IR

Politiķis 25

Politi_is_copy_2-large_cartoon
Māris Bišofs 10.janvāris 2017 20:28
Ieteikt šo rakstu? Jā(1)

Populārākie viedokļi

Mantrausis Definīcijas un noteikumi ir dažadi, bet man allaž šķitis, ka Latvijā politika kā process faktiski neeksistē vai nedarbojas. Ir plāns, kā dabūt vai izlietot naudu, kas par politiki īsti saucams nebūtu. Privātpolitika,ja var tā sacīt. Kas attiecas uz siluetu – brīnos, ka neviens tā no sirds nav pieķēries jautājums – kā tas var būt, ka Aivars nepārtraukti IR. Varas nāk un mainās, viņš ir un paliek. Un viņu nepārtraukti kritizē, bet viņš joprojām ir. Vai tie patiesi ir vēlētāji, kas viņu visur aicina? Vai tie ir "reitingi", kas rīkojas? Vai tomēr bariņš ļaužu, kas lepni sevi par neatkarīgiem dēvē, bet faktiski – ne vairs uzsvilpšana, bet čaukstoņa liek tiem nodrebēt un miera stājā bilst: Jā, Aivar! Tā būs! ????
 +9  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 07:43
Plus_opinionJ.Biotops Tā sauktā “zaļā politika” kopš sava sākuma bijusi un joprojām ir kā arbūzs – no ārpuses zaļa, iekšienē – sarkana. Loģiski, ka politiķi tādi paši.
Ja pierādījumam nepietiek ar b.Emša ģeniālo formulu “Latvijā mēs esam labējie, bet Eiropā kreisie”, tad var pavērot zaļo izdarības citur pasaulē (piemēram, tik atbaidošu radībiņu kā Ska Keller Eiroparlamentā).
Kāda krāsa iznāk, ja zaļo sajauc ar sarkano (var arī ar oranžo, kā dažs mums te zināms politiķis) – to taču nav jāstāsta?
 +12  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 07:17
Plus_opinionEbenemezers viennozīmīgi , lembe....
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  15.janvāris 2017 16:51

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →