IR

Personīgie Blogi
“Citādi nāksies podus mazgāt”, dzirdu kāda mamma atgādina savam piecgadniekam par mājasdarbu, vairākkārtīgi uzsverot, kas viņu nākotnē sagaida, ja neizpildīs rakstīšanas uzdevumu. Cita epizode sporta zāles ģērbtuvēs, kad sešgadnieks tāpat vien, izsakās, ka vispār vēlētos kļūt par sētnieku, kad izaugs. Mamma samulst, bet atsmej, ”tad tu, dēliņ, vari jau tagad skolā neiet”. 
Veselība
Mūsu elpošanas orgānu sistēma atrodas nepārtrauktā mijiedarbībā ar vidi un to stipri ietekmē klimatiskie apstākļi. Vēss, mitrs un vējains laiks ļoti palīdz izdzīvot un izplatīties elpceļu vīrusiem, tādēļ ziemā daudz biežāk saskaramies ar elpceļu problēmām – akūtām augšējo elpceļu infekcijām, akūtu bronhītu, pat pneimoniju. Lai gan klepus ir viens no organisma standart-aizsargmehānismiem, kas palīdz organismam attīrīties no visa liekā – putekļiem, dažādām kairinošām vielām, svešķermeņiem un arī no vīrusiem un baktērijām -, klepus tomēr var būt saslimšanas simptoms. Par to, kas īsti ir klepus, ko darīt ieilguša klepus gadījumā un citiem jautājumiem stāsta “Silvanols” produktu speciāliste Inga Zdanovska.
Politika
Год…, или уже, даже два года тому назад, — случайно прочитала материал, опубликованный в Русском информационном пространстве Латвии о ««беспределе» поганых Шведов» — по отношению к добропорядочным Русским людям в Достойном Королевстве!
Personīgie Blogi

Veiksmes stāsts? 1

-> gunta_leona 1.februāris 2017 13:41
Kāds zina, kas notiek ar latviešu valodu? Publiski jau saka - notiksies. Ir daudzi, kas vaino filologus valodas centrā. Viņiem gan jau augšas norāda, kuru latviešu valodas vārdu vietā par obligātiem ieviest citu valodu vārdus. Jābrīnās, ka vēl netiek prasīts ka vietā teikt kad, ko no augšas borē jau gadiem. Tie, kas prasa augskolu rektoriem zināt valsts valodu, nenorāda, vai labdien un sveiki līmenī, viņu līmenī vai citādā līmenī. Gadiem deputāti var būt, nezinot valsts valodu. Paši saka - zinu valsts valodu. Deputātiem vienmēr taisnība. Tauta tik paklausīgi gaida labākus laikus.
Ekonomika
Ģimene ir primārais indivīda apmācības un socializācijas instruments, skola sekundārais. Diemžēl liela daļa ģimeņu joprojām nav spējušas un nespēj iemācīt bērniem dzīvei nozīmīgākās lietas par finansēm. Rezultātā daļa tikko 18 gadus sasniegušu jauniešu ir gatavi ņemt kredītus (credit), procentos samaksājot pat vairāk kā 100%. Vai tā ir šo jauniešu/bērnu kļūda vai viņu vecāku, skolotāju nespēja iemācīt lietas, kas dzīvē ir svarīgas?
Politika
Почему — не о Русских в Занзибаре? Перу... или, — Гватемале? Или, — во Франции? В — Германии… Великобритании! Почему? Именно — о Русских в Латвии? Ведь этнические Русские — живут по всему миру! Почему?!
Ekonomika

Arnis Salnājs 0

-> slok 31.janvāris 2017 07:50
Esmu ļoti pārsteigts par plašziņas līdzekļu negatīvo nostāju pret valsts prezidenta jauno kancelejas vadītāju ARNI SALNĀJU. 
Izglītība
My name is Laura Treimane, I am Deputy Director of Policy Planning for Higher Education, Research and Innovations at the Ministry of Education and Science of Latvia. I hold a PhD in Linguistics conferred by the University of Latvia. My professional and academic background qualifies me to express views on the topic of internationalization of higher education in Latvia which has spurred controversies in the social discourse.
Politika
PARAKSTIES PAR BEZMAKSAS SABIEDRISKO TRANSPORTU TREŠĀS GRUPAS INVALĪDIEM !!!
Politika
Живу — среди людей. Среди обычных людей. Хожу по магазинам. Иногда пользуюсь общественным транспортом…
Personīgie Blogi
Jau sen vēlējos izmēģināt uztaisīt bildi, kur būtu skaidri redzamas zvaigznes naksnīgajās debesīt pie kāda lielāka objekta. Beidzot bija brīvāks laiks, lai to realizētu Gudeniekos. Bija skaidras debesis un GoPro HERO4 Silver kabatā. Mazliet paspēlējoties ar GoPro uzstādījumiem, zvaigžņotās debesis tapa iemūžinātas bildēs.
Ekonomika
Bez šaubām, šis gads uzņēmējiem būs pilns izaicinājumu un iespēju, kuras jāspēj izmantot īstajā laikā un vietā. Tā vien šķiet, ka laiks ar katru gadu skrien ātrāk, tāpēc organizāciju vadītājiem šajā tik ļoti steidzīgajā vidē, kur visi galvenokārt orientējas uz lielākas peļņas gūšanu, būtu īpaši vērtīgi pārskatīt uzņēmuma iekšējo kultūru, tās temperatūru un izvērtēt, kā notiek ikdienas procesi uzņēmumā.
Tehnoloģijas
Tradicionāli uzsākšu emuārus ar iepriekšējā gada notikumu apkopojumu un nelielu ieskatu nākotnē (mani interesējošās) tehnoloģijās.
Ekonomika

Vai banku kredītes ir laba lieta 0

-> Jānis 24.janvāris 2017 01:13
Labs laiks pagājis jau kopš iepriekšējām kredītu reklāmām, bet nu izskatās ka tie laiki atgriežas . TV un visos citos mēdijos sākas atkal dažādu kredītu reklāmas. Un tie nav ne tikai dažādi kredīti internetā https://euroatriekrediti.lv/atrie-krediti/ bet arī banku aizdevumi tiek reklamēti. Bankas iespējams ir pamanījušas ka cilvēkiem lēnām palielinas ienākumi un līdz ar to viss pārējais ko moderni dēvē par pirktspēju. 
Politika
1940-ой год. Январь. Пока на Северо-Западном фронте мимолётное затишье — хочу постараться успеть написать ещё один Блог…  
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories

Tick-green Ieteiktākie raksti