IR

Ekonomika
Klasiskais jautājums par cenu, pārdošanas sarunas nobeigumā, dažreiz pārdevēju var izsist no sliedēm. Tā saucamais „beigu nespēks” daudziem patiešām ir šķērslis. Papildus jums jāzina, ka cenas pārliecināšanas metode nedrīkst būt uzmācīga. Ir svarīgi savlaicīgi parūpēties klienta uzticību. Cenas nosaukšanas moments prasa profesionālu runas manieri. Bez tam iekšējai pārliecībai par cenas un produkta atbilstību kvalitātei ir jāsakrīt. Atbildē uz jautājumu: „Un cik tas maksā?” ir divi ievērības cienīgi un vienkārši paņēmieni.
Ekonomika
Šajās dienās Reikjavīkā notiek Ziemeļu padomes tikšanās un nesen kā beidzās piecu ziemeļvalstu valdības vadītāju preses konference.
Ekonomika
Dažu CSP iepirkumu un izvēlēto IT risinājumu analīze
Politika

Bārenīšu pikets 0

-> Smits, Vesons un es 1.novembris 2010 00:44
2.novembrī Latvijas Apvienotā Policistu arodbiedrība pie Saeimas rīkos protesta akciju. Jau iepriekš paredzams, ka tā būs mazskaitlīga, ar kopējo lietderības koeficientu - "kaķa klepus".
Politika

Kas izēd latviešus? 1

-> Alehins 1.novembris 2010 00:28
Kāpēc Latvijai tā nesokas? Transparency International korupcijas uztveršanas indeksā Latvija zemāk nekā gadu iepriekš. Konkurētspējas reitingos zemu. Demokrātijas attīstības reitingā zemu. Kāpēc vienmēr kaut kur astē?
Ekonomika
Cilvēki smaidīgi, pozitīvi noskaņoti, sajūta patiešām tādā kā mini „atmodā” – nē, vismaz daļai vēlētāju tikai pirms mēneša izdarītā izvēle nebija tikai „mazākā ļaunuma” balsojums, bet kas vairāk.
Veselība

Politinfekcijas

-> varbūt ka tā 29.oktobris 2010 23:15
  Pilsoņi parastie,  sabiedriskie darbinieki un valstsvīri. Atvainojiet, valstssievas. Un to veselību ietekmējošie faktori.
Personīgie Blogi

Muļķim muļķa kungs? 0

-> gunta_leona 28.oktobris 2010 11:34
Pēc vecās vai jaunās sistēmas, vienalga kuras, mana vēstures zināšanu atzīme censtos iespraukties starp 3 un 4. To, ka galīgā tūtē, bedrē, grāvī esam šodien gan zinu.
Kultūra

Par atbalstu Dālderim. 5

-> arturs_ancans 28.oktobris 2010 09:46
Pirmdien, 25. oktobrī, 11 kultūras darbinieki, iespaidīgu organizāciju pārstāvji, nosūtīja Valdim Dombrovskim atklātu vēstuli, kurā pauda atbalstu kultūras ministram Intam Dālderim.
Māja un Ģimene
Jūrmalā esmu izvēlējusies dzīvot veselības dēļ. Jūras klātbūtne,tās šalkoņu skaņa, gaiss un priedes palīdz tikt galā ar  stresu un izsīkumu darbaholisma un ekonomiskās krīzes nomocītām smadzenēm.
Māja un Ģimene

Sīkumos nogrimstam 5

->   27.oktobris 2010 16:03
Manu uzmanību pievērsa kāds incidents saistībā ar atteikumu reģistrēt bērna vārdu. Incidenta saturs ir apskatāms portālā „TVNET”, situācija tika atspoguļota arī televīzijā.
Politika
Dombrovska politkalkulācijas, SC sarkanās līnijas, nacionālistu varaskāre un puiciskā plosīšanās. Latvijā nekad nav garlaicīgi! Gluži kā ziepju operā - ar aizrautību vēro katru epizodi un nevari vien sagaidīt, kas notiks tālāk: kurš kuru apmānīs, kurš uzmetīs, kurš būs principiāls, bet kurš saprātīgs?
Ekonomika
25.oktobra rīts atnāca ar ziņu, ka SCP „cilvēki” iebilst „Visu Latvijai” dalībai koalīcijā.
Kultūra
Ar tēmas nosaukumu "Muzikālās izglītības apdraudējums un iespējamie risinājumi"  18.09.2010. Latvijas kordiriģentu mobilizācijas sanāksmē uzstājās Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas direktors Artis Kumsārs. Līdzīgi iepriekšējai publikācijai, arī šo uzrunu vēlos ‘pārpublicēt vārds vārdā’, jo aktualitāte joprojām nav zudusi:
Politika
Klaji apmelojumi "Visu Latvijai!" virzienā birst kā no pārpilnības raga. Tā vien šķiet, ka "Vienotībā" un tās aizkulišu spēlmaņu rindās ir noteikta grupa cilvēku, kuri nu ne par kādu cenu negrib redzēt "Visu Latvijai!" pie valdības galda. Arī pēc piektdienas Valda Dombrovska paziņojuma, ka Nacionālā apvienība (tātad arī "Visu Latvijai!") būs valdībā, šī cilvēku grupa meklē katru ieganstu, lai pēdējā brīdī tomēr "norautu stopkrānu". Šoreiz par vienu no tādiem mākslīgiem ieganstiem, kas skar mani personīgi.
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories