IR

Ekonomika
Latvijā darbojas vairākas nevalstiskās "zaļās", ekoloģiskās biedrības. Visām pat nezinu nosaukumus, tomēr FB ik pa laikam uzpled kāda jauna - ar aicinājumu pievienoties un sekot. Būt zaļam ir moderni. Piemēram, atteikties no polietilēna maisiņa. 
Politika
Прощай, Русская Анна — Королева Франции Анна Ярославна…? В «7-ом колене» — Рюриковна. За 200 лет непримиримого противостояния в «НОРМАННСКОМ ВОПРОСЕ» такого развития событий никто себе не мог представить. Даже — я…
Politika
(Šo antiutopiju uzrakstīju pagājušā gada 25.novembrī, pēc kādas teātra izrādes noskatīšanās. Sekojošais pusgads pārliecinošas izmaiņas scenārijā diemžēl vēl nav ieviesis).
Politika
Viktors Avotiņš šī gada 6. jūnijā ‘’Neatkarīgā rīta avīzē’’ publicējis rakstu ‘’ Cik atmodas vēl vajag?’’,  kur viņš aplūko akadēmiķes R. Karnītes organizēto un vadīto ekspertu konsiliju ‘’Vai IV Atmoda ir iespējama?’’, kas notika 31. maijā un kurā, kā viņš raksta ‘’ piedalījās gudrinieki no dažādām valsts un sabiedrības institūcijām (M. Kūle, V. Krastiņš, I. Latkovskis, M. Pūķis, Z. Stankevičs, E. Teirumnieks, G. Zemītis..)’’ (citēts no V. Avotiņa raksta). 
Politika
Igaunijas sabiedrība atceras un izvērtē Tallinas «bronzas nakti» – masu nekārtības* 2007. gada 26.-28. aprīlī. Drūmā «jubileja» ziemeļu kaimiņiem rada galvenokārt nožēlu, jo toreiz vienā rāvienā tika gandrīz pilnībā iznīcināti cerīgie centieni integrēt krievvalodīgos valsts iedzīvotājus vienotā nācijā.
Politika
«Привет Вам из ДНР!», — скажет с улыбкой в своём Видео-Блоге: «Культурный феномен фильма «ВИКИНГ» (18+)» Господин Денис Селезнёв 6-го января 2017-го года.
Ekonomika
Kredītiestādes Latvijā līdzīgi kā citur pasaulē pirms piešķirt aizdevumu vērtē klienta maksātspēju un potenciālos riska faktorus. Diemžēl lielākā daļa aizdevēju, t.sk. ārpus banku sektora publiski neinformē cilvēkus par faktoriem, kas tiek ņemti vērā, pieņemot lēmumu par aizņēmuma pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu. Tā rezultātā daļa iedzīvotāju nav un nebūs spējīgi saņemt aizdevumu, neskatoties uz to, ka pēc ienākumu apmēra raugoties nekādi šķēršļi nav. 
Ekonomika
Žurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu dīķī”. Līdzīgu tam, ko izraisīja senlaikos Dienā lasāmās Aleksandra Laventa vaļsirdības izpausmes, “jūrmalgeitas” lielākā idiota raudzības vai portālā pietiek.com atrodamās Tiesu ķēķa ainiņas.
Politika
Šajās pašvaldību vēlēšanās publisku pliķi ir saņēmuši latvju Temīdas kalpi: Aivaram Lembergam pievienojās vēl viens ļoti kolorīts un visā valstī slavens vēlētāju mīlulis ar «smagos noziegumos apsūdzētā» birku. Savukārt iespējamais Ogres novada galva vispār ir svaigi notiesāts/saņēmis sodu par izspiešanu.
Politika
200 лет — на такое не отваживался никто! В «Норманнском вопросе» спор изначально идёт об этническом происхождении Рюрика, призванного в наши края, и чуть севернее, — в Новгородские земли — в середине IX века. Этнический Швед? Или… нет? Совершенно бессмысленно и бесполезно. Никакого результата за все эти годы. Поэтому, я предлагаю... — «пойти Королевой»!
Politika
Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres un premjera publiskos solījumus.
Ekonomika

FONDU ĒDĀJI 0

-> Cvetkova 14.jūnijs 2017 12:37
            Valsts kontrole ir paziņojusi par 200 tūkstošu eiro nelietderīgu izmantošanu bēgļu uzņemšanas darbības plāna īstenošanai. Tika plānots izveidot 16 jaunas darba vietas, bet gala rezultātā darbā tika pieņemti tikai 6 darbinieki. Lai izveidotu šo sešu cilvēku darba vietas tika izmantots 59 cilvēku darbaspēks, par šo darbu 59 darbiniekiem tika izmaksātās algas un prēmijas 200 tūkstošu eiro apmērā. Pašu bēgļu pabalsta izmērs palielinājās par 0,85 eiro centiem, kas ir pilni 3 eiro dienā jeb 90 eiro mēnesī. Tādu algas apmēru šiem strādnieciņiem!         
Politika
«Русская Анна», — так Французы, и, как правило с уважением, называют свою Королеву Анну Ярославну! Супругу Монарха Генриха I. Коронованную в 1051 году.
Politika

Par ko balsot?! 2

-> Kristina Blumberga 1.jūnijs 2017 10:07
Vairāki draugi un daži troļļi man ir lūguši atbildēt uz jautājumu-PAR KO BALSOT šajās 2017.gada pašvaldību vēlēšanās?
Politika
Российский фильм «ВИКИНГ» уже посмотрели десятки миллионов людей в десятках стран мира. Главный герой Русского фильма «ВИКИНГ» — Дедушка Королевы Франции Анны Ярославны! Этнический Швед!
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas