IR

Politika

IR, "Ir" un notikumi ārvalstīs 3

-> Jānis S. 10.novembris 2010 03:15
Lai gan ir.lv daudziem ir kļuvis par vienu no galvenajiem ikdienas ziņu avotiem, tas bieži liek saraukt uzacis, meklējot un neatrodot visai nozīmīgu starptautisku notikumu atspoguļojumus. Līdzīga tendence ir novērojama arī citās Latvijas laikrakstu interneta vietnēs un ziņu portālos, tomēr nedrīkst pieļaut šādas situācijas normalizēšanos.
Ekonomika
ATKLĀTA VĒSTULE Valsts prezidentam, Saeimas priekšsēdētājam, Ministru prezidentam, Tieslietu ministram, Iekšlietu ministram, Augstākās Tiesas priekšsēdētājam, Ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam, Saeimas Juridiskajai komisijai
Politika
Vai Vienotība gatavo pret sevi apvērsumu? Jau ir pieļautas lielas, varbūt, pat nāvīgas kļūdas. Latvija, protams, var mierīgi izdzīvot bez Vienotības, bet Latvijas interešu ignorēšana līdz šim ir ļoti dārgi maksājusi visai sabiedrībai. Un acīmredzot maksās vēl dārgāk.
Ekonomika
1.novembra vakarā, kā katru vakaru pēc darba, devos uz Rīgas dzelzceļa staciju, lai brauktu uz mājām. Man ir abonementa biļete. Tas nozīmē, ka uzņēmumam A/S Pasažieru vilciens (PV) samaksāju par pakalpojumu 30 dienas uz priekšu.
Ekonomika
Klasiskais jautājums par cenu, pārdošanas sarunas nobeigumā, dažreiz pārdevēju var izsist no sliedēm. Tā saucamais „beigu nespēks” daudziem patiešām ir šķērslis. Papildus jums jāzina, ka cenas pārliecināšanas metode nedrīkst būt uzmācīga. Ir svarīgi savlaicīgi parūpēties klienta uzticību. Cenas nosaukšanas moments prasa profesionālu runas manieri. Bez tam iekšējai pārliecībai par cenas un produkta atbilstību kvalitātei ir jāsakrīt. Atbildē uz jautājumu: „Un cik tas maksā?” ir divi ievērības cienīgi un vienkārši paņēmieni.
Ekonomika
Šajās dienās Reikjavīkā notiek Ziemeļu padomes tikšanās un nesen kā beidzās piecu ziemeļvalstu valdības vadītāju preses konference.
Ekonomika
Dažu CSP iepirkumu un izvēlēto IT risinājumu analīze
Politika

Bārenīšu pikets 0

-> Smits, Vesons un es 1.novembris 2010 00:44
2.novembrī Latvijas Apvienotā Policistu arodbiedrība pie Saeimas rīkos protesta akciju. Jau iepriekš paredzams, ka tā būs mazskaitlīga, ar kopējo lietderības koeficientu - "kaķa klepus".
Politika

Kas izēd latviešus? 1

-> Alehins 1.novembris 2010 00:28
Kāpēc Latvijai tā nesokas? Transparency International korupcijas uztveršanas indeksā Latvija zemāk nekā gadu iepriekš. Konkurētspējas reitingos zemu. Demokrātijas attīstības reitingā zemu. Kāpēc vienmēr kaut kur astē?
Ekonomika
Cilvēki smaidīgi, pozitīvi noskaņoti, sajūta patiešām tādā kā mini „atmodā” – nē, vismaz daļai vēlētāju tikai pirms mēneša izdarītā izvēle nebija tikai „mazākā ļaunuma” balsojums, bet kas vairāk.
Veselība

Politinfekcijas

-> varbūt ka tā 29.oktobris 2010 23:15
  Pilsoņi parastie,  sabiedriskie darbinieki un valstsvīri. Atvainojiet, valstssievas. Un to veselību ietekmējošie faktori.
Personīgie Blogi

Muļķim muļķa kungs? 0

-> gunta_leona 28.oktobris 2010 11:34
Pēc vecās vai jaunās sistēmas, vienalga kuras, mana vēstures zināšanu atzīme censtos iespraukties starp 3 un 4. To, ka galīgā tūtē, bedrē, grāvī esam šodien gan zinu.
Kultūra

Par atbalstu Dālderim. 5

-> arturs_ancans 28.oktobris 2010 09:46
Pirmdien, 25. oktobrī, 11 kultūras darbinieki, iespaidīgu organizāciju pārstāvji, nosūtīja Valdim Dombrovskim atklātu vēstuli, kurā pauda atbalstu kultūras ministram Intam Dālderim.
Māja un Ģimene
Jūrmalā esmu izvēlējusies dzīvot veselības dēļ. Jūras klātbūtne,tās šalkoņu skaņa, gaiss un priedes palīdz tikt galā ar  stresu un izsīkumu darbaholisma un ekonomiskās krīzes nomocītām smadzenēm.
Māja un Ģimene

Sīkumos nogrimstam 5

->   27.oktobris 2010 16:03
Manu uzmanību pievērsa kāds incidents saistībā ar atteikumu reģistrēt bērna vārdu. Incidenta saturs ir apskatāms portālā „TVNET”, situācija tika atspoguļota arī televīzijā.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green translation missing: en.article.most_recomended.recommended-articles