IR

Politika

Latvijas Temīda 0

-> karmenab 8.oktobris 2010 13:50
Jau gadus 20 vērojam Temīdas aklumu Latvijā.
Ekonomika
Pirms vēlēšanām vairākas partijas un apvienības aktīvi uzstājās par progresīvo ienākuma nodokli. Arī tagad gaisā virmo runas, lai arī V. Dombrovskis pret to izturas nievājoši, jo IIN progresivitāte varot dot negatīvu fiskālu efektu. Respektīvi, cilvēki, kas saņem lielās algas, nodokļus maksās tur, kur tie ir mazāki, bet Latvijā nemaksās nemaz.
Personīgie Blogi

Darbs un autoskola. 0

-> Rolands Umbrovskis 10.februāris 2011 17:01
Ja tā padomā, tad sen jau tas laiks, kad pēdējo reizi kaut ko rakstīju savā blogā. tā nu šodien vienā no tām reizēm, kad starp pratisko braukšanu un teorētisko apguvi autoskolā ir 3 stundas “brīva laika” (jo strādāt ārpus mājas … Turpini lasīt →
Ekonomika
Pārdomas un jautājumi par TEC-2 otrās kārtas rekonstrukciju
Politika
Lasītājs: „tev visu laiku patiik zaakaat krieviju, nu tad paskatiisimies kas tad ir latvija.” Man nepatīk zākāt. Bet visvairāk man nepatīk tas, ka tik daudz latviešu visā pasaules daudzveidībā redz bezmaz vai tikai Krieviju, to nīstot un idealizējot, demonizējot un ņemot par paraugu, spriežot par to pēc maskultūras un klajas propagandas produktiem. 
Veselība
Balstoties uz neapstrīdamiem pierādījumiem par to, ka alkohola mārketings palielina alkohola patēriņu jaunu cilvēku vidū, Ziemeļvalstu alkohola un narkotiku politikas tīkls (The Nordic Alcohol and Drug Policy Network – NordAN), kura sastāvā ir 88 nevalstiskās organizācijas, aicina Ziemeļu un Baltijas valstu valdības nekavējoši rīkoties, lai aizliegtu jebkāda veida alkohola reklāmu.
Tehnoloģijas
Šodien kārtējo reizi pārliecinājos par to, ka Twitter tomēr ir baigais spēks. No vakardienas www.ir.lv ir reklāmiņa ar skaņu, kas tiem, kam datora skaņa regulāri ieslēgta, radīja manāmu besīti. Tā kā man pašai skaņa parasti ir izslēgta, es uzreiz to nemanīju, bet, kad ar ieslēgtu skaņu vienreiz iegāju www.ir.lv, uzreiz sapratu, par ko protests.
Politika
Tas, ka par to raksta Le Monde, ir zīmīgi, jo par to vairās rakstīt pašā Latvijā. Trūkst pierādījumu vai noklusē patiesību? Kāpēc?
Politika
Šis pēcvēlēšanu periods ir pirmais, kad „krievvalodīgo” pārstāvji tik atklāti draud „latviskajām” partijām ar „Biškeku”. Un, smejies vai raudi - daudzi uz šiem draudiem reaģē nopietni, jo tik ilgus gadus par pašsaprotamām tika uzskatītas dažādu Interfrontes derivātu, tātad arī viņu izveidotās „Saskaņas” ekskluzīvās tiesības uz „krievvalodīgo” balsīm.
Politika

Привет всем 0

-> Extremate 5.oktobris 2010 20:16
Ну вот, настало время появиться перед огромной аудиторией. В новом качестве: постараюсь заглянуть и показать вам больше, чем вы получаете из всех СМИ. Интернет- это последнее пространство, свободное от влияния проходимцев и властолюбцев. Конечно, их тут тоже много, но им труднее влиять и забивать инициативу. Начинаем отсчет.
Politika
Solvitas Āboltiņas, šīs nācijas mātes, šodien teiktais LR1: "„Situācija, kādā šobrīd atrodas Latvijas parlaments ar tik lielu monolītu opozīciju, ir jāvar arī viņiem būt atbildīgiem par ekonomiskajiem lēmumiem. Tas nav stāsts par principu nodošanu un vēlētāju mānīšanu. Es apzinos atbildību, ka mums šīm sarunām ir jābūt kabinetā, ka nedrīkst būt šeit Biškeka,” viņa atsaucās uz SC līdera Jāņa Urbanoviča minēto sociālo spriedzi un cilvēku iešanu ielās.
Profesijas
Domāju, ka speciālistus un vadītājus, kuri darbojos personāla atlases jomā, vairs nepārsteidz vajadzība nolīgt aizvien talantīgākus darbiniekus. Tāda nepieciešamība radusies ne tikai moderno tehnoloģiju attīstības rezultātā, bet arī darba tirgus pārmaiņu rezultātā.
Politika

Vai mācāmies? 3

-> Alehins 3.oktobris 2010 20:48
Vēlēšanas kā eksāmens mums. Šķiet, šoreiz mums ir izdevies nepalikt ‘uz otro gadu’. Brīnumainā kārtā neuzkāpt uz grābekļiem? Vai tās būtu mācības zem krīzes pātagas? Ar vai bez pātagas, bet mācāmies.
Politika

Pļaujas svētki 1

-> malahija 3.oktobris 2010 15:17
Neparasta un jauka sakritība: šodien ir Pļaujas svētki (vismaz luteriskajā baznīcā), atslābuma diena pēc Latvijas Republikas 10. Saeimas vēlēšanām un Vācijas vienotības diena.
Politika
Labdien,
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti