IR

Izglītība Baltijā

Viedokļi

Optiskais Tēmeklis Somi, ne latvieši, drīz brauks mācīties no igauņiem.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.decembris 2016 12:28
Plus_opinionEbenemezers kas rāapo nav lemts lidot...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.decembris 2016 18:57
Aldis Savukārt, "Valeurs actuelles" raksta:

Bloomberg voit Marine Le Pen présidente en 2017
(Blūmbergs redz Marinu Lepenu kâ prezidenti 2017.gadā)

Selon l’agence de presse financière Bloomberg, qui a déjà anticipé le Brexit et l’élection de Donald Trump, Marine Le Pen pourrait être élue présidente en 2017.
>>> Saskaņā ar finanču preses aģentūru "Bloomberg", kas jau ir paredzējusi Brexitu un Trampa ievēlēšanu, Marina Lepena varētu tikt ievēlēta par prezidenti 2017.gadā.

Le Brexit et l’élection de Trump, deux résultats impossibles avant le vote de l’avis général des sondeurs et des médias, ont été prédits par Bloomberg.
>>> Brexitu un Trampa ievēlēšanu - divus rezultātus, ko uzskatīja par neiespējamiem aptauju rīkotāji un mediji, bija paredzējis Blūmbergs.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  8.decembris 2016 21:52
Aldis Vienā raidījumā, kuŗā tika apspriesta Trampa uzvara, bija uzaicināta Francijā dzīvojošo ASV dēmokratu līdere - ļoti jautra un patīkama kundzīte.

Ja franči bija uztraukušies par Trampa uzvaru, tad viņa to uztvērusi ļoti filozofiski - ASV prezidenta vēlēšanās uzvar vai nu republikānis, vai nu dēmokrats. Šoreiz tas ir republikānis. Sliktākais, ko viņa bija teikusi par Trampu, bija: "Viņš mums ir nozadzis [tādu un tādu] pavalsti. Šī pavalsts vienmēr bija balsojusi par dēmokratiem, bet Tramps mums to tagad ir nozadzis."

Bet smieklīgākais brīdis bija cits. Raidījuma vadītāja pieminēja, ka Marina Lepena ir apsveikusi Trampu ar uzvaru, kam dēmokrate uzreiz piebildusi: "Jā, Marina Lepena bija pirmā VALSTS vadītāja, kas ir apsveikusi Trampu." Visi raidījuma dalībnieki bija kâ apdulluši, sēdēja ar atvērtām mutēm un nespēja teikt ne vārdu. Raidījuma vadītāja jutusi vajadzību labot pārteikšanos un teica: "Vēl jau nav VALSTS vadītāja." Dēmokrate nesaprata šo piezīmi un turpināja runāt, bet gaisā palikusi sajūta: Lūk, pat ASV dēmokrate ne tikai neuztraucas, ka Lepena varētu kļūt par Francijas prezidenti, bet kaut kādā mērā viņas uztverē Lepena jau tāda ir.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.decembris 2016 22:05

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai