IR

Politika
Pēc Aināra Šlesera asarainās preses konferences, ko tas sasauca saistībā ar grāmatas «Šofera dēls minhauzens» klajā nākšanu, Lato Lapsa Šlesera liekulību centās pierādīt ar rindu no Mozus grāmatas.
Politika
Šis raksts ir tapis tai gadā, kad Latvijā plosījās pašvaldību un Eiropas parlamenta apvienoto vēlēsanu kampaņa, tomēr savu aktualitāti tas nav ne tuvu zaudējis; gluži otrādi, gaidāmo Saeimas vēlēšanu tuvumā tas guvis vēl lielāku asumu.
Politika
Jau ilgi mani ir kaitinājusi daudzu žurnalistu nevarība precīzi, zinoši un pārliecinoši izjautāt politiķus, liekot viņiem atbildēt par izteiktajiem vārdiem un izdarītajiem darbiem.  Tāpēc vēlētos šeit ar autora atļauju pārpublicēt bloga ierakstu - novērojumu, kas, manuprāt, ļoti precīzi apraksta šo parādību.  autors: gabis,  links http://gabis.aklavista.com/?p=229
Personīgie Blogi
Pēdējo dažu nedēļu laikā ir sanācis arvien biežāk konstatēt faktu, ka ikdienā izdzeru aptuveni divus līdz divus ar pusi litrus stipras (no 3 līdz 3,5 karotes) maltās kafijas. Un tikai pašā vakarā kopā ar draudzeni varbūt krūzi tējas. Sāku aizdomāties … Turpini lasīt →
Politika
Kā mani ir pārliecinājuši “ir” žurnālisti, “Par Labu Latviju” ir sliktie zēni. Viņu rindās ir uzņēmēji, kas atrodas uz bankrota robežas un kuri darīs visu, lai glābtu savu ādu, savukārt daudzi PLL politiķi ir galvenie vaininieki, ka Latvija starp Baltijas valstīm ekonomiskajā krīzē cieta visvairāk.
Ekonomika

PV bez N. Vai bez? 0

-> varbūt ka tā 7.septembris 2010 11:04
Pievienotā vērtība. Ar vai bez nodokļa?
Politika
«Man šķiet savādi, ka mediji uzmanīgi brīdina par saturu, kas saistīts ar seksu, vardarbību vai necenzētu leksiku, bet nepastāv marķēšanas sistēmas nevīžīgai žurnālistikai vai cita veida apšaubāmam saturam,» raksta Toms Skots.
Personīgie Blogi

Līderu debate Valmierā 0

-> djhurio 15.septembris 2010 18:00
OK, jāuzraksta kaut kas politisks Tikko gandrīz noskatījos LNT Līderu debates Valmierā. Gandrīz tāpēc, ka video montieris ir bezatbildīgi norāvis debašu beigas. WTF?!? Rezumē par debatēm būtu šāds. Ulmanis galīgi izgāzās. Es teiktu neatceros neko sakarīgu no viņa teiktā. Dombrovskis labi beidzot nolika tos PLL murgus par 180 Ls neapliekamo algu. Loģiski – ja jau [...]
Ekonomika

Garā skola 24

-> Nellija Ločmele 2.septembris 2010 14:12
Kad gāju skolā, 11 mācību gadi likās nežēlīgi ilgs laiks. Tagad domāju, ka tā ir reāla resursu šķērdēšana. Skolā jāmācās mazāk un ātrāk.
Veselība
Biju apņēmusies blogā rakstīt tikai par labajiem iespaidiem, ko piedāvā dzīve, taču neviļus sastapos ar situāciju, kurā gribas pat ne rakstīt, bet kliegt.
Izklaide

Smalka literatūra 1

-> maria 30.augusts 2010 17:45
Kārtējo reizi pārliecinājos par gaumes atšķirībām starp manu un manu vecāku paaudzi, mammas klātbūtnē uzklikšķinot uz saites uz kādu Harija Potera parodiju YouTube.
Izklaide

Reklāmas galvas bēres 2

-> MatissFrancis 30.augusts 2010 14:20
Š.g Liepājā un "tiešraidē" citās 18 valstīs bija tik dota iespēja vērot tradicionālas reklāmas bēres. Viss notika ļoti ātri un kompakti, tā teikt bez sāpēm.
Ekonomika

Septembris - sēņu laiks 0

-> karmenab 28.augusts 2010 21:47
Pēdējā partija aicina Saeimu spridzināt no iekšpuses. Tas, ka ar Saeimu kaut kas nav kārtībā, laikam jau visiem ir skaidrs.
Ekonomika
Šo ierakstu rakstu kā pilnīgs profāns tūrisma nozarē, to atzīstu, kā arī atzīstu, ka mani spriedumi nav balstīti nekādos skaitliskos aprēķinos.
Tehnoloģijas
Nekad rūpīgi nepētu savu telefona rēķinu. Liela pļāpa neesmu, daudz lietoju e-pastu un skype, brīvdienās vispār labāk nevienam nezvanu, tāpēc telefona rēķinos nekādus pārsteigumus negaidu.
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories

Tick-green translation missing: en.article.most_recomended.recommended-articles