IR

Ekonomika
“Es gribu nodrošināt, lai "Rail Baltica" būtu izcils projekts, par ko katrs, kurš kaut kādā veidā tam ir pielicis roku, justos lepns,” – tā 2015. gada nogalē teica šī projekta triju Baltijas valstu pārstāvju kopuzņēmuma “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.
Politika
Varat aizmirst par Ļeņinu – smalks Itālijas intelektuālis, kurš nomira pirms 79 gadiem, var izrādīties par visietekmīgāko marksistu kāds jelkad bijis.
Ekonomika
Kandidēju pašvaldību vēlēšanās jo uzskatu, ka Jelgavas novadam ir nepieciešami jaunas paaudzes cilvēki, kas sevi ir pierādījuši kā profesionāļus.
Tehnoloģijas
 
Ekoloģija
Visticamāk, līdz šim Dobeles novadā nav bijis pārāk lielas intereses par Inčukalnu ar tā gudrona dīķiem, kuros drīzumā paredz atsākt piesārņojuma aizvākšanu.
Politika
Великая трагедия по имени... — Любовь Мужчины. Великий Русский Князь Святослав, в третьем поколении, — Рюрикович. Точнее, — Свендослав, ибо... этнический Швед. Свирепый Викинг. Зверь — зверем! Влюбился… Безоглядно!
Ekonomika
Latvijas sociāldemokrātiskās strādniekus partijas – LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks - Puķe aicina iedzīvotājus parakstīt iniciatīvu sabiedrības iniciatīvu portālā manabalss.lv par to, lai 3. grupas invalīdiem tiktu nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports.
Politika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par tiem, kas dažādu iemeslu dēļ pametuši darbu Lielvārdes novada pašvaldībā.
Ekonomika
Vairāki Latvijas ietekmīgākie kosmētikas nozares pārstāvji – MADARA Cosmetics, Bio2You, Stenders, Kinetics Nail Systems un Ieva Plaude-Rēlingere – nodibinājuši Latvijas Kosmētikas ražotāju asociāciju (LAKRA), kuras mērķis ir popularizēt mūsdienu Latvijas kosmētikas ražotājus un to produktus Latvijā un ārpus tās robežām. Asociācija strādās ne vien pie Latvijas kā kvalitatīvas kosmētikas ražotājvalsts tēla, akcentējot produktu kvalitāti, bet arī izglītos Latvijas sabiedrību par vietējās kosmētikas pozitīvajām īpašībām.  
Tehnoloģijas
Arvien vairāk industriāli attīstītajā pasaulē sāk izmantot internetam pieslēgtas ierīces (t.s. lietu/lietisko internetu jeb IoT — Internet of Things), kuru ražotāji apgalvo, ka tās atvieglo mūsu sadzīvi, bet nereti tās sagādā tikai papildu rūpes un raizes.
Politika
За что Русские масс медиа Латвии так ненавидят Поляков, Евреев, Немцев, Финнов и Скандинавов? Почему оскверняют чужое Вероисповедание? Ответ прост и банален — за «30 поганых серебряников»!
Ekonomika
Pēdējā laikā ir ierasts runāt par dažādu komunikācijas nozaru saplūšanu, kur par spilgtu piemēru kalpo sabiedrisko attiecību jeb PR konverģence ar mārketingu, kurus mūsdienās nespēj līdz galam nodalīt pat pieredzējuši nozares profesionāļi. Tomēr eksistē viena specifiska “patērētāju” grupa, kas parasti neiekļaujas PR vai mārketinga aktivitāšu mērķauditorijā – investori.
Ekonomika
Reputācija ir viens no jēdzieniem, ko lieto un pielāgo savām vajadzībām ļoti plaša sabiedrības daļa – gan runājot par katru cilvēku atsevišķi, gan par veselu uzņēmumu un nozaru pozīciju konkrētā indivīda vai sabiedrības acīs.
Politika
Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot tā saukto "rasismu" un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati jaunākā ideja ir īsts ārprāta kalngals.
Politika
Русское Информационное Пространство Латвии — сегодня представляет собой оплот расовой и религиозной ненависти по отношению к другим народам, проживающим в Латвийской Республике. В чём причина этой дикой ненависти этнических Русских — к таким разным людям, живущим в Латвии? К Полякам, Евреям, Немцам, Финнам и Скандинавам…? К Католикам и Лютеранам? К Евреям, исповедующим Иудейское Вероисповедание?  
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas