IR

Ekoloģija
Visticamāk, līdz šim Dobeles novadā nav bijis pārāk lielas intereses par Inčukalnu ar tā gudrona dīķiem, kuros drīzumā paredz atsākt piesārņojuma aizvākšanu.
Politika
Великая трагедия по имени... — Любовь Мужчины. Великий Русский Князь Святослав, в третьем поколении, — Рюрикович. Точнее, — Свендослав, ибо... этнический Швед. Свирепый Викинг. Зверь — зверем! Влюбился… Безоглядно!
Ekonomika
Latvijas sociāldemokrātiskās strādniekus partijas – LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks - Puķe aicina iedzīvotājus parakstīt iniciatīvu sabiedrības iniciatīvu portālā manabalss.lv par to, lai 3. grupas invalīdiem tiktu nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports.
Politika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par tiem, kas dažādu iemeslu dēļ pametuši darbu Lielvārdes novada pašvaldībā.
Ekonomika
Vairāki Latvijas ietekmīgākie kosmētikas nozares pārstāvji – MADARA Cosmetics, Bio2You, Stenders, Kinetics Nail Systems un Ieva Plaude-Rēlingere – nodibinājuši Latvijas Kosmētikas ražotāju asociāciju (LAKRA), kuras mērķis ir popularizēt mūsdienu Latvijas kosmētikas ražotājus un to produktus Latvijā un ārpus tās robežām. Asociācija strādās ne vien pie Latvijas kā kvalitatīvas kosmētikas ražotājvalsts tēla, akcentējot produktu kvalitāti, bet arī izglītos Latvijas sabiedrību par vietējās kosmētikas pozitīvajām īpašībām.  
Tehnoloģijas
Arvien vairāk industriāli attīstītajā pasaulē sāk izmantot internetam pieslēgtas ierīces (t.s. lietu/lietisko internetu jeb IoT — Internet of Things), kuru ražotāji apgalvo, ka tās atvieglo mūsu sadzīvi, bet nereti tās sagādā tikai papildu rūpes un raizes.
Politika
За что Русские масс медиа Латвии так ненавидят Поляков, Евреев, Немцев, Финнов и Скандинавов? Почему оскверняют чужое Вероисповедание? Ответ прост и банален — за «30 поганых серебряников»!
Ekonomika
Pēdējā laikā ir ierasts runāt par dažādu komunikācijas nozaru saplūšanu, kur par spilgtu piemēru kalpo sabiedrisko attiecību jeb PR konverģence ar mārketingu, kurus mūsdienās nespēj līdz galam nodalīt pat pieredzējuši nozares profesionāļi. Tomēr eksistē viena specifiska “patērētāju” grupa, kas parasti neiekļaujas PR vai mārketinga aktivitāšu mērķauditorijā – investori.
Ekonomika
Reputācija ir viens no jēdzieniem, ko lieto un pielāgo savām vajadzībām ļoti plaša sabiedrības daļa – gan runājot par katru cilvēku atsevišķi, gan par veselu uzņēmumu un nozaru pozīciju konkrētā indivīda vai sabiedrības acīs.
Politika
Jau daudzus gadus liberālleftisti meklē veidus, kā apkarot tā saukto "rasismu" un katrs to jaunizgudrojums ir absurdāks par iepriekšējo. Bet viņu pati jaunākā ideja ir īsts ārprāta kalngals.
Politika
Русское Информационное Пространство Латвии — сегодня представляет собой оплот расовой и религиозной ненависти по отношению к другим народам, проживающим в Латвийской Республике. В чём причина этой дикой ненависти этнических Русских — к таким разным людям, живущим в Латвии? К Полякам, Евреям, Немцам, Финнам и Скандинавам…? К Католикам и Лютеранам? К Евреям, исповедующим Иудейское Вероисповедание?  
Politika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par to, kādi skandāliem apvīti notikumi piedzīvoti iepriekšējos gados.
Ekonomika
2017. gada 2. aprīlī radošā darbnīca "Zeimuls" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju organizēja semināru Latgales plānošanas reģiona izglītības darbiniekiem "21. gs. skolotājs"
Politika
Partija PROGRESĪVIE uzskata, ka kārtējais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) apmeklējums un dokumentu izņemšana Jūrmalas domē ir neatgriezeniski iedragājusi Jūrmalas domes deputāta, bijušā domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa (ZZS) reputāciju. Pēc PROGRESĪVO domām, bijušā Jūrmalas mēra figurēšana aizdomās turamā statusā divos kriminālprocesos, kā arī nemitīgie skandāli, kas pavada Jūrmalas domes lēmumus, grauj investīciju vidi Jūrmalā.
Ekonomika

Latvju zeme vaļā stāv 0

-> andrejslucans 3.aprīlis 2017 19:21
                                       Latvju zeme vaļā stāv                    jeb atbilde uz „Latvijas Avīzes”jautājumu                          „Kā nekļūt par algādžiem savā zemē”
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti