IR

Politika
Igaunijas sabiedrība atceras un izvērtē Tallinas «bronzas nakti» – masu nekārtības* 2007. gada 26.-28. aprīlī. Drūmā «jubileja» ziemeļu kaimiņiem rada galvenokārt nožēlu, jo toreiz vienā rāvienā tika gandrīz pilnībā iznīcināti cerīgie centieni integrēt krievvalodīgos valsts iedzīvotājus vienotā nācijā.
Politika
«Привет Вам из ДНР!», — скажет с улыбкой в своём Видео-Блоге: «Культурный феномен фильма «ВИКИНГ» (18+)» Господин Денис Селезнёв 6-го января 2017-го года.
Ekonomika
Kredītiestādes Latvijā līdzīgi kā citur pasaulē pirms piešķirt aizdevumu vērtē klienta maksātspēju un potenciālos riska faktorus. Diemžēl lielākā daļa aizdevēju, t.sk. ārpus banku sektora publiski neinformē cilvēkus par faktoriem, kas tiek ņemti vērā, pieņemot lēmumu par aizņēmuma pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu. Tā rezultātā daļa iedzīvotāju nav un nebūs spējīgi saņemt aizdevumu, neskatoties uz to, ka pēc ienākumu apmēra raugoties nekādi šķēršļi nav. 
Ekonomika
Žurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu dīķī”. Līdzīgu tam, ko izraisīja senlaikos Dienā lasāmās Aleksandra Laventa vaļsirdības izpausmes, “jūrmalgeitas” lielākā idiota raudzības vai portālā pietiek.com atrodamās Tiesu ķēķa ainiņas.
Politika
Šajās pašvaldību vēlēšanās publisku pliķi ir saņēmuši latvju Temīdas kalpi: Aivaram Lembergam pievienojās vēl viens ļoti kolorīts un visā valstī slavens vēlētāju mīlulis ar «smagos noziegumos apsūdzētā» birku. Savukārt iespējamais Ogres novada galva vispār ir svaigi notiesāts/saņēmis sodu par izspiešanu.
Politika
200 лет — на такое не отваживался никто! В «Норманнском вопросе» спор изначально идёт об этническом происхождении Рюрика, призванного в наши края, и чуть севернее, — в Новгородские земли — в середине IX века. Этнический Швед? Или… нет? Совершенно бессмысленно и бесполезно. Никакого результата за все эти годы. Поэтому, я предлагаю... — «пойти Королевой»!
Politika
Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres un premjera publiskos solījumus.
Ekonomika

FONDU ĒDĀJI 0

-> Cvetkova 14.jūnijs 2017 12:37
            Valsts kontrole ir paziņojusi par 200 tūkstošu eiro nelietderīgu izmantošanu bēgļu uzņemšanas darbības plāna īstenošanai. Tika plānots izveidot 16 jaunas darba vietas, bet gala rezultātā darbā tika pieņemti tikai 6 darbinieki. Lai izveidotu šo sešu cilvēku darba vietas tika izmantots 59 cilvēku darbaspēks, par šo darbu 59 darbiniekiem tika izmaksātās algas un prēmijas 200 tūkstošu eiro apmērā. Pašu bēgļu pabalsta izmērs palielinājās par 0,85 eiro centiem, kas ir pilni 3 eiro dienā jeb 90 eiro mēnesī. Tādu algas apmēru šiem strādnieciņiem!         
Politika
«Русская Анна», — так Французы, и, как правило с уважением, называют свою Королеву Анну Ярославну! Супругу Монарха Генриха I. Коронованную в 1051 году.
Politika

Par ko balsot?! 2

-> Kristina Blumberga 1.jūnijs 2017 10:07
Vairāki draugi un daži troļļi man ir lūguši atbildēt uz jautājumu-PAR KO BALSOT šajās 2017.gada pašvaldību vēlēšanās?
Politika
Российский фильм «ВИКИНГ» уже посмотрели десятки миллионов людей в десятках стран мира. Главный герой Русского фильма «ВИКИНГ» — Дедушка Королевы Франции Анны Ярославны! Этнический Швед!
Ekonomika
Latviešu valodā izdota grāmata par to, kā personāla atlases speciālistiem izmantot 21. gadsimta risinājumus – sociālos tīklus un citas modernas komunikācijas metodes - savā darbā, lai veiksmīgi rekrutētu potenciālos kandidātus. Grāmatas “Personāla atlases mārketings. Kā rekrutēt veiksmīgāk” autore ir Personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “Darba Guru” vadītāja Inga Daliba.
Tehnoloģijas
Mēs esam CakeHR – online personālvadības programma, kas ik dienu tūkstošiem lietotāju visā pasaulē ļauj vadīt savu personālu ērtāk un produktīvāk.
Politika
Данила Козловский — исполнитель главной роли Князя Владимира в Российском фильме «ВИКИНГ» (2016) — по-мужски сдержан. Своего героя он характеризует одним словом: «НЕГОДЯЙ»!
Kultūra
Savāds festivāla gads nesamierināmo Netflix kašķu un terorakta draudu dēļ. Savukārt filmu programmā iezīmējas kopēja tendence, kuru varētu raksturot kā «buržuāzijas diskrētās šausmas», pārfrāzējot Luisa Bunjuela pazīstamās filmas nosaukumu. Egoisms, neierobežota savu iegribu apmierināšana, agresija un tolerances trūkums, kā pret apkārtējiem, tā pret savējiem ir tēmas, kas «sāp» filmu veidotājiem. Šie vērojumi ir transformējušies filmās, kas valdzina, pārsteidz un aizkustina. Arī apstākļi, kuros filmas tiek izrādītas (notikušais Mančestras terorakts, pēc kura kinofestivāla organizatori publicēja paziņojumu, aicinot uz klusuma brīdi un atceļot 70. gadskārtu godinošo uguņošanu) to skatīšanos padara maķenīt emocionālāku.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas