IR

Ekonomika

MELE2 INTERNETS 0

-> Raimonds Lejnieks - Puķe 6.februāris 2017 15:12
Pēdējo dienu laikā internetā sākuši parādīties smieklīgi video, no kuriem var noprast — iedzīvotājiem sakritusi uz nerviem masīvā Tele2 reklāmas kampaņa, kurā kompānija apgalvo: tās mobilais internets esot visātrākais. Izrādās, ka tauta domā citādi.
Tehnika
Mainīgā gaisa temperatūra, nokrišņi lietus un sniega veidā šī gada janvārī būtiski pasliktināja braukšanas apstākļus uz Latvijas ceļiem un palielināja ceļu satiksmes negadījumu risku. To apliecina arī apdrošināšanas akciju sabiedrības “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) statistika – šī gada janvārī par transportlīdzekļu bojājumiem, kas radušies, automašīnai saslīdot un nobraucot no ceļa braucamās daļas, BTA saņēmusi 145 apdrošināšanas atlīdzību pieteikumus, kas ir par 75 % vairāk salīdzinājumā ar pērnā gada decembri.
Personīgie Blogi
Gada nogalē, kad Latvijā sagaidīju Jauno gadu (2017), bija iespēja paskatīties un paklausīties vietējās ziņas TV un radio. Internetā, tās var izlasīt tāpat. To, ka man ir noteikts viedoklis par medijiem, nekad neesmu slēpis arī šajā blogā. Tikai agrāk tas tika vairāk noklusēts un pieņemts - lai ir kā ir. Pa šiem gadiem ir sanācis parunāties gan žurnālistiem, gan sabiedrisko attiecību pārstāvjiem un reklāmdevējiem,... un daudziem citiem, kas darbojas komunikāciju jomā. Vienmēr bija tā rūgtā pēcgarša, ka nav labi, bet nav arī ļoti slikti. Un tomēr runāt par to atklātāk nepatika. Un tās tas palika. Taču pagājušā gada nogalē izveidoju NZA.LV. Tālāk var uzzināt kādēļ!
Politika
Uldis Bluķis, Ņujorkā, 2017. g. 4. februārī. Šīs pārdomas ierosināja Vitas Matīsas pirms-breksita intervija, 21. jūnijā, Latvijas Vēstneša portālā Par likumu un valsti. Man nav nopietnu iebildumu pret Matīsas teikto par politiku rietumu demokrātijās, bet ir četri saistīti papildinājumi: I, II ir par valdīšanas kompetences maiņām kopš 2. pasaules kara, III––par moderno mediju ietekmi uz kampaņošanu politikā, IV––par ceļu uz kompetentu politiku noturīgās demokrātijās. Rakstīt papildinājumus mani spēcīgi motivēja dramatiskā varbūtība, ka mūsu globālā tehnozinātniskā civilizācija virzās uz sabrukumu, jo tā nepārdomāti pārtērē ierobežotos, bet civilizācijas eksistencei nepie­cie­­šamos zemes resursus.
Politika
Восемь лет! Длится этнический и религиозный конфликт — в Русском информационном пространстве Латвии. Восемь лет — на Русском языке оскорбляют местных этнических Поляков и Великую Польшу. Местные Русские Православные — оскверняют Католическую веру! На Русском языке. Восемь лет!
Personīgie Blogi
“Citādi nāksies podus mazgāt”, dzirdu kāda mamma atgādina savam piecgadniekam par mājasdarbu, vairākkārtīgi uzsverot, kas viņu nākotnē sagaida, ja neizpildīs rakstīšanas uzdevumu. Cita epizode sporta zāles ģērbtuvēs, kad sešgadnieks tāpat vien, izsakās, ka vispār vēlētos kļūt par sētnieku, kad izaugs. Mamma samulst, bet atsmej, ”tad tu, dēliņ, vari jau tagad skolā neiet”. 
Veselība
Mūsu elpošanas orgānu sistēma atrodas nepārtrauktā mijiedarbībā ar vidi un to stipri ietekmē klimatiskie apstākļi. Vēss, mitrs un vējains laiks ļoti palīdz izdzīvot un izplatīties elpceļu vīrusiem, tādēļ ziemā daudz biežāk saskaramies ar elpceļu problēmām – akūtām augšējo elpceļu infekcijām, akūtu bronhītu, pat pneimoniju. Lai gan klepus ir viens no organisma standart-aizsargmehānismiem, kas palīdz organismam attīrīties no visa liekā – putekļiem, dažādām kairinošām vielām, svešķermeņiem un arī no vīrusiem un baktērijām -, klepus tomēr var būt saslimšanas simptoms. Par to, kas īsti ir klepus, ko darīt ieilguša klepus gadījumā un citiem jautājumiem stāsta “Silvanols” produktu speciāliste Inga Zdanovska.
Politika
Год…, или уже, даже два года тому назад, — случайно прочитала материал, опубликованный в Русском информационном пространстве Латвии о ««беспределе» поганых Шведов» — по отношению к добропорядочным Русским людям в Достойном Королевстве!
Personīgie Blogi

Veiksmes stāsts? 1

-> gunta_leona 1.februāris 2017 13:41
Kāds zina, kas notiek ar latviešu valodu? Publiski jau saka - notiksies. Ir daudzi, kas vaino filologus valodas centrā. Viņiem gan jau augšas norāda, kuru latviešu valodas vārdu vietā par obligātiem ieviest citu valodu vārdus. Jābrīnās, ka vēl netiek prasīts ka vietā teikt kad, ko no augšas borē jau gadiem. Tie, kas prasa augskolu rektoriem zināt valsts valodu, nenorāda, vai labdien un sveiki līmenī, viņu līmenī vai citādā līmenī. Gadiem deputāti var būt, nezinot valsts valodu. Paši saka - zinu valsts valodu. Deputātiem vienmēr taisnība. Tauta tik paklausīgi gaida labākus laikus.
Ekonomika
Ģimene ir primārais indivīda apmācības un socializācijas instruments, skola sekundārais. Diemžēl liela daļa ģimeņu joprojām nav spējušas un nespēj iemācīt bērniem dzīvei nozīmīgākās lietas par finansēm. Rezultātā daļa tikko 18 gadus sasniegušu jauniešu ir gatavi ņemt kredītus (credit), procentos samaksājot pat vairāk kā 100%. Vai tā ir šo jauniešu/bērnu kļūda vai viņu vecāku, skolotāju nespēja iemācīt lietas, kas dzīvē ir svarīgas?
Politika
Почему — не о Русских в Занзибаре? Перу... или, — Гватемале? Или, — во Франции? В — Германии… Великобритании! Почему? Именно — о Русских в Латвии? Ведь этнические Русские — живут по всему миру! Почему?!
Ekonomika

Arnis Salnājs 0

-> slok 31.janvāris 2017 07:50
Esmu ļoti pārsteigts par plašziņas līdzekļu negatīvo nostāju pret valsts prezidenta jauno kancelejas vadītāju ARNI SALNĀJU. 
Izglītība
My name is Laura Treimane, I am Deputy Director of Policy Planning for Higher Education, Research and Innovations at the Ministry of Education and Science of Latvia. I hold a PhD in Linguistics conferred by the University of Latvia. My professional and academic background qualifies me to express views on the topic of internationalization of higher education in Latvia which has spurred controversies in the social discourse.
Politika
PARAKSTIES PAR BEZMAKSAS SABIEDRISKO TRANSPORTU TREŠĀS GRUPAS INVALĪDIEM !!!
Politika
Живу — среди людей. Среди обычных людей. Хожу по магазинам. Иногда пользуюсь общественным транспортом…
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories

Tick-green Ieteiktākie raksti