IR

Māja un Ģimene
Ikviena mājokļa greznākā rota ir aizkari, kuri spēj padarīt katru logu un telpu tieši tādu kādu Jūs to vēlaties redzēt. Aizkari var būt nopietni un paust stabilitāti, nosvērtību. Tie var būt arī rotaļīgi un viegli. Svētku noskaņojumu ikdienai piešķirtu grezni aizkari. Aizkaru izsmalcināto eleganci un daudzveidīgo raksturu piešķir kvalitatīvi aizkaru audumi, kurus Jums ieteiks mūsu profesionālā dizainere Kristīne Martinsone. Aizkaru audumi mēdz būt gaisīgi un viegli, kas padara noskaņu telpā maigāku. Tie var būt arī viegli un koši, krāsaini vai ar interesantām ilustrācijām, kas piešķir rotaļīgu atmosfēru bērnu istabā. Aizkaru audumi var būt arī biezāki vai arī pavisam gaismu necaurlaidīgi - šādi aizkari palīdzēs norobežoties no ziņkārīgiem skatieniem vai aizsegs dienas gaismu, ja Jums būs nepieciešamība ilgāk gulēt. Pie biezajiem aizkaru audumiem pieskaitāmi arī aristokrātiski greznie gobelēnu audumi, kurus var izmantot arī, lai skaisti dekorētu telpu - tādējādi interjera iekārtojumu padarot vēl daudzveidīgāku. Pareiza aizkaru auduma izvēle ir svarīga arī lielās pieņemšanu zālēs vai konferenču telpās. Šādās vietās var izvēlēties arī ierasto variantu ar žalūzijām, tomēr aizkari padara telpu mājīgāku un sajūtu tajā - siltāku. Jūs taču vēlēsieties, lai Jūsu konferenču vai deju zāle paliktu atmiņā vēl ilgi pēc pasākuma un cilvēkiem gribētos tajā atgriezties. Aizkaru audumiem jābūt izturīgiem un kvalitatīviem. Der arī atcerēties, ka aizkari diezgan lielu laiku pavada tiešos saules staros, tādēļ tieši aizkaru audumiem ir izveidots speciāls pārklājums, kas tos aizsargā no spēcīgas saules. Aizkaru audumu daudzveidība ir elpu aizraujoša, jo aizkara fasonu, stilu un krāsu var piemeklèt atbilstoši katram interjera iekārtojumam.
Personīgie Blogi
Я — верующий человек. Католичка. Поэтому понимаю, что перед Богом — лгать бессмысленно. Поэтому, — ради Ванечки — напишу о двух случаях в моей жизни. В первый раз — я прошла мимо. Что не могу простить себе и по сей день. Во второй раз — я старалась защитить ребёнка. И была... — унижена.
Politika
Vai ©“Rīdzenes partita” joprojām stipra?
Politika
Ja esi aktīvs un nebaidies iet politikā, Tev ir dota iespēja pieteikties par Saeimas deputāta kandidātu. Šādu iespēju vairāk kā gadu pirms gaidāmajām saeimas vēlēšanām piedāvā dažādas partijas. Gaidāmās Saeimas vēlēšanas norisināsies tikai nākamā gada 6. oktobrī, tomēr sociālajos tīklos jau norit aktīva jaunu partijas biedru un potenciālo deputātu kandidātu piesaiste.
Ekonomika
Latvijā darbojas vairākas nevalstiskās "zaļās", ekoloģiskās biedrības. Visām pat nezinu nosaukumus, tomēr FB ik pa laikam uzpled kāda jauna - ar aicinājumu pievienoties un sekot. Būt zaļam ir moderni. Piemēram, atteikties no polietilēna maisiņa. 
Politika
Прощай, Русская Анна — Королева Франции Анна Ярославна…? В «7-ом колене» — Рюриковна. За 200 лет непримиримого противостояния в «НОРМАННСКОМ ВОПРОСЕ» такого развития событий никто себе не мог представить. Даже — я…
Politika
(Šo antiutopiju uzrakstīju pagājušā gada 25.novembrī, pēc kādas teātra izrādes noskatīšanās. Sekojošais pusgads pārliecinošas izmaiņas scenārijā diemžēl vēl nav ieviesis).
Politika
Viktors Avotiņš šī gada 6. jūnijā ‘’Neatkarīgā rīta avīzē’’ publicējis rakstu ‘’ Cik atmodas vēl vajag?’’,  kur viņš aplūko akadēmiķes R. Karnītes organizēto un vadīto ekspertu konsiliju ‘’Vai IV Atmoda ir iespējama?’’, kas notika 31. maijā un kurā, kā viņš raksta ‘’ piedalījās gudrinieki no dažādām valsts un sabiedrības institūcijām (M. Kūle, V. Krastiņš, I. Latkovskis, M. Pūķis, Z. Stankevičs, E. Teirumnieks, G. Zemītis..)’’ (citēts no V. Avotiņa raksta). 
Politika
Igaunijas sabiedrība atceras un izvērtē Tallinas «bronzas nakti» – masu nekārtības* 2007. gada 26.-28. aprīlī. Drūmā «jubileja» ziemeļu kaimiņiem rada galvenokārt nožēlu, jo toreiz vienā rāvienā tika gandrīz pilnībā iznīcināti cerīgie centieni integrēt krievvalodīgos valsts iedzīvotājus vienotā nācijā.
Politika
«Привет Вам из ДНР!», — скажет с улыбкой в своём Видео-Блоге: «Культурный феномен фильма «ВИКИНГ» (18+)» Господин Денис Селезнёв 6-го января 2017-го года.
Ekonomika
Kredītiestādes Latvijā līdzīgi kā citur pasaulē pirms piešķirt aizdevumu vērtē klienta maksātspēju un potenciālos riska faktorus. Diemžēl lielākā daļa aizdevēju, t.sk. ārpus banku sektora publiski neinformē cilvēkus par faktoriem, kas tiek ņemti vērā, pieņemot lēmumu par aizņēmuma pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu. Tā rezultātā daļa iedzīvotāju nav un nebūs spējīgi saņemt aizdevumu, neskatoties uz to, ka pēc ienākumu apmēra raugoties nekādi šķēršļi nav. 
Ekonomika
Žurnāla Ir publicētās atklāsmes par “oligarhu kopgaldu»”, kā šķiet – un gribas cerēt! –, izraisīs iespaidīgu viļņošanos un miglas dzenāšanu mūsu valsts “pīļu dīķī”. Līdzīgu tam, ko izraisīja senlaikos Dienā lasāmās Aleksandra Laventa vaļsirdības izpausmes, “jūrmalgeitas” lielākā idiota raudzības vai portālā pietiek.com atrodamās Tiesu ķēķa ainiņas.
Politika
Šajās pašvaldību vēlēšanās publisku pliķi ir saņēmuši latvju Temīdas kalpi: Aivaram Lembergam pievienojās vēl viens ļoti kolorīts un visā valstī slavens vēlētāju mīlulis ar «smagos noziegumos apsūdzētā» birku. Savukārt iespējamais Ogres novada galva vispār ir svaigi notiesāts/saņēmis sodu par izspiešanu.
Politika
200 лет — на такое не отваживался никто! В «Норманнском вопросе» спор изначально идёт об этническом происхождении Рюрика, призванного в наши края, и чуть севернее, — в Новгородские земли — в середине IX века. Этнический Швед? Или… нет? Совершенно бессмысленно и бесполезно. Никакого результата за все эти годы. Поэтому, я предлагаю... — «пойти Королевой»!
Politika
Māra Kučinska valdība ir apveltīta ar kādu pagalam latvisku tikumu: pazemīgu pacietību. Tā spēj Antiņa rāmumā noraudzīties, kā apakšnieki izķēza vērtīgas ieceres un premjera publiskos solījumus.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti