IR

Personīgie Blogi
2017 gada 9.maijā Administratīvā rajona tiesā, Rīgā, Baldones ielā 1a - tika sākta izskatīta biedrības "LATVIJAS ZEME, DABA, TAUTA" prasība pret Ministru Kabinetu par Rail Baltica trases novietojumu Latvijā!
Sports
Pavasaris allaž tiek sagaidīts hokeja zīmē – vieni vadošajās līgās mēro spēkus izslēgšanas spēlēs, cīnoties par vērtīgām trofejām (Stenlija, Kaldera kauss u.c.) klubu līmenī, bet citi pievēršas izlasēm, piedaloties Pasaules čempionātā.
Politika
Jau devīto gadu ilgstošajā tiesvedības procesā prokuratūra sākotnējo apsūdzību pamanījusies grozīt divreiz. Vispirms 2016. gada 16. jūnijā, bet pēc tam – 2017. gada 24. aprīlī jeb tieši septiņus mēnešus kopš brīža, kad sāku sniegt liecības. Prokuratūra grozīja apsūdzību, izslēdzot daudzas epizodes un to mīkstinot, pamatojot šīs izmaiņas ar faktisko apstākļu maiņu. Lai gan likums to pieprasa, realitātē tiesa nedeva iespēju nedz man, nedz maniem advokātiem iepazīties ar grozītās apsūdzības saturiskajām izmaiņām, kas būtiski maina aizstāvības gaitu, rada nepieciešamību sagatavot jaunu aizstāvības pozīciju un sagatavoties liecību sniegšanai. Atbilstoši Latvijas Republikas Kriminālprocesa likumam prokuroriem jebkuri grozījumi apsūdzībā ir jāpamato, skaidri darot zināmu, kādas izmaiņas veiktas un kādi ir bijuši to iemesli. Arī šī likuma norma tika ignorēta. Tā vietā prokurori ultimatīvi pieprasīja uzsākt liecību sniegšanu, lai gan, kā pierāda līdzšinējā tiesvedības gaita, patiesais mērķis ir tās ignorēt.
Ekonomika
Latvijā ļoti daudziem cilvēkiem ir kredītsaistības. Daudziem arī ir grūtības atmaksāt kredītus. Cilvēki, kuri nav nokļuvuši šādā situācijā, nosoda tos, kas kredītus ir ņēmuši. Tomēr tikai retais ir aizdomājies, ka kreditēšanas sistēma Latvijā ir izveidota tāda, lai speciāli apkrāptu cilvēkus. Portālā JURISTA VĀRDS blogā ir ievietoti 4 raksti par to kā ņemot hipotekāro kredītu, mēs tiekam apkrāpti no banku puses. Ar šiem rakstiem var iepazīties saitēs: https://goo.gl/HLSX2i; https://goo.gl/qROAlS; https://goo.gl/909tLm; https://goo.gl/QpteUw
Politika
«Не стану рабичича разувать!», — вот эпохальная фраза, навсегда вошедшая в историю! Произнесённая непревзойдённой бунтаркой своего времени — из Раннего Средневековья — по имени Рогнеда. Девушкой — из знатного Скандинавского Рода. Именно Рогнеда спровоцирует войну, которая затем приведёт к падению Величественного и Свободного Полоцка… И — всего Полоцкого Княжества! В Древней Руси. В Х веке...  
Politika
RD deputāta Nila Josta runa domes ārkārtas sēdē
Izklaide

Neatkarīgā žurnālistika 0

-> fretka 3.maijs 2017 09:07
Mums stāsta, ka plašsaziņas līdzekļiem jābūt neatkarīgiem no valsts varas un pašvaldībām. Apmēram šādiem?
Politika
Poļu interneta portālā "Przegląd Bałtycki" (Baltijas apskats) nesen intervēts Eiropas krievu iniciatīvas (EuroRussians) dibinātājs Igors Vatoļins. Plašaja sarunā manu uzmanību piesaistīja divi jautājumi - par latviešu valodas statusu Latvijā un par Latvijas vēstures mācīšanu skolās.
Ekonomika

Ikšķiles dimba 0

-> rodijs 1.maijs 2017 12:31
Veido savu viedokli par Ikšķiles novadā notiekošo!
Politika
У Великого Русского Князя Святослава — в третьем поколении Рюриковича — было три сына. Двое старших сыновей — Олег и Ярополк — были рождены от свободных женщин, и совершенно внешне не походили друг на друга. А, вот младшенький Владимир — высокий, сильный и статный красавец — был рождён от непревзойдённой красавицы, пленной Еврейской девушки, по имени Малуша. И вот именно, из-за неё — древний, величественный и свободный Полоцк будет потоплен Владимиром в крови… За оскорбление мамы — этнический Швед Владимир хладнокровно вырежет всех!  
Ekonomika
“Es gribu nodrošināt, lai "Rail Baltica" būtu izcils projekts, par ko katrs, kurš kaut kādā veidā tam ir pielicis roku, justos lepns,” – tā 2015. gada nogalē teica šī projekta triju Baltijas valstu pārstāvju kopuzņēmuma “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.
Politika
Varat aizmirst par Ļeņinu – smalks Itālijas intelektuālis, kurš nomira pirms 79 gadiem, var izrādīties par visietekmīgāko marksistu kāds jelkad bijis.
Ekonomika
Kandidēju pašvaldību vēlēšanās jo uzskatu, ka Jelgavas novadam ir nepieciešami jaunas paaudzes cilvēki, kas sevi ir pierādījuši kā profesionāļus.
Tehnoloģijas
 
Ekoloģija
Visticamāk, līdz šim Dobeles novadā nav bijis pārāk lielas intereses par Inčukalnu ar tā gudrona dīķiem, kuros drīzumā paredz atsākt piesārņojuma aizvākšanu.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas