IR

Politika
Neskatoties uz to, ka Latvijai patīk sevi pozicionēt, kā vienu no Eiropas fintech centriem, nešaubīgi varam apgalvot, ka aizvien ātrāk par tādu kļūst, nevis Rīgā, bet tieši Viļņa. Ja Igaunijā ir Transferwise, kā viens no vadošajiem nebanku naudas pārvedumu uzņēmumiem pasaulē, tad no Lietuvas tuvākajos gados varam sagaidīt vēl lielākus jaunumus.
Politika
Jums ir nepieciešams iegādāties māju vai automašīnu vai personīgām vajadzībām. Lai realizētu savus dažādos projektus, viss tas bez bankas vienošanās vai palīdzības. Es ļauj jums dot dzīvību jūsu dažādiem projektiem ar atbalstu. Veidojiet savu bagātību, samazinot savus nodokļus. Jūs varat būt atbildīgs, kad esat iestrēdzis, aizliegts bankas, īpaši valsts civildienesta ierēdnis, CDD, amatniecības CDI vai citi. Lūdzu, sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk: pret.mutuel@e-nautia.com
Ekonomika
Nepieciešams aizdevums, jūs esat noraidījis banka un vēlaties saņemt aizdevumu, lai atbalstītu savas vajadzības, nekādu problēmu. Neatkarīgi no jūsu finansiālās situācijas. Piedāvāju hipotekāros kredītus, komerciālos aizdevumus, starptautiskos aizdevumus, personīgos aizdevumus un aizdevumus. Izglītojoši aizdevumi. Piedāvāju aizdevumus, kas pieejami partnerattiecībām, citām publiskām un privātām personām un daudziem citiem. Esmu pieejams jums. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, lūdzu, sazinieties ar mani vairāk par mūsu prasībām. E-pasts; pret.mutuel@e-nautia.com
Personīgie Blogi
Rīgā dzīvo vairāki desmiti tūkstoši cilvēku, kas regulāri dzīvo pāri saviem līdzekļiem. Viņi ņem dažādus aizdevumus, lai dzīvotu šķietami ērtāk vai labāk, bet rezultāts ir gluži pretējs. Vai tā ir Latvijas īpatnība vai kopēja iezīme patērētāju sabiedrībai? Drīzāk jāsliecas piekrist, ka tā ir laikmeta kopēja problēma. Nav noslēpums, ka kredītņēmēji dzīvo pastāvīgā stresā, jo nespēj objektīvi izvērēt, kas ir svarīgāks, dreb par savu darba vietu, jo to zaudējot zustu arī ienākumi ar ko maksāt par aizņēmumiem. No tā visa būtu iespējams izvairīties, ja viņi dzīvotu par saviem līdzekļiem, nevis aizņemtiem un vajadzības gadījumā zinātu, ka Latvijā,  pastāv iespēja ātri saprast, kurš no nebanku uzņēmumiem piedāvā izdevīgākus nosacījumus.
Personīgie Blogi
Septītā saruna
Ekonomika
Septītā saruna
Ekonomika
Septītā saruna
Politika

Dubultmorāles paradīze 0

-> Aivars Lembergs 12.oktobris 2017 11:58
Kad finišam tuvojās Latvijas Radio (LR) valdes locekļu izraudzīšana, publiskajā telpā tika nopludināta informācija par it kā diviem kandidātiem uz LR valdi. Bija grūti neredzēt, ar kādu degsmi Sorosa vadošās bazūnes vērsās pret kādu Uldi Salmiņu. Precīzi tas pats rokraksts kas neskaitāmas citas reizes, kad norokams kāds šai sabiedrības daļai netīkams kandidāts.
Ekonomika
Sestā saruna
Ekonomika
Sestā saruna
Personīgie Blogi

Par ķibeli2020 1

-> Jānis 11.oktobris 2017 01:40
 
Ekonomika
Piektā saruna
Ekonomika
Piektā saruna
Ekonomika
Ceturtā saruna
Ekonomika
Ceturtā saruna
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas