IR

Politika
Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” ir gandarīta par uzaicinājumu piedalīties Valda Dombrovska topošās valdības veidošanā, taču, iepazīstoties ar apvienības „Vienotība” piedāvāto koalīcijas vienošanās projektu, uzskatām, ka dokuments ir nepilnīgs.
Izklaide
  Citāts avīzē, citāts diplomdarbā, citāts mācību grāmatā. Pat bufetes ēdienkartē tādu varēja atrast. Ļeņinu citēja. Tajos laikos.
Politika

Trojas zirgs? 0

-> zars 18.oktobris 2010 03:37
Pilsoniskā  sabiedrība  ir izsniegusi pārsteidzoši apjomīgu uzticības kredītu līdzšinējai  valdībai;  šo vērtību valsts izaugsmē vajadzētu ieguldīt ar daudz lielāku atbildības sajūtu kā apsaimniekojot starptautisko aizdevēju miljardus.
Ekonomika
Vakar portālā Tvnet parādījās raksts, ka Māmiņu klubs sarīkos starptautisku skandālu, ja tiks mazināts bērnu kopšanas pabalsts. Šī ziņa nebija tik pārsteidzoša, cik komentāri pie tā. Pēc to pārlasīšanas gribējās teikt: "Johaidī! Ja tāda ir latviešu attieksme pret jaunajām ģimenēm ar maziem bērniem, tad mēs kā nācija tiešām esam pelnījuši, lai izmirtu".
Izklaide

Pirmais ieraksts 5

-> jekabs 14.oktobris 2010 12:13
Nolēmu pamēģināt ir.lv piedāvātos pakalpojumus. Tiešām reģistrēšanās prasīja ~5sek kas ļoti priecē. Tikpat labi un vēl vairāk priecē Dinamo veiksme vakardien un visvairāk ka Dārziņš pamanījies iemest jau otro spēli pēc kārtas, protams, OZO 2 piespēles un 1 vārti ir diezgan neslikts rādītājs priekš aizsarga.
Personīgie Blogi
Neizstāstītais stāsts par MYSTYLe art vārda rašanās vēsturi. Man liekas, ka nekur tā arī netika uzrakstīts, kā radās iepriekšējās organizācijas nosaukums un kas ar to bija domāts. Ja tāds ir vai bija, tad esmu jau piemirsis. Tomēr dīvaini šo rakstīt, kad vairs neesmu organizācijas biedrs, bet labāk vēlāk, nekā nekad. Turpini lasīt →
Veselība

Seksuālo pakalpojumu sniegšana 3

-> Dolārs 13.oktobris 2010 14:18
Pēdējās nedēļas laikā dažādos medijos parādījās informācija, ka ir cilvēku grupa, kas dienā N (ja nemaldos- vakar 12. oktobrī) vāks parakstus, lai inicētu to, ka turpmāk tiks publicēti prostitūtu klientu foto. Šķiet, ka Eiropā jau šur tur ir līdzīgi pasākumi. Lielā ideja, cik no tā visa var noprast, ir aizstāvēt prostitūtu cilvēktiesības, cīnīties pret cilvēktirdzniecību u.tml.
Politika

Jauniešu viedoklis 0

-> LJO Tellus 13.oktobris 2010 12:03
ES Mājā rīkotās debates dod jauniešiem iespēju izteikt savu Latvijas un Eiropas sabiedrības procesu redzējumu.
Kultūra

Lobijs. 0

-> arturs_ancans 12.oktobris 2010 20:38
Septembra beigās kopā ar kolēģiem no „Latvijas Mūzikas Nacionālās padomes” ciemojāmies Somijā, kur tikāmies ar „Somijas Mūzikas Nacionālās padomes” biedriem. Guvām ļoti daudz vērtīgas atziņas, kā un ko vajadzētu organizēt un darīt šeit, Latvijā. Daudzu gadu laikā perfekti izstrādātā sistēma Somijā devusi papildu iedvesmu sakārtot jautājumus par un ap mūziku arī šeit, Latvijā.
Politika
Cilvēki ir dažādi. Kamēr viņi rīkojas saskaņā ar saviem uzskatiem un nedara neko ļaunu vai kaitējošu apkārtējiem cilvēkiem, tikmēr es neko nesaku. Bet ar Lindu Mūrnieci ir citādi. Viņa pusotra gada laikā ir spējusi mani pilnībā pārliecināt, ka viņai ir problēmas ar abiem.
Izklaide
8.oktobrī Sky&More iepirkšanās centrā notika vērienīga modes skate Fashion&Show. Pavasarī bija pirmā. Jau tā guva panākumus un atsaucību. Šoreiz atnāca ārkārtīgi liels skaits cilvēku.
Politika
Tikko aizvadītās vēlēšanas attiecībās starp Latvijas politisko varu un tautu var kļūt par nozīmīgu pagrieziena punktu. 10. Saeimas laikā ir dota lieliska iespēja sākt pa ķieģelītim būvēt atpakaļ to, ko ne tikai 9. Saeima, bet arī visas iepriekšējās kopš neatkarības atjaunošanas ir tik sekmīgi grāvušas – tautas un varas abpusējo uzticību.
Ekonomika
„Bet mēs nevaram”, „Bet mēs nekad tā neesam darījuši”, „Bet tad darīsim savādāk, nekā konkurenti”.
Kultūra

Politika
Apgabalu pastāvēšana devusi papildu mandātu SC, atņemot Vienotībai
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti