda vai sabiedrības acīs.
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories translation missing: en.article.subcategories.to_all_categories

Tick-green Ieteiktākie raksti