IR

Māja un Ģimene
Es vēlos pateikt PALDIES Latvijas Apvienotajai Policistu arodbiedrībai, kura vienīgā atsaucās uz manu palīgā saucienu kritiskā situācijā!Vēl vakar biju ļoti izmisusi un griezos pēc palīdzības gan pie mēdijiem, gan sabiedriskajām organizācijā, gan politiskajiem spēkiem, jo biju saņēmusi brīdinājumu par izlikšanu no dzīvokļa.Īrēju dzīvokli Rīgā, Ganu ielā 1-11.  2010.gada 30.septembrī plkst.10.30 tiesu izpildītāja Kristīne Jansone ar AS Parex pārstāvi ieradās dzīvokli atbrīvot, neskatoties uz to, ka īres līgums ir noslēgts līdz 2018.gadam, dzīvoklī dzīvoju kopā ar 2 bērniem, citas dzīvesvietas man nav. Paldies Dievam, ka uz manu palīgā saucienu bija atsaukusies Latvijas Apvienotā Policistu arodbiedrība, kuras pārstāvis Aleksandrs Poika ieradās un man reāli palīdzēja, sniedza man juridisko palīdzību, neprasot atlīdzību, un mani neizlika no dzīvokļa.Paldies Latvijas Apvienotajai Policistu arodbiedrībai, ka man un maniem bērniem vēl ar vien ir jumts virs galvas!
Politika
Šodien Francijas vadošā laikraksta Le Monde interneta versijā parādījies žurnālista Piotra Smolara raksts "Pretizlūkošana atmasko Krievijas ietekmes līdzekļus", kurā pārstāstīti viņa rīcībā nonākuši kāda Latvijas pretizlūkošanas dienesta ziņojumi par saiknēm starp Saskaņas Centru, PCTVL un Kremli.
Tehnoloģijas
Draugos eju reti, jo tam pietrūkst laika, bet tā kā es tur izvietoju mini reklāmiņas par ir.lv saturu, tad, gribot-negribot, dažreiz iegriežos. Tad arī parasti iečekoju savu 1-3 jaunās vēstules, kas bieži vien izrādās mēstules, uz kurām neatbildu.
Politika

Par labu Dinamo 3

-> Indra Sprance 1.oktobris 2010 16:15
Aizliegums aģitēt vienu dienu pirms vēlēšanām ar Saeimas vairākuma, tostarp pašreizējo apvienību “Par labu Latviju” veidojošo politiķu balsīm, tika noteikts, lai ļautu cilvēkiem “atpūsties” no “smadzeņu skalošanas”, sakopot domas un bez spiediena izdarīt izvēli.
Politika
Gan pats, gan ziņu portāla Kreisie.LV vārdā pēdējā nedēļā uzdevu visām uz 10. Saeimu kandidējošām partijām dažādus jautājumus projektā "Gudrās Galvas". Lūk, dažu bloku atbilžu apkopojums, varbūt noderēs, vēl pēdējā brīdī izvēloties, par ko balsot.
Politika

Politika

Es nezinu, par ko balsot 5

-> Alehins 30.septembris 2010 20:40
Tagad, pāris dienas pirms vēlēšanām es ar šausmām saprotu, ka nezinu. Bet iešu... Jo tas ir minimums, ko es varu izdarīt, lai lauztu Latvijas pikējošo kursu.Iešu. Tad ir jāizvēlas no tiem ļaunumiem, no tiem s*diem mazāko. Un tā, šķiet, jūtas puse vēlētāju. Tādi taču bija kādas aptaujas dati pirms nedēļas? Puse nezin. Otrā puse zin? 
Profesijas
Atskatoties uz Austrālijas Darba devēju asociācijas veikto pētījumu ir atklāts, ka daudz apmierinātāki ir darbinieki, kuri darbojas dažādos uzņēmumos kā neatkarīgi speciālisti uz projekta laiku jeb darbuzņēmēji. Šāds darba modelis nodrošina vairāk brīvības, iespēju plānot savu laiku un daudzveidot darba pieredzi, kļūstot par patiesu savas jomas profesionāli.
Politika
PLL sola palielināt sociālo nevienlīdzību starp bagātajām un nabadzīgajām ģimenēm.
Politika
Augsti godājamais G.Daudze!
Politika
Ko Neo iesaka darīt vēlēšanu dienā? Vai balsot par kādu partiju?
Ekonomika

Vārna vārnai acī neknābj 0

-> karmenab 29.septembris 2010 00:57
Pēdējā partija ir pret politisko reklāmu. Pašreiz, kad Latvijas iedzīvotāji, kārtējo reizi ir spiesti samierināties ar politiķu apmaksāto uzbāzību, gribas nedaudz pakavēties pie notikumiem, kas, iespējams, ir saistīti ar pašu dārgāko vēlēšanu kampaņu 2002.gadā.
Politika
Trīs virzieni, kuros jāiet, lai panāktu būtiskas izmaiņas Latvijā.
Politika

Tomēr 3:0 Lemberga labā 13

-> Aivars Lembergs 28.septembris 2010 16:19
Žurnāla „Ir” komentētāji nesenā intervijā ar ZZS vadītāju Augustu Brigmani (09.09.2010.) nekādi nevarēja vienoties, cik tiesās es esmu uzvarējis Ģenerālprokuratūru, kura man pēdējos četros gados izvirza dažādas apsūdzības. Brigmanis teica, ka es esot attaisnots trijās lietās, „Ir” komanda - ka tikai vienā.
Politika
Uzticības krīzi iespējams atrisināt veicot reformas mūsu politiskajā sistēmā.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti