IR

17 svarīgākās lietas par 2017. gada valsts budžetu

Viedokļi

lno no tvitera Aivars Lembergs ‏@ALembergs 1h1 hour ago
Ventspils Mūzikas vsk.izmaksās:
-15 milj. ēkas būvei
-11 milj. skolas izveidei
-4 milj. papildus izdevumiem. Skolā 60 audzēkņu(500 t. uz 1).
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  5.decembris 2016 12:04
edge_indran ------------
"Es biju bagāts - un būšu!"

868188_large_ceplis_480pix

Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  5.decembris 2016 22:53
Plus_opinionaldis Bija interesanti palasīt. Nākošajā gadā varēsim vairāk sportot, vairāk muzicēt, vairāk par atjaunotiem baznīcu torņiem un ērģelēm priecāties, arī kosmosā dziļāk ieskatīties un dažiem arī kāds eiro papildus makā ienāks. Pavisam 11 papildus izdevumus no budžeta saskaitīju. Tikai neviena izdevuma, lai turpmāk nauda ar uzviju nāktu budžetā atpakaļ.

Tas nozīmē, ka arī 2017. par inovāciju ražošanā varēsim tikai radio klausīties un par Igaunijas noķeršanu Godmaņa stāstījumu TV skatīties.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  5.decembris 2016 15:04
edge_indran -------------
Tas nozīmē, ka turpinās 1990.g.4.maijā uzsāktais! Godmanis&Co. joprojām rullē pa savu neoliberālo ceļu - un velk līdzi visu Latviju.
Show must go on!

4maijar_25_03-755x1000

 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  5.decembris 2016 22:50
Brends Būtu interesanti uzzināt par kādām konkrētām inovācijām un kādos uzņēmumos ir runa? Vai nanoūdens Rīgas satiksmē? Vai kas tamlīdzīgs? Pēc manas loģikas, naudu inovācijām var iedot tad, kad reāli ir, kas tās inovācijas ievieš un ar rezultātu. Vismaz ārpus Rīgas pašvaldībām piešķirtā nauda atspoguļojas kādās konkrētās aktivitātēs un par labu iedzīvotājiem, ko ne vienmēr varētu teikt par Rīgas inovācijās pazudušajiem miljoniem.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  13.decembris 2016 10:57
andrejs Man patīk "dabas nodoklis" riepām. Tas ir labais - lai cilvēki ar zemiem ienākumiem brauc, kamēr riepas plīst (vasaras riepām protektora dziļums noteikumos nav noteikts). Vienlaikus tukšās taras depozīta sistēma (atšķirībā no ES valstu lielākās daļas) nav ieviesta.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  5.decembris 2016 15:21
atrium andrejs
Dilstot riepas protams rada piesārņojumu, tāpēc bez īpašas nepieciešamības nevajadzētu tās plēst. Padumjos laikos, kad no Rīgas centra līdz Tallinas centram, 315km. bija iespējams aizbraukt trīs stundās, es riepas parasti nobraucu līdz drātij. Mūsdienās, kad Saeimas pedofīli un prātu izkūkojušie tantuki pēc noziedzīgas vienošanās ar padumjo milici, "bezpeļņas" organizācijas CSDD saimņieku, Lukstiņu, vērš nežēlīgas represijas pret autovadītājiem un braukšana ir kļuvusi tikai par fanātisku idiotisku noteikumu izpildi, protektora dziļumam vispār vairs nav nozīmes.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.decembris 2016 10:49
Ķīps Kvotas ir varas mazspēja. Gan medicīnā, gan ekonomikā. Vēlajos krievu gados bija taloni, nu dzīve gājusi uz priekšu - nu tas saucas kvotas. Patreizējā ekonomikas konvertēšanas un mūsu dzīves kvotācijas periodā vajadzētu pie šīm lietām piestrādāt nopietnāk - piešķirt noteiktu kvotu skaitu darba kolektīviem, prēmēt ar kvotām, piešķirt goda kvotas arī pēc nāves, izdalīt noteiktu skaitu, trīszvaigžņu ordeni piešķirot.
Savukārt par konvertāciju - dakteriem aploksnes apdrukāt ar iniciāļiem, labākajiem atļaut lietot aploksnes ar uzrakstu "VZ Pateicība", darba kolektīvos, savukārt, uztaisīt aploksnes ar uzrakstu: "Esmu lepns, man nevajag pensiju, kuru valsts var noņemt". vai "Agrāk strādāju piektdaļu slodzes, nu varam samaksāt tikai šādi"
Saeimā, visa tā ņemšanās ar budžetu , kā redzams, ir priekš kaķiem. Jādara tas, ko deputāti māk un spēj. Ieņēmumi jāsadala uz galviņām, lai deputāti dala tālāk. Jaunas durvis taču vajag ne tikai Rāmuļu skolai!
PS es nezinu, kad un kas iesniedz priekšlikumu par gada vārdu - es ierosinu "kvotas"
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  5.decembris 2016 15:51
lno Ārvalstu investori ceļ trauksmi par bēdīgo demogrāfijas stāvokli Latvijā. Neuzlabojoties nodokļu politikai, aptuveni puse ārvalstu investoru gatavi apsvērt iespēju Latviju pamest skaties.lv/zinas/bizn...
U -ū, zanE:):):)
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.decembris 2016 12:03

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai