IR

Personīgie Blogi
Ikdienā izjūtam un pasīvi vērojam, ka  tikumiskās un garīgās vērtības sabiedrībā joprojām paliek otrā plānā. Apolitiski konstatējam, ka humānisms atrodas pabērna statusā. Bailēs no pārmaiņām pieļaujam sociālās vides tālāku degradācija.
Personīgie Blogi
Esmu pabijis darba intervijās vai "parunāties", kur esmu bijis pieteicies vai uzaicināts kā PHP programmētājs gan kā IT projektu vadītājs. Un tomēr... vairāku iemeslu dēļ es joprojām neemu atradis sev darba devēju. Kas tālāk? Šeit gan jāpiemin, ka ļoti lielai daļai potenciālo darba devēju "nepatīk" fakts, ka gandrīz 10 gadus esmu bijis pašnodarbinātais un nav ticības, ka ir vēlme to nomainīt uz "no-9-līdz-5" darbu.
Izglītība
“No baltiem bērzu stumbriem es gribētu celt tiltu no Latvijas uz Somiju un tālāk uz visu pasauli”, Zenta Mauriņa, 1939
Izglītība
2. SKOLU MĀCĪBU SATURA UN PROCESA REFORMA
Izglītība
1. IEVADS
Politika
Nav zināms, kā un kad beigsies pēkšņā s intrigas Latvijas otrās lielākās pilsētas pašvaldībā – Saskaņa neļaus Rihardam Eigimam un Latgales partijai tik viegli sevi ap spēlēt. Tomēr no jezgas ir vismaz viens ieguvums: sabiedrības uzmanība tiek pievērsta valsts «autonomam» nostūrim, kas pārāk ilgi vārās savā sulā.
Izglītība
Завтра — 1 Сентября! На каких языках завтра с утра смогут начать учиться в Латвии дети разных народов?  
Ekonomika
Gadu no gada Latvijā paliek arvien mazāk cilvēku, kas personiski “uz savas ādas” ir piedzīvojuši Staļina laiku represijas, zvērības, cinismu, tumsonību. Vienu paaudzi ir nomainījusi otra, trešā...
Ekonomika
Ik pa laikam TV un radio mēs redzam un dzirdam ātro kredītu reklāmas. Ok. Kāds teiks ka ļoti bieži mēs to varam redzēt un dzirdēt. Tajās tad nu katrs aizdevējs cenšas parādīt ar ko tad viņš ir labāks savā piedāvājumā kā cits aizdevējs. Vai kā savādāk panākt uzmanību savam produktam. Bet ja mēs skatamies uz krdītim kopumā tad ar ļoti retiem gadījumiem šie aizdevumi atšķiras viens no otra. Tā kā tur arī ir tā interesanti., Bet nu atkal tas labi. Lielāka konkurence un tad nu katram ir jāpiedomā kā piesaistīt klientus. Bet nu par to ko dara kredītu salīdzinātāji.
Ekonomika
Šā gada 24. augustā Jelgavas dome pieņēma lēmumu par autobusu biļešu cenas paaugstināšanu cilvēkiem, kas norēķinās ar skaidru naudu. No 1. oktobra šiem cilvēkiem sabiedriskajā transportā par biļeti būs jāmaksā 1,50 EUR, līdzšinējā 1 eiro vietā. Maksājot ar bankas karti.
Politika
Это — плагиат! То, как я подписываю собственные Блоги, — L. Soczniewa — самый настоящий плагиат. Некоторые этнические Поляки Латвии уже давным давно заказывают визитные карточки на Польском языке. Я просто «скопировала» этот приём. Очень эффективен! Сразу становится ясно: «Кто есть кто?»…  
Izglītība
Statistika liecina, ka Latvijas iedzīvotāju kredītsaistību apjoms turpina pieaugt. Nelielai daļai no šiem cilvēkiem vēl ir tā saucamie "vecie" līgumi, kas noslēgti "krīzes" gados, kad procentu likmes bija augstākas kā patlaban. Tāpat daļa no aizņēmējiem ir paņēmuši vairākus aizdevumus un labprāt vēlētos samazināt savu kredītsaistību apmēru. Kredītu apvienošana sola daudzus labumus:
Politika

Mēs jaunu pasauli sev celsim 4

-> Nikomeds 22.augusts 2017 01:04
Brīdi pēc Šarlotesvilles notikumiem sociālos medijus pāršalca skandaloza ziņa par it kā kādai Sorosa finansētai antifa aktīvistu grupai piederošu Evergreen koledžas (ASV) kampusā atrastu Antifa Rokasgrāmatu (The Manual of Antifa).
Politika
… как-то, один интеллигентный и образованный человек искренне клялся мне, что он — не расист. Однако, каялся, что при виде Цыган непроизвольно покрепче прижимает к себе сумку и отводит взгляд.  
Politika
Latvijas sociāldemokrātiskās strādniekus partijas – LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks - Puķe aicina iedzīvotājus parakstīt iniciatīvu sabiedrības iniciatīvu portālā manabalss.lv par to, lai 3. grupas invalīdiem tiktu nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas