IR

Politika
Teju 14 gadus ilgusī un caur dažādiem Ogres novada pašvaldības kabinetiem virzītā iecere par RIMI lielveikala būvniecību aiz Ogres Kultūras centra, visticamāk, nu guvusi jaunus apgriezienus. Tas secināms no Augstākās tiesas sprieduma, kas nav pārsūdzams. 
Personīgie Blogi
Endijs Lisovskis (kādu laiku atpakaļ) savā blogā piedāvāja piedalīties "30 dienu rakstīšanas izaicinājums", kurš lielā mērā sakrita ar to, kam vēlējos pievērsties šogad - veidot vairāk saturu. Atšķirībā no Endija, es vēlos radīt vismaz 1 pozitīvu stāstu nedēļā un neatkarīgi no formāta - raksts, attēls, video, ... kam gada beigās vajadzētu "saražot" vismaz 53 stāstus. Ideja radās jau sen, bet pieņēmās spēkā kaut kad pagājušā gada otrajā pusē, kad devos atpakaļ uz Dāniju studēt.
Politika
Ziņas par to, ka Polija pārtrauc līdzdalību Eirokorpusa (EC) sastāvā, neatbilst patiesībai. Ar Nacionālās Aizsardzības ministra lēmumu Polija ir vienīgi atteikusies no centieniem kļūt par Eirokorpusa dalībvalsti un tuvāko 3-4 gadu laikā pakāpeniski samazinās savu ieguldījumu šajā organizācijā. Vienlaikus Polija saglabās asociētās valsts statusu un rīkosies atbilstoši šim statusam un citu Eiropas valstu ieguldījumam.
Politika
Герой СССР, Маршал, Главнокомандующий Северо-Западным Фронтом Семён Константинович Тимошенко считал, что СССР — проиграл войну с Финляндией в 1939-1940-ом году. Он подаст Раппорт на имя Наркома Обороны Советского Союза, который так и будет называться: «Причины поражения СССР в Финской войне».
Politika
Pirmdien, 27. martā, Ogres rajona tiesā tika nolasīts pirmais spriedums gadiem ieilgušajā tiesas procesā, kurā par izspiešanu personu grupā apsūdzēti Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis un bijušais Ogres Televīzijas šefs Artūrs Robežnieks.
Politika
“INVADERS”… В своё время я уже опубликовала на Ir.lv этот Блог на Английском языке о современных лютых и свирепых Викингах, которые захватили Латвию, не встретив на сей раз ни малейшего сопротивления со стороны местных жителей. Латыши радостно приняли их — с распростёртыми объятиями!
Personīgie Blogi

Deg 0

-> gunta_leona 22.marts 2017 22:49
Dievs! Tava zeme deg. Kurš to dzird, redz. Acis aizmiglojušās. Laikam arī no mūžīgās Trampa,Putina, Merkeles aprunāšanas. Vai pag gs vidū nebija līdzīga situācija, kad Vācija un PSRS karoja savā starpā, atstājot Latviju jau 2x ieņemta pabērna lomā? Cik bija latviešu, kas cīnījās par savu valsti? Tagad arī Vācija un citas lielās valstis "karo" pret Krieviju. ES klusē, pieņem tik "bēgļus". Latvija samierinās ar uz paplātes par brīvu iedotu neatkarību un brīvību. Bučo rokas lielajiem
Politika
«Откуда есть пошла Земля Русская?»...
Ekonomika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par to, kā Lielvārdes novadam šajos gados gājis attīstības un saimnieciskajos jautājumos.
Politika
«Земля наша велика и обильна, а наряда в ней нет. Да поидите княжить и володети нами»…
Ekonomika
«Земля наша велика и обильна, а наряда в ней нет. Да поидите княжить и володети нами»…
Ekonomika
                                       Agrārā inovācija πR 2  
Ekonomika
                                       Agrārā inovācija πR 2  
Izglītība
8. un 9. klašu skolēni un viņu skolotāji vēl līdz 20. martam var pieteikties Latvenergo erudīcijas konkursam „Fizmix Eksperiments”. Lai reģistrētos konkursam, jāizveido komanda, kurā ir pieci skolēni un viens skolotājs. Katra Latvijas reģiona 10 komandas, kas sevi pierādīs konkursa neklātienes kārtā, tiksies vienā no fināliem un cīnīsies par galveno balvu – nedēļu garu piedzīvojumu visai komandai īpašā vasaras nometnē.  
Politika
Норвегия. 2015-й год. «Оккупированные». Так называется художественный сериал, который выходит на экраны страны. На добропорядочную, миролюбивую и образцовую Норвегию — напали! В воздухе кружат вражеские вертолёты. Кто напал? Россия! Сериал стремительно набирает популярность. Рейтинг растёт!  
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas