IR

Tehnoloģijas
Arvien vairāk industriāli attīstītajā pasaulē sāk izmantot internetam pieslēgtas ierīces (t.s. lietu/lietisko internetu jeb IoT — Internet of Things), kuru ražotāji apgalvo, ka tās atvieglo mūsu sadzīvi, bet nereti tās sagādā tikai papildu rūpes un raizes.
Politika
За что Русские масс медиа Латвии так ненавидят Поляков, Евреев, Немцев, Финнов и Скандинавов? Почему оскверняют чужое Вероисповедание? Ответ прост и банален — за «30 поганых серебряников»!
Ekonomika
Pēdējā laikā ir ierasts runāt par dažādu komunikācijas nozaru saplūšanu, kur par spilgtu piemēru kalpo sabiedrisko attiecību jeb PR konverģence ar mārketingu, kurus mūsdienās nespēj līdz galam nodalīt pat pieredzējuši nozares profesionāļi. Tomēr eksistē viena specifiska “patērētāju” grupa, kas parasti neiekļaujas PR vai mārketinga aktivitāšu mērķauditorijā – investori.
Ekonomika
Reputācija ir viens no jēdzieniem, ko lieto un pielāgo savām vajadzībām ļoti plaša sabiedrības daļa – gan runājot par katru cilvēku atsevišķi, gan par veselu uzņēmumu un nozaru pozīciju konkrētā indivīda vai sabiedrības acīs.
Politika
Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot tā saukto "rasismu" un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati jaunākā ideja ir īsts ārprāta kalngals.
Politika
Русское Информационное Пространство Латвии — сегодня представляет собой оплот расовой и религиозной ненависти по отношению к другим народам, проживающим в Латвийской Республике. В чём причина этой дикой ненависти этнических Русских — к таким разным людям, живущим в Латвии? К Полякам, Евреям, Немцам, Финнам и Скандинавам…? К Католикам и Лютеранам? К Евреям, исповедующим Иудейское Вероисповедание?  
Politika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par to, kādi skandāliem apvīti notikumi piedzīvoti iepriekšējos gados.
Ekonomika
2017. gada 2. aprīlī radošā darbnīca "Zeimuls" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju organizēja semināru Latgales plānošanas reģiona izglītības darbiniekiem "21. gs. skolotājs"
Politika
Partija PROGRESĪVIE uzskata, ka kārtējais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) apmeklējums un dokumentu izņemšana Jūrmalas domē ir neatgriezeniski iedragājusi Jūrmalas domes deputāta, bijušā domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa (ZZS) reputāciju. Pēc PROGRESĪVO domām, bijušā Jūrmalas mēra figurēšana aizdomās turamā statusā divos kriminālprocesos, kā arī nemitīgie skandāli, kas pavada Jūrmalas domes lēmumus, grauj investīciju vidi Jūrmalā.
Ekonomika

Latvju zeme vaļā stāv 0

-> andrejslucans 3.aprīlis 2017 19:21
                                       Latvju zeme vaļā stāv                    jeb atbilde uz „Latvijas Avīzes”jautājumu                          „Kā nekļūt par algādžiem savā zemē”
Politika
«ВИКИНГ» — в конце декабря в Богоспасаемой Российской Федерации под гром оваций состоялась долгожданная премьера историко-эпического блокбастера об эпохе Раннего Средневековья в древней Руси. Художественный фильм «ВИКИНГ» — с баснословным для Российского кинематографа бюджетом в 1 миллиард 250 миллионов рублей. Русский ответ — «ИГРЕ ПРЕСТОЛОВ»! Одним из первых чести посмотреть это художественное полотно удостоился лично сам Президент России — Достопочтенный Господин Владимир Владимирович Путин…
Politika
Teju 14 gadus ilgusī un caur dažādiem Ogres novada pašvaldības kabinetiem virzītā iecere par RIMI lielveikala būvniecību aiz Ogres Kultūras centra, visticamāk, nu guvusi jaunus apgriezienus. Tas secināms no Augstākās tiesas sprieduma, kas nav pārsūdzams. 
Personīgie Blogi
Endijs Lisovskis (kādu laiku atpakaļ) savā blogā piedāvāja piedalīties "30 dienu rakstīšanas izaicinājums", kurš lielā mērā sakrita ar to, kam vēlējos pievērsties šogad - veidot vairāk saturu. Atšķirībā no Endija, es vēlos radīt vismaz 1 pozitīvu stāstu nedēļā un neatkarīgi no formāta - raksts, attēls, video, ... kam gada beigās vajadzētu "saražot" vismaz 53 stāstus. Ideja radās jau sen, bet pieņēmās spēkā kaut kad pagājušā gada otrajā pusē, kad devos atpakaļ uz Dāniju studēt.
Politika
Ziņas par to, ka Polija pārtrauc līdzdalību Eirokorpusa (EC) sastāvā, neatbilst patiesībai. Ar Nacionālās Aizsardzības ministra lēmumu Polija ir vienīgi atteikusies no centieniem kļūt par Eirokorpusa dalībvalsti un tuvāko 3-4 gadu laikā pakāpeniski samazinās savu ieguldījumu šajā organizācijā. Vienlaikus Polija saglabās asociētās valsts statusu un rīkosies atbilstoši šim statusam un citu Eiropas valstu ieguldījumam.
Politika
Герой СССР, Маршал, Главнокомандующий Северо-Западным Фронтом Семён Константинович Тимошенко считал, что СССР — проиграл войну с Финляндией в 1939-1940-ом году. Он подаст Раппорт на имя Наркома Обороны Советского Союза, который так и будет называться: «Причины поражения СССР в Финской войне».
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories