IR

Zigmunts Baumans (1925—2017)

Viedokļi

Plus_opinionSkaisle Ļ.cien. Vita Zelče , cerams, ka Jums ir skaidrs, ka kamēr runa būsztikai un vienīgi par holokausta upuriem, tikmēr saules gaismai neuzaust.

Kamēr nav nosodīts un mūsos iznīdēts austrumeiropeiskais - liekulīgais, boļševistiskais , ģļēvais un totalitārais - mūsos visos - čekistos un nečekistos - tikmēr - saules gaismas neuzaust
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 21:16
edge_indran ----------------
Vairākas esejas noslēdzas ar atziņu, ka Zigmunta Baumana darbi noteikti jātulko un jāizdod latviešu valodā.
========================================================================================
Priekš kam tulkot un vēl publicēt kāda alternatīvā globalizācijas modeļa teorētiķa darbus, ja vairākumu Latvijas intelektuāļu apmierina esošais? "Samaitās" vēl jauniešiem prātus. Lai viss plūst kā plūdis - mēs plūdīsim amerikanizācijas meinstrīma kanalizācijai līdzi:
" Vārdu sakot, es [H.Tumans] neticu, ka mūsdienu eiropieši varētu atgriezties pie ticības un senajiem tikumiem... Lai "restartētu" šodienas Rietumu civilizāciju, būtu nepieciešams pavisam cits, alternatīvs modelis, kura šobrīd nav, un diez vai tas var parādīties, jo tas nozīmētu, ka būtu jāatsakās no visa tā, kas šobrīd veido šīs civilizācijas pamatus – no kapitālisma, liberālisma, demokrātijas un tā tālāk. Domāju, ka tas nav iespējams. Nedz brīvprātīgi, nedz arī piespiedu kārtā. Teorētiski „pārskatīt pamatus" varētu piespiest, teiksim, ekoloģiskā katastrofa vai energoresursu deficīts, bet, domāju, arī tad valdošie spēki neatteiksies no visa tā, kas nodrošina tiem pārākumu un varu. Visticamāk, viss tā arī turpināsies līdz savam loģiskam nobeigumam..."
Harijs Tumans: Tagadējās Rietumu vērtības ir radušās kristīgo vērtību nolieguma rezultātā

0c87e6471addbcf95776653c7334bcfb_xl


www.aprinkis.lv/sabie...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 22:23
fretka "Zigmunta Baumana darbi noteikti jātulko un jāizdod latviešu valodā"
=======
Protams, protams. Ja jau Vācijā sākuši izdot Ādolfa Hitlera "Mein Kampf", kāpēc gan Latvijā nevarētu izdot staļiniskā noziedznieka, čekista Zigmunta Baumana darbus?

Interesanti, ka centrālais curiku orgāns "www.irlv.lv" ne ar pušplēstu vārdu nepieminēja slavenā poļu kinorežisora Andžeja Vajdas neseno aiziešanu pie Dieva, toties poļu staļinistam, izbijušajam Maskavas milicim un antikomunistisko partizānu slepkavotājam Baumanam — tāds nekrologs ka prieks!
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 07:59
fretka 13. janvārī Polijā sāk izrādīt Andžeja Vajdas pēdējo filmu "Powidoki".
Šeit var paskatīties filmas reklāmas rullīti (ar uzrakstiem angļu valodā)
https://

 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 10:45
edge_indran ------------
Kas par A.Vajdas karjeras straujo augšupeju atceras - tas labāk nesāks pieminēt.
Pretējā gadījumā sāksies diskusijas par "cilvēka sadarbības ar totalitāriem režīmiem morālajiem aspektiem, pieļaujamības normām, nedemokrātisko politisko režīmu ietekmi cilvēka esību un uz dzīveslaiku." (V.Zelča)

Academy-poster-for-andrzej-wajdas-ashes-and-diamonds-1958-4230420

 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 11:44
edge_indran ---------fretka:"..Interesanti, ka centrālais curiku orgāns "www.irlv.lv" ne ar pušplēstu vārdu nepieminēja....."
========================================================================================
Loģiski un likumsakarīgi, jo veterāni Aivars&Paulis labi zina propagandas kara reizrēķinu. 2x2=4.

Atkārtošana - zināšanu māte!

Georgeorwellquotes2

 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 12:43
robotron fretka
ne ar pušplēstu vārdu nepieminēja slavenā poļu kinorežisora Andžeja Vajdas neseno aiziešanu pie Dieva

www.irlv.lv nav jau nekāc naciķu rupors.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  12.janvāris 2017 12:53
Plus_opinioneiserts Latvijā arī tapusi grāmata ar Staļina specdinesta virsnieka līdzdalību. Tas ir fotoalbums ar nosaukumu BAIGAIS GADS. Pie faktu materiāla sagatavošanas kā līdzautors minēts Semjons Šustins.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus 10 ATBILDES  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 23:04
edge_indran -------------
Pat memoriāls uzcelts:"Pēc arhitekta Sergeja Riža uzbūvēto memoriālo ansambli atklāja 2002. gada 29. novembrī. Tas ierīkots par Latvijas, Izraēlas, ASV un Vācijas institūciju un organizāciju līdzekļiem, kā arī privātpersonu ziedojumiem. Ceļā uz memoriālu šosejas malā uzstādīta metāla konstrukcija, kas simbolizē nacisma spēkus.

Rumbul_2017005727


www.liveriga.com/lv/1...
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  12.janvāris 2017 13:58
gotinjteevs Fakts, ka vācu propagandisti izmantoja trofeju padomju fotogrāfijas, nepadara padomju specdienestu virsnieku par vācu izdota ''fotoalbuma'' līdzautoru. Tāpat kā vācu karavīrs, kurs fotografēja soda izpildi Zojai Kosmodemjanskai, nav līdzautors padomju izdevumam ''Padomju Savienības Lielais Tēvijas Karš''.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 13:48
Plus_opinioneiserts > gotinjteevs Mūsu komentāri ir spilgta ilustrācija filologu atzņai, ka valoda nav saziņas līdzeklis, bet domāšanas veids. Mūsu gadījumā labs strīda iemesls, ja vēlamies.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 16:39
gotinjteevs eisertiņa trollīša gadījumā strīda nav, ir pāreja uz tukšvārdīgu pretī kvekšķēšanu, kad nav ne spējas atbildēt uz jautājumu, ne atzīt zaudējumu strīdā un aizvērties.

eisertiņš trollītis degradēts no ''meļa'' par ''tēmu komentēt nespejīgu kvekšķi.'' Pēc vēl viena tukšvārdistikas vingrinājuma eisertiņš saņems jautājumu, cik viņam, bērnelim, gadu. Pagaidām eisertiņš vēl tiek uzskatīts par pieaugušo, kaut arī aprobežotu, spītīgu un lecīgu.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 16:46
gotinjteevs ''Baigajā gadā'', kā visos izdevumos, ir vāki un numurētas lappuses. Tieši kurā vietā ir minēts Šustins kā līdzautors?

eisertiņš melītis neiedomājās, ka vina melus ir iespējams viegli atmaskot?

Nekāda pēcpatiesības laikmeta nav, meli joprojām ir meli un ātri un bezcerīgi zaudē sadursmē ar faktiem.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 16:52
edge_indran ---------------
Savas patiesības paudējiem noderētu vismaz raksta virsrakstu izlasīt, lai mēģinātu turēties pie tēmas.
Zigmunts Baumans (1925—2017)

Quote-as-long-as-we-say-alright-it-is-truth-for-me-and-i-believe-in-it-and-i-am-ready-to-fight-zygmunt-bauman-155-28-91

 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 19:29
gotinjteevs Melu paudējam spamerim edge-indran iesaku nemācīt pieaugušos, kā komen tēt. Dabūsi pretī, ka maz neliksies, valsts nodevēj un hibrīdtrolli, un tevi neglābs pat cenzūra!
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 20:11
gotinjteevs eisertiņš trollītis gļēvulītis nevarēja atbildēt un gļēvi aizbēga, tāpēc es atbildēšu meļa eisertiņa vietā. Šustins nav nekur norādīts kā ''Baigā gada'' līdzautors, bet eisertiņš ir aprobežots melis un gļēvulis.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 20:13
edge_indran -----------
"Nudien, pēc vairākiem desmitiem gadu pieaugošu gaidu un cerību, cilvēki, kas šobrīd iesoļo pieaugušo dzīvē, sastopas ar cerībām, kas šobrīd krīt – un, drošā un saudzīgā vidē audzētas, krīt tās pārlieku pēkšņi un strauji. To dažu tuneļu galos, kam savas dzīves gaitās, iespējams, nācās tikt cauri šīs paaudzes priekšgājējiem, vienmēr bija žilbinoša gaisma. Šobrīd, savukārt, aiz katra nedrošā un dziestošā gaismas stariņa, kas izmisīgi cenšas izspraukties cauri krēslai, stiepjas tumša un nepārredzami gara eja.
Pirmo reizi kopš kara laikiem kādai paaudzei nākas rēķināties arī ar lejupejošām kāpnēm."
Zigmunts Baumans: Par izstumto paaudzi

Baumans


www.satori.lv/raksts/...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 21:02
gotinjteevs Kā parasti, Kremļa āksts edge-indran nebija spējīgs ne atbildēt par tēmu, ne aizvērties.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.janvāris 2017 12:44
Plus_opinionSkaisle klausos jūtjūbī šo diskusiju un visu laiku šokējos

Piemēram, cilvēks dzīvojis Kuldīgā , staigājis garām singagogam un neviens neko viņam neesot stāstījis par ebrejiem Kuldīgā , ak sliktie latvieši ... elle un indija - es arī dzīvoju Kuldīgā - viss mani interesēja, visu uzzināju , tikos ar holokausta lieciniekiem, izpētīju ebreju kapos, noskaidroju kādas bija ebreju apbedīšanas tradīcijas, biju muzejā Ebreji Latvijā - visu izpētīju par Vulkānu - jo ebreji saka, ka tas ir viņu uzņēmums bijis utt. utjprj.

Tāpēc - kaunināt latviešus, ka viņi nezin ebrejus, negrib ebrejus - kādas muļķības - ir tieši otrādi - par čigāniem Kuldīgā neviens neinteresējas , kamēr ebrejiem ir pat Latvijas - Izraelas biedrība utt utjprj

Šai diskusijā manas simpatijas pieder Muzeja direktoram Iļjam un pārējie man škiet kā tādi , kas izsaukti uz taisnošanos par citu grēkiem.https://Published on Jan 12, 2017
Baltijas Mediju izcilības centra un Žaņa Lipkes muzeja rīkotā disksija "Ne mana druva". Kāpēc dažādos vēstures pagrieziena brīžos mēs izvēlamies stāvēt malā?
Piedalījās: vēsturnieks Iļja Ļenskis, sociālantropologs Klāvs Sedlenieks, vēsturnieks Mārtiņš Mintaurs, vēsturnieks Kaspars Zellis, žurnālists Kārlis Streips, režisore Marta Herca. Diskusiju vadīja Rita Ruduša.
Category
Film & Animation
License
Standard YouTube License
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  12.janvāris 2017 17:48
edge_indran -----------
Latvijas vēstures politika ne vienmēr bijusi efektīva, saka vēsturniece Vita Zelča.
(IR, 23. - 29.augusts, 2012.)
=======================================================================================
Ja kāds "šokējas", tad vēl nav apjēdzis to koncepciju, pie kuras jau >25 gadus turas Latvijas vēstures politikas īstenotāji. Kā tādās reizēs izsakās - štrunts par efektivitāti, galvenais IR - "ja tik lati [eiro] ķešā skan" (Brāļi Laivinieki)
A, ko, godīgi intelektuāļi strādā - godīgi "maizītei ar sviestiņu" nopelna.

https://

 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  12.janvāris 2017 19:45
gotinjteevs debilkvekšķim okupantam edge-indran atkal problēmas ar nespēju satirēt rejamo caurumu?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 16:17
gotinjteevs Formulējums ''Mēs izvēlamies'' ir melīgs. Izvēlēties nozīmē brīvi izvēlēties vienu no divām atļautām iespējām, zinot, ka represiju ne vienā, ne otrā gadījumā nebūs. Zem okupantu stobriem izvēles nav.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 17:02
edge_indran --------------
Holokausta aculiecinieka atziņas jau pie datora sēdošie nekad nevarēs objektīvi novērtēt:
"M.Vestermanis lēš, ka latviešu tauta nekad nav apsveikusi vācu armijas ienākšanu Latvijas teritorijā, vienīgi sabiedrības elite, kura apzinājās, ka pirmajai padomju izsūtīšanai sekos otra, zināmā mērā atbalstīja vāciešus, taču ne tāpēc, ka izjuta simpātijas pret Hitleru, bet gan tāpēc, ka kara laikā bija tikai divas izvēles – Hitlers vai Staļins."

Screen-shot-2015-01-24-at-1


www.lsm.lv/lv/raksts/...
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 19:25
gotinjteevs Redzi, valsts nodevēj un hibrīdtrolli, kremļnacistisko represiju apmēri bija tik lieli, ka tos nevarēja nezināt arī pārējā sabiedrība. Tas pirmkārt, valsts nodevēj. Otrkārt, valsts nodevēj, deportācijas bija tikai viens kremļnacistu noziegums, bet ne vienīgais. Tā ka bija par ko jūs, meļus un slepkavas, neieredzēt, un jebkura cita armija, kas padzītu jūsu slepkavu bandas - ķīniešu, japāņu, vāciešu, amerikāņu - tiktu uztverta kā atbrīvotāja. Es ceru, ka tu, valsts nodevēj, vismaz lasīt proti?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 20:09
Plus_opinionSkaisle Jā un vēl - man šķiet ir jāmaina nosaukums - izcilības centrs - tas it kā uzliek izcilības = kvaitātes zīmogu, bet pat šī diskusija nebija kvalitatīva= izcila - nu tad nevajag apriori radīt par sevi priekšstatu kā par haļavščikiem = sliņķiem
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  12.janvāris 2017 17:52
fretka Nosaukums "Mediju izcilības centrs" ir curiku valodā.
Diezgan sliktā, bet tomēr latviešu valodā tas varētu būt "Mediju ekspertu centrs".
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  12.janvāris 2017 18:01
edge_indran --------------Skaisle Jā un vēl - man šķiet....
========================================================================================
Ja kādam "šķiet" (rēgojas), tad vajag pārkrustīties - un uzdziedāt!

https://

 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  12.janvāris 2017 19:51
gotinjteevs Tēmu komentēt nespējīgais curiks fretka latviešu valodā būtu raksturojams kā ''debils''.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.janvāris 2017 12:48
Plus_opinionSkaisle Piemēram, Kuldīgā - darbojas biedrība Izraela - Latvija. eviņdesmito gadu vidū arī es - kā aktīva SV.ANNAS draudzes locekle piedalījos , piemēram, lūgšanās, kuras bija par holokausta upuriem, par šo upuru tuviniekiem. Ļoti aktīvi un es pat teiktu - izmisīgi , tika meklēti kontakti, tika domāts, ko īsti darīt ar abām sinagogam.
Un es nezinu detaļas , bet - tas nebija tāds viennozīmīgs urrā - mēs tagad labie gājiens. Visādi bija - bet bija.
Piemēram, skolotājs Freimanis - uz manu jautājumu, kāpēc viņa atmiņas par holokaustu Kuldīgā nav publicētas , atbildēja, ka viņš sapratis, ka ir ietekmīgi spēki, kas to negrib un ka viņam bail konfliktēt.

Te būtu temats sarunai , bet - ar godīgu uzstādījumu - nevis - pataisīt latviešus par asiņainiem grēkāžiem, kuri ir tikai stulbi slepkavas, kuri ne par ko neliekas ne zinis.

Luk, šāds negodīgs pats diskusijas "uzstādījums" - tas jau nevar būt pamats godīgai un atklātai sarunai, kura ir vairāk kā vajadzīga.

Starp citu, es varu novadīt ekskursijas - latviešu Kuldīga, vācu Kudīga, katoļu Kuldīga, hercoga Jēkaba Kuldīga, pareizticīgo Kuldīga, ebreju Kuldīga, Līvijas Rezervskas Kuldīga u.c. - jo mana mīlestība pret dzimto , pret tuvāko izpaužas ar vēlmi un spēju iepazīt. Man Dzimtene nav tukša skaņa. Starp citu - arī par čigānu Kuldīgu man ir , ko stāstīt.

Tā kā - tā kaut kā.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 12:25
edge_indran ------------------
M.Vestermanis:"Man tajā pašā vietā, kur bija dzeltenā zvaigzne, ir piesprausts Lielā Tēvijas kara otrās šķiras ordenis,...." (IR - izmētātās ragaviņas)
======================================================================================
Diskusijas?! Kara laikā nekādas diskusijas nenotiek - to jau tie šodienas LV intelektuāļi-"mēs" ar visām savām "iekšām" sajūt. Ne jau par Raiņa ""Es pasaul's daļa, atbildīgs par visu" liberāļi atgādinās, ne jau stāstīs par tiem "mēs", kas 2.Pasaules kara gados malā nestāvēja - stājās pretim holokausta īstenotājiem nacistiem ar ieročiem rokās.

130.Latviešu strēlnieku korpusa karavīri Uzvaras parādē Rīgā, 1945.g.22.jūnijs.

Clip_image018

 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 14:23
gotinjteevs Speciāli kremļnacistam edge-intran atgādinu, ka golodomora īstenotāji bija spiesti nolikt 2 savus karavīrus, lai nogāztu 1 holokausta īstenotāju. Tā ka nekādas ''uzvaras'' kremļnacistiem nebija. Starp citu, valsts nodevēj idiottrolli, nekādu ''uzvaru'''pirmajos 20miera gados arī nesvinēja, 9. maijs bija parasta darba diena.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 16:16
edge_indran -----------------------
Atkārtošana - zināšanu māte!

Bauman


"...Otrā pasaules kara laikā karojis Padomju Savienības kontrolē esošajā Polijas armijā,....."
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 19:17
gotinjteevs Kremļa pakalpiņš, valsts nodevējs edge-indran nebija spējīgs atbildēt, tāpēc atkal maina tēmu?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 20:06
edge_indran ------------
PALDIES tiem, kas antihitleriskās koalīcijas (ASV,L-Britānija, PSRS, Francija) sastāvā sakāva nacistisko Vāciju un tās sabiedrotos, lai mūsu paaudze varētu arī 2017.g.9.maijā svinēt miera, tautu draudzības un jauncelsmes svētkus!

Eu-day-2014-1200x480

 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 19:05
gotinjteevs kremļnacisti, valsts nodevēj un muļķi ar viltotu skolas atestātu, piesmērējās antihitleriskajai koalīcijai tikai pēc tam, kad Berlīnes nacisti uzbruka viņiem pašiem. Tā ka nekādi antifašisti no jums, nacistiem, neiznāk, bet ne briti, ne franči, ne amerikāņi 1945, gada maijā Latvijā neienāca. Tā ka, valsts nodevēj un naida kurinātāj, vācies uz Maskavu un svini savus /svētkus'' tur. Saprati, valsts nodevēj un nacionālā naida kurinātāj?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 20:16
edge_indran -------------
Viss plūst, viss mainās....Kas nesanāca 1945.gada maijā - sanāks 2017.gadā!

168787-muiwda

 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.janvāris 2017 21:05
gotinjteevs debilā kremļnacistu prostitūta edge-indran turpina murgot.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.janvāris 2017 20:04
uldis-v Izlasiju googlē,ka miris mūsdienu socioloģijas profesors. Analizējis saikni starp modernitāti un holokaustu,kā arī postmodernās sabiedrības konsumerismu.
Es nesaprotu šo murgaino domu,man nav pieņemami saistīt žīdu tautas iznīcināšanu ar modernitāti.Tā jau mēs varam nonākt pie domas ka latviešu iznīcnāšana Krievijā 1937.gadā,ko veica krievu nacionālboļševiki arī ir attaisnojama ar kādām socioloģijas idejām.Kaut gan tajā laikā socioloģijas PPSRSā nebijā un tika veidots Staļina vadībā marksisms-ļēņinisms.Tas ka,Baumants aizlaidās no Polijas uz Lielbritāniju ir ,protams ,pozitīvs faktors,bet vēl labāk būtu ja viņš būtu izceļojis uz Izraelu.
Tie Latvijas žīdi kas septiņdesmitajos gados izceļoja uz Izraelu deva nenoliedzami lielu ieguldijumu PSRSa sagrāvē.
Man šķiet ka mūsdienu latviešu inteliģenti nav tikuši vaļā no staļiniskā marksisma-ļēņinisma un nemaz to nemēģina darit.Būtu palasijuši kādus no Gorbačova atklātuma laika vēstures pētijumiem,piem.Vladlena Sirotkina grāmatām"Počemu proigral Trockij" un tamlīdzīgas.
Mums nav vajadzīgi poļu žīdi jomums pašiem ir savi žīdi.Tāds bija Mauriks Vulfsons un tāds vēl joprojām ir Franks Gordons.
Bet labāk pievērsīsmies latviešiem.Eduards Berklavs,Ivars Ķezbers dzīvoja sarežgitā laikā,bet tomēr nostājās tajā vietā kur viņi bija tautai vajadzīgi.Un tādu latviešu ir daudz,bez viņiem mūsu neatkarība nebūtu.
Mēs slavinām tādus latviešu sūda brāļus kā Kārli Ulmani un ģenerāli Balodi,kas lej ūdeni uz okupantu dzirnavām ,bet tā jau ir mūsu inteleģentiņu īpatnība.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  17.janvāris 2017 16:44
edge_indran --------------uldis-v Izlasiju googlē,ka miris mūsdienu socioloģijas profesors. Analizējis saikni starp modernitāti un holokaustu,kā arī postmodernās sabiedrības konsumerismu.
Es nesaprotu šo murgaino domu,man nav pieņemami saistīt......
=======================================================================================
Rainim pieder aicinājums:"Ne nievāt pasauli, tik viņu saprast !"
"Mēs" esam - nepienāca Latvijas tautai "vēstures beigas" 2.Pasaules karā - tāpēc slavinam gan Kārli Ulmani, gan ģen. Balodi un Kr.Berķi, kā arī V.Munteru.
"Jūs" varat turpināt zākāties, jo ieplānotais "end of the history" pēc 1991.g. ir izgāzies.
Tā, lūk, iet, kad "izšauj uz pagātni no revolvera, bet no nākotnes saņem lielgaballodi":

Māra Zālīte: "Esmu saņēmusi tik daudz samazgu uz galvas, vairāk nekā padomju laikā"

46884996


www.kasjauns.lv/lv/zi...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.janvāris 2017 16:13
edge_indran --------------
Kas vēlas saprast vēstures procesa gaitu, tam vajadzēs rakt, rakt, rakt un rakt -
un tikai tad secinājumus izdarīt. Bieži tā modernitāte (labie nodomi) pie gaužām negaidīta rezultāta var novest:
".... problēma, protams, pastāv –pat ja 60% cilvēku atrastu sev vietu šajā jaunajā ekonomikā, paliek 40%, kuri neatrod sev vietu. Patiesībā tas ir baisi daudz. Es nebaidos no situācijas, ka tikai 10% cilvēku ir darbs, bet no tā, ka 40% cilvēku paliek aiz sabiedrības borta."
Andris Ambainis: Zinātniekam ir pienākums pārliecināt par patiesību

800609_original_1370611386


www.lvportals.lv/visi...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.janvāris 2017 16:25
gotinjteevs Problēma, protams, pastāv - vai nu tagad Kremļa nacistam edge-indran jāatzīst, ka viņš pats ir garīgi atpalicis, ja ''neatrod vietu sistēmā'', vai arī jāatzīstas, ka ne viņam, komentāros nepārtraukti kvekšķošam trollim, gaudot par briesmīgo dzīvi. Starp citu, Kremļa nacist un debiliķi, nekādi 40 procenti, kas neatrod vietu sistēmā, dabā neeksistē.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.janvāris 2017 20:12
gotinjteevs Ak tā, Kremļa nacists, valsts nodevējs, Putina ideoloģiskā prostitūta edge-indrak kvekšķ, ka 1991. gadā latviešiem nepienāca beigas. Bet varēja pienākt un nebija tālu! Eiropas ebrejiem nacistu režīmā arī nepienāca beigas, kas tomēr nenozīmē,ka nacisti bija balti un pūkaini!
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.janvāris 2017 20:14

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  Let_2775525-second_compact
  Nākamais raksts

  Manas pārdomas par insultu Latvijā (46)

  Ko un kā darīt pēc tam, kad pacients smagā stāvoklī tiek izrakstīts no slimnīcas, jeb sakariem un naudai ir liela nozīme, jeb ko darīt tiem, kam nav ne naudas, ne sakaru? Atbilde vienkārša — jānomirst.