IR

Politika

Bezjēgai ir jēga - bezjēga 8

-> gunta_leona 14.septembris 2010 23:33
Ne jau ar tādām gudrām lietām sākās manas pārdomas. Ar pavisam parastu - ja ir viens bleķa lats, tad viņš vienkārši ir - vai nu par to, kas tiek nopirkts, vai tas tiek pazaudēts - bet tas bleķis kaut kur ir, pazaudēto nejauši paņemt kāds cits, bet tas bleķis ir.
Politika
“VIENS NEPATIKŠANU CĒLONIS, KAS PADARA IESPĒJAMU SABRUKUMU, IR TAS, KA PASTĀV INTEREŠU KONFLIKTS STARP LEMJOŠĀS VARAS ĪSLAICĪGĀM INTERESĒM UN SABIEDRĪBAS KĀ KOPUMA ILGLAICĪGĀM INTERESĒM, ĪPAŠI JA VARAS ELITE SPĒJ NOROBEŽOTIES NO SAVAS DARBĪBAS SEKĀM.” Jared Mason Diamond Lūdzu parakstīties un aicināt citus par grozījumu Satversmes 14. pantā. Patreizējais teksts: “Vēlētāji NEVAR atsaukt atsevišķus Saeimas locekļus.” Parakstīšanās notiek par šādu tekstu:
Ekonomika

Nodokļu burvju nūjiņa 0

-> Jānis Sils 14.septembris 2010 20:50
Šī raksta mērķis ir norādīt uz nodokļu politikas kļūdām, un iezīmēt nodokļu politikas vadlīnijas, kas var veicināt Latvijas tautsaimniecības atveseļošanos. Raksts nav precīza zinātniska publikācija, bet apzināti vienkāršots skaidrojums, lai padarītu to uztveramu arī cilvēkiem bez ekonomista izglītības.
Personīgie Blogi

Statistika un partiju reitingi 0

-> djhurio 15.septembris 2010 18:00
Šobrīd viena no pieprasītākajām statistikām Latvijā ir politisko partiju reitingi. Pieprasījums noteikti ir liels, jo tos cenšas noteikt pat vairākas pētījumu firmas – GfK, Latvijas Fakti, SKDS un gan jau arī citas. Rezultātu salīdzinājumu itkā var apskatīt publicētu “ir” mājas lapā. Bet tur ir jāuzmanās ar salīdzināšanu, jo īsti salīdzināmi tie rezultāti nav – dažādi [...]
Politika

Pay Attention! 0

-> Džerijs Šterns 14.septembris 2010 17:52
Analizējot ārzemju pieredzi sociālo kampaņu rīkošanā politiskajā atzarā, jāsecina, ka ārzemju kolēģi mūs ir apdzinuši par daudziem gadiem. Bez šaubām, te nav runa tikai par nozares profesionāļu esamību; tāpat jārunā arī par katras kampaņas mērķauditorijas raksturojumu – Latvijas sabiedrība ir daudz konservatīvāka un inertāka kā vairumā citu Eiropas un pasaules valstu.
Mūzika

Power Duet. Mūzikas nākotne? 1

-> Eņģelis 14.septembris 2010 16:15
Saimons un Garfunkels gadu desmitus atpakaļ izcēlās ar jaukām jeņķu šūpuļdziesmām, kurās tika dziedāts par "narkotikām un visatļautību seksā". (citāts no 2000. gada filmas "Almost famous") "Tears for Fears" spēlēja new wave un poproku, un "Kings Of Convenience" vēl aizvien liek meitenēm sarkt un krist ģībonī. Šobrīd pasaules mūzikas duetu profils ir pārvērties līdz nepazīšanai. Tagad, jo mazāk spēlmaņu, jo skaļāk un enerģiskāk.
Izklaide
“Sound Forest”, an adventurous music festival, was founded on 2003 by Viestarts Gailītis. His father was an archbishop, but Viestarts didn't follow in his steps to this “inconvenient” position during the Soviet time. The father taught him one important thing though – be proud to be different.
Izklaide
Ievērības cienīgas kārdināšanas un "no ceļa novešanas" mēģinājumi notiek ne tikai Jēzus laikā vai vēlīnajā renesansē, bet arī 2009.gada Igaunijā, kur kādreiz turīgā Svētā Antonija upuri nes neviens cits kā pusmūža bagātnieks ar jaunāko "Bentley". Tas viss zviedru režisora Veiko Eunpū (Veiko Ounpuu) filmā "Svētā Tonija kārdināšana", ko kinoforuma "Arsenāls" ietvaros būs iespējams noskatīties kino "Rīga" 18., 21. un 24. septembrī.
Politika
Viens no iemesliem, kas varētu būt pamatā sabiedrības zemajam iesaistīšanās līmenim, ir radusies izteiktā plaisa starp cilvēkiem un varu – lielākoties informācijas trūkuma veidā. Cilvēki izrādās maz informēti par demokrātisko procesu lomu valsts attīstībā, personīgās iniciatīvas nozīmību. Un vienlaikus šis zemās iesaistīšanās līmenis tikai vēl vairāk veicina plaisas esamību.
Politika

Korāns un vārda brīvība 1

-> mosties.org 12.septembris 2010 22:46
Šonedēļ savas 15 minūtes pasaules slavas ieguva kāds kristiešu fundamentālists no Floridas, kurš bija piedraudējis sadedzināt kaudzīti ar Korāna sējumiem, lai protestētu pret islāmu.
Politika
Socioloģiskie pētījumi parāda, ka Latvijā ir ārkārtīgi zems sabiedriski politiskās iesaistīšanās līmenis; tas ir krietni zemāks par vidējiem rādītājiem visā Eiropā. Cilvēki netic politiķiem un politikai kā tādai, jo uzskata, ka politiķi savu mērķu panākšanai nemitīgi maldina sabiedrību.
Kultūra
Šķiet, ka "kapu kultūra" ir pirms-kapitālisma paaudžu tradīcija, kas  veiksmīgi veica trīs svarīgas funkcijas cilvēka dzīves laikā:
Kultūra

Kultūra

Politika
Rīga nav velosipēdistiem pati ērtākā pilsēta. Dome šogad gan sasparojās uzbūvēt veloceliņu no centra uz Berģiem, celiņi ir arī no Imantas uz Vecīgu, no Mežaparka uz Vecmīlgrāvi un vēl daži. Tomēr arī tas nav daudz.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green translation missing: en.article.most_recomended.recommended-articles