IR

Politika
Ko Neo iesaka darīt vēlēšanu dienā? Vai balsot par kādu partiju?
Ekonomika

Vārna vārnai acī neknābj 0

-> karmenab 29.septembris 2010 00:57
Pēdējā partija ir pret politisko reklāmu. Pašreiz, kad Latvijas iedzīvotāji, kārtējo reizi ir spiesti samierināties ar politiķu apmaksāto uzbāzību, gribas nedaudz pakavēties pie notikumiem, kas, iespējams, ir saistīti ar pašu dārgāko vēlēšanu kampaņu 2002.gadā.
Politika
Trīs virzieni, kuros jāiet, lai panāktu būtiskas izmaiņas Latvijā.
Politika

Tomēr 3:0 Lemberga labā 13

-> Aivars Lembergs 28.septembris 2010 16:19
Žurnāla „Ir” komentētāji nesenā intervijā ar ZZS vadītāju Augustu Brigmani (09.09.2010.) nekādi nevarēja vienoties, cik tiesās es esmu uzvarējis Ģenerālprokuratūru, kura man pēdējos četros gados izvirza dažādas apsūdzības. Brigmanis teica, ka es esot attaisnots trijās lietās, „Ir” komanda - ka tikai vienā.
Politika
Uzticības krīzi iespējams atrisināt veicot reformas mūsu politiskajā sistēmā.
Politika
Piedāvāju cienījamajai publikai īsu apskatu par mītiem, sabiedrības daļā izplatītiem stereotipiem, ja vēlaties, bet patiesībā – tā saucamajiem „batoniem”, ko SC un PCTVL „sprauž” ausīs saviem vēlētājiem. Šis tas var izrādīties noderīgs arguments pēdējo dienu neizbēgamajās „priekšvēlēšanu diskusijās”
Kultūra
Vakar malkas klučos tika sagriezta 18. gs Drēzdena muiža Daugavgrīvas ielā 37.
Politika
Šķiet neviens neapšaubīs naudas lielo lomu politikā. Tomēr ne visi mēdz atzīt kapitāla piederības izšķirošo ietekmi uz valsts attīstību, kaut gan arī šeit sakarība ir acīmredzama. Nauda ir enerģija, ko īpašnieks virza sev vēlamo rezultātu sasniegšanai. Ja Latvijā kapitāls pieder ārvalstniekiem, kolonistiem un vietējiem zagļiem, ko lepni dēvē par oligarhiem, tad nav jābrīnās, ka valsts novesta strupceļā.
Politika
Kas gan nav bijis Ainārs Šlesers.. Kristietis un liberālis, šogad pēkšņi  sociāldemokrātisku ideju patrons, bijis gan buldozers, te pēkšņi ievainojams ģimenes cilvēks, tāpat enerģijas dzēriens, Ozoliņa numurs Dinamo spēlēs, ..papildiniet mani.
Politika

Valdība 2.0 1

-> Džerijs Šterns 27.septembris 2010 15:40
Šobrīd dzīvojam tādā laikmetā, kurā komunikācija teju nevienā sfērā vairs nav iedomājama bez elektronisko tehnoloģiju iesaistīšanas – sākot ar e-pastu un beidzot ar sociālo mediju izmantošanu.
Politika
Pēdējās nedēļās pastiprināti izskanējusi informācija, ka dažādi Vienotības politiķi veic sarunas par iespēju pēc vēlēšanām veidot valdības koalīciju ar Saskaņas Centru.
Politika

Ko dod atklāta vēstule medijiem? 13

-> kazaksk 26.septembris 2010 20:24
Iespējams būsiet pamanījuši, ka pārāk daudz informācijas par partijām „ārpus varas sešinieka” mūsu medijos nesaņemat?
Personīgie Blogi
Tiem, kuri vēlas paaugstināt savu profesionalitāti, iemācoties saklausīt jaunas idejas, gūt plašāku skatījumu uz dažādiem cilvēka personību un personāla atlasi skarošiem procesiem.
Kultūra

Kāpēc nacionālisms? 1

-> Jānis Sils 23.septembris 2010 17:10
Tāpat kā mūsu valsts simboliku, arī nacionālisma jēdzienu šos divdesmit gadus ir izmantojuši necienīgi cilvēki. Dažiem latviešiem pat radies iespaids, ka nacionālisms ir saistāms tikai ar tukšu bļaustīšanos un starpnacionāliem konfliktiem, bet nepiedāvā risinājumus praktiskās dzīves jomās. Šī iemesla dēļ nacionālistiem vēl būs krietni jānopūlas, līdz izdosies sabiedrību atgriezt pie tās veselīgās nacionālisma izpratnes, kas bija Brīvvalsts laikā. Atkal un atkal būs jāpierāda, ka nacionālisms nav tikai aizstāvēšanās pret citu tautu nepamatotiem tīkojumiem mūsu zemē, bet spēj piedāvāt arī jaunus risinājumus kultūras un saimnieciskajā dzīvē.
Ekonomika

Vēlēšanas 1

-> jmilzarajs 23.septembris 2010 13:30
Vai IR nevarētu noorganizēt aptauju kurus esošos Saeimas deputātus vēlētāji negribētu un gribētu redzēt 10. Saeimā atkārtoti.Ar cieņu J.M.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti