IR

Ekonomika

Vai banku kredītes ir laba lieta 0

-> Jānis 24.janvāris 2017 01:13
Labs laiks pagājis jau kopš iepriekšējām kredītu reklāmām, bet nu izskatās ka tie laiki atgriežas . TV un visos citos mēdijos sākas atkal dažādu kredītu reklāmas. Un tie nav ne tikai dažādi kredīti internetā https://euroatriekrediti.lv/atrie-krediti/ bet arī banku aizdevumi tiek reklamēti. Bankas iespējams ir pamanījušas ka cilvēkiem lēnām palielinas ienākumi un līdz ar to viss pārējais ko moderni dēvē par pirktspēju. 
Politika
1940-ой год. Январь. Пока на Северо-Западном фронте мимолётное затишье — хочу постараться успеть написать ещё один Блог…  
Politika

Petri, nevis Merkele 0

-> Nikomeds 23.janvāris 2017 15:27
Nākošajā dienā pēc Donalda Trampa inaugurācijas, Vācijas pilsētā pie Reinas Koblencā (Koblenz) pulcējās Eiropas labējie EP politiskās grupas "Nāciju un brīvības Eiropa" kongresā.
Politika
          Patiešām, cienījamie, tas nav nekāds noslēpums, ka visa boļševiku apvērsumos un slaktiņos uzbudinātā padomju jaunatne savulaik cēla savu sociālismu ar Čaplinu priekšgalā.
Politika
Izlasot Olgas Dragiļevas rakstu (http://www.lsm.lv/lv/raksts/arpus-etera/olga-dragileva-veletajs-miskaste.a219832 ), man kļuva žēl. Žēl par to, ka, tiklīdz kāds atļaujas saukt lietas īstajos vārdos, bez liekulības, it sevišķi publiski, it sevišķi raidījuma “Tieša runa” ēterā, kā uzreiz daudzas balsis uzstājīgi sāk atkārtot man personīgi līdz mielēm apnikušus vārdus un pārmest latviešiem, ka tie, lūk, paši vainīgi, atstumj, atraida un noraksta visus bez izņēmuma nabaga krievvalodīgos pilsoņus, bet politiskas partijas pat i negrasās tos uzrunāt.
Politika

Citi. TALVISOTA 2 ? 3

-> Ludmila Sočņeva 21.janvāris 2017 12:06
1940-ой год. Январь. Такой же, как сейчас у нас за окном. Вот только — Советско-Финская война… Умирают солдаты. Но, на какой-то миг на Северо-Западном фронте — воцарилась хрупкая тишина. Такое бывает. Даже на войне.
Ekonomika
Ledus ir sakustējies...  Ņemot vērā manu parakstu vākšanas iniciatīvu, kas izsauca plašu rezonansi masu medijos un sabiedrībā, arī atbildīgās amatpersonas sākušas domāt šajā virzienā.
Personīgie Blogi
«Брильянтовая рука»… Ведь были же — выдающиеся фильмы в Советское время!
Ekonomika
AGER 2016 pētījums atklāj, ka sievietes kļuvušas noturīgākas pret sociālo spiedienu
Politika
В этот раз... — только холодком потянуло. Обошлось. Пока…
Personīgie Blogi
Ja manu blogu lasa regulāri, tad noteikti jau ir zināms, ka studēju uzņēmējdarbību un inovācijas Vejlē, Dānijā. Pāgājušā gada jūnijā Odensē pabeidzu pirmā līmeņa studijas mārketingā (AP degree in Marketinga Management) un īsi pēc tam uzsāku Vejlē esošās (Top-Up degree in Entrepreneurship and Innovation), lai iegūtu pilnu profesionālo bakalauru. Beidzot. Un pirmais semestris Vejlē tika pabeigts ar augstāko novērtējumu "12" (pēc Dānijas 7 līmeņu vērtējuma: 12, 10, 7, 4, 02 = ieskaitīts, 00, -3 = neieskaitīts), kas Latvijā ir pielīdzināms novērtējumam "10".
Izklaide

Dekoratīvie sargi! 0

-> kurland1945 13.janvāris 2017 17:49
Vismaz pagaidām situācija ar vēstures pieminekļu sargāšanu izskatās šādi ... 
Politika
«Сраные поляки пусть сами жрут свои сраные помидоры!», — вот что я услышала совершенно случайно в небольшом продуктовом магазинчике в Юрмале…
Ekonomika
Kā Latvijai nopelnīt 400 milj. eur gadā jeb Kad valsts izveidos savu komercbanku?
Ekonomika
Apdrošināšanas akciju sabiedrības “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) apkopotie dati liecina, ka pērn, piesakot OCTA apdrošināšanas gadījumu, no visiem gadījumiem, kad klientiem ir bijusi iespēja izvēlēties, vai apdrošināšanas atlīdzību saņemt remontdarbu vai naudas summas veidā, 41 % klientu izvēlējušies atlīdzību saņemt naudā. Ņemot vērā šī gada 1. janvārī spēkā stājušās izmaiņas Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumā (turpmāk – OCTA likums) un to, ka būtiski atšķiras vidējās izmaksātās atlīdzību summas, ja atlīdzība tiek izmaksāta remontdarbu vai naudas veidā, BTA paredz, ka šogad ievērojami – par 13 % – varētu pieaugt kopējais izmaksāto apdrošināšanas atlīdzību apjoms OCTA veidā.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti