IR

Mans brūtēšanās laiks ar Latgolu

Viedokļi

Plus_opiniontempeli vienreizēji skaist apraksts. Mīlestības pilns. Dvēseles izjūtas
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 16:46
kolpants Ох уж эти пенсии. Было бы желание у автора разобраться, он бы понял одну простую причину. Насчет пенсий нет никакого вранья. Просто основная масса получила российское гражданство еще до кризиса в России, когда 1 евро стоил около 35 или 40 рублей, а не 80 (или даже чуть больше). И плюс женщины в России уходят на пенсию в 55 лет, а не 62. То есть до кризиса российские пенсии было от 160 до 200 евро. А почему именно в Латгалии? Да потому, что многие женщины на всяких заводах, магазинах или селе и получали зарплаты в размере 200-300 евро. А если отнять необходимость добираться до работы, брать с собой обед или обедать где-то, то разница между российской пенсией и латвийской зарплатой становится минимальной!
Плюс те, у кого стаж более 10 лет, получали еще латвийскую доплату в 70 евро. Вот и выбирали массово российскую пенсию.

Что касается удивления автора по поводу прессы на латгальском. Ну это он пусть у рижан латышей спросит, почему идея предоставить латгальскому некий региональный официальный статус вызывает такую панику, обвинения в желании отделить Латгалию от Латвии и т.д., вплоть до того, что латгальский вообще не язык, а диалект латышского.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 17:09
kolpants Чудило на букву М, вот ты ругаешься, а по-русски ведь прочитал, понимаешь)
Чувствуется по твоему обличительному пафосу и стилю, что ох ты набил руку в подобных обличениях в период до 1991, правда?
А теперь пытаешься быть святее девы Марии? Ты случаем не родственная душа Табунсу, который на демонстрациях при СССР орал радостно с балкона радио "слава КПСС"?
Может, и партбилет на всякий случай лежит в дальнем ящике стола, так, на всякий случай, а?;)
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 20:34
Miervaldis dosjē. muģilo kolpants, Kremļa nacists - valstrs nodevējs un nacionālā naida kurinātājs, bēbīķtis, debilsaukāšanās un debilkaitināsanās speciālists. Nav spējīgs aizvērties situācijās, kad zaudējis strīdu, tāpēc vajadzīga papildus dresūra.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 09:04
Miervaldis Cenzūra sākusi ''cīņu par komentāru kvalitāti'', portams, okupants kolpants ir neaizskarams! Cenzūrai varbūt ir, bet ne komentētājiem!

Atkārtoju personiski latviešu valodu iemācīties nespējīgajam okupantam - ne tu, okupant, noteiksi, cik Latvijā būs valsts valodu! Labāk aizvācies uz etnisko dzimteni un tur pamāci krievus, lai dod visām pārējo tautību valodām oficiālu statusu ar tulkojumu valsts domē, jo vairāk tāpēc, ka Krievija ir federācija, bet Latvija nav.

Atgādinu latviski iemācīties nespējīgajam valsts nodevējam un naida kurinātājam kolpantam, ka viņa SS kompartijā neesmu sastāvējis, bet strīdā, kad beidzas argumenti, labāk tomēr aizvērties.

Cenzūrai atgādinu, ka vai nu dzēsiet visu strīdu vai visu atstājiet. Kas ir atļauts vienam, ir atļauts visiem. Kas nav atļauts, nav atļauts nevienam.

Komentārs tiks atkārtots tik reižu, cik vajadzēs un no tik adresēm, cik vajadzēs.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:27
Miervaldis Par Latvijas reģioniem stulbais kolpants nezina, ka latgaļu dialekts latviešu valodā nav vienīgais un, lai kurzemnieks ar latgalieti Saeimā saprastos, var būt vajadzīgs tulkošanas dienests. Iesaku latviski iemācīties nespējīgajam kolpantam aizvākties uz Maskavu un pamācīt krievus, cik valodām jābūt Krievijas Federācijā, bet mēs savā Latvijā paši tiksim galā, bez okupantu padomiem.

Jā un muģilo kolpants tika nosaukts par muģilo. Visi, kas lien saukāties, vienmēr saņem atpakaļ savus mīļvārdiņus.

Lappusīte saglabāta, ja būs nesaprašanās ar cenzūru un vajadzēs atjaunot.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:45
Plus_opinionSkaisle kāds tukšmuldis !
par kādu nācijas godu te murmulē!

būtu kaut ko reāli izdarījuši Latgales labā

kad sēdi lidmašīnā no Dublinas vai Londonas - tur ir vairāk latgaļu, kā pasataigājoties pa Daugavpils vai Rēzeknes centru
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 17:37
Miervaldis - Van tikit tu Dabļin!
- Kuda, bļin?
- Tu Dabļin!!!

Bet vispār fleitēt ir neētiski :D Lidmašīnā ir ap 100 vietām. Gribi teikt, ka Rēzeknē vai Daugavpilī ir mazāk iedzīvotāju?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 16:01
Plus_opinionvvilums ....Uztraucoša ir cita robežu neaizsargātība. Informatīvā telpa ir piesātināta ar informāciju no Krievijas un Baltkrievijas.
Es teiktu vairāk-visa VIETĒJĀ informācijas telpa ir vai nu propoganda, vai nu surogāts. Tāpēc autoram laikam arī bija pagrūti saprasties ar pierobežas "apdullušām mušām".
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 21:01
Plus_opinionwalda Viendienīša stāsts, vienas dienas piedzīvojums, vienas dienas sajūtas, vienas dienas pieredze un vienas dienas kopsavilkums. Esmu latviete, latgaliete jeb tā saucamā Marija. Diemžēl, man Jura Ulmaņa viedoklis par brūtēšanos ar Latgolu, kārtējo reizi lika secināt - ir jāapēd puspuda sāls, lai saprastu gan Martas, gan Marijas. Lai paustu viedokli- iepazīsti, un tā pa īstam!
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 13:33
Plus_opinionfzss Haiti būtu tas pats- gan pilis, gan būdiņas, un Dominikāna aiz robežas :DDDDDDDDDDDDD
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 15:23

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  Let_17656243-second_compact
  Nākamais raksts

  Viens nav cīnītājs. Par mūsu drošību. (165)

  Drošības situācija Baltijas valstīs šobrīd ir paradoksāla, viedokļa rakstā spriež deputāts Rihards Kols.