IR

Personīgie Blogi
Dažas bildes no citādāka 18. novembra, Vejles Bar Mix. Šogad nebija noskaņojuma Latvijas dzimšanas dienai, tādēļ ar kursabiedreni un viņas draudzeni aigāju uz vietēju bāru-naktsklubu. Ja no sākuma vēl domāju vai iet, tagad un vakara gaitā atklājās, ka ja nebūtu aizgājis, nebūtu ļoti labi pavadījis laiku. Kopš Madrides braucieniem, nebija iespēja arī atpūsties.
Ekonomika
Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) šonedēļ saņēmusi jau vairāk nekā 15 KASKO apdrošināšanas atlīdzību pieteikumus par transportlīdzekļu bojājumiem, ko radījis no ēku jumtiem krītošs sniegs un ledus gabali. Ņemot vērā šāda veida negadījumu skaita pieaugumu, BTA brīdina autovadītājus – krītošais sniegs un ledus var nopietni apdraudēt gan cilvēku, gan arī radīt nopietnus bojājumus automašīnai, tāpēc BTA aicina autovadītājus būt vērīgiem un īpašu uzmanību pievērst tam, kur tiek plānots novietot automašīnu.
Kultūra
Turpinot tradīciju godāt un rūpēties par valsts būtiskākajiem simboliem, apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) Latvijas proklamēšanas dienas priekšvakarā jau 13. gadu pēc kārtas Rīgas pašvaldības aģentūrai „Rīgas pieminekļu aģentūra” (turpmāk – Rīgas pieminekļu aģentūra) pasniegusi dāvanu – Brīvības pieminekļa apdrošināšanas polisi par kopējo apdrošinājuma summu 1,5 miljoni eiro. Brīvības piemineklis aizvien ir vienīgais Latvijā apdrošinātais piemineklis.
Politika
Nākamais ASV prezidents būs Donalds Tramps, kurš ir skaidri norādījis, ka valstīm ir būtiski veikt ieguldījumus savā aizsardzībā vismaz 2% apjomā no IKP, lai tās "kvalificētos" ASV aizstāvībai. Vienlaikus mēs ik pa laikam saņemam arvien jaunas ziņas par mūsu lielās kaimiņvalsts militārajiem manevriem un karaspēka koncentrāciju pierobežā. Tas viss kopā ir jāuztver nopietni un mums ir beidzot jāpieņem lēmums izpildīt pret NATO uzņemto pienākumu palielināt aizsardzības budžetu līdz minimālajiem 2% no IKP.
Politika
2016.gada 12.novembrī televīzijas kanāla TV3 raidījumā “TV3 Ziņas” pārraidītais sižets par manu tiesvedības procesu ir acīmredzams pasūtījums, kura mērķis ir šī raidījuma skatītājiem iestāstīt, ka es, sniedzot liecības un analizējot prokuratūras iesniegto apsūdzības rakstu, novilcinu tiesvedības procesu. Iespēja sniegt liecības ir likumā nostiprinātas tiesības, bet TV3 Ziņās tiek apgalvots, ka tā ir tiesas procesa novilcināšana.
Izglītība
Администрация очень хорошей Рижской средней школы национальных меньшинств считала, что неопытной учительнице с прекрасным Английским языком — надо ещё многому учиться. Учительнице, которая «оступилась», надо помочь — подняться! Дать второй шанс. Выгнать — легко. А, что... дальше?  
Politika
Partijas pretojas lielākam valsts finansējumam
Personīgie Blogi
Laika linearitātei un secīgumam ir daudz lielāka nozīme, nekā mēs to nereti iedomājamies. Laiks nemitīgi secīgi rit uz priekšu un nestāv uz vietas. Laika linearitāte it kā ik brīdi mums atgādina, ka arī mēs, katrs no mums, ir daļa no kaut kā plašāka, kas nemitīgi aug, attīstās un pilnveidojas. Un caur šo kustību katra esības daļa mudina virzīties uz priekšu un neapstāties arī mūs. Laiks rit uz priekšu secīgi. Un šis secīgums rada priekšnoteikumus būtiski svarīgam apstāklim, ko nereti, manuprāt, mēdzam piemirst. Ikdienā izkrīt no prāta tik skaidrā apziņa, ka katra darbība ir secīga, tās seko viena aiz otras un veido noteiktu notikumu ķēdi, kas rada sekas un priekšnosacījumus nākamajai darbībai un nākamajam solim. Laika linearitāte un secīgums veido priekšnosacījumus determinētajai pasaulei un tam, ko nereti saucam par likteni – lietas notiek tā, kā tās ir notikušas tikai tāpēc, ka es, tu, mēs vai kāds cits iepriekš esam izdarījuši vienu vai otru izvēli.
Izglītība
1997-ой год. Самое начало сентября. «ВЫГНАТЬ НЕЛЬЗЯ РАБОТАТЬ». Постараемся в этом «стандартном» изречении — правильно расставить знаки препинания, в конкретной жизненной ситуации.
Izglītība
1997-ой год. Самое начало сентября. Независимый журналист Финского происхождения с Польской фамилией Soczniewa — по случайному стечению обстоятельств стоит перед старшеклассниками в очень хорошей Рижской муниципальной средней школе национальных меньшинств. Передо мной, в основном — Русские дети. А я — учительница Английского языка. У меня «Фиолетовый Паспорт», и я не являюсь — лояльной гражданкой Латвии…
Politika

Mieru, tikai mieru! 31

-> Vladimirs Reskājs 10.novembris 2016 11:05
Tā bērnības supervaroņa Karlsona vārdiem, gribas komentēt Donalda Trampa ievēlēšanu pasaules ietekmīgākajā amatā.
Ekonomika
Personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma DarbaGuru veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka  Latvijas uzņēmumi darbinieku piesaistei aktīvi izmanto dažādus sociālos tīklus, taču lielākoties tiek lietotas tikai bezmaksas pieejamās iespējas - ieraksti ziņu plūsmā vai dalīšanās ar saitēm uzņēmuma profilā.
Tehnika
Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) nedēļas laikā saņēmusi jau vairākus desmitus atlīdzību pieteikumu par bojātiem transportlīdzekļiem ceļu satiksmes negadījumos, kas notikuši uz slideniem un apsnigušiem ceļiem gan Rīgā un tās apkārtnē, gan arī citviet Latvijā. Līdz ar gaisa temperatūras pazemināšanos, pirmo sniegu un puteni, BTA pieteikto atlīdzību skaits nedēļā palielinājies par aptuveni 15 %. Lai izvairītos no ceļu satiksmes negadījumiem, BTA apkopojusi drošas braukšanas pamatprincipus, kas autovadītājiem būtu jāievēro šobrīd, kad braukšanas apstākļi uz ceļiem ir strauji pasliktinājušies.
Izglītība
Всё верно. Русские дети — молниеносно «раскусили» чужую учителку. В начале сентября 1997-го года я действительно не имела права стоять перед классом. В школе — мне не место. Просто не было учителя Английского языка. А первый профилирующий Централизованный экзамен в 12-ом классе по Английскому — в 1996-ом году для многих Русских детей оказался... — «роковым». Завалили его... многие Русские дети — «с концами»...
Politika
Līdz zināmai robežai Kremlim ir izdevīgs mazo tautu nacionālisms Krievijai pieguļošajās teritorijās. Kad ar nacionālistu palīdzību tās atgriezīsies limitrofa stāvoklī, atliks tikai izvēlēties vienu no daudzkārt izmēģinātajiem mazu, neatkarīgu valstu iznīcināšanas paņēmieniem.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti