IR

Politika
“INVADERS”… В своё время я уже опубликовала на Ir.lv этот Блог на Английском языке о современных лютых и свирепых Викингах, которые захватили Латвию, не встретив на сей раз ни малейшего сопротивления со стороны местных жителей. Латыши радостно приняли их — с распростёртыми объятиями!
Personīgie Blogi

Deg 0

-> gunta_leona 22.marts 2017 22:49
Dievs! Tava zeme deg. Kurš to dzird, redz. Acis aizmiglojušās. Laikam arī no mūžīgās Trampa,Putina, Merkeles aprunāšanas. Vai pag gs vidū nebija līdzīga situācija, kad Vācija un PSRS karoja savā starpā, atstājot Latviju jau 2x ieņemta pabērna lomā? Cik bija latviešu, kas cīnījās par savu valsti? Tagad arī Vācija un citas lielās valstis "karo" pret Krieviju. ES klusē, pieņem tik "bēgļus". Latvija samierinās ar uz paplātes par brīvu iedotu neatkarību un brīvību. Bučo rokas lielajiem
Politika
«Откуда есть пошла Земля Русская?»...
Ekonomika
Turpinot aizsākto publikāciju sēriju par spilgtākajiem notikumiem aizvadītajos četros gados Lielvārdes novada politiskās un sabiedriskas dzīves norisēs, šoreiz par to, kā Lielvārdes novadam šajos gados gājis attīstības un saimnieciskajos jautājumos.
Politika
«Земля наша велика и обильна, а наряда в ней нет. Да поидите княжить и володети нами»…
Ekonomika
«Земля наша велика и обильна, а наряда в ней нет. Да поидите княжить и володети нами»…
Ekonomika
                                       Agrārā inovācija πR 2  
Ekonomika
                                       Agrārā inovācija πR 2  
Izglītība
8. un 9. klašu skolēni un viņu skolotāji vēl līdz 20. martam var pieteikties Latvenergo erudīcijas konkursam „Fizmix Eksperiments”. Lai reģistrētos konkursam, jāizveido komanda, kurā ir pieci skolēni un viens skolotājs. Katra Latvijas reģiona 10 komandas, kas sevi pierādīs konkursa neklātienes kārtā, tiksies vienā no fināliem un cīnīsies par galveno balvu – nedēļu garu piedzīvojumu visai komandai īpašā vasaras nometnē.  
Politika
Норвегия. 2015-й год. «Оккупированные». Так называется художественный сериал, который выходит на экраны страны. На добропорядочную, миролюбивую и образцовую Норвегию — напали! В воздухе кружат вражеские вертолёты. Кто напал? Россия! Сериал стремительно набирает популярность. Рейтинг растёт!  
Ekonomika
Lai arī pēdējo gadu laikā salīdzinoši strauji auguši civiltiesiskās atbildības (turpmāk – CTA) apdrošināšanas apmēri, vēl arvien tikai trešdaļai jeb 34% nekustamā īpašuma apdrošināšanas polišu īpašnieku ir CTA apdrošināšana, liecina AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) apkopotā informācija . Tajā pašā laikā šādu negadījumu skaits, kas lielākoties ir saistīti ar kaimiņu appludināšanu, ir nemainīgi augsts, un nodarīto zaudējumu apmērs var sasniegt pat vairākus desmitus tūkstošu eiro.
Kultūra
Arhīvos jaunatrasti  dokumenti , kas liecina par PSRS VDK un komjaunatnes vadību tiešās  mijiedarbības un reakcijas uz šo notikumu  augsto,  „vissavienības”  formātu.
Ekonomika
Polijas valdības neveiksmi ES samitā sakarā ar Donalda Tuska ievēlēšanu intervijā poļu laikrakstam "Super Ekspress" komentē Polijas ārlietu ministrs Vitolds Vaščikovskis.
Politika
Trešdien, 2017. gada 8. martā, LR Uzņēmumu reģistrs ir ierakstījis politisko partiju reģistrā jauno partiju "PROGRESĪVIE".
Politika
Līdz pašvaldību vēlēšanām atlicis vairs pavisam nedaudz un atskatoties uz aizvadītajiem četriem gadiem, nenoliedzami Lielvārdes novadā šis laiks ir bijis saspringts nevien politiskajā, bet arī sabiedriskajā dzīvē. Šoreiz par aizvadītajos četros gados piedzīvoto politiskajā dzīvē. Kā tad gājis iepriekšējos gados? 
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green translation missing: en.article.most_recomended.recommended-articles