IR

Brīvo vietu aizpildiet paši

Viedokļi

lno Brigmanis aizstāv viedokli, «lai būtu vairāk tādu EP deputātu kā Grigule» www.tvnet.lv/zinas/vi...
Brigmanis vairs neslēpjas:)
 +21  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 13:45
robotron Vienotība arī nav atteikusies no Dombrovska un Pabrika. Tas, ka tie abi kolorādo lenteņi neizsakās līdzīgi Grigulei, neko vēl nenozīmē.
 -19  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 14:10
Plus_opinionvvilums Brigmanis :"Ja būtu bijusi atsevišķa rezolūcija par Krieviju, viņa būtu balsojusi par tās pieņemšanu, bet viņai esot bijušas iebildes pret to, ka jautājums bija savilkts kopā ar «Daesh» propagandu"
Vai nu idiots, vai nu valsts nodevējs. ZZS vēlētājs, ja kurš sevi uzskata par valsts patriotu, nu būs "otrā kājā sev iešāvis".
 +13  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 20:31
ierados "Brigmanis vairs neslēpjas...". Vai tas nozīmē - naši uže bļizko?
 +15  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:33
Krotow Viņam pēdējā vizītē pie Antonijas ielas darbiniekiem privātā sarunā bus pačukstējuši, ka "našus migus" jau eļļo un uzpilda. Cik tā taisnība, vvz, taču efekts ir panākts.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 21:12
Plus_opinionEbenemezers kas tas par zēzēessu, bez lembes tur visi ir nulles
 +11  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 14:19
lno SC deputātu apbalvo RU ārējās izlūkošanas dienesta oficieris www.kompromat.lv/item...
SC vēlamākais partneris Vienotībai, ZRP un ZZS:)
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 15:16
Plus_opinioneiserts Pankratovs diedelē Krievijai investīīcijas ?
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 02:06
uldis_rats Šī strēlnieku piemiņas nozīmīte atmiņā atsauc Latvijas nīdēju kolovrõt - superaj utt., kurš vienā no savām inkarnācijām bija nosaucis sevi par Latvijas valsti.

Kas interesanti (nez vai piemērotākais vārds), bet šādu te pat nozīmīti esot izdalījuši Ziemassvētku simtgades piemiņas pasākuma ietvaros veikto kauju rekonstrukcijas dalībniekiem! Kas tamlīdzīgs esot noticis jau 2015. gadā)

Tajā pat laikā krieviski rakstošajā presē pirms pāris dienām nejauši ieraudzīju rakstu ko varētu tulkot šādi "Leģendas un patiesība par Ziemassvētku kaujām". Īsais kopsavilkums - Latvija/latvieši piesavinājušies sev nopelnus šajā kaujā, nepelnīti noniecinājuši sibīriešu ieguldījumu, kā piemērs ielikta salīdzinošas kartes ar uzbrukumu virzieniem ar parakstiem krievu un latviešu valodās, kuri it kā apstiprina autora apgalvojumu par to, ka latvieši melīgi "spodrinājuši savas spalvas". Tāpat "atspēkots" tas, ka nav bijuši papildspēki, lai noturētu kaujās iegūto pārrāvumu - latviešu kaujas vienības pašas bijušas vainīgas. Tāpat arī teksts par to ka uzbrukumu sagatavojošā artilērijas uguns neesot bijusi tāpēc ka... neesot zinājuši kur ir vācu nocietinājumi!!!

Lai kā daudz kur virtuālas personas censtos skandināt par rusofobiju u.tml. (jeb nepamatotu krievijas vainošanu Latvijas nelaimēs), šādi piemēri skaidri parāda, ka NOTIEK sistemātiskas darbības, lai grautu Latvijas valsts pamatus (šajā gadījumā ideoloģiskos/nacionālos/patriotiskos)
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 13:55
Aivars Brīvajā vietā vajag uzzīmēt Ventspils mūzikas skolu par 30 miljoniem. Un tas ir tikai viens no objektiem. Un parakstu "Mēs esam sazagušies gadiem uz priekšu, nu vairs kvotas nevajag. ZZS."
 +21  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 16:04
robotron Vai domā, ka Vējonim no čekas izstrādātās un Vienotības īstenotās valsts nozagšanas magaafēras, Citadeles, tika "gadiem uz priekšu"?
 -10  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 16:36
Plus_opinionilmac Precīzi!
 +10  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 16:37
lno robotron. Nu ja jau par Citadeli dabūja lielu "otkatu", tad arī Vējonis nepalika tukšā - piedalījās taču ceļojumā uz Grūziju:)
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 18:24
robotron Ņemot vērā to, ka par Citadeli valstij tika mazāk kā trešdaļa no tās vērtības, darījuma slepenība, čekistu midzeņa, SAB, iejaukšanās, atņemot pielaidi Brokas kundzei, otkatam bija jābūt gadsimta vēriena.
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 22:39
Aivars Pareizi izvēlēta krāsa karikatūrai, tāda zaļgana. Tā ir Putina "zaļo cilvēciņu" mundieru krāsa.
 +10  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 16:07
dzeris49 Lai būtu vairāk tādu deputātu, kā Grigule, lai būtu vairāk tādu partiju, kā ZZS, lai būtu vairāk tādu, kā Brigmanis, īsteno patriotu, īsteno Latvijas tautas mīluļa un skolotāja, Puzes Betmena skolnieku!

Un lai būtu vairāk šīs partijas atbalstītāju citu partiju starpā, kā Dzintars no NA, kuram ZZS ir "tuvākā ideoloģiskā partnere", vai Āboltiņa no V, kura izvēlējās sadarboties nevis ar ZRP, bet, ar Lemberga ZZS, jo tie viņai, acīmredzot, mentāli un ideoloģiski daudz tuvāki.

Un tad Latvija pēc gadiem 20 - 30 iespējams pat Igauniju panāks, un igauņi sapņos nokļut dzīvot un strādāt, veidot biznesu, ārstēties, utt., Latvijā, pagaidām gan viss ir otrādi, bet, ar tādu Saeimu, prezidentu un Ministru prezidentu mums viss vēl priekšā un izcilas perspektīvas!
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 21 ATBILDES  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 16:43
robotron dzeris49
vai Āboltiņa no V, kura izvēlējās sadarboties nevis ar ZRP

Reakcionārie saskaņieši: Rinkēvičs un Kozlovskis, joprojām pie ietekmīgākām silēm. Tā mēs drīz Norvēģijai būsim priekšā.
 -8  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 16:53
lno dzeris. Āboltiņa no V, kura izvēlējās sadarboties nevis ar ZRP, bet, ar Lemberga ZZS
___________________________
Āboltiņa mīļuprāt sadarbojas ar visiem, kuri gatavi sadarboties ar SC. Patin filmu atpakaļ kā nosodījāt Vienotības profesores, kuras apturēja SC ievilšanu koalīcijā:):):)
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 18:16
dzeris49 Nezinu par V, bet, NA gan ar SC sadarbojās reāli, kaut vai "tikumības likuma" pieņemšanā, ko SC kopā ar NA nošpikojuši no Krievijas Domes.

Kaut, no otras puses, ko var gribēt no NA, SC to vienkārši izmanto un par to smejas, lai svētīti tie garā vājie...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 18:39
Ēriks Nevis nezinu - bet negribu zināt.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 19:05
lno dzeris49 Nezinu par V...
________________________
Ko tad zini, "demokrāt"? Ne smejas, ņirgājas par LV kopā ar tevi.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 19:09
dzeris49 Nacionālklauni mums jau ir Latvijas valsts?

Tādā gadījumā, tie 46%, kas gatavi no šejienes mukt, dara pilnīgi pareizi.

Pat tāds patriots kā Riņķī apkārt aizmucis ar visu ģimeni, un māca mums Dzimtenes mīlestību no Vācijas, ko tad runāt par citiem.

Ja šeit valdīs iesalniekparādnieki, tad par tādu valsti var tikai pasmieties.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 19:19
lno dzeris49. Ja Latvijā tik slikti, ko tu vēl kavējies sekot Putina aicinājumam?:)
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 19:50
robotron dzeris49
Pacieties, drīz visā ES valdīs "iesalniekparādnieki" un tad tu, staļinistu cūka, putļerast, nolādēsi savu māti, ka tā tevi vazāja līdzi uz krievu garnizoniem, kur, protams, neviens par cilvēku nav palicis.
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 22:23
robotron dzeris49
Kad Vienotības sugasbrāļi un paģeļņiki, SC, uzskata, ka bikses nevajag vilkt pāri galvai, NA nākas piekrist. Tavs mīlulis, Putina kucīte, kononovietis Zatlers, un visa viņa čekas savāktā neliešu varza, gan pabija zem SC sedziņas un pat neapvēmās. Higiēnas prasību līmenis, "odnako".
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 22:31
Jānis V. Kamēr mēs balsosim par čekas maisu sargātājiem, kamēr mēs balsosim par korupciju valstī, vai par partiju finansēšanu no ziedojumiem, kamēr mēs varas krēslos ļausim nonākt ļeņiešiem-staļiniešiem no kp un nedomājot balsosim par morāliem bezmugurkaulniekiem, tikmēt mēs tā arī dzīvosim. Vai nebūtu pareizāk balsot par tādiem, kā Jānis Bordāns, kurš gan tika padzīts no NA par nepaklausību saimniekiem, bet tomēr palika pie sava viedokļa? Arī viņa Jaunā konservatīvā partija neatbalsta valsts pārvaldi caur kukuļošanu un vēl daudz ko citu, kas ļauj gremdēt valsti.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 09:49
dzeris49 Ino - patiešām vairs neesi spējīgs ņirgāšanos par mūsu pie varas esošo totāli korumpēto, nekompetento, aprobežoto, zaglīgo, un tai pat laikā bailīgo "eliti", ar nelieliem izņēmumiem, atšķirt no ņirgāšanos par Latvijas valsti?

Par valsti ņirgāties ir neiespējami, jo "elite" Latvijā ir tikai netīras putas vai mēsli, kas, kā zināms, vienmēr uzpeld virspusē, valsts ir kaut kas daudz labāks, lielāks, un savādāks, kurai, Latvijas gadījumā, ar "eliti" nav nekas kopējs.

"Elite" turpina medicīnas likvidāciju, pilsoņi vienmēr atrod naudu, ko samest, lai cilvēks izdzīvo, viņam var veikt operāciju, utt.

Latvijā ļoti labi, izpalīdzīgi un sakarīgi cilvēki, atšķirībā no "elites", kāpēc tas tā notiek - nezinu.

Emigrēt netaisos, neesmu tik jauns, lai sāktu jaunu dzīvi, kaut, ļoti daudzi radi un paziņas to izdarījuši, cits ir Norvēģijā, cits Īrijā, citds Somijā, un visi tur dzīvo lieliski un Latvijā atgriezties nedomā, ja nu pensijas vecumā, gandrīz visiem jau mājas, bērni iet vietējās skolās, utt.

Un emigrē strādīgākā tautas daļa, ne jau tie sliņķi.

Un visi viņi saka, ka visvairāk Latvijā tiem riebj taisni tā atmosfēra, uzkrītoša korupcija un nekompetence "augšās", kas, saprotams, atstāj iespaidu uz visiem, tur, kur viņi ir, pirmajā vietā, tomēr, ir ir cilvēks, kaut, saprotams, nekur viss nav ideāli, kas pirmajā vietā Latvijas politikāņiem - pats zini.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 11:21
robotron Jānis V
Čekas kurmis, Bordāns, tika atsaukts par to, ka būdams NA pārstāvošs ministrs, savu tiešo pienākumu pildīšanas vietā nodarbojās ar savas partijas taisīšanu. Bordāna partija neatbalstot valsts pārvaldi caur kukuļošanu, bet pavaicā Dombrovskim, Āboltiņai, Zaķim, Kamparam, Zatleram, VVF, Vējonim, Rinkēvičam, Kozlovskim, Ušmerikam un Lembergam un visi vienā balsī apliecinās, ka neatbalsta.

Sāra savam Moišem gultā saka:
-Kaimiņieni Fira stāsta, ka Saškens drāžot viņu trīs reizes dienā
-Nu tad tu arī stāsti!

p.s. Čekas maisus visfanātiskāk sargā tie organismi, kuri koķetēja ar Bordānu.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 11:25
Jānis V. Robotron. Nu tad man vienīgi atliek vēlēšanās balsot par Jums, citu vairāk nav. Es gan nesaprotu kāpēc es nezinu visu tik smalki par katru Latvijas aktīvāko pilsoni? Varbūt man nav tādu iespēju piekļūt cilvēku biogrāfijām, kādas ir Jums, tās ir dotas ne katram. Arī Valsts arhīvā tādus datus neatradīsim, ja nu vienīgi kādos speciālajos arhīvos, kuriem bija nepieciešama īpaša atļauja piekļūšanai tiem. Pie mums ir ļoti viegli jebkuru nomētāt ar sūdiem, jo par to nav jāatbild, diemžēl, neminot ne faktus, ne konkrētus datus.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:13
dzeris49 Ombross - ģenerālis - robotrons utt. mums ir NA arhetips, vienīgā atšķirība - ka NA, tomēr, iemācījusies runāt politkorekti, ombross - robotrons saka, ko domā un kā domā, pie kam vēl sirgst ar paranoju un un ar latenta homoseksualista komleksiem, tāpēc, kā jau pret slimnieku, pret viņu jāizturas saudzīgi, kā tas pieņemts civilizētā sabiedrībā.

Cita lieta, ka civilizētā sabiedrībā neviens tādus izteikumus un tādas naida izpausmes nepieļautu un šo eksemplāru sen nobanotu, nu bet IR, acīmredzot, vārda brīvību saprot burtiski un bez robežām, tā ultraliberāli, tāpēc ļauj viņam te vārīties un bojāt gaisu.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:31
robotron Jānis V.
"Es gan nesaprotu kāpēc es nezinu visu tik smalki par katru Latvijas aktīvāko pilsoni?"

Es savukārt nesaprotu, kāpēc es japāņu valodu neprotu.
Vai domā, liels noslēpums mums ir tie, kuri no sabiedrības fanātiski sargā čekas maisus? Es savos komentāros minu tikai to ko noteikti zinu, vai esmu tik pārliecināts, ka esmu gatavs par to atdot īkšķi, un kāpēc tika atsaukts Bordāns, cilvēki kas grib, arī zin. Jūs savukārt tiražējiet padibeņu, latviešu tautas un valsts nīdēju, bārstītās frāzes un ignorējiet hronoloģiju.

p.s. Sūdu mētāšanu tā ir koprofāgu, kā dzēris49 un viņam līdzīgo 4-5% atlikušo Vienotības fanātu, prerogatīve, es izmantoju olas vai tomātus.
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:47
Jānis V. Dzeri! Es domāju ka mūsu "draugiem" Austrumos ir ļoti izdevīgi tas, ka mēs šeit neiredzam neko un nevienu, ka visu lamājam un zākājam, ka visu zinām un par visu esam informēti, arī par nepiejamo, jo tieši tā ir visvieglāk radīt haosu valsts iekšienē, bet pēc tam to iznīcināt. Ir liela starpība starp kritiku un nepārtrauktu pilna virloka vicināšanu virs mūsu galvām, radot pretīgu smirdoņu un liekot mums vienkārši bēgt. Manuprāt tieši ar to nodarbojas Putina troļļi, bet mēs viņus uztveram kā patiesības sludinātājus. Ar to ir jārēķinās, īpaši tagad. Faktiski šo lapu viņi ir īpaši izmantojuši vienmēr, tāpēc manuprāt nevar visu ņemt par pilnu, ko šeit raksta. Daudz no komentāriem vienkārši būtu jāignorē. Tad tāda vāvuļošana kļūs bezjēdzīga.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:06
robotron Jānis V.
Dzeri! Es domāju ka mūsu "draugiem" Austrumos

Jūsu draugiem(bez pēdiņām) Austrumos arī Latvijas nacionālpatrioti kā kauls rīklē, tāpēc tāda demonizēšana un katrs nelietis, kurš "nolicis kluci" pie nacionālistu durvīm, tiek slavēts, kā mesija, kaut arī pāris dienas iepriekš bija lamāts no panckām laukā, kā bija ar Bordānu.
 -8  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:35
beta >Jānis
Smieklīgi, Bordāns vārdos ir pret korupciju. Nosauc kādu, kurš vārdos ir par...

Pietiek palasīt kaut vienu publisku interviju ar Bordānu (kaut kad bija tepat IRā), lai būtu skaidrs, ka viņš ir kārtējais gurķis ar tukšu vidu, pilns klišeju un tukši vāvuļojošs par vispārzināmām lietām, bez idejas un jebkāda redzējuma par valsts attīstību. Vienvārdsakot, kārtējais mesija un glābējs...
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 13:31
uldis_rats beta, vai varat ieteikt kādu "piedāvājumā" kurš nenodarbojas ar "tukšrunāšanu"? vēl labāk - partiju, kurā būtu vismaz 5 šādi personāži - tā teikt?

Un vispār kādas iespējas savu varēšanu ir parādīt tiem, kuri ir par esošās korumpētās sistēmas maiņu? Jādomā, nav Latvijā šobrīd partijas, kas varētu dabūt vairākumu Saeimā? Man, diemžēl, izskatās ka nav variantu, lai ZZS+SC+satelītprojektu (a.la Šlesera/20% reinkarnācija) atstātu mazākumā
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 17:00
robotron uldis_rats
Tikai nepūt pīlītes! Lai kādi arī nebūtu ZZS vēlētāji, 90% no tiem nekādi nav pieļaujama ZZS un SC koalīcija, atšķirībā no 4-5% vēl atlikušām latviešu tautu un valsti nīstošām Vienotību atbalstošām padibenēm.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 23:23
Krotow Betai un Džerim: Kādu brīdi nebiju šeit. Skatos, ka LTV "Aizliegtajā paņēmienā" parādītā NA atbalstītā interneta apgūšanas kampaņa būs nesusi augļus arī šeit robotrona un Miervalža izskatā. Varēja tikai piemeklēt inteliģentākus rakstītājus, kuri prot komentēt bez rupjībām. Pretējā pusē kaut kāds panīkums. Grostiņiešus praktiski nemana. moonlight būs iespundēts atpakaļ tvaicenē. Indrānu Edžus gandrīz vairs nav redzams. Laikam nepilda plānu. Saimnieki viņam par to būs atņēmuši datoru un nabags palicis ar telefonu, no kura nav ērti komentēt. Latvijas valsts vārda nēsātājs arī nav manāms. Pohas pēc "pareizo" Ziemassvētku atzīmēšanas vai kas nopietnāks? Gandrīz jāsāk uztraukties, vai tās nav bojarišņika lietošanas sekas.

Ja nopietni, Ir portālam jau gadiem ilgi katastrofāli trūkst iespējas ziņot par spamu un bloķēt neadekvātus rakstītājus. Var jau atļaut visu un noliberalizēties līdz 3 mirušiem bērniem Dobelē, taču man tas neliekas racionāli. Redakcijai par to esmu rakstījis, taču izmaiņu nav. Vai tiešām tur strādā tikai dīvaiņi, kuri neapzinās, ka augšminēto ignorējot, portāla komentāri pārvēršas par mēslu bedri? Vai arī IT House notirgojuši kaut kādu lēto CRM un augšminēto grib pārdot kā papildus iespējas par meganaudām? Varbūt vienkārši jānomaina portāla uzturētājs?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 21:41
valdemir Iespējamais komikss ir bezgalīgs. Es sāktu ar Junkera vietnieku un Junkura priekšnieci.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 20:23
ierados Tava izvēle ir vienkārši izskaidrojama - kremļa kabineta palodze. Tur arī ir meklējams sākums.
 +8  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:29
Jānis V. Vai tur netrūkst čekas maisi SAAB aizsardzībā? Sākums tam visam manuprāt ir meklējams tajos.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 10:06
lno Kaut kā nemanīju Kļaviņa kunga u.c. IR publiskās domas veidotāju sašutumu, kad V uzaicināja koalīcijā ZZS. Gluži pretēji Ozoliņa kungs pirms vairākiem mēnešiem pat izteica cerību, ka ZZS distancēsies no Lemberga:):):)
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 11 ATBILDES  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 10:19
dzeris49 Tur es tev piekrītu,ar šo te rakstu un to "dziļo domu" par ZZS "distancēšanos" no Lemberga Ozoliņš burtiski uzspridzināja smadzenes, interesanti, vai tā bija vecuma demences izpausme, kam negribas ticēt, vai kāds viņam tādu "domu" pasūtīja?

Ja pasūtīja, atkal rodas jautājums, kas pasūtīja - V Āboltiņa vai ZZS īpašnieks Lembergs, vai, varbūt, abi kopā?
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 10:48
Skumjais Bruņinieks uz dzeris49
"...ZZS distancēšanos no Lemberga.."

Jautājums jau nav par "distanci", bet gan par ciešo saiti starp smagos noziegumos apsūdzēto un viņa kabatspartiju ZZS.
"Distancēšanās" paraugdemonstrējumi acu apmānam jau notiek sen un regulāri, atkarībā no politiskās situācijas valstī.
Un Šadurskis tad, balsojot par Lemberga sulaini Vējoni, var sajūsmā kviekt -
"...balsoju par Latviju..!".
Starp citu, distancēšanās ir tiešām notikusi, bet nevis ZZS no Lemberga, bet Lembergs apzināti publiskajā telpā ir mazliet distancējies no saviem satrapiem.
Tas jau nenozīmē, ka Lemberga sunīši palaisti brīvē...tie tā pat nolasa un izpilda visas saimnieka vēlmes.
Bet Lembergam tas ir izdevīgi un tur ir daudz iemeslu..
Viens ir tas(varbūt nav no galvenajiem), ka mūsu rietumu sabiedrotie ir neapmierināti, ka valsti vada un komandē viens smagos noziegumos apsūdzēts 9. Maija svinētājs, Krievijas draugs un NATO noliedzējs.
Vēl Lembergam ir izdevīgi distancēties no valdības un sava ZZS, jo viņš saprot, ka tieši šī koalīcija ir novedusi valsti katastrofas priekšā.
Tieši šī koalīcija ar viņa kontrolēto ZZS ir balsojusi par neskaitāmām mega afērām, kas agri vai vēlu nāks gaismā....
Par PV iepirkumu, par Krājbanku, par LM, par Citadeli, par Airbaltic...utt.
Ģeniāli, vai ne..?..valsts nekronētais karalis, krusttēvs ir galvenais beneficiārs visām valsts nozagšanas afērām, bet neparko neatbild...
Līdzīgs stils ir Šķēlem, tikai mazākos apmēros.
Kad Lembergs, notiekot Airbaltic kārtējai naudas slaukšanai no valsts, publiski teica - šī ir afēra, aiz kuras slēpjās mūsu pašu bāleliņi, tad gan jau saņēma materiālas vai politiskas dividendes par ZZS balsīm.
Lembergs ir apzināti ļāvis visiem sazagties par šiem gadiem, apzināti ļāvis notikt un turpināties valsts nozagšanai, jo uz vispārējiem savārītajiem sūdiem ar savām 200 apsūdzībām(kam gals vēl nav redzams un, šķiet, uz 100 gades svētkiem var pat izbeigties) nemaz tik slikti neizskatīsies. Un var būt pat tā, ka bijušais smagos noziegumos apsūdzētais uz vispārējā haosa un katastrofas fona izjāj baltā zirgā un kopā ar SC glābj valsti no bojāejas.
Tāpēc ir vajadzīga distancēšanās, bet kalpi ZZS viņam būs mūžīgi..tā pat, kā NRA, kas var atļauties pēdējā laikā kritizēt Kučinska valdību un pat maigā formā sava saimnieka ZZS..
Bet nekad pašu Lembergu, to noteikti esat ievērojuši..
Par pilnīgu ZZS lojalitāti Lembergam nav nekādu šaubu...tur atlase uz sulaiņu lomu ir milzīga. Bet sulaiņi to zina un ir mierā ar to, jo šī loma dod tiem samērā lielu varu un naudu.
Un saimnieks mēdz savus šuneļus dažreiz palaist brīvsolī...visi atcerās to Tv sižetu, kad ZZS Augulis un Bērziņš kaut ko dalīja, strīdējās un raustīja viens otru..
Tās tad bija tās Lemberga sulaiņu brīvdienas, kad in general visu saimnieks jau dabūjis, bet kalpiem atļauj paimprovizēt par sīkām detaļām..un tad tur(ZZS iekšienē) ir svētki vienlaicīgi un arī ecēšanās un plēšanās.
Bet kopumā visa ZZS ir labi dresēta un zina, ka par svarīgiem jautājumiem viedoklis formējās Puzē.
Ps
Lembergs pat atteica Godmanim balotēties no ZZS saraksta. Par ko tas liecina...?
It kā jau Godmanis ir Sistēmas cilvēks un nekad nav gājis diži pret smagos noziegumos apsūdzēto, it kā pat varbūt papildus procentus dotu apvienībai, bet tomēr dabūja kurvīti..
Un ziniet, kāpēc..?
Tāpēc, ka Aivars nevar būt simtprocentīgi būt pārliecināts par Godmaņa lojalitāti.
Godmanis, lai arī sistēmas satraps, bet ir ar savu neatkarības piedevu un tādi Puzei nav vajadzīgi..
Pilnīga, simtprocentīga lojalitāte Lembergam - tādas ir prasības ZZS.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 11:50
robotron Skumjais Bruņinieks
Un Šadurskis tad, balsojot par Lemberga sulaini Vējoni

Par Lemberga "sulaini", drīzāk Putina favorītu, Vējoni, apzinīgi nobalsoja arī visi Zatlera spitālīgo varzas saskaņieši.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 12:16
Skumjais Bruņinieks uz robotron
Ģenerāl! Vai varu lūgt Jums turpmāk negrabināties gar manām spožajām bruņām..?
Ejiet spēlēt uz savu līgu pie Ērika un Miervalža. Tur Jums labs trio ir izveidojies, kur Jūs, starp citu, ar visu savu dižo leksiku esat, piedodiet, pakaļgalā...
Ps
Vai tiešām nevariet nomasēt to "miervalduli"..? Es, starp citu, esmu Jūsu pusē..Jūsu anālā mīlas lirika ir burvīga..
Jūsu daiļradi vajadzētu pārtulkot angliski un pārdot Amerikā Hārlemas skarbajiem nēģeru reperiem..
Sakarā ar patreizējo aso tēmu ASV, par Krievijas iejaukšanos vēlēšanās, repa singli - "Putina sūdainais daikts" un "Kremļa smegma" - būtu hīti un turētos ilgi topā..
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 12:35
beta > SB
Vai tiešām nevariet nomasēt to "miervalduli"
------------
Vai, Bruņiniek! Arī Tu Brut...

Kāpēc lopi, kas jau tā sirgst ar caureju, vēl jāpiebaro ar caureju stimulējošiem līdzekļiem? :)
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 13:39
robotron Skumjais Bruņinieks
Vai spitālīgā vietā derēs "leprozā"? Ar anālo mīlas līriku, pie Vienotības tikumiskā līdera, Rinkēviča, lūdzu!
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 13:48
robotron dzeris49
interesanti, vai tā bija vecuma demences izpausme

Tā izskatījās proletāriešu vadonis, kad sifiliss bija izēdis tā smadzenes

Vladimirs-lenins-45854257


Ozoliņš ta vēl o-ho-ho, pavisam brašs jauneklis.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 13:59
Skumjais Bruņinieks uz beta
Laimīgu Jauno gadu, beta!
Novēlu veiksmīgi, bez sekām, izslimot Jūsu politisko mīlestību...
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 15:19
beta > SB
Paldies, SB!

Kas attiecas uz mīlestību, ar savu dariet kā gribat, bet manējo, lūdzu, nepiezemējiet līdz jebkuras parādības vai procesa mīlestībai. :) Es mīlu vīru un bērnus, Latvijā dzīvoju, partiju varu atbalstīt vai nē, ēdiens man garšo, grāmata interesē, ceļojumi bagātina ar iespaidiem, slēpojot atpūšos utt.

Nepavalkājiet jēdzienu "mīlestība" un jebkuru citu bez jēgas, to novēlu Jums šajā un nākošajos gados! :)
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 15:33
Skumjais Bruņinieks uz beta
Protams, protams, beta...viss pareizi, nevajaga man mētāties, kur pagadās, ar tik cēlu vārdu, kā MĪLESTĪBA..
Es gan to mīlestību pieminēju tādā sakarā, ka tikai tās iespaidā cilvēkiem ir tieksme nesaredzēt trūkumus otrā, par ko tautā mēdz teikt ..- "..mīlestība ir akla.."
Nu labi vismaz, ka tā nav...tad nekas nav jāizslimo..
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 15:57
lno beta. Diez kam vēl jānotiek Latvijā, lai šie "pareizi ticīgie" pārstātu Tev likt mīnusus:)
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 14:02
Plus_opinioneiserts https://

 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 12:08
dzeris49 echo.msk.ru/programs/... Šulmenes raidījuma audioeierksts, to var paklausīties, ļoti gudra un skaista sieviete ( tas video man neveras vaļā), mums ar eiserts vienāda gaume.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 15:05
Plus_opinioneiserts sākumā prasās vēl nospiest rindiņu:

watch this video on YouTube

P.S.Šulmane "aizbāž" muti pat Venediktovam...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 15:57
simourg Finansējums uzņēmumiem no Cityfinances ļauj palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmējiem piesaistīt investoru un finansējumu turpmākai uzņēmuma izaugsmei. www.cityfinances.lv
Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 11:29
Plus_opinioneiserts Cityfinances 5.kolonnas(troļļu) iztikas avots?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 12:24
Krotow Jā, diemžēl Ir portālā nav pogas "Ziņot par spamu". Nolaidība vai diversija?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 21:00
robotron Tiešām, tā ir nolaidība, ka zatlerastiem nav sagādāta šāda privilēģija.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 17:31

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai