IR

Militārās mācības “Zapad 2017” – kur notiks?

Viedokļi

Austras koks Jāskatās arī laiks pēc Zapad, jo krievi to vienmēr izmantojuši. Tā kā nevarēs atalābt arī pēc mācību beigām.

Krievijas rīcibai redzu 3 variantus:
1) Krievija izmanto mācibas vao laiku pēc tam un kaut kur iebrūk (Ukraina vai Lietuva/Polija (Suvalku koridors)) un turpina ofensīvu. Vismazāk ticamais variants, bet bataviem jābūt;
2) Pēc mācībām paliek ar papildus kontingentu Baltkrievijā, tadejādi draudi palielinās, attiecibas ar rietumiem saasinās;
3) Pēc mācībām savāc pekeles, aizdodas atpakaļ uz Krieviju un viss paliek kā bija pirms mācībām. Rezultātā vēl patroļļo rietumniekus un parāda sevi labā gaismā - kā tie muļki satraukušies bija, runāja par kaut kādiem draudiem, bet mēs taču teicām, ka būs tikai mācības un viss.

Jābūt gataviem visiem variantiem, bet manuprāt būs trešais. Un tad visos portālos troļļi komentēs kādi pastalas un NATO muļķi ar savu baidīšanu ar krieviem. Arī šim variantam jāgatavo pretstavēsana, jo nākamgad ir vēlēsanas, un šāds variants LV var nospēlēt par labu saskaņai - redz kādi visi muļķi ar to baidīsanu ar krieviem, tā kā tiem baidītājiem nav pamata ticēt, bet krievi dara kā saka, un mēs saskaņa varam novērst jebkadus draudus, jo mums ar viņiem labas attiecības, utt.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  12.septembris 2017 16:32
Plus_opinionSkaisle nu ko tu te austras koks ar tām nākamgada vēlēšanām - padomā, cik latvieši vēl pusotra gada laikā aizbrauks, ciks nomirs, vai cik nobendēs valsts -

nu nebūs vējonim jāmocās izkalpojoties priekš kremļa - rezultāti būs jau no valsts iestrādnēm

kā Tu domā, cik būs latvieši, kuri būs gatavi ziedot dzīvības par valsti un zemi, kura ir izlaupīta, izpostīta, piegandēta?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  13.septembris 2017 11:15
basta to Austras koks
Curikas, liniņi, strautmanes un tomsoni atkal mēdīsies: krievi nāāāāāk.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  13.septembris 2017 11:37
basta to Skaisle
"cik būs latvieši, kuri būs gatavi ziedot dzīvības par valsti un zemi"

Tie, kuriem Latvija nav Freiberga, Zatļers, Dombrovskis un citi čekas mērgļi, morālie kropļi, bet gan sava, asinīm slacītā, zeme, tradīcijas un gadsimtos ieaudzinātais tikums, noteikti būs gatavi.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  13.septembris 2017 11:39
Plus_opinionEbenemezers

290060_600


interesanti cik krieviem šis gājiens izmaksā , valsts jau tā kraha priekšā.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  13.septembris 2017 08:45

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai