IR

Infografiks. Kā mūsu ikdienu mainīs 2017. gada valsts budžets? 3

Saeimas Sabiedrisko attiecību birojs sagatavojis infografiku būtiskām izmaiņām likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
6.decembris 2016 12:59

Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Populārākie viedokļi

west Vidējo temperatūru slimnīcā tas nemainīs nekā. To, ko pieliks, atņems paaugstinātu, neizbēgamu nodokļu un maksājumu veidā. Līdz šim tā ir bijis un būs pārredzamā nākotnē. Par vienu pieliktu eiro tiek nokāsti pieci. Citādi nevar būt. Kurš tad atmaksās budžeta deficīta parādus un procentus nesavtīgajiem aizdevējiem ?
Darbaspējīga tauta mūk uz ārzemēm, bet izdevumi aug. Valstī vairs nav pat divu miljonu iedzīvotāju. Tā it tāda pašvaka Eiropas līmeņa pilsēta. Toties kāda ierēdņu jūra ! Parazītu skaits nesamazinās un zemūdens koncertzālēm naudu vajag.
Gaidiet ar maisu parasto strādnieku dzīves līmeņa pieaugumu. Lai veicas !
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.decembris 2016 19:36
Ķīps Latvija, Eiropā nodokļi ir uzņēmumu lieta, uzņēmums gan maksā tos par darbinieku, gan arī veic darbinieku nodokļu iekasēšanu un nodošanu valstij. ASV nodokļi ir iedzīvotāju lieta. Un tad kļūst nesvarīgi, kur esi strādājis, cik tur pelnījis, un kādā formā tas ir maksāts, skaidrā naudā, aploksnē vai ar bankas pārskaitījumu, nav svarīgi, kā sauc tavu naudas pelnīšanas kantori - uzņēmums, MU, individuālais uzņēmējs vai piepelnīšanās pa vakariem, Nodokļi tiek iekasēti no iedzīvotāja ienākumiem, un viņš pats ir par to atbildīgs. Vai tā nav vienkāršāk?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.decembris 2016 11:54
Plus_opinionkktk Kas ir "ceļa nodoklis"? Tāds tika likvidēts jau Repšes laikā! Lūdzu ierakstiet pareizu nosaukumu, citādi daži iedomājas, ka par to naudas sīkumu tiek celti un laboti visi Latvijas ceļi.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.decembris 2016 15:17

Pievienot viedokli →