IR

Personīgie Blogi

Par ķibeli2020 1

-> Jānis 11.oktobris 2017 01:40
 
Ekonomika
Piektā saruna
Ekonomika
Piektā saruna
Ekonomika
Ceturtā saruna
Ekonomika
Ceturtā saruna
Ekonomika
Ceturtā saruna
Personīgie Blogi
Trešā saruna (otrā daļa)
Personīgie Blogi
Trešā saruna (pirmā daļa)
Ekoloģija
Sveiki, kundze un kungs!Visu jūsu pieteikumu finansējuma saņemšanai es vēlos piešķirt aizdevumu no 5.000 līdz 9.000. 000 € (ātrs un uzticams aizdevums). Esmu sadarbībā ar vairākām bankām, kas man palīdz šajā situācijā. ar procentiem 2,5%, es varu jums piešķirt šo aizdevumu ar visām iespējamām apdrošināšanas un banku garantijām, jo jo īpaši es nevēlos pārkāpt likumu par naudu, jums ir jāredz ikmēneša maksājumi jūs varat atmaksāt līdz 30 gadiem. tādi ir mūsu aizdevuma nosacījumi. Lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas. E-pasts: kirstenknobloch@gmail.com
Personīgie Blogi
Otrā saruna
Personīgie Blogi
Sarunas ar sevi par esības jēgu
Politika
Ļoti nopietns politiskais zemteksts ir ieilgušajam, tehnokrātiskajam un ārēji garlaicīgajam strīdam par Latvijas Mobilā Telefona un Lattelecom ne-/apvienošanu. To apliecina (vienmēr tik flegmātiskā) vides un pašvaldību ministra pēkšņais emociju izvirdums šonedēļ – asi uzbrūkot abu uzņēmumu mazākuma akcionāram Telia.
Ekonomika
Jau pavisam drīz Ministru kabinets lems par Latvijas valsts kā akcionāra rīcību uzņēmumos Latvijas Mobilais Telefons (LMT) un Lattelecom. Pastāv risks, ka lēmums tiks balstīts KPMG ieteikumos, kas idealizē uzņēmumu apvienošanu, ignorējot vai noklusējot, ka apvienošanas rezultātā šiem uzņēmumiem var nākties atdalīt stratēģisku infrastruktūru, kas bīstamo seku dēļ salīdzināma ar “gaļas gabala izraušanu no miesas”.
Jurisprudence
Šodien mani piesaistīja Edvīna Balševica, Tiesu administrācijas direktora rakstītais. "Pārfrāzējot astronauta Nīla Ārmstronga, kurš pirmais uzkāpa uz Mēness vārdus, šodien Latvijas tiesu sistēmā ir sperts mazs solis, kas ir milzīgs lēciens atvērtas un tiesiskas sabiedrības veidošanas ceļā. Latvijas tieslietu sistēma ir pievienojusies Eiropas Komisijas iniciētajam un finansētajam Eiropas judikatūras identifikatora (ECLI) integrācijas procesam, kas aizsākās ar Eiropas Savienības Padomes 2010.gada decembrī pieņemto lēmumu par brīvprātīgu ECLI ieviešanu katrā dalībvalstī. Vairākas Eiropas Savienības dalībvalstis jau ir īstenojušas ECLI ieviešanas projektus. Kopumā ECLI ir ieviests vairāk nekā 10 Eiropas Savienības dalībvalstīs (Itālijā, Grieķijā, Horvātijā, Igaunijā, Beļģijā, Nīderlandē, Vācijā, Čehijā, Spānijā, Rumānijā). Latvijā ECLI tiek ieviests ar š.g. septembri, un tā ieviešanu koordinē Tiesu administrācija. ECLI kods ir vienots kods, ko piešķir jebkuras Eiropas savienības valsts (ES) tiesas nolēmumam, tā nodrošinot standartizētu un unikālu tiesu nolēmumu identifikāciju Eiropas līmenī. Šī identifikatora mērķis ir veicināt vienotu nolēmumu uzskaiti un uzlabot judikatūras pieejamību starp ES valstīm. Termins judikatūra apzīmē tiesu spriedumos un atzinumos sniegtas juridiskas atziņas un principus.  Eiropas Komisija ir izstrādājusi meklētājprogrammu, kas ļauj atrast visus nolēmumus, kuri ir anonimizēti un kam piešķirts ECLI kods pārrobežu datu bāzēs. Ar ECLI koda meklētājprogrammas palīdzību var atrast ikvienu tiesu nolēmumu, kas pieņemts ES tiesās, ja vien šiem nolēmumiem ir piešķirts ECLI kods. Būtiskākie ieguvumi - kļuvusi ērtāka judikatūras citēšana un pārlūkošana vienotajā nolēmumu datubāzē. Tāpat ir ērtāka iespēja pievienot atsauces konkrētiem nolēmumiem un tie ir viegli atpazīstami un lasāmi. Papildus kā ieguvums ir arī iespēja iegūt statistikas datus, izmantojot ECLI kodu. Papildus minētajam, īstenojot projektu Latvijā, ir veikta arī speciālas tulkošanas programmatūras attīstība. Tā ļauj tiesas tulkiem kvalitatīvāk strādāt ar tiesas dokumentu tulkojumiem, kas veicina tiesas pieejamību un tiesu darba efektivitāti kopumā. Turklāt vienoto sistēmu ar uzlabotās tulkošanas programmatūras palīdzību latviešu valodā, varēs lietot ātri un vienkārši."
Personīgie Blogi

Citi. 5778 ГОД! 0

-> Ludmila Sočņeva 21.septembris 2017 16:48
С Праздником РОШ АШАНА! Евреи Латвии, встречайте Новый Год!
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas