IR

Medikamenti

Viedokļi

Plus_opinionEbenemezers valsts kompensēšanai viemnmēr atrod kādu medikamentu , kurš visvairāk nepieciešams slimajiem un tad usit kārtīgu cenu , mums labi zinot , ka valsts ar naudu dzīvo kā ar malku , no šīs kompensēšanas valstij maz tiek , jo nopelna farmācijas biznesmēņi , patreiz ir nojausma , ka ar šito medikamentu krietni var uzvārīties , jo patlaban šī slimība sit augstu vilni , bet zāles ir legāla narkotika bez kuras slimais nevar iztikt , normāli buutu ja valsts nepieļautu šadu biznesu uz nelaimīgo rēķina , bet pie mums valda naudas maisi , kuri spēj nolobēt nenolobējamo, tā tas ir ne tikai medicīnā , bet visos līmeņos kur tiek skarts valsts budžets , ja tas tā turpināsies , valsti novedīs pie kraha , kā tas jau patlaban notiek krievijā , bet miljonāriem par valsti , valsts esam arī mēs, nospļauties , peļņas kāre ir neārstējam kaite ,valstij taču vajadzētu rūpēties par saviem pavalstniekiem , par vēlēšanām kurās ļaudis piedalās , šeit maz jēgas izteikties
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  13.septembris 2017 07:50
cabulis Es ceru, ka bēdīgais laikraksta "Latvietis redaktors ir iedziļinājies zāļu sertifikācijas un kvalifikācijas sistēmā pirms 2004. gada un pēc, un var precīzi pamatot, kas tad tur ir par aizdomīgām nepilnībām.

Jo tagad situācija ir līdzīga piem. gadījumam: šobrīd OCTA maksā 200, no 1.janvāra - 500. Man vajag OCTU, es ņemšu tikai līdz 31.decembrim, un pēc tam to dārgo, "stipro", kaut gan šobrīd varētu paņemt uz gadu to lēto un darbojas tāpat.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  13.septembris 2017 08:36
Plus_opinionSkaisle jā - Latvijas valsts kārtējo reizi nodemonstrē attieksmi pret saviem pilsoņiem - kā pret aborigēniem 17.gs.

Savulaik pat EP deputāte Vaidere rakstīja, ka Eiropā ir negodīga , netaisnīga attieksme pret patērētājiem - ka Austrumeiropai tiek viss nekvalitatīvais, viss neveselīgais sliktais. Vaidere solīja pret to cīnīties ... ha ha ha - Eiropa nobāl ar savu cinismu salīdzinājumā ar Latvijas valsti

Priekš Eiropas veiks pētījumus, tikmēr vietējos aborigēnu baros ar šīm zālēm tik un tā

Manā vērtējumā ministrei un iesaistījaiem bezatbildīgajiem ierēdņiem un ārstiem ir jāatkāpjas

Kur Vaidere - kur saeimas deputāti, kuri tā "cīnās" par cilvēktiesībām, kur prezidents ?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  13.septembris 2017 10:49
Ķīps Par RIGVIR nav īstu pētījumu par to efektivitāti. Droši vien nevajadzēja tās iekļaut kompensējamo zaļu sarakstā. Taču, ja tās tur ir, bet pierādījumu par to neefektivitāti vai kaitīgumu nav, tad nevajadzētu šo kļūdu taisīt atkaļ, un ņemt ārā. Citiem vārdiem- lēmumam bija un ir jābalstās uz zinātniski pamatotiem argumentiem, līdz tam iesaldējot "status quo" . Tikai tā tas būs objektīvi.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  13.septembris 2017 14:58
Ēriks Pētījumu metodes ir dažādas,turklāt tās mēdz attīstīties un mainīties,prasības ticamībai tiek pastiprinātas,tāpēc teikt,ka nav īstu pētījumu,nav pareizi.
www.google.lv/search?...
PPT]Zinātniskā darba metodoloģija Metodes
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.septembris 2017 11:41

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  Money-2696228_1920-second_compact
  Nākamais raksts

  Straujais algu kāpums apdraud eksporta izaugsmi (3)

  Bažas rada darba tirgus uzsilšana un straujā algu izaugsme