IR

Politika
Это — плагиат! То, как я подписываю собственные Блоги, — L. Soczniewa — самый настоящий плагиат. Некоторые этнические Поляки Латвии уже давным давно заказывают визитные карточки на Польском языке. Я просто «скопировала» этот приём. Очень эффективен! Сразу становится ясно: «Кто есть кто?»…  
Izglītība
Statistika liecina, ka Latvijas iedzīvotāju kredītsaistību apjoms turpina pieaugt. Nelielai daļai no šiem cilvēkiem vēl ir tā saucamie "vecie" līgumi, kas noslēgti "krīzes" gados, kad procentu likmes bija augstākas kā patlaban. Tāpat daļa no aizņēmējiem ir paņēmuši vairākus aizdevumus un labprāt vēlētos samazināt savu kredītsaistību apmēru. Kredītu apvienošana sola daudzus labumus:
Politika

Mēs jaunu pasauli sev celsim 4

-> Nikomeds 22.augusts 2017 01:04
Brīdi pēc Šarlotesvilles notikumiem sociālos medijus pāršalca skandaloza ziņa par it kā kādai Sorosa finansētai antifa aktīvistu grupai piederošu Evergreen koledžas (ASV) kampusā atrastu Antifa Rokasgrāmatu (The Manual of Antifa).
Politika
… как-то, один интеллигентный и образованный человек искренне клялся мне, что он — не расист. Однако, каялся, что при виде Цыган непроизвольно покрепче прижимает к себе сумку и отводит взгляд.  
Politika
Latvijas sociāldemokrātiskās strādniekus partijas – LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks - Puķe aicina iedzīvotājus parakstīt iniciatīvu sabiedrības iniciatīvu portālā manabalss.lv par to, lai 3. grupas invalīdiem tiktu nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports
Tehnoloģijas
Atvērtā pirmkoda pasaulē ir izplatīts izstrādes veids, ko Džeimijs Zavinskis sauc par CADT (Cascade of Attention-Deficit Teenagers) — rinda tīņu ar uzmanības deficītu — modeli. Šāda izstrādes modeļa galvenā īpašība ir tā, ka, tā vietā lai labotu lietotāju atklātās kļūdas esošajā kodā, programmētāji mūžīgi programmē kaut ko jaunu, jo tā ir interesantāk.
Politika
Rīt notiks Vienotības «pēdējā salmiņa» kongress. Vienmēr ir skumji vērot nesen ietekmīgas (un paša cītīgi gānītas) varas partijas izdzišanu. Arī tad, ja agonija ir pārpārēm pelnīta, politiķu lielmanības un prāta akluma izsaukta.
Politika
Мудрые Русские люди говорят так: «Большая беда нужна»… И они — правы! Именно большая беда, которая недавно случилась в Юрмале побудила меня переосмыслить то, что волновало меня уже на протяжении многих лет…
Ekonomika
LSDSP uzskata, ka veselības aprūpei būtu jābūt vienai no valsts prioritātēm. LSDSP aicina atbalstīt Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “SUSTENTO” iniciatīvu un parakstīties par to, ka  VESELĪBAI JĀATVĒL 12% NO VALSTS KOPĒJĀ BUDŽETA.
Ekonomika

Aizspriedumi par aizdevumiem

-> Jānis 10.augusts 2017 22:29
Ātro kredītu aizdevēji salīdzinoši ātri radīja sev negatīvu slavu. Pareizēk ne jau aizdevumi radīja sev tādu slavu, bet cilvēki neizmantojot šos pakalpojumus kā vajadzētu. Tādā veidā paši sabojāja labu pakalpojumu.
Ekonomika

Par ātriem kredītiem

-> Jānis 10.augusts 2017 22:20
Mūsdienās cilvēki lielu uzmanību nepievērš kredītsaistību nopietnībai. Ātros kredītus pa televīziju reklamē nepārtraukti, kā arī nāk dažādi piedāvājumi uz epastu kā arī īsziņas veidā. Tiek piedāvāti izdevīgi kredīta atmaksas procenti gadījumā, ja tas tiek ņemts pirmo reizi.Tad vēl der arī izmantot ātro kredītu salīdzinātāju, lai redzētu kurš ir izdevīgākais aizdevums tavām vajadzībām. Protams, ka daudziem patīk saņemt aizdevumu nesasitoties ar banku, taču tomēr ātrie kredīti ir un paliek kredīti. Ja esi aizņēmies, tad ir jārēķinās arī ar sekām. Pirmkārt, izdevīgi atmaksas procenti ir tikai, lai aizņemtos pirmo reizi. Otrajā reizē jau aizdevuma atmaksa ir krietni lielāka nekā summa, kura ir izsniegta.
Politika

Politika
 
Personīgie Blogi
Dzīvojot šodienas realitātē, priecājamies par esošajām, kaut arī gana ierobežotajām iespējām īstenot sevi, apmierināt savas aktuālās izdzīvošanas intereses, pilnveidot savu personību.  Vienlaikus sūkstamies par ļauno pasauli un kraso sociālo nevienlīdzību, par līdzcilvēku patmīlību, par intrigu pilno politiku, par korupcijas un vardarbības plašo izplatību, nepiedodami bieži atzīstoties savā šķietamajā bezspēcībā ko mainīt un  faktiski neveicot mērķtiecīgas, rezultatīvas darbības šo negāciju sakņu iznīdēšanā.
Politika
““Es nevaru apturēt laiku. Toties, es varu izmantot laiku, kas ir atvēlēts man”, Mihails Bulgakovs “Meistars un Margarita”.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas