IR

Ekonomika
Ikviens no mums kādreiz ir aizņēmies vainu, vai nu tas būtu kādā banka, vai arī pie ātro aizdevumu izsniedzējiem. Gan jau tāpat ir kādreiz pirktas preces uz nomaksu jeb līzingu, ir ņemti mazcenas mobilie telefoni vai kādas citas lietas. Ja esi no tiem cilvēkiem, kas kavē vai nemaksā rēķinus vispār, tad var gadīties, ka esi iekļauts parādnieku sarakstā. Bet kā par to pārliecināties?
Personīgie Blogi

DzAb "Ķepu ķepā" lūgums 0

-> pornieks 1.augusts 2017 12:47
Vai tu zini, kā ir tad, kad tev ir mājas. Visi tevi apčubina. Spēlējas ar tevi. Glauda un cienā ar kārumiem. Un tad- hops! Tu kļūsti lieks. Nevajadzīgs. Kā novalkāts un izmests apavu pāris.
Politika
«ВИКИНГ» (2016). Российский фильм о Великом Князе Владимире, предназначенный, главным образом, для международной аудитории, — уже посмотрели десятки миллионов людей в десятках стран мира. Фильм теперь живёт своей жизнью и абсолютно вышел из под контроля своих творцов…  
Politika
Trešā atmoda atjaunoja neatkarību, taču netika atjaunota 18. novembra Latvija. Tika radīts hibrīds - tapa 4. maija republika, apvienojot padomju laika un varas mantojuma un mežonīgā kapitālisma sliktākās īpašības.
Veselība
Ģimenes ārstu streiks ir nolemts sakāvei, jo tam nav morāla atbalsta sabiedrībā. Valsts vara viņus spēj ne tikai uzveikt, bet arī sev pakļaut un, ja vien uzskatīs to par vajadzīgu, pat publiski pazemot – kā nodokļu naudas šķērdētājus.
Politika
Paziņojums par kārtējās «sabiedriskās kustības» un tajā bāzēta politiskā spēka šodienas debiju būtiski atšķiras no iepriekšējiem. Šis noteikti nav Ingunas Sudrabas vai Mārtiņa Bondara/Artusa Kaimiņa (relatīvo) veiksmes stāstu atdarinājums.  Topošās «sorosītu» partijas un tās Saeimas vēlēšanu saraksta veidotāji skaudri apzinās: viņu piedāvājums piesaista tikai ļoti šauru, "advancētu" un prasīgu vēlētāju loku.
Politika
Leftisms savā būtībā ir konfliktus ģenerējošs. Tas vienmēr nostājas pret pastāvošo lietu kārtību. Savā agrīnā posmā tas maskēja savu konfliktējošo būtību, zīmējot to kā pozitīvu vai "progresīvu". Mūsdienās kreisie cenšas labi izskatīties un vienlaikus panākt, lai to pretinieki atstātu par sevi vissliktāko iespaidu.
Politika
Piedodiet, drīzāk, lūgums pēc paskaidrojuma. Vai analīzes.
Politika
1200 лет — для современной науки не проблема, чтобы установить этническое происхождение основоположника Древнерусского Государства Князя Рюрика. И, раз и навсегда, прекратить все политические спекуляции: кем он на самом деле был? Проблема в другом — нет самого Рюрика. Точнее, нет его останков. И — не только его! В одном из Киевских Соборов — стоит пустой саркофаг… Нет останков Великого Князя Ярослава Мудрого Рюриковича. Кто, когда и с какой целью, — сдвинул 2-х тонную надгробную плиту?!  
Ekoloģija

Melnie baloni Jūrmalas domē 0

-> andacelma 21.jūlijs 2017 19:20
Melnās drānās, ar melniem baloniem, kas simbolizē Slokas ugunsgrēka melnos dūmus, daži aizlīmētām mutēm - tā PROGRESĪVO Jūrmalas nodaļas aktīvisti ieradās uz Jūrmalas domes 20. jūlija sēdi. 
Personīgie Blogi
Esmu atpakaļ Latvijā. Man ir palicis pēdējais semestris Dānijā, kas ir tiks veltīts praksei šovasar. Apsverot un aprēķinot visas iespējas, nonācu pie secinājuma, ka vieglāk par apmaksātu praksi ir atrast darbu, kurā varētu arī palikt strādāt. Mērķis strādāt Latvijā tādā vai citādā veidā, jo zāle otrā žoga pusē ir zaļāka tikai tāpēc, ka labāk tiek laistīta.
Politika
VĒLIES KĻŪT PAR SAEIMAS DEPUTĀTU??!
Politika
Latvijā šobrīd pastāv vairāk kā 22 tūkstoši biedrību un nodibinājumu (NVO), no kurām aptuveni 2500 valsts ir piešķīrusi sabiedriskā labuma organizācijas statusu (SLO), sniedzot skaidru ziņu sabiedrībai, organizācijas sadarbības partneriem un potenciālajiem ziedotājiem, ka organizācija darbojas kopējam sabiedrības labumam. 
Personīgie Blogi

Viss kas (ne kaķu barība) 0

-> gunta_leona 17.jūlijs 2017 07:33
Lai nozāģētu vēja nolauzto lazdu, bija jāiet sētas otrā pusē. 
Māja un Ģimene
Ikviena mājokļa greznākā rota ir aizkari, kuri spēj padarīt katru logu un telpu tieši tādu kādu Jūs to vēlaties redzēt. Aizkari var būt nopietni un paust stabilitāti, nosvērtību. Tie var būt arī rotaļīgi un viegli. Svētku noskaņojumu ikdienai piešķirtu grezni aizkari. Aizkaru izsmalcināto eleganci un daudzveidīgo raksturu piešķir kvalitatīvi aizkaru audumi, kurus Jums ieteiks mūsu profesionālā dizainere Kristīne Martinsone. Aizkaru audumi mēdz būt gaisīgi un viegli, kas padara noskaņu telpā maigāku. Tie var būt arī viegli un koši, krāsaini vai ar interesantām ilustrācijām, kas piešķir rotaļīgu atmosfēru bērnu istabā. Aizkaru audumi var būt arī biezāki vai arī pavisam gaismu necaurlaidīgi - šādi aizkari palīdzēs norobežoties no ziņkārīgiem skatieniem vai aizsegs dienas gaismu, ja Jums būs nepieciešamība ilgāk gulēt. Pie biezajiem aizkaru audumiem pieskaitāmi arī aristokrātiski greznie gobelēnu audumi, kurus var izmantot arī, lai skaisti dekorētu telpu - tādējādi interjera iekārtojumu padarot vēl daudzveidīgāku. Pareiza aizkaru auduma izvēle ir svarīga arī lielās pieņemšanu zālēs vai konferenču telpās. Šādās vietās var izvēlēties arī ierasto variantu ar žalūzijām, tomēr aizkari padara telpu mājīgāku un sajūtu tajā - siltāku. Jūs taču vēlēsieties, lai Jūsu konferenču vai deju zāle paliktu atmiņā vēl ilgi pēc pasākuma un cilvēkiem gribētos tajā atgriezties. Aizkaru audumiem jābūt izturīgiem un kvalitatīviem. Der arī atcerēties, ka aizkari diezgan lielu laiku pavada tiešos saules staros, tādēļ tieši aizkaru audumiem ir izveidots speciāls pārklājums, kas tos aizsargā no spēcīgas saules. Aizkaru audumu daudzveidība ir elpu aizraujoša, jo aizkara fasonu, stilu un krāsu var piemeklèt atbilstoši katram interjera iekārtojumam.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas