IR

Politika

Politika
 
Personīgie Blogi
Dzīvojot šodienas realitātē, priecājamies par esošajām, kaut arī gana ierobežotajām iespējām īstenot sevi, apmierināt savas aktuālās izdzīvošanas intereses, pilnveidot savu personību.  Vienlaikus sūkstamies par ļauno pasauli un kraso sociālo nevienlīdzību, par līdzcilvēku patmīlību, par intrigu pilno politiku, par korupcijas un vardarbības plašo izplatību, nepiedodami bieži atzīstoties savā šķietamajā bezspēcībā ko mainīt un  faktiski neveicot mērķtiecīgas, rezultatīvas darbības šo negāciju sakņu iznīdēšanā.
Politika
““Es nevaru apturēt laiku. Toties, es varu izmantot laiku, kas ir atvēlēts man”, Mihails Bulgakovs “Meistars un Margarita”.
Ekonomika
Aizņemties izdevīgi ? Vai tas maz iespējams? Kā aizņemties tā lai nesanāk pārmaksāt lielas summas. Šādi un citi jautājumi bieži nomāc ikvienu kas aizņemas. Kā aizņemšanods padarīt izdevīgu ?  Kas mums ir jāievēro aizņemoties?
Politika
Во время Муниципальных Выборов в Юрмале я была свидетелем странной ситуации на одном из Избирательных Участков… Тогда я не могла понять, что же меня так встревожило? Но, недавно случившееся несчастье… заставило меня всё переосмыслить. Считаю своим долгом рассказать о моих опасениях.  
Ekonomika
«Oligarhu apkarošanā», ko aizsāka žurnāla Ir publikācijas par politbiznesmeņu sarunām viesnīcā Rīdzene, arvien skaidrāk ir redzama banāla polittehnoloģijas shēma: pašpasludinātie gaišie spēki plāno iedabūt sevi XIII Saeimā, uzjundot daļā sabiedrības dusmas pret 3A un viņu pakalpiņiem.
Ekonomika
(turpinājums)
Ekonomika
Gandrīz 11 gadu ilgajos uzņēmējdarbības vides pētījumos esmu secinājis, ka nereti uzņēmumi (īpaši tie, kuriem ir atsevišķas iepirkumu nodaļas), izvēloties tulkošanas pakalpojumu piegādātāju, pievērš uzmanību tikai cenai, kas parasti tiek reducēta līdz „likmei par lappusi vai vārdu”, neņemot vērā tulkojumu „izmantošanas” papildu izmaksas, kā arī zaudējumus, kas potenciāli var rasties kļūdainu tulkojumu dēļ. 
Politika
Регистр жителей Латвии регулярно обновляет информацию об этническом составе многонационального населения страны — дважды в год: 1-го января и 1-го июля. Эти данные в Интернете доступны каждому! Тем не менее, приходится бороться — за право быть самим собой! Естественно, в рамках закона.
Ekonomika
Ikviens no mums kādreiz ir aizņēmies vainu, vai nu tas būtu kādā banka, vai arī pie ātro aizdevumu izsniedzējiem. Gan jau tāpat ir kādreiz pirktas preces uz nomaksu jeb līzingu, ir ņemti mazcenas mobilie telefoni vai kādas citas lietas. Ja esi no tiem cilvēkiem, kas kavē vai nemaksā rēķinus vispār, tad var gadīties, ka esi iekļauts parādnieku sarakstā. Bet kā par to pārliecināties?
Personīgie Blogi

DzAb "Ķepu ķepā" lūgums 0

-> pornieks 1.augusts 2017 12:47
Vai tu zini, kā ir tad, kad tev ir mājas. Visi tevi apčubina. Spēlējas ar tevi. Glauda un cienā ar kārumiem. Un tad- hops! Tu kļūsti lieks. Nevajadzīgs. Kā novalkāts un izmests apavu pāris.
Politika
«ВИКИНГ» (2016). Российский фильм о Великом Князе Владимире, предназначенный, главным образом, для международной аудитории, — уже посмотрели десятки миллионов людей в десятках стран мира. Фильм теперь живёт своей жизнью и абсолютно вышел из под контроля своих творцов…  
Politika
Trešā atmoda atjaunoja neatkarību, taču netika atjaunota 18. novembra Latvija. Tika radīts hibrīds - tapa 4. maija republika, apvienojot padomju laika un varas mantojuma un mežonīgā kapitālisma sliktākās īpašības.
Veselība
Ģimenes ārstu streiks ir nolemts sakāvei, jo tam nav morāla atbalsta sabiedrībā. Valsts vara viņus spēj ne tikai uzveikt, bet arī sev pakļaut un, ja vien uzskatīs to par vajadzīgu, pat publiski pazemot – kā nodokļu naudas šķērdētājus.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas