IR

Jau četras dienas Krievijā nerimst spridzināšanas draudi 5

Ceturtdien Maskavā un Pēterburgā evakuēti simtiem cilvēku
Maskava-media_large
Maskavas vecpilsēta trešdienas pievakarē. Foto: Sputnik/LETA
14.septembris 2017 12:58

Pēc spridzināšanas draudiem Maskavā un Santpēterburgā ceturtdien evakuēti simtiem cilvēku, ziņo portāls "Meduza". Pēterburgā cilvēki evakuēti no lielveikaliem, bet Maskavā evakuētas vismaz trīs skolas.

Pēterburgā, pēc aģentūras "Rosbalt" ziņām, drošībnieki ielenkuši astoņus lielveikalus. Pēc citām ziņām, tiek evakuēti vismaz 13 tirdzniecības centri. Savukārt Maskavā, pēc aģentūru ziņām, "galvenais trieciens ir skolām" - evakuēti bērni no trim līdz astoņām izglītības iestādēm.

Spridzināšanas draudi Krievijas pilsētās nerimst jau vairākas dienas. Pirmoreiz draudi spridzināt sabiedriskās ēkas Krievijā tika izteikti 10. septembrī. Pēc aģentūras "RIA Novosti" ziņām, pēdējās dienās Krievijā kopumā evakuēti ap 130 000 cilvēku.

Draudi trešdien sasniedza arī Maskavu, kur no vairākiem iepirkšanās centriem, universitātēm un dzelzceļa stacijām tika evakuēti vismaz 15 000 cilvēku. Ziņu aģentūra TASS, atsaucoties uz avotiem avārijas dienestos, ziņoja, ka uz laiku trešdien evakuētas aptuveni 30 ēkas, tai skaitā greznais universālveikals GUM Maskavas Sarkanajā laukumā.

Draudi par spridzināšanu izteikti pa telefonu. Krievijas mediji ziņo, ka spridzināšanas draudi tiekot saņemti pa IP līnijām no Ukrainas teritorijas.

Arī pirms divām dienām vairākas Krievijas pilsētas saņēma līdzīgus draudus, tāpēc tika evakuēti aptuveni 45 000 cilvēku, taču, pārmeklējot ēkas, nekādi spridzekļi netika atrasti, ziņo LETA.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs trešdien paziņoja, ka izlūkdienesti izmeklē šos draudus. Federālais drošības dienests par to ierinājis krimināllietu.

 

Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Populārākie viedokļi

Austras koks Viena no mācību "Zapad-2017" sastāvdaļām.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  14.septembris 2017 14:29
basta "Понеслась манда по кочкам" Cilvēki vienmēr ir atraduši veidus, kā nolaist tvaiku, brīnums, ka līdz masveida miliču, oficieru un popu nogalināšanai vēl nav nonācis. Pienāks diena, kad Putins un viņa pederastiskais galms roku atdotu par iespēju atgriezties 2012. gada 6. maijā, kad viņi varmācīgi apspieda protesta demonstrāciju.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.septembris 2017 13:21
basta А. Сотник: «ОТБРОСЫ ПРОТИВ ДЕГРАДАНТОВ»
https://

 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.septembris 2017 15:27

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →