IR

Politika

Kas klauvē pie durvīm 1

-> fretka 19.maijs 2017 17:18
 
Kultūra
Ietves norobežotas ar masīviem betona puķu podiem un barjerām, uzkrītoša bruņotu policistu klātbūtne un nemitīgas pārbaudes — šādā pastiprinātas drošības gaisotnē rit 17. maijā startējušais 70. Kannu kinofestivāls. Festivāla apmeklētāji un viesi šo jauno kārtību uzņem ar dalītām jūtām — no vienas puses tā rada mierinošu drošības sajūtu, no otras — sarežģī pārvietošanos un nokļūšanu filmu seansos. Lai iekļūtu festivāla norises vietās, ir jāstāv garās rindās, jāiziet divas metāldetektora pārbaudes un jāpiecieš drošībnieku skrupuloza rakņāšanās pa somām.
Politika
Vai fotogrāfe drīkst atteikt fotosesiju klientēm viņu orientācijas dēļ? Ļoti nogurdinoši piedalīties diskusijās, jo, šķiet, daudziem galvā ir putra un nav sapratnes, par ko tieši te ir "cepiens".
Ekonomika
Kādi ir Latvijas ārpolitikas mērķi? Ierakstot interneta meklētājā Google rindas Latvijas ārpolitikas mērķi (vai koncepcija) uzreiz tiksim novirzīti uz Ārlietu ministrijas mājaslapu, kura mūs iepazīstinās ar 2004. gadā tapušo Latvijas ārpolitikas pamatvirzienu projektu.(1)
Tehnoloģijas
Piektdien, 2017. gada 13. maija vakarā Panorāmas svarīgākā ziņa bija par Microsoft Windows vīrusu WannaCrypt, kas izplatījies uz miljoniem datoru simtiem valstīs.
Politika
Дети — этот Блог читать не будут! Я ведь предусмотрительно указала возрастную категорию. А, вот со взрослыми... — сейчас погорим. О Российском фильме «ВИКИНГ», премьера которого с небывалым пафосом и шиком состоялась в самом конце декабря 2016-го года — для Московской элиты. С одной единственной целью — обосрать Скандинавов…  
Personīgie Blogi
2017 gada 9.maijā Administratīvā rajona tiesā, Rīgā, Baldones ielā 1a - tika sākta izskatīta biedrības "LATVIJAS ZEME, DABA, TAUTA" prasība pret Ministru Kabinetu par Rail Baltica trases novietojumu Latvijā!
Sports
Pavasaris allaž tiek sagaidīts hokeja zīmē – vieni vadošajās līgās mēro spēkus izslēgšanas spēlēs, cīnoties par vērtīgām trofejām (Stenlija, Kaldera kauss u.c.) klubu līmenī, bet citi pievēršas izlasēm, piedaloties Pasaules čempionātā.
Politika
Jau devīto gadu ilgstošajā tiesvedības procesā prokuratūra sākotnējo apsūdzību pamanījusies grozīt divreiz. Vispirms 2016. gada 16. jūnijā, bet pēc tam – 2017. gada 24. aprīlī jeb tieši septiņus mēnešus kopš brīža, kad sāku sniegt liecības. Prokuratūra grozīja apsūdzību, izslēdzot daudzas epizodes un to mīkstinot, pamatojot šīs izmaiņas ar faktisko apstākļu maiņu. Lai gan likums to pieprasa, realitātē tiesa nedeva iespēju nedz man, nedz maniem advokātiem iepazīties ar grozītās apsūdzības saturiskajām izmaiņām, kas būtiski maina aizstāvības gaitu, rada nepieciešamību sagatavot jaunu aizstāvības pozīciju un sagatavoties liecību sniegšanai. Atbilstoši Latvijas Republikas Kriminālprocesa likumam prokuroriem jebkuri grozījumi apsūdzībā ir jāpamato, skaidri darot zināmu, kādas izmaiņas veiktas un kādi ir bijuši to iemesli. Arī šī likuma norma tika ignorēta. Tā vietā prokurori ultimatīvi pieprasīja uzsākt liecību sniegšanu, lai gan, kā pierāda līdzšinējā tiesvedības gaita, patiesais mērķis ir tās ignorēt.
Ekonomika
Latvijā ļoti daudziem cilvēkiem ir kredītsaistības. Daudziem arī ir grūtības atmaksāt kredītus. Cilvēki, kuri nav nokļuvuši šādā situācijā, nosoda tos, kas kredītus ir ņēmuši. Tomēr tikai retais ir aizdomājies, ka kreditēšanas sistēma Latvijā ir izveidota tāda, lai speciāli apkrāptu cilvēkus. Portālā JURISTA VĀRDS blogā ir ievietoti 4 raksti par to kā ņemot hipotekāro kredītu, mēs tiekam apkrāpti no banku puses. Ar šiem rakstiem var iepazīties saitēs: https://goo.gl/HLSX2i; https://goo.gl/qROAlS; https://goo.gl/909tLm; https://goo.gl/QpteUw
Politika
«Не стану рабичича разувать!», — вот эпохальная фраза, навсегда вошедшая в историю! Произнесённая непревзойдённой бунтаркой своего времени — из Раннего Средневековья — по имени Рогнеда. Девушкой — из знатного Скандинавского Рода. Именно Рогнеда спровоцирует войну, которая затем приведёт к падению Величественного и Свободного Полоцка… И — всего Полоцкого Княжества! В Древней Руси. В Х веке...  
Politika
RD deputāta Nila Josta runa domes ārkārtas sēdē
Izklaide

Neatkarīgā žurnālistika 0

-> fretka 3.maijs 2017 09:07
Mums stāsta, ka plašsaziņas līdzekļiem jābūt neatkarīgiem no valsts varas un pašvaldībām. Apmēram šādiem?
Politika
Poļu interneta portālā "Przegląd Bałtycki" (Baltijas apskats) nesen intervēts Eiropas krievu iniciatīvas (EuroRussians) dibinātājs Igors Vatoļins. Plašaja sarunā manu uzmanību piesaistīja divi jautājumi - par latviešu valodas statusu Latvijā un par Latvijas vēstures mācīšanu skolās.
Ekonomika

Ikšķiles dimba 0

-> rodijs 1.maijs 2017 12:31
Veido savu viedokli par Ikšķiles novadā notiekošo!
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas