IR

Politika
Leftisms savā būtībā ir konfliktus ģenerējošs. Tas vienmēr nostājas pret pastāvošo lietu kārtību. Savā agrīnā posmā tas maskēja savu konfliktējošo būtību, zīmējot to kā pozitīvu vai "progresīvu". Mūsdienās kreisie cenšas labi izskatīties un vienlaikus panākt, lai to pretinieki atstātu par sevi vissliktāko iespaidu.
Politika
Piedodiet, drīzāk, lūgums pēc paskaidrojuma. Vai analīzes.
Politika
1200 лет — для современной науки не проблема, чтобы установить этническое происхождение основоположника Древнерусского Государства Князя Рюрика. И, раз и навсегда, прекратить все политические спекуляции: кем он на самом деле был? Проблема в другом — нет самого Рюрика. Точнее, нет его останков. И — не только его! В одном из Киевских Соборов — стоит пустой саркофаг… Нет останков Великого Князя Ярослава Мудрого Рюриковича. Кто, когда и с какой целью, — сдвинул 2-х тонную надгробную плиту?!  
Ekoloģija

Melnie baloni Jūrmalas domē 0

-> andacelma 21.jūlijs 2017 19:20
Melnās drānās, ar melniem baloniem, kas simbolizē Slokas ugunsgrēka melnos dūmus, daži aizlīmētām mutēm - tā PROGRESĪVO Jūrmalas nodaļas aktīvisti ieradās uz Jūrmalas domes 20. jūlija sēdi. 
Personīgie Blogi
Esmu atpakaļ Latvijā. Man ir palicis pēdējais semestris Dānijā, kas ir tiks veltīts praksei šovasar. Apsverot un aprēķinot visas iespējas, nonācu pie secinājuma, ka vieglāk par apmaksātu praksi ir atrast darbu, kurā varētu arī palikt strādāt. Mērķis strādāt Latvijā tādā vai citādā veidā, jo zāle otrā žoga pusē ir zaļāka tikai tāpēc, ka labāk tiek laistīta.
Politika
VĒLIES KĻŪT PAR SAEIMAS DEPUTĀTU??!
Politika
Latvijā šobrīd pastāv vairāk kā 22 tūkstoši biedrību un nodibinājumu (NVO), no kurām aptuveni 2500 valsts ir piešķīrusi sabiedriskā labuma organizācijas statusu (SLO), sniedzot skaidru ziņu sabiedrībai, organizācijas sadarbības partneriem un potenciālajiem ziedotājiem, ka organizācija darbojas kopējam sabiedrības labumam. 
Personīgie Blogi

Viss kas (ne kaķu barība) 0

-> gunta_leona 17.jūlijs 2017 07:33
Lai nozāģētu vēja nolauzto lazdu, bija jāiet sētas otrā pusē. 
Māja un Ģimene
Ikviena mājokļa greznākā rota ir aizkari, kuri spēj padarīt katru logu un telpu tieši tādu kādu Jūs to vēlaties redzēt. Aizkari var būt nopietni un paust stabilitāti, nosvērtību. Tie var būt arī rotaļīgi un viegli. Svētku noskaņojumu ikdienai piešķirtu grezni aizkari. Aizkaru izsmalcināto eleganci un daudzveidīgo raksturu piešķir kvalitatīvi aizkaru audumi, kurus Jums ieteiks mūsu profesionālā dizainere Kristīne Martinsone. Aizkaru audumi mēdz būt gaisīgi un viegli, kas padara noskaņu telpā maigāku. Tie var būt arī viegli un koši, krāsaini vai ar interesantām ilustrācijām, kas piešķir rotaļīgu atmosfēru bērnu istabā. Aizkaru audumi var būt arī biezāki vai arī pavisam gaismu necaurlaidīgi - šādi aizkari palīdzēs norobežoties no ziņkārīgiem skatieniem vai aizsegs dienas gaismu, ja Jums būs nepieciešamība ilgāk gulēt. Pie biezajiem aizkaru audumiem pieskaitāmi arī aristokrātiski greznie gobelēnu audumi, kurus var izmantot arī, lai skaisti dekorētu telpu - tādējādi interjera iekārtojumu padarot vēl daudzveidīgāku. Pareiza aizkaru auduma izvēle ir svarīga arī lielās pieņemšanu zālēs vai konferenču telpās. Šādās vietās var izvēlēties arī ierasto variantu ar žalūzijām, tomēr aizkari padara telpu mājīgāku un sajūtu tajā - siltāku. Jūs taču vēlēsieties, lai Jūsu konferenču vai deju zāle paliktu atmiņā vēl ilgi pēc pasākuma un cilvēkiem gribētos tajā atgriezties. Aizkaru audumiem jābūt izturīgiem un kvalitatīviem. Der arī atcerēties, ka aizkari diezgan lielu laiku pavada tiešos saules staros, tādēļ tieši aizkaru audumiem ir izveidots speciāls pārklājums, kas tos aizsargā no spēcīgas saules. Aizkaru audumu daudzveidība ir elpu aizraujoša, jo aizkara fasonu, stilu un krāsu var piemeklèt atbilstoši katram interjera iekārtojumam.
Personīgie Blogi
Я — верующий человек. Католичка. Поэтому понимаю, что перед Богом — лгать бессмысленно. Поэтому, — ради Ванечки — напишу о двух случаях в моей жизни. В первый раз — я прошла мимо. Что не могу простить себе и по сей день. Во второй раз — я старалась защитить ребёнка. И была... — унижена.
Politika
Vai ©“Rīdzenes partita” joprojām stipra?
Politika
Ja esi aktīvs un nebaidies iet politikā, Tev ir dota iespēja pieteikties par Saeimas deputāta kandidātu. Šādu iespēju vairāk kā gadu pirms gaidāmajām saeimas vēlēšanām piedāvā dažādas partijas. Gaidāmās Saeimas vēlēšanas norisināsies tikai nākamā gada 6. oktobrī, tomēr sociālajos tīklos jau norit aktīva jaunu partijas biedru un potenciālo deputātu kandidātu piesaiste.
Ekonomika
Latvijā darbojas vairākas nevalstiskās "zaļās", ekoloģiskās biedrības. Visām pat nezinu nosaukumus, tomēr FB ik pa laikam uzpled kāda jauna - ar aicinājumu pievienoties un sekot. Būt zaļam ir moderni. Piemēram, atteikties no polietilēna maisiņa. 
Politika
Прощай, Русская Анна — Королева Франции Анна Ярославна…? В «7-ом колене» — Рюриковна. За 200 лет непримиримого противостояния в «НОРМАННСКОМ ВОПРОСЕ» такого развития событий никто себе не мог представить. Даже — я…
Politika
(Šo antiutopiju uzrakstīju pagājušā gada 25.novembrī, pēc kādas teātra izrādes noskatīšanās. Sekojošais pusgads pārliecinošas izmaiņas scenārijā diemžēl vēl nav ieviesis).
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas