IR

Politika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par to, kādi skandāliem apvīti notikumi piedzīvoti iepriekšējos gados.
Ekonomika
2017. gada 2. aprīlī radošā darbnīca "Zeimuls" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju organizēja semināru Latgales plānošanas reģiona izglītības darbiniekiem "21. gs. skolotājs"
Politika
Partija PROGRESĪVIE uzskata, ka kārtējais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) apmeklējums un dokumentu izņemšana Jūrmalas domē ir neatgriezeniski iedragājusi Jūrmalas domes deputāta, bijušā domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa (ZZS) reputāciju. Pēc PROGRESĪVO domām, bijušā Jūrmalas mēra figurēšana aizdomās turamā statusā divos kriminālprocesos, kā arī nemitīgie skandāli, kas pavada Jūrmalas domes lēmumus, grauj investīciju vidi Jūrmalā.
Ekonomika

Latvju zeme vaļā stāv 0

-> andrejslucans 3.aprīlis 2017 19:21
                                       Latvju zeme vaļā stāv                    jeb atbilde uz „Latvijas Avīzes”jautājumu                          „Kā nekļūt par algādžiem savā zemē”
Politika
«ВИКИНГ» — в конце декабря в Богоспасаемой Российской Федерации под гром оваций состоялась долгожданная премьера историко-эпического блокбастера об эпохе Раннего Средневековья в древней Руси. Художественный фильм «ВИКИНГ» — с баснословным для Российского кинематографа бюджетом в 1 миллиард 250 миллионов рублей. Русский ответ — «ИГРЕ ПРЕСТОЛОВ»! Одним из первых чести посмотреть это художественное полотно удостоился лично сам Президент России — Достопочтенный Господин Владимир Владимирович Путин…
Politika
Teju 14 gadus ilgusī un caur dažādiem Ogres novada pašvaldības kabinetiem virzītā iecere par RIMI lielveikala būvniecību aiz Ogres Kultūras centra, visticamāk, nu guvusi jaunus apgriezienus. Tas secināms no Augstākās tiesas sprieduma, kas nav pārsūdzams. 
Personīgie Blogi
Endijs Lisovskis (kādu laiku atpakaļ) savā blogā piedāvāja piedalīties "30 dienu rakstīšanas izaicinājums", kurš lielā mērā sakrita ar to, kam vēlējos pievērsties šogad - veidot vairāk saturu. Atšķirībā no Endija, es vēlos radīt vismaz 1 pozitīvu stāstu nedēļā un neatkarīgi no formāta - raksts, attēls, video, ... kam gada beigās vajadzētu "saražot" vismaz 53 stāstus. Ideja radās jau sen, bet pieņēmās spēkā kaut kad pagājušā gada otrajā pusē, kad devos atpakaļ uz Dāniju studēt.
Politika
Ziņas par to, ka Polija pārtrauc līdzdalību Eirokorpusa (EC) sastāvā, neatbilst patiesībai. Ar Nacionālās Aizsardzības ministra lēmumu Polija ir vienīgi atteikusies no centieniem kļūt par Eirokorpusa dalībvalsti un tuvāko 3-4 gadu laikā pakāpeniski samazinās savu ieguldījumu šajā organizācijā. Vienlaikus Polija saglabās asociētās valsts statusu un rīkosies atbilstoši šim statusam un citu Eiropas valstu ieguldījumam.
Politika
Герой СССР, Маршал, Главнокомандующий Северо-Западным Фронтом Семён Константинович Тимошенко считал, что СССР — проиграл войну с Финляндией в 1939-1940-ом году. Он подаст Раппорт на имя Наркома Обороны Советского Союза, который так и будет называться: «Причины поражения СССР в Финской войне».
Politika
Pirmdien, 27. martā, Ogres rajona tiesā tika nolasīts pirmais spriedums gadiem ieilgušajā tiesas procesā, kurā par izspiešanu personu grupā apsūdzēti Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis un bijušais Ogres Televīzijas šefs Artūrs Robežnieks.
Politika
“INVADERS”… В своё время я уже опубликовала на Ir.lv этот Блог на Английском языке о современных лютых и свирепых Викингах, которые захватили Латвию, не встретив на сей раз ни малейшего сопротивления со стороны местных жителей. Латыши радостно приняли их — с распростёртыми объятиями!
Personīgie Blogi

Deg 0

-> gunta_leona 22.marts 2017 22:49
Dievs! Tava zeme deg. Kurš to dzird, redz. Acis aizmiglojušās. Laikam arī no mūžīgās Trampa,Putina, Merkeles aprunāšanas. Vai pag gs vidū nebija līdzīga situācija, kad Vācija un PSRS karoja savā starpā, atstājot Latviju jau 2x ieņemta pabērna lomā? Cik bija latviešu, kas cīnījās par savu valsti? Tagad arī Vācija un citas lielās valstis "karo" pret Krieviju. ES klusē, pieņem tik "bēgļus". Latvija samierinās ar uz paplātes par brīvu iedotu neatkarību un brīvību. Bučo rokas lielajiem
Politika
«Откуда есть пошла Земля Русская?»...
Ekonomika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par to, kā Lielvārdes novadam šajos gados gājis attīstības un saimnieciskajos jautājumos.
Politika
«Земля наша велика и обильна, а наряда в ней нет. Да поидите княжить и володети нами»…
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green Ieteiktākie raksti