IR

Politika
Rīt notiks Vienotības «pēdējā salmiņa» kongress. Vienmēr ir skumji vērot nesen ietekmīgas (un paša cītīgi gānītas) varas partijas izdzišanu. Arī tad, ja agonija ir pārpārēm pelnīta, politiķu lielmanības un prāta akluma izsaukta.
Politika
Мудрые Русские люди говорят так: «Большая беда нужна»… И они — правы! Именно большая беда, которая недавно случилась в Юрмале побудила меня переосмыслить то, что волновало меня уже на протяжении многих лет…
Ekonomika
LSDSP uzskata, ka veselības aprūpei būtu jābūt vienai no valsts prioritātēm. LSDSP aicina atbalstīt Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “SUSTENTO” iniciatīvu un parakstīties par to, ka  VESELĪBAI JĀATVĒL 12% NO VALSTS KOPĒJĀ BUDŽETA.
Ekonomika

Aizspriedumi par aizdevumiem

-> Jānis 10.augusts 2017 22:29
Ātro kredītu aizdevēji salīdzinoši ātri radīja sev negatīvu slavu. Pareizēk ne jau aizdevumi radīja sev tādu slavu, bet cilvēki neizmantojot šos pakalpojumus kā vajadzētu. Tādā veidā paši sabojāja labu pakalpojumu.
Ekonomika

Par ātriem kredītiem

-> Jānis 10.augusts 2017 22:20
Mūsdienās cilvēki lielu uzmanību nepievērš kredītsaistību nopietnībai. Ātros kredītus pa televīziju reklamē nepārtraukti, kā arī nāk dažādi piedāvājumi uz epastu kā arī īsziņas veidā. Tiek piedāvāti izdevīgi kredīta atmaksas procenti gadījumā, ja tas tiek ņemts pirmo reizi.Tad vēl der arī izmantot ātro kredītu salīdzinātāju, lai redzētu kurš ir izdevīgākais aizdevums tavām vajadzībām. Protams, ka daudziem patīk saņemt aizdevumu nesasitoties ar banku, taču tomēr ātrie kredīti ir un paliek kredīti. Ja esi aizņēmies, tad ir jārēķinās arī ar sekām. Pirmkārt, izdevīgi atmaksas procenti ir tikai, lai aizņemtos pirmo reizi. Otrajā reizē jau aizdevuma atmaksa ir krietni lielāka nekā summa, kura ir izsniegta.
Politika

Politika
 
Personīgie Blogi
Dzīvojot šodienas realitātē, priecājamies par esošajām, kaut arī gana ierobežotajām iespējām īstenot sevi, apmierināt savas aktuālās izdzīvošanas intereses, pilnveidot savu personību.  Vienlaikus sūkstamies par ļauno pasauli un kraso sociālo nevienlīdzību, par līdzcilvēku patmīlību, par intrigu pilno politiku, par korupcijas un vardarbības plašo izplatību, nepiedodami bieži atzīstoties savā šķietamajā bezspēcībā ko mainīt un  faktiski neveicot mērķtiecīgas, rezultatīvas darbības šo negāciju sakņu iznīdēšanā.
Politika
““Es nevaru apturēt laiku. Toties, es varu izmantot laiku, kas ir atvēlēts man”, Mihails Bulgakovs “Meistars un Margarita”.
Ekonomika
Aizņemties izdevīgi ? Vai tas maz iespējams? Kā aizņemties tā lai nesanāk pārmaksāt lielas summas. Šādi un citi jautājumi bieži nomāc ikvienu kas aizņemas. Kā aizņemšanods padarīt izdevīgu ?  Kas mums ir jāievēro aizņemoties?
Politika
Во время Муниципальных Выборов в Юрмале я была свидетелем странной ситуации на одном из Избирательных Участков… Тогда я не могла понять, что же меня так встревожило? Но, недавно случившееся несчастье… заставило меня всё переосмыслить. Считаю своим долгом рассказать о моих опасениях.  
Ekonomika
«Oligarhu apkarošanā», ko aizsāka žurnāla Ir publikācijas par politbiznesmeņu sarunām viesnīcā Rīdzene, arvien skaidrāk ir redzama banāla polittehnoloģijas shēma: pašpasludinātie gaišie spēki plāno iedabūt sevi XIII Saeimā, uzjundot daļā sabiedrības dusmas pret 3A un viņu pakalpiņiem.
Ekonomika
(turpinājums)
Ekonomika
Gandrīz 11 gadu ilgajos uzņēmējdarbības vides pētījumos esmu secinājis, ka nereti uzņēmumi (īpaši tie, kuriem ir atsevišķas iepirkumu nodaļas), izvēloties tulkošanas pakalpojumu piegādātāju, pievērš uzmanību tikai cenai, kas parasti tiek reducēta līdz „likmei par lappusi vai vārdu”, neņemot vērā tulkojumu „izmantošanas” papildu izmaksas, kā arī zaudējumus, kas potenciāli var rasties kļūdainu tulkojumu dēļ. 
Politika
Регистр жителей Латвии регулярно обновляет информацию об этническом составе многонационального населения страны — дважды в год: 1-го января и 1-го июля. Эти данные в Интернете доступны каждому! Тем не менее, приходится бороться — за право быть самим собой! Естественно, в рамках закона.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas