IR

Politika

Citi. TALVISOTA 2 ? 1

-> Ludmila Sočņeva 21.janvāris 2017 12:06
1940-ой год. Январь. Такой же, как сейчас у нас за окном. Вот только — Советско-Финская война… Умирают солдаты. Но, на какой-то миг на Северо-Западном фронте — воцарилась хрупкая тишина. Такое бывает. Даже на войне.
Ekonomika
Ledus ir sakustējies...  Ņemot vērā manu parakstu vākšanas iniciatīvu, kas izsauca plašu rezonansi masu medijos un sabiedrībā, arī atbildīgās amatpersonas sākušas domāt šajā virzienā.
Personīgie Blogi
«Брильянтовая рука»… Ведь были же — выдающиеся фильмы в Советское время!
Ekonomika
AGER 2016 pētījums atklāj, ka sievietes kļuvušas noturīgākas pret sociālo spiedienu
Politika
В этот раз... — только холодком потянуло. Обошлось. Пока…
Personīgie Blogi
Ja manu blogu lasa regulāri, tad noteikti jau ir zināms, ka studēju uzņēmējdarbību un inovācijas Vejlē, Dānijā. Pāgājušā gada jūnijā Odensē pabeidzu pirmā līmeņa studijas mārketingā (AP degree in Marketinga Management) un īsi pēc tam uzsāku Vejlē esošās (Top-Up degree in Entrepreneurship and Innovation), lai iegūtu pilnu profesionālo bakalauru. Beidzot. Un pirmais semestris Vejlē tika pabeigts ar augstāko novērtējumu "12" (pēc Dānijas 7 līmeņu vērtējuma: 12, 10, 7, 4, 02 = ieskaitīts, 00, -3 = neieskaitīts), kas Latvijā ir pielīdzināms novērtējumam "10".
Izklaide

Dekoratīvie sargi! 0

-> kurland1945 13.janvāris 2017 17:49
Vismaz pagaidām situācija ar vēstures pieminekļu sargāšanu izskatās šādi ... 
Politika
«Сраные поляки пусть сами жрут свои сраные помидоры!», — вот что я услышала совершенно случайно в небольшом продуктовом магазинчике в Юрмале…
Ekonomika
Kā Latvijai nopelnīt 400 milj. eur gadā jeb Kad valsts izveidos savu komercbanku?
Ekonomika
Apdrošināšanas akciju sabiedrības “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) apkopotie dati liecina, ka pērn, piesakot OCTA apdrošināšanas gadījumu, no visiem gadījumiem, kad klientiem ir bijusi iespēja izvēlēties, vai apdrošināšanas atlīdzību saņemt remontdarbu vai naudas summas veidā, 41 % klientu izvēlējušies atlīdzību saņemt naudā. Ņemot vērā šī gada 1. janvārī spēkā stājušās izmaiņas Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumā (turpmāk – OCTA likums) un to, ka būtiski atšķiras vidējās izmaksātās atlīdzību summas, ja atlīdzība tiek izmaksāta remontdarbu vai naudas veidā, BTA paredz, ka šogad ievērojami – par 13 % – varētu pieaugt kopējais izmaksāto apdrošināšanas atlīdzību apjoms OCTA veidā.
Personīgie Blogi
Если в Латвии Викинга можно назвать фальшивой «русской учительницей», то, значит, и в России можно назвать Великого Русского Князя Владимира — фальшивым «викингом». Ведь «дурной пример — заразителен»!  
Personīgie Blogi
Gada nogalē uz dažām dienām biju atbraucis uz Latviju, lai nosvinētu 2017. gada sagaidīšanu Gudeniekos. Kā ierasts pēdējā laikā, tam par godu tapa arī neliels video, līdzīgi kā Ziemassvētkos.
Ekonomika
Apdrošināšanas tirgū 2016. gadā saglabājās sīva konkurence, kas uzņēmumiem lika arvien lielāku uzmanību pievērst savas darbības efektivitātes rādītāju uzlabošanai un konkurētspējas veicināšanai, tai skaitā piesaistot jaunu investoru vai restrukturizējot darbības modeli, ieviešot jaunus pakalpojumus un pilnveidojot klientu servisa pakalpojumus. Šogad saglabājās pozitīva tendence – iedzīvotāju pirktspējas pieaugums un izpratne par apdrošināšanas nozīmi. Par to liecina vienmērīgs parakstīto apdrošināšanas prēmiju pieaugums brīvprātīgajos apdrošināšanas veidos.
Izklaide
Izdomāju, ka pamēģināšu tev izklāstīt, kas ir nauda, bankas, un kā tas viss darbojas mūsdienās, bet lai interesantāk, ņēmu talkā alu šņabi, utt…
Politika
Aizvadīts trauksmains gads, un jaunajā gadā ieejam vētrainākā un apdraudējumiem pilnākā pasaulē nekā iepriekš. Savu ievainojamību apzināmies spēcīgāk kā jebkad, tāpēc likumsakarīgi, ka aizsardzība un spēja pretoties dažādiem apdraudējumiem – ne tikai militāriem – ir izvirzīta kā absolūta prioritāte ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā. Nesenā Latvijas rosinātā triju Baltijas valstu parlamentāriešu vizīte Vašingtonā un tikšanās ar ASV vadošajiem senatoriem atkārtoti pierādīja jau zināmo, bet praksē neiedzīvināto patiesību – viens nav cīnītājs, un mūsu visu drošības atslēga slēpjas sadarbībā.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas

Tick-green translation missing: en.article.most_recomended.recommended-articles