IR

Jurisprudence
Politika
С Днём Ангела, Дорогая Pani Zuzanna! Храни Вас Господь и Царствие Вам Небесное! Вас нет рядом… Но, Католическая вера — со мной. А, моя Любовь — с Вами...
Personīgie Blogi
Реальный Викинг. Хладнокровный убийца. Ему не нужно пить отвар из мухоморов, чтобы «обалдеть» и потом просто так начать убивать людей. Он — убийца. Ни в чём не раскаивается. Ни о чём не сожалеет. Что в Х веке, что в ХХI… При встрече — в людей тычет кулаком. Почему? Он так здоровается!
Ekonomika
Latvijas nodokļu iekasēšanas politika un prakse šodien ir uzskatāms piemērs parunai par aitām un cirpējiem. Turklāt ar PVN izmānīšanas shēmām tiek "frizēta" pati valsts – atbrīvojot tās kasi no godprātīgu nodokļu maksātāju pienesuma, graujot viņu motivāciju.
Politika
Избрание Трампа президентом США вызвало бурю негодования части человечества, называющей себя прогрессивным или, как сегодня принято говорить, продвинутым, в том числе и у нас в Латвии.
Ekonomika
Tīmekļa vietne joprojām ir vienkāršs un efektīvs veids, lai informētu plašu mērķauditoriju par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem. Tīmekļa vietne ir arī svarīga uzņēmuma tēla daļa. Vietnes satura tulkošana un lokalizēšana jeb pielāgošana vietējam tirgum nojauc ne tikai tradicionālās valodas barjeras, bet arī palielina mērķauditorijas atvērtību un vērību pret vēstījuma saturu. Pēc tīmekļa tehnoloģiju statistikas pārskatu veidotāju W3Techs (World Wide Web Technology Surveys)* datiem populārākā satura pārvaldības sistēma ir WordPress. Uzņēmums Skrivanek Baltic piedāvā vienkāršotus un ērtus satura pārvaldības sistēmā WordPress veidoto tīmekļa vietņu tulkošanas pakalpojumus.
Ekonomika

Par banku apvienošanu Latvijā

-> Ansis G. 14.februāris 2017 16:04
Vēl nesen presi pāršalca ziņa par to, ka Nordea un DNB banka grasās apvienoties, izveidojot Baltijas mērogā vienu no lielākajām kredītiestādēm. Publiski līdz šim jaunais bankas nosaukums līdz šim netiek izpausts, taču varam izteikt minējumus. Nosaukumam ir labi jāskan visu Baltijas valstu valodās un arī starptautiski. Ja bankas īpašnieki mēģinās saglabāt veco nosaukumu kombināciju, tad jaunais nosaukums būs DNB Nordea vai Nordea DNB.
Izglītība
Kritiskā domāšana, norišu un v ē stures c ē lo ņ sakarību izpratne, mediju pratība, savas kultūrv ē sturiskās piederības izpratne un izzi ņ a – šīs ir tikai dažas no prasm ē m, kuras kā nozīmīgas kvalitatīvas izglītības sastāvda ļ as identific ē juši pedagogi, izglītības speciālisti un sabiedrība.
Politika
Nav loģikas. Nav faktu. Jūs varat teikt "zils", viņi sadzird "balts". Divreiz divi ir kaķis. Nosaukt leftistus par garīgi slimiem, nozīmē apvainot tos, kas tiešām ir tādi - to slimības iemesli ir vismaz medicīniski definējami, tos var ārstēt, un ir izredzes tos izārstēt. Leftistiem tādu izredžu nav. Viņu kaite ir pārāk dziļi iesakņojusies.
Ekonomika
Kā jau iepriekš prognozēts, Ogres novada pašvaldības rīkotajā iepirkumu konkursā par TV sižetu veidošanu un raidīšanu televīzijā uzvarējis vietējais Ogres uzņēmums - SIA "CoMedia". Un jaunnedēļ, visticamāk, šīs pats komersants uzvarēs identiskā iepirkumā, kuru ar nelielu laika intervālu izsludināja Ogres pašvaldības pakļautībā (!) esošā aģentūra "Ogres namsaimnieks". Par to šaubu nav. 
Ekonomika
Atgadījums, ko kāds Rīgas uzņēmējs piedzīvojis Skrīveru novada domes finanšu un tautsaimniecības komiteju sēdē janvārī, liek ne vien aizdomāties par pašreizējas domes vadības darba stilu, bet secināt, ka attieksme pret uzņēmējiem ir kliedzoša un pat traģiska. 
Ekonomika
Atgadījums, ko kāds Rīgas uzņēmējs piedzīvojis Skrīveru novada domes finanšu un tautsaimniecības komiteju sēdē janvārī, liek ne vien aizdomāties par pašreizējas domes vadības darba stilu, bet secināt, ka attieksme pret uzņēmējiem ir kliedzoša un pat traģiska. 
Politika
Piektdien sasauktajā Lielvārdes novada domes ārkārtas sēdē no amata atbrīvots pašvaldības izpilddirektors Gunārs Jaunsleinis, kurš darba pienākumus pašvaldībā sāka pildīt vien pērn, novembrī. 
Politika
Uldis Bluķis, 2017. g. 9. februārī    IV Kompetentāka politika par iepriekšējos divos papildinājumos aprakstīto prasīs jaunu pieeju: protopiskas vīzijas vadītu virzīšanos uz noturīgākām, visas tautas labklājībai kalpojošām demokrātijām, kas spēj īstenot rezultatīvas proaktīvas  un reaktīvas rīcībpolitikas. Jaunā pieeja konstruktīvi izmantos politikā noderīgas tehnozinātniskas innovācijas medijos un politiķu izglītībā, ilgstošas un pakāpeniskas.
Politika
2.129.320 — человек на 01.01.2017-го года живёт в Латвии. Данные Регистра Жителей — www.pmlp.gov.lv.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti