IR

Zogam. Paldies par sapratni!

Viedokļi

Miervaldis Ja tu nozodz eiro, tevi meklēs un atradīs. Ja tu zodz miljonus, tu esi neaizskarams.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 16:04
andrejs_gr Tāpēc, ka miljonus zog likumīgi. Un ja gadījumā likums līdz kādai epizodei nevelk, tad to caurumu nosegs ar koruptīvu darījumu. Un tāpēc nekādi lembergi, nekādi šķēles un šleseri nekad netiks notiesāti.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 12:40
robotron andrejs_gr
Un tāpēc nekādi lembergi, nekādi šķēles un šleseri nekad netiks notiesāti.

Pēc valsts nozagšanas megaafērām: TECII 2. kārtas, PV, Citadeles, LM, AirBaltic, Gudrona dīķiem, Stradiņa slimnīcas un daudzām citām, Lembergs, Šķēle un Šļesers, ir vērtējami zīdaiņu līmenī.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 12:50
Plus_opinionvvilums andrejs_ gr.
Pirms notiesāt šleseru vai šķēli jāierosina vismaz krimināllieta. Nevajadzētu jaukt pupas ar kartupeļiem. Atšķirībā no Ušaka sabiedrībai par prieku krimināllietas šleserim un šķēlei jau sen būtu ierosinatas, bet redz, ka nav kur īsti "iekosties"
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 13:02
Miervaldis Nav nekad bijušas ierosinātas? Tiešām? Spītēšanās un melošana kā pēdējais arguments?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 16:09
ierados Tērēsim uz nebēdu, dzīvosim uz parāda uz nebēdu. Ļaudis allažiņ atraduši paņēmienus, kā nemaksāt un tikt vaļā no parādiem. Atbrīvotāju funktieris - atnākt, paēst, padzert, saimniekus nomušīt, viņu mājas nodedzināt. Dodamies tālāk. Nekādu parādu.
 +16  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 18:52
robotron Arī Valsts policija un KNAB nevēlējās sākt izmeklēšanu.

Ja ar iekšlietu ministru esi pabijis zem vienas trekolorsedziņas ar izšūtu divgalvainas vārnas - mutanta attēlu, par VP vari neraustīties.
Brilles Gņilam Išakovam toč toč, kā šefam un pulkstenis arī uz labās rokas, seksuālā orientācija, pēc tam, kad nedēļas nogalēs kopā ar savu pieredzējušāko biedru, Šleseru, inspicēja Vecrīgas gej-klubus, iespējams, arī sakrīt.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 23:35
Jānis V. Bez Rīgas mums vēl ir daudz pašvaldību, kuras tāpat prot pievākt iedzīvotāju maksātos nodokļus. Deputātiem un partijām tās ir vienas no galvenajām barotnēm, tāpat kā pašvaldību deputātiem un visādiem ierēdņiem. Vai Lembergs būtu kļuvis tik bagāts, neesot pašvaldības vadītājs? Un cik vēl ir pārējo lembergu, kuri ir pratuši izlaupīt savu pašvaldību, vai to nelietīgi izmantot? Un cik maz šeit ir tādas pašvaldības, kuras darbojas godīgi? Un vai vispār tādas ir?
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 09:00
robotron Jānis V.
Raksts ir par Vienotības paģeļņiku un sugasbrāli, NKVDešņiku pēcteci, staļinistu Ušakovu, vienu no visnelietīgākiem ienaidniekiem, vai pat visnelietīgāko. Vai rakstā par Lembergu, zatlerast, arī visus pārējos pīsi klāt?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 11:43
Miervaldis robotroniņ, d... vajag atejā nevis komentāros. Vienotība ar tavu urlēnu nekad nevienā koalīcijā nav sastāvējusi. Ja tu varēji šo izlasīt, tad neesi analfabēts. Ja varēji saprast, tad neesi debils.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 16:08
robotron Miervaldis
Vienotība ar tavu urlēnu nekad nevienā koalīcijā nav sastāvējusi.

ZRP bija ar Urlakovu zem vienas sedziņas un Vienotība pievienojusies Zatlera varzai, ir uzkrāvusi sev visus tās grēkus. Varbūt domā, ka:
https://

 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 23:53
Ķīps Jau rakstīju, ka SC vēlētājs korupciju un zagšanu pieņem kā varas atribūtu, kā neizbēgamu tās sastāvdaļu. Tas viņiem nav būtiski, un tāpēc pārvēl "našus", tāpēc piever acis uz nelikumībām, nekonsekvencēm, demagoģiju.. Šo vēlētāju svarīgākais ir stingra varas heirahja, cars, batķā, Putins un attiecīgi uz leju. Ušakovs Rīgā ir kļuvis par šis varas hierarhijas reprezentētāju, misters 20- par labo roku. Šiem vēlētājiem okupācijas gadi ir vairāk par citiem sabojājuši smadzenes, kad vis bija vienādi, vienādi izlikās,ka strādāja, bija nabagi, bet toties vienādi, un visas lietas varēja nokārtot pa blatu, sarunājot, samaksājot. Šim vēlētājam nav tik svarīgs likums un tā ievērošana, cik sakari, blati, pazīšanās. Tie ir tie, kas joprojām domā, ka viņu dzīvokli ir jāremontē žekam, un naudu maksā, nevis tā jānopelna. Tie ir tie, kam nanoūdens ir kā pīlei ūdens...

Ne SC politiķi nereti arī ir uz tā paša ceļa, taču, manuprāt, šis elektorāts vismaz korupciju, zagšanu un intrigas neatbalsta. Vairums mēģina no tādiem tikt vaļā. kaut gan ir Zaķis, Āboltiņa, Spolītis, Liepiņš, Kaimiņš, Potapovs, Ločmele, Lembergs, Caune... kurus pārvēlējām paši.


Mūsu lielākā kļūda ir tas, ka domājam loģiskās, cēloņsakarību kategorijās. Tā tas bija ar Brexit, tā tas bija ar Trampu, tā tas ir ar politikas novērtējumu Latvijā.

Te strādā citi likumi, te darbojas "PRET" moments, kas pārvēršas "PAR". Esam pret ASV politiku, Obamu, Klintoni, balsojam pret- tas ir par Trampu. Esam PRET Latviju, neatkarību, valodu, diletantisko Saeimu, zaudētajām okupantu privilēģijām - balsojam PAR Ušakovu... Un nav svarīgi, kas tieši pārvērš šo "pret" par "par".
Tālākai loģikai, argumentiem, te nav vietas.


Vispār jau it tāda zinātne kā polittehnoloģija, kas pēta un analīzē šādas lietas. Latvijā, cik zinu, tās pārstāvji nav, tam, varbūt, drusku pieskaras aptauju interpretētāji
 +9  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 11:07
edge_indran -------------

Pieskārās aptauju datu interpretētāji, taču Rīgas saimnieki - auseklīši - tos skaidrojumus ignorēja. Viņi savas un savu sponsoru intereses uzskatīja svarīgākas par vēlētāju. Noder atcerēties, kas, kad un kā bruģēja ceļu SC, - kas vēlamo pieņēma par esošo:
"...Sociāldemokrāti savā programmā aprobežojas ar apgalvojumu: "Esam izpildījuši mūsu vēlētājiem dotos solījumus," un aicina rīdziniekus noticēt "savām acīm", raugoties "kāda skaista, rosībā un jaunbūvēs top Rīga!" Gatis Puriņš,Latvijas Fakti analītiķis (2005)

LSDSP: Nevienam es Rīgas nedodu…
providus.lv/article/l...
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 11:41
Miervaldis Pirmkārt, es par tavu okupanteli gņilu nekad neesmu balsojis, tātad viņš nevarēja izpildīt nekādus man dotus solījumus, jo nekad man nav tādus devis un es tos no viņa neesmu pieņēmis. Otrkārt, tieši kādus solījumus tavs coccejāldjermokrāts ir devis kādam citam un izpildījis un vispār kāds taviem svioločiem rusnacistiem sakars ar sociāldemokrātiju?

Ak jā, sociāldemokrāti arī līda lielkrievu šovinistiem bez ziepēm, bet ne tikai atklāti un nekaunīgi!

Paredzu, ka spameris edge-indran, kā parasti, nebūs spējīgs atbildēt un nomainīs tēmu.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 16:07
kolpants да все проще на самом деле. Почему я не могу голосовать за вора Ушакова, но при этом должен голосовать за воров у центральной власти?
В печати появилось пару заметок о дорогом паркете для Замка света, и тут же пропали..Только уточнение вышло-паркет не 100лат/м2 (включая некие другие работы), а всего 93 лат/м2.

Сухой остаток-не голосуйте за вора Ушакова, потому что он неправильный, русский, а голосуйте за правильных латышей, потому что воруют по-западному, демократично.

Охренительно "убедительный" аргумент.

Охренительной силы аргумент
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.janvāris 2017 11:33
robotron kolpants
потому что он неправильный, русский

Varianti:
Auksts ledus
Sāļa sāls
Tumša nakts

"неправильный русский", tā ir aksioma. Ja uz planētas iestātos ilgi gaidītais miers, sātans jūs, kā vairs nelietojamus, aizsauktu atpakaļ pie sevis uz elli.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.janvāris 2017 23:42
Plus_opinionvvilums Turpinot tādā stilā ušakam putlera medālis garantēts.
 +11  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 12:51
edge_indran ----------------
Gribi "medāli" - mācies no "pedāļu" kļūdām!

Rīgas mēra kandidāta Ģ.V. Kristovska kampaņas komanda rīkos talku, lai atbrīvotu Rīgas namu sienas no reklāmas materāliem

Kristovska-komanda-ka-1


Pilsoniskās savienības” Rīgas mēra kandidāta Ģ.V. Kristovska vēlēšanu kampaņas komanda ir izsūtījusi rīdziniekiem 160 000 uzlīmju [„Rīgas birokrātiem armijas disciplīnu”]. Partijas atbalstītāji tās var saņemt arī birojā.(..)
par nožēlu tās uzlīmētas nepiemērotās vietās vai bojājot svešus īpašumus.
„Pilsoniskā savienība” lūdz rīdziniekus atvainot par radītajām neērtībām.
Š.g.[2009] 4. jūnijā partija plāno sarīkot talku, lai pirms vēlēšanām novāktu savus reklāmas materiālus Rīgas ielās.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 17:04
Miervaldis Ja Kremļa nacistam edge-indran nepatīk nacionālo partiju reklāma, viņš drīkst vākties uz etnisko dzimteni, kur latviešu partiju nav.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:36
Plus_opinionSkaisle nav ne laika ne interese lasit , bet es domāju tā, ka ja mēs būtu tiesiska valsts, ja nezagtu mūsu deputāti un valdība , Ušakovs ar draugiem sēdētu aiz restēm


Tagad ir tikai raksti medijos. Vai tas nav nožēlojami?

Kur ir vīri, kas uzdos jautājumu un atradīs atbildi - kā tas ir iespējams un ko darīt?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:05
Miervaldis Kā tas ir iespējams? Tā ka ņeh balsot par urlakovu.

Ko darīt? Izbalsot urlakovu no domes.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 22:14
edge_indran ------------
"Lielīb' naudu nemaksā...."

"- Nacionāļi palikuši klusi un mierīgi. Bet tur - ar Raivi Dzintaru priekšgalā - ir tik daudz jaunu cilvēku. Savulaik Andris Grūtups teica: Dzintars ir nākamais Latvijas prezidents! Un vienā brīdī - nav vairs neviena, viss ir kluss..."
Guntis Ulmanis: vēlē, kā gribi, tas pats intelektuālais līmenis vien paliks

219070_770fda7c53


nra.lv/politika/19712...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 22:29
Miervaldis debilsmameris edge-indran būtu labāk turējis kvekšķamo caurumu aizvērtu, kad runa ir par intelekta līmeni - viņam, debilajam Kremļa nacistam, intelekts nebija paredzēts pat projektā.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 22:43
Krotow Par Indrānu būs apžēlojušies un atdevuši datoru atpakaļ.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 02:37
edge_indran ---------------
Gan jau demokrātiskajā Rīgas Domē arī pēc 2017.g. pašvaldību vēlēšanām atradīsies kāda "silta vietiņa" opozīcijas partiju pārstāvjiem.
"Katrs savā vietā - visi valsts darbā!" Dr.Kārlis Ulmanis.

Original_63db


Sabiedriskās domas aptauja par atbalstu politiskajām partijām veikta [2016] decembra sākumā, neilgi pēc valsts budžeta apstiprināšanas Saeimā, kas šogad saistāma ar īpaši lielu summu, ko sadalīja deputātu priekšlikumiem jeb tā sauktajām deputātu kvotām, turklāt šajā laikā jau bija iezīmējies arī haoss nodokļu politikas veidošanā. www.lsm.lv/lv/raksts/...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 23:21
Lāciss Normālā valstī Ušakovs sēdētu.
Saskaņas elektorātam tas, protams, ir po, jo viņi balso par Saskaņu tikai tāpēc, ka ir krievi un Saskaņa to zina.
Pretīgi ir tas, ka latviešu partijas ir atdevušas Rīgu krieviem un pat negrasās to atgūt.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 11:21
Krotow Par "Saskaņu" mūsu 9. maija pielūdzēji mazāk balso ne tik ļoti dēļ tautības kā savas sovjetiski impēriskās būtības dēļ. Par nacionālkonservatīvu rietumiecisku krievu partiju viņi nekad nebalsos. Latviešiem šobrīd iezāģē mūžīgā kasīšanās un dalīšanās, jo "viņš man kaut ko neiedeva, viņš man ne to pateica" u.c.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 22:53
robotron Krotow
Nacionālkonservatīva rietumieciska krievu partija varētu būt Krievijā, pie mums tie vienalga būtu impērasti. To lieliski saprata batjka Mahno.
tsitaty.com/quotes-pi...
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 23:03

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  Rtr_17981628update-second_compact
  Nākamais raksts

  Zigmunts Baumans (1925—2017) (42)

  Baumans un viņa biogrāfija netiek vērtēta viennozīmīgi, it īpaši viņa dzimtajā Polijā. Tā arī rosina diskusijas cilvēka sadarbības ar totalitāriem režīmiem morālajiem aspektiem, pieļaujamības normām, nedemokrātisko politisko režīmu ietekmi cilvēka esību un uz dzīveslaiku.