IR

Māja un Ģimene
Statistikas rādītāji nav iepriecinoši. 2015. gadā reģistrēti 2 112 zādzību gadījumi dzīvokļos, savukārt zādzību skaits īpašumos pērn bijis 21 804. Šie rādītāji brīdina, ka vēlams rūpīgi pārdomāt sava īpašuma drošību, neaizmirstot arī par sociālajos tīklos publicētā satura ietekmi uz to.
Ekonomika
Tuvojoties Ziemassvētku un Jaunā gada svinībām, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) arvien biežāk saņem atlīdzību pieteikumus par negadījumiem, kas raksturīgi svētku laikam. Kā liecina BTA apkopotie dati, pēdējo divu gadu laikā BTA kopumā atlīdzinājusi zaudējumus gandrīz 800 tūkstošu eiro apmērā personām, kuras Ziemassvētku un Jaunā gada svinību laikā piedzīvojušas kādus negadījumus. Visbiežāk svētku laikā – 65 % no visiem saņemtajiem apdrošināšanas atlīdzību pieteikumiem – ķibeles un negadījumus piedzīvojuši transportlīdzekļu īpašnieki.
Ekonomika

800 gadu! 0

-> andrejslucans 24.decembris 2016 22:53
                                                         800 gadu!
Politika

Kam esam tuvāk? 4

-> fretka 22.decembris 2016 16:16
Latvijas Republikas Ārlietu ministrija pēdējās dienās publicējusi divus paziņojumus.
Ekonomika
Vēl nesen pasaules un Latvijas masu mediju uzmanības centrā bija notikumi Sīrijas pilsētā Alepo, kurā armija ar Krievijas bruņoto spēku atbalstu centās atkarot opozīcijas pārvaldītos pilsētas rajonus.
Politika

Ak, šie aizmāršīgie teroristi! 0

-> nomale 22.decembris 2016 12:46
Kaut kā pēdējā laikā tie teroristi pārāk bieži sāk aizmirst savas mantas nozieguma vietā - kāds aizmirst ukraiņu Labējā Sektora vizītkarti, kāda - savas zeķubikses. Nu viens arābs aizmirsis savu pasi. Tagad visi Eiropas policisti dzen pēdas, tai pat laikā internets pilns ar copy-paste "Ai, ai, ai, tie rietumi mūs nespēj un nespēs aisargāt!" komentāriem.
Ekonomika

Tiešā runa 0

-> Ķīps 22.decembris 2016 12:33
Noskatījos Bojāra vadīto raidījumu. Daži momenti, kas uzkrita:Reizniece-Ozola: "Barča ir viens no profesionālākajiem deputātiem Saeimā".
Personīgie Blogi
Studējot studiju programmā “Inovācijas un uzņēmējdarbība” (Innovation and Entrepreneurship) domas par to, kā turpmāk attīstīt savu pašnodarbinātību, ir kļuvušas vēl skaidrākas. Jau vairākas reizes ir pierādījies, ka izvēlētais uzņēmējdarbības veikšanas modelis, vismaz man, ir pašnodarbinātība + ar/bez pusslodzes darbu. Lai arī pats par visu maksāju no saviem freelance ienākumiem, nesūdzos – tas dod tik ļoti […]
Ekonomika

Mežu mīl visi 0

-> LJZA 20.decembris 2016 17:31
Un, ja mīlestībai vajadzētu iemeslu, mums tādu būtu ļoti daudz! Tādi varētu būt divi no Latvijas Jauno Zinātnieku Apvienības rīkotās diskusijas “Latvijas Zaļā Sirds: Meža inovācijas un nākotnes perspektīvas”, kas 6. decembrī notika Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā “Silava”, secinājumiem. Un tagad, tuvojoties Ziemassvētkiem, eglīte mājās ir gandrīz katram no mums, dažiem varbūt arī darba vietās. Tad kāpēc neparunāt par mežu arī ir.lv?
Politika
Šā gada rudenī CVK ir reģistrējusi atkārtoti tautas parakstīšanai iniciatīvu par 12. Saeimas atlaišanu, kura notiek līdz 06.11.2017. Parakstīties iespējams www.latvija.lv/pv. Satversmē ir noteikts 4 gadu pilnvaru laiks Saeimai, ja to ievēl parastā kārtībā,  un īsāks - 3 gadu - pilnvaru laiks ir Saeimai, ja to ievēl ārkārtas vēlēšanās. Vienlaikus rīkojies - atjauno savu brīvību ietekmēt lēmumus - nebūt Tev skrūvītei šajā valstī! Turpat www.latvija.lv/pv   nobalso arī par otru likumprojektu - atcelt barjeru iesniegt Saeimā likumu projektus - 2012.g. grozījumus.
Ekonomika
Jā, jūs pareizi izlasījāt. Nevis, kā tradicionāli tiek uzskatīts, kredītņēmēji (jo īpaši hipotekāro) ir parādā bankām, bet bankas ir parādā kredītņēmējiem.
Politika
Эту бодрую песню в СССР — передавали по радио бесконечно. Как раз накануне вторжения в нейтральную Финляндию в ноябре 1939-го года.
Politika

#ParLatviju 0

-> Raimonds Lejnieks - Puķe 17.decembris 2016 20:14
Biedrība “Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā” aicina veidot izglītošanās kustību:
Ekonomika
Polijā turpinās mēģinājumi gāzt partijas "Likums un taisnība|" (Prawo i Sprawiedliwość) valdību. Apvērsuma mēģinājumu organizē partijas "Pilsoniskā platforma" (Platforma Obywatelska - PO), Polijas Zemnieku partija (Polskie Stronnictwo Ludowe - PSL) un "Modernie" (Nowoczesna - N). Pirmā un un otrā no tām vēl pērn bija pie varas, bet zaudēja vēlēšanās, kurās uzvarēja "Likums un Taisnība".
Politika
СССР — пошёл против Бога. Напал в Адвент. Подло. И погано. Осквернил ожидание Рождества. Вот Господь... — и отвернулся.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti