IR

Infografiks: minimālo sociālo iemaksu kārtības maiņa

Viedokļi

zanE ...reāls stāsts iz dzīves:

....Jēkabpilī par vienu maznodrošināto būs vairāk...faktiski - par diviem...Arnoldonkulis kādreiz laboja apavus, maksāja patentu, bet ienākumi bija ļoti zemi...sadomāja papildus apavu remontam tirgot arī apavus...vienkāršus, lauku cilvēkiem vajadzīgus...patenta nosacījumi to nepieļāva un nācās kļūt par saimnieciskās darbības veicēju vispārējā nodokļu režīmā...kamēr Arnoldonkulis brauca pēc preces, kas notika vienreiz nedēļā vai nācās doties pie ārstiem - pieņēma darbā uz darba līguma pamata pārdevēju, kas izsniegtu salabotos apavus vai apkalpoja kādu laucinieku, kam gumijas zābakus vajadzēja...maksāja par nostrādātajām stundām un arī valstij pienākošos nodokļus par darba ņēmēju...maz, protams, bet godīgi...
...pagājušā nedēļā ar viņu runāju - vissss...viņš saka, tā bodīte jāklapē ciet!...mēneša tīrā peļņa grozās nedaudz virs divsimt eiro...no tāda ienākuma saimnieciskās darbības veicējam nepienākas maksāt sociālās iemaksas, tagad - viņam par pāris dienām nodarbināto pārdevēju būs jāmaksā valsts noteiktā soc.iemaksu likme, jākrāj pensijas fonds darba ņēmējam, kurš nostrādājis nepilnu slodzi...nākamgad tie būs nepilns simts eiro soc.iemaksām + darba alga pārdevējai...pašam uz rokas paliks vien pārdesmit eirīši...
....valsts vēlas uz Arnoldonkuļa rēķina atrisināt savas problēmas, bet...kas paliek Arnoldonkulim?...līdz šim viņš bija maksājis iedzīvotāju ienākuma nodokli avansā, devis darbu cilvēkam, lai tam būtu vismaz kādas peļņas iespējas, uzturējis sevi ar pārsimts eirīšiem, kas Latgalē nav maza nauda un neapgrūtinājis sociālo dienestu ar lūgumiem pēc pabalsta...līdz pensijai viņam vēl 8 gadi...un kāda gan viņam var būt pensija?...VSAA jautās, kur Jūsu darba stāžs un sociālās iemaksas?...Jums nekas nepienākas!...bet pašnodarbinātais saimnieciskās darbības veicējs vispārējā nodokļu režīmā nedrīkst(!) maksāt soc.iemaksas mazāk par valstī noteikto minimālo algu, bet mēneša ienākumi šo līmeni nesasniedz...nav soc.iemaksu - nav darba stāža un pensijas...nu Arnoldonkulim jāatrod līdzekļi, kā nodrošināt darba stāžu un pensiju citai personai, pašam paliekot bez nekā...
...realitāte no idejām pie ministriju ierēdņu galdiem atšķiras, kā diena pret nakti...diemžēl, tādu, kas visam pārvilks krustu kā Aroldonkulis - būs daudzi...kurš iegūs no nepārdomātiem lēmumiem un, kurš zaudēs - pat minēt ir lieki...tikai aklais var neredzēt, ka šāds valdības lēmums vairos sociālo spriedzi un sekas tam nav paredzamas...
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  28.novembris 2016 16:17
aivarsk ....valsts vēlas uz Arnoldonkuļa rēķina atrisināt savas problēmas, bet...kas paliek Arnoldonkulim?
_______________
Nevis valsts, bet idiotiski ierēdņi un nemetode ekselī veidot budžetu, nevis analizēt savu idiotdarbību ietekmi!
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.decembris 2016 14:23
Miervaldis Atliek noskaidrot, ko jūsu Arnoldonkulis bija sasniedzis līdz šim? Pusbezdarbnieka (underemployed) statusu aktīvajā vecumā, ar ienākumiem, kas nesasniedz minimālos, un garantētu ubaga ''karjeru'' vecumdienās. Vai tas būtu Latvijas pilsoņa mūža sapnis 21. gadsimta Eiropā?

Sociālā spriedze būs tad, kad arnoldonkuļi izmisīgi kliegdami skries pie nodokļu maksātāja: vaīīī vaīīī vaīīī mums pensijas nav vaīīī! Padalies vaīīī vaīīī vaīīī! Bet nodokļu maksātājs atbildēs: man pietiek tikai paša pensijai, lumpeņus nebarošu! Lūk tā būs sociālā spriedze! Tāpēc vienam otram Arnoldonkulim ir pēdējais laiks saprast, ka strādāt nozīmē pelnīt!!! Jo, kas nebūs pelnījis, tam vecumdienās nāksies badoties un ubagot!!!
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus 19 ATBILDES  ATBILDĒT  28.novembris 2016 17:02
zanE ...vienam otram Miervaldonkulim vajadzētu paskatīties tālāk par Rīgas mūriem - varbūt, saprastu, kā dzīvo cilvēki attālos reģionos...pie tam - varbūt vienīgie, kas tai miestā vēl pirmspensijas vecumā palikuši...jaunie ir prom, bet darba iespējas večukiem darba ņēmējiem - faktiski ir tuvas nullei...
...var gudri prātuļot sēžot kabinetā, bet dzīve ir arī - tur, ārā...aiz Rīgas mūriem...
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 17:14
Miervaldis Var sacerēt bezgalīgus attainsnojumus paša tizlumam un nevarībai, bet iznākums būs viens - nevarīši un tizleņi izmisumā kliegs pēc palīdzībs, bet palīdzības nebūs, jo nav no kā palīdzēt! Uzreiz pasaku, nav un nebūs! Tāpēc jāsāk beidzot varēt pašiem, nevis gaidīt uz citiem!

Nav skaidrs, kur būtu vainīga Rīga. Gan pilsētniekam, gan lauciniekam ir vajadzīga alga aktīvajā vecumā un pensija pēc tam, kad darba mūžs beidzies. Ekonomikas likumi ir universāli tāpat kā vispasaules gravitācijas likums. Nekrāpiet ekonomiku. Līdz kādam laikam ekonomika pacieš jūsu jociņus, bet pienāks diena, kad ekonomika sāks izspēlēt jociņus ar jums - un tad nelīdzēs ne atrunas, ne izmisuma kliedzieni.
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 17:22
oskars666 Mieravldi, tu esi nedaudz aprobežots. Cepiens pašnodarbinātajiem ir par dīkstāves periodiem. lai ir kaut 30% summārie nodokļi no apgrozījuma, bet ne 1000% dīkstāves periodā (parasti janvāris, februāris, vai pat marts), kad vienkārši nav ienākumu.

Principā vienīgā problēma ir nozagtā iespēja maksāt par nostrādātajām stundām, nevis nodokļu slogs proporcionāli ienākumiem.

Un man jājautā, ne tik daudz par tevi, bet valsti kopumā, ko darīt indivīdam kurš ir bārenis vai ar 1 vai 1.5 radiniekiem uz kuriem tā vai citādi var paļauties, vai vēl ļaunāk - jāapgādā, pat jākopj?

Es ja kas - Liberālis, nevis Sociopātisks socoālists.

Un ja runā par mazo pensiju saņēmējiem kas ir apvienojumā ar zemu dzīves līmeni, kas radies negribēšanā ieguldīt sevī un dzīves līmeņa celšanā - tas iet roku rokā ar nožēlojamu 15 - 20 gadu darba stāžu, pat lielā daļā gadījumu, kas lielāko daļu darba mūža pavadījuši padomju laikā.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 18:56
Miervaldis Aprobežoti ir idejiskie vaimanologi, kas tagad bļauj par ''3 mēnešu dīkstāves periodu gada sākumā''. Pirmkārt, meļu banda, nav tāda dīkstāves perioda ekonomikā. Otrkārt, iespītējušies parazīti, ja valsts jums paziņos, ka pensiju izmaksās tikai 9 mēnešus, bet no janvāra līdz martam badojieties, zodziet, ubagojiet, nemaksājiet rēķinus un lai jūs izmet uz ielas, kādu dziesmu tad dziedāsiet?

Un man jāatbild, ka visiem ir jāstrādā un pašiem jāpelna sev pensija, jo Puškins jums vecumdienās ne rēķinus, ne uzturnaudu nemaksās. Paļaujieties uz sevi, cik npopelnīsiet, tik arī būs. Neviens radinieks jūsu vietā nestrādās un jums pensiju nemaksās.

Un ja runā par padomju laikiem - tagadējie nodokļu krāpnieki, kas apzog paši savas vecumdienas, atradīsies tieši tajā pašā situācijā un nekādi izmisuma bļāvieni vai trakošana nepalielinās jūsu pensijas ne par vienu centu. Iegaumējiet. Izdariet secinājumus. Rīkojieties. Un vēl. Arī algai ir nozīme un diviem cilvēkiem ar vienādu darba stāžu var būt dažādas pensijas.

Interesants liberālis, kas nesaprot darba nozīmi cilvēka labklājībā! Drīzāk izklausās pēc padomju slaista!
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:10
oskars666 Tu esi idiots.
Ne visi ražo sieru vai cep maizi.
Kurpes nepērk cauru gadu vienādi, datorus nekomplektē, un mēbeles arī neskrūvē cauru gaudu vienādā apmērā.
Kas vispār runā par to, ka pensija pienākas, ja nav savā dzīvē nomaksājis savu artavu nodokļos?
Runā par lietu nevis šķērsām kā tāds Lembe, kas nav pabijis privātajā sektorā, nestutējoties uz nodokļu maksātāju pleca.
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:21
Miervaldis Valsts vēlas atrisināt tikai vienu problēmu - lai nebūtu jāatņem nauda citiem un jāatdod visiem ceturtdaļnodarbonātajiem arnoldonkuļiem. Kaut gan tā ir nevis valsts, bet jūsu, lasītāj, problēma. Jo Arnoldonkulim maksās no jūsu sociālā nodokļa, tātad jums paliks mazāk!
 -8  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:23
Plus_opinionnomale Miervaldi, izskatās, ka nudien aiz Rīgas robežām neesi bijis. Rīkojoties pēc Tevis sludinātā var laukus mierīgi klopēt ciet un visiem pārvākties uz Rīgu. Laukos nav cilvēku > nav klientu > nav regulāru ienākumu. Un kļūst tikai sliktāk.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:26
oskars666 Miervaldi,

cik lielu proporciju no taviem ienākumiem sedz pasūtītājs, kas nav saistīts ar valsts iestādēm vai uzņēmumiem?

Man 100%. Es ja kas savus 9% no visa apgrozījuma vienmēr maksāju, un rēķinājos ka pakāpeniski kāps uz 15%, un kad pārejas periods 4. gadi beigsies - būs jāiet vai nu par SIA vai IIN maksātāju, bet ilgi proponētos notekumus pēdējā brīdī izmainīja.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:30
Miervaldis Ej nu ej? Tātad no janvāra līdz martam pa ziemu basām kājām skraida? Kurā mēnesī datoriķiem ir tukšā sezona?

Tātad pensija nepienākas. Kurš būs tas, kas pateiks šo jauko domu cilvēkiem, kam nepienākas? Varbūt jūs? Un kurā likumā ir paredzēts statuss ''beztiesisks cilvēks bez pensijas un lai sprāgst nost''? Ja nevienā, tad kurš maksās viņiem pensiju? Varbūt jūs? Vai Aleksandrs Sergejevičs Puškins?

Un tad vēl lūzerīši īdētāji mācīs citiem par privāto sektoru :D Bēbij, ja privātajā sektorā nevar nopelnīt, tad kaut kas ir principiālā nekārtībā vai nu ar tavu kvalifikāciju vai ar šo sektoru! Ekonomikas teorija māca, ka privātajā sektorā problēmām ar pelnīšanu nevajag būt!

Deklarāciju nevienam lūzeristam īdētājam neiesniegšu, tikai atgādināšu, ka ne 9, ne 15 procenti nesedz vispār neko. Tā ka neviens, kas apzog pats savu nākotni, drīkst nelielīties!
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:38
Miervaldis Kāpēc nenoslēgt normālu darba līgumu? Ekonomikai vienalga, kā jūs saucat savu krāpniekshēmu - ja naudas nav, tās nav!
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:39
oskars666 Nomalīt, tik lepni jau nav, arī Rīgā šīs izmaiņas ir no liela svara.
Man pēc šīm ZZS un VL sociālistu un diemžēl arī Vienotības liberāļu atbalstītajām izmaiņām (kārnu aci saktos un netalantīgo Ašerādenu, dēļ kura vispār radās un bedzās "Dienas" avīzes nedienas) būs jānomaksā nodoklis mēnesī tik, cik iepriekš par ceturksni, pietam nedrīkst aizmirst ka mikriņi nedabū PVN atmaksu par attaisnotajiem tēriņiem.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:43
oskars666 Miervaldi, nemuldi un pasaki cik tev % ienākumi no privātā sektora?
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:44
Miervaldis oskariņ trollīt, pieņemsim, ka 100. Ko nu, tēmu komentēt nespējīgais strīdnieciņ krāpšanas ideolog?
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:45
Miervaldis Man ir normāls darba līgums. Noslēdz arī tu tādu. Vēl ir jautājumi, trollīt?
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:46
oskars666 Es neko nepieņemu, pasaki procentu.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:46
Miervaldis Labs rītiņš. Būs jānomaksā nodoklis! Bet kurš tev pensiju maksās? Puškins? Vai varbūt tu ceri būt mūžīgi jauns? Ja paliksi bez darba, kurš maksās garantijas?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:47
zanE ...Miervaldi...ja Tevi tas mierinās, tad paskaidrošu - par Arnoldonkuli Tu sāksi maksāt jau ar nākamā gada janvāri...ar savām sociālajām iemaksām Tu maksāsi pabalstu un uzturēsi gan Arnoldonkuli, gan viņa pārdevēju...

...ar Tevi nebūtu vērts diskutēt, jo nespēj izkāpt no savas komforta zonas, bet es to darīšu, jo, varbūt, vēl kāds uzzinās - kā klājas tiem, kuri dzīvo reģionos, t.i. mazpilsētās, miestos un tālltālās Latvijas pierobežas nomalēs...

...Tev šķiet, ka par pašnodarbināto saimnieciskās darbības veicēju kļūst dzīves aicinājuma dēļ?...kāds - varbūt...pārsvarā tas ir izdzīvošanas jautājums...ar maziem un neregulāriem ienākumiem, bet tomēr...lai nebūtu jāstāv ar pastieptu roku pie pagastmājas...

...es nerunāju par tiem, kuri dzīvo Rīgā, jo tā ir atšķirīga situācija, kaut pilsētā dzīve dārgāka...viens piemērs - starp Vecrīgas bruģi, iesprūstot zābaciņa papēdim, pazaudēju papēža pasitni...tuvākajā apavu darbnīcā problēmu novērsa par 18(!) latiem...tolaik vēl bija lati, pārrēķini eirīšos, jo cenas noteikti nav nokritušās...Aroldonkulis to veica par 4(!) eirīšiem....uz manu izbrīnīto jautājumu atbildēja īsi - maksātspēja!...ja klients laukos būtu spējīgs maksāt, varētu prasīt arī Rīgas cenas, bet...tāda ir realitāte...un Arnoldonkulim valsts tagad liks maksāt pabalstu darba ņēmējam soc.dienesta vietā sociālo iemaksu veidā, lai gan darba ņēmējs nebūs reāli to nopelnījis...teiksi - taisnīgi?...
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:16
Miervaldis Tā kā Arnoldonkulis par sevi nemaksā nemaz vai gandrīz nemaz, tad iznāk, ka man būs jāmaksā dubultā gan par sevi, gan par viņu, un tad atliek noskaidrot, par ko man tas krusts uzlikts? Vai varbūt šis bija aicinājums man pāriet uz ēnu ekonomiku vai pazust tālēs zilajās?

Atrunas ar ''izdzīvošanu'' nepieņemu, jo ''izdzīvošana'' notiek uz mana rēķina, pat neprasot, vai es varu atļauties vēl kādu svešinieku uzturēt, kad pašam krīze ir ģimenes draugs jau kuro gadu. Tā ka būs vien jātiek galā pašiem, jo, ja arī es sākšu nevarēt, no kā tad jūs naudu diedelēsiet?

Sauksim lietas īstajos vārdos - jūsu Arnoldonkulis ir bankrots un nodokļu krāpnieks, bet bankrotu un krāpnieku lāsti debesīs nekāpj. Bankrotu un nodokļu krāpnieku gaida tukšs galds un labdarības virtuve un tas ir taisnīgi. Cik kurš nopelnījis, tik arī saņems.

Uz personiskiem jautājumiem neatbildu, šis nav iepazīšanās portāls.
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 21:00
oskars666 Apkopēj miervaldi, tev par viņu nekas nav jāmaksā, pilnīgi nekas, kamēr viņš ir reģistrējies kā pašnodarbinātais, kad viņš ies bezdarbniekos, lielākais uz ko var pretendēt ir nabadzības pabalsts zem iztikas minimuma (ja iepriekšējā/s darba vietā/s ilgstoši nav veiktas ievērības cienīgas sociālās iemaksas).
Tā vai tā, tava nodokļu nasta kā apkopējam no tā neaug, pat ja tu esi sasirdzis ar autismu.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 22:53
Miervaldis MAN IR NORMĀLS DARBA LĪGUMS. Ceru, ka lasīt proti un stulbs arī nesi?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:48
oskars666 Cik no taviem ienākumiem sastāda ieņēmumi no privātpersonām.
Pasaki man, miervaldi.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:48
Miervaldis oskariņš debiliķītis neprot lasīt vai ir debilas spītēšanās šovmenītis? Jau teicu, man ir darba līgums, krāpniekshēmās nepiedalos. Lasīt neproti, debils esi vai abi kopā?

Tas nozīmē, ka es padaru savu darbu un par to saņemu algu ar visiem nodokļiem. Iemācies lasīt, debiliķi!
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:52
oskars666 Ja tu māki savu darbu, tad jau zini cik lielu proporciju no uzņēmuma ienākumiem sastāda produktu, pakalpjumu snigšana fiziskām, jurdiskām personām vai valsts iestādēm, uzņēmumiem.
Ja nezini, tad jājautā vei neesi bezdarbnieks.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:56
Miervaldis Nē, sakautais debilkvekšķīt, vienkārši liela firma un darbs, kas neparedz tiešus kontaktus ar klientiem :D

Ko nu, tēmu komentēt nespējīgais strīdnieciņ trollīt? Nav ko teikt? Drīksti vēlreiz atkārtot savus kvekšķienus, bet atbildi vairs nesaņemsi.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:59
oskars666 Neesi nu tāds fails. Bet ja ar klientiem nav sakara, kāds gan no tevis svars?
Vienvārdsakot IQ 85.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:02
Miervaldis oskariņš debilais bēbītis kvekšķītis piesaka debilkaitināšanās, bēbiju debilspītēšanās un neaizvēršanās šovu?
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:05
Miervaldis Atpakaļ pie tēmas. Lūzerisma ideologiem izbeidzās argumenti un sākas Visu Troļļu Pēdējais Arguments ''bet kā tev...'' Man, trolli, pensija iet. Bet tev, trolli?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:49
oskars666 Tas vai tu esi nolīgts uz darba izpildi, ar līgumu, vai pats esi uzņēmējs neko nemaina. Procentiņu nosauc.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:50
Miervaldis Pats neesmu uzņēmējs un ar klientiem pa tiešo nekontaktējos. Ar grāmatvedību un priekšniecību arī. Ko nu, debilspītnieciņ analfabētiņ trollīti?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:54
oskars666 Tas tikai liecina ka esi vai nu bezdarbnieks, vai apkopēja.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:56
Miervaldis tava debiltroļošana liecina, ka tu esi debils bēbītis trollītis neaizvēršanās šovmenītis. Drīksti izfantazēt man jebkuru profesiju pēc savas dzēruma pakāpes, bet labāk gan būs, ja aizvērsi debilismu ģeneratoru, ja vairs neesi spējīgs komentēt tēmu. Saprati, debilais bēbīti trollīti?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:03
oskars666 Kā tas ir apvienot darbu tualetē ar komentēšanu caur lombardā iegādātu pirmās paaudzes i-phoney palīdzību (laikam arī ši ninanse iet tev secen).
Vai iestādē kurā strādā, siltus dvieļus pasniedz?
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:08
Miervaldis tēmu komentēt nespējīgais debilais bēbītis kvekšķītis oskariņš piesaka debilkvekšķēšanas, debilspītēšanās, debilkaitināšanās un n eaizvēršanās šovu. Aplausi debilšovmenim!
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:10
oskars666 Jā, nudien, esi nolaidies zemāk par Kartmanu, kurš slimoja ar asburgeru. x5 debīls, atkārtošanās - autisma vāts.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 22:55
Miervaldis oskariņš trollītis piesaka debilšovu ''Tā kā esmu parāk debils, lai komentētu tēmu, strīdios, cik kurš no kā saņem, lai gan esmu debils un atbildes izlasīt neprotu.''

Pašiem debilākajiem bēbijiem ir tāds paraduims nosimulēt debilitāti un neizlasīt atbildi, pēc tam nobļauties, ka atbildes nav bijis, pēc tam atkārtot jautājumu un tā bezgalīgi :D

oskariņam debiltrollītim aizrādījums par pieaugušā necienīgu uzvedību un debilitāti.
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:56
oskars666 Tātad atzīsties, ka esi apkopēja? Vispār jau cienījams darbs, pārejas periodā uz citu darbu.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 19:57
Miervaldis Tātad sakautasis debilkvekšķis bēbītis oskariņš ir visdebilākais komentāru trolis no bernudārza, kuram ir divi argumenti - debili strīdēties un saukāt pretēji domājošos par apkopējām.

tu debilais kvekšķi ar savu debilo saukāšanos nevari citus padarīt par to, kas viņi navm, tikai pats sevi pr debiliķi, ar ko tevi, sakautais debilkvekšķi bēbīti, arī apsveicu. Pietika vai vēl gribi, debiliķi?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:01
oskars666 Es nesaukājos, vien piedēvēju tev apkopēja amatu, vai tas ir tik pazemojoši? Kā tev nav kauna noniecināt savus amata brāļus? ļot nekrietni no tavas puses.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:04
Miervaldis Nē, tu nesaukājies, tikai pārej uz debilu kvekšķēšanu un neaizvēršanās šovu. Teorētiski tev, debiliķi, vajadzētu būt šausmīgamn kaunam, ka tu pats sevi pazemo ar debilšoviem. Vai varbūt tu esi no pavisam debilo kvekšķu paaudzes, kam aizrādījumi par debilitāti un bērnišķīgu uzvedību ir lielākais geds?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:07
oskars666 Kurš nu būtu teicis? Es x4 reizes katrā komentā neatkārtoju vārdu debīls. Nav jau tā, ka es būtu starā par savu vārdu krājumu, bet tavējais ir piedauzīgi mazs.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:10
Miervaldis pats mazākais bēbijs un pats debilākais kvekšķis, tēmu komentēt nespējīgais bēbītis oskariņš piesaka debilsaukāšanās, debilkaitināšanās un neaizvēršanās šovu. Debilais bēbītis plāno debiltroļļot nedēļu bez aizvēršanās.
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:08
oskars666 Es izklaidējos, ceru tu arī, citādi gan man tevis nemaz nav žēl. Hā, hā, hāaa.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:12
Miervaldis Un apsveikumi visiem idejiskajiem nodokļu krāpniekiem, beidzot esat noalgojuši normālu debilkvekšķi oskariņu. Es jau sāku domat, ka te ir tikai pavārgi trollēni, kas aizveras pēc pirmā aizrādījuma par bērnišķīgu uzvedību.

Sakautais debiliķis, tēmu komentēt nespējīgais kvekšķis, bēbītis oskariņš ir zaudējis strīdu, bet, ja viņam kā īpaši debilam spītnieciņam svarīgi, drīkst paturēt pēdējo vārdu. Vismaz pierādīji, ka aizvērt debilbļaujamo caurumu tu neproti, un tas ir daudz :D
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus 8 ATBILDES  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:12
oskars666 Jā, jā, Miervaldi.
Atgādini kurā strīdā zaudēju? Es ja kas ar tevi ucinoties izklaidējos (pēc darba laika). Tev laikam darbs kādā bankā no 21:00 - 23:00 uzkopšanas darbos, apsardzes uzraudzībā.
Idejisikie? Bet oficiālos nodokļus maksājošie, tātad ne krāpnieki.
Tikai prom ejot padalies ar informāciju kāds ir tavs darba profils un cik tava darba vieta maksā nodokļus no apgrozījuma, UN TAD MULDI.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:19
Miervaldis Sev pensiju nenodrošinošie, tātad sociālie parazīti, kuri vecumā būs spiesti vai nu zagt vai ubagot vai atņems naudu tiem, kas ir normāli maksājuši nodokļus. Tāpēc jau idejiskajiem parazītiem nācās noalgot debilo bēbīti kaitināšanās čempioniņu oskariņu, ka nebija ko teikt par tēmu.

Interesnta sabiedrība, kurā tādi debili ucinošies oskariņi ir jāpiespiež ar likumu, lai paši sev nodrošinātu vecumdienas!
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:39
zanE ...Miervaldi...jautāšu tieši - kāds Tev ir darba stāžs?...cik gadus esi nostrādājis algotā darbā?...
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:43
oskars666 Miervaldi, vai tev ir kādas līguma kopijas vai izraksti, kas liecinātu par manu angažētību?
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:44
zanE ...un vēl, Miervaldi...te vari iepazīties ar Latvijā oficiāli noteiktajām minimālajām darba algām no 1991.gada...no tām vari izrēķināt arī vidējo atalgojumu valstī...bet, ja izdodas - pamēģini aprēķināt no tām sociālās iemaksas, cik liels uzkrājums pensijas fondos par šiem 25 gadiem ir uzkrājies...es ceru, Tu to spēsi paveikt...
www.lm.gov.lv/upload/...
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:48
Miervaldis Noteiktā minimālā pašlaik ir ap 360, vidējā laikam 600. Gan viens, gan otrs skaitlis ir daudz lielāks par bankrota Arnoldonkuļa ieņēmumiem.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 21:07
Miervaldis oskariņ, man ir tavs idiottroļļa līgums mikrofilmā. Lielos tāpēc, ka nebija viegli dabūt, trīs dienas lencu Mossad rezidentu, kamēr izdevās pierunāt, lai uztaisa kopiju :D

tā ka ne tu vienīgais proti kaitināties :D
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 21:17
oskars666 Nevajag melot, man ar Izraēlu ir darba līgums, nevis kompromāts ar ierakstu. Dohoohoo...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 22:44
Miervaldis Turpinājumā debilšovmenīša oskariņa debilšovs ''Pats sevi kaitinu un strīdos pats ar sevi.''

Visiem idejiskajiem nodokļu krāpniekiem panākumus izmisīgā kvekšķēšanā, tikai nekauciet izmisumā, kad atklāsiet, ka jūsu pensija ir sociālais pabalsts.
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:14
oskars666 Miervaldi, tu saki ka esi bots?
Man jau likās ka līdz IQ 85 īsti nevelk, biju pārlieku dāsns.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:21
Miervaldis Vispār liela daļa tā saukto ''mikrouzņēmumu'' ir nodokļu krāpšanas shēmas - likumpārkāpējs nevēlas maksāt nodokļus par strādājošo, kurš nav nekāds ''pašnodarbinātais'', bet algots darbinieks, un uzstāda ultimātu ''vai nu reģistrējies kā pašnodarbinātasi un strādā bez nodokļiem vai darbu nedabūsi''. Protams, apkrāptajiem nav ne sociālo garantiju, ne pensiju.

Pirmajā komentārā minētais Arnoldonkulis varbūt arī nav ļaunprātīgs nodokļu nemaksātājs, bet ir tuvu bankrotam. Arī tādā gadījumā normālam darba ņēmējam viņa ''uzņēmums'' ir ļoti nepievilcīgs.

Ko darīt? Likvidēt ''pašnodarbinātā'' statusu kā tādu un ieviest normālus darba līgumus ar normālām algām, no kurām tiek maksāti visi nodokļi.

Šo ieteikumu atkārtošu katrā diskusijā par nodokļu krāpšanas shēmu ''pašnodarbinātie''.

Tēmu komentēt nespējīgais bēbītis debilkvekšķītis oskariņš drīkst nokvekšķēties, ka šī komentāra autors pašlaik bankā slauka putekļus apsardzes grupas uzraudzībā. Grupai 4 automāti Uzi un 1 saīsinātais M249 ložmetējs :D
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus 8 ATBILDES  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:47
zanE ...Miervaldis raksta: - "Ko darīt? Likvidēt ''pašnodarbinātā'' statusu kā tādu un ieviest normālus darba līgumus ar normālām algām, no kurām tiek maksāti visi nodokļi."

...lielisks priekšlikums, Miervaldi!...kur pie Tevis var darbā pieteikties pašnodarbinātie ar normālu darba līgumu?...atsūti adresi un vakanču sarakstu!...ļaudis būs priecīgi...
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 20:52
Miervaldis 1. Nodarbinātības valsts aģentūra 2. cv.lv Sāciet ar šiem, bet tālāk meklējiet pēc vajadzības. Tie nav vienīgie nodarbinātības portāli Latvijā, ir vēl citi arī.

Es ceru, te nebūs nevienam jāmāca, kā strādāt ar meklētāju, un ka te bērnelis oskariņš ir vienīgais kaitināšanās speciālists?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 21:05
oskars666 Pastāsti kādus nodokļus par tevi maksā darba devējs.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 22:45
oskars666 Un kāds ir tavs darba stāžs? Neatbildēji zanEi.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 22:46
zanE ...jā, nupat gribēju jautāt Miervaldim - vai viņš zina, kādas ir viņa darba devēja izmaksas par viņa normālo darba līgumu...saprotu, mans jautājums bija par grūtu, lai viņš aprēķinātu soc.iemaksas par 25 darba gadiem no 1991.gada...tāpēc uzdošu vienkāršāku jautājumu:
...Miervaldi, cik procentus sociālajās iemaksās Tu maksā no savas darba algas?...
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 22:58
Miervaldis Zanīt, tātad jautājumi par darba vietām izbeidzās un sākas parastā bēbiju kaitināšanās?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 23:12
zanE ...Miervaldi...tas bija jautājums, lai noskaidrotu, kāpēc Tu pieļauj tādas kļūdas un raksti aplamības...nevēlies atbildēt - arī tā ir atbilde...zināšanu trūkums...
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 23:19
Miervaldis zanīt melīt, par kļūdām un aplamībām vai nu konkrēti vai turi melīgo mutīti aizvērtu, vai arī es palīdzēšu aizvērt :D Tātad, ir ko teikt, zanīt melīt, vai tu apmeklē to pašu bērnudārzu garīgi atpalikušiem īpaši spītīgiem bēbīšiem kā oskariņš?

Nav ko teikt par tēmu? Ir iespēja zaudēt bez kauna. Palaidīsi garām iespēju, zaudēsi ar maksimālu kaunu un nākošajā diskusijā jau drīkstēsi nelīst, jo dabūsi pretī avansā. tev to vajag, zanīt melīt kašķīt?

Un, zanīt kašķīt, kāpēc man vienas troļļojošas idiotes dēļ būtu kaut kas jārēķina? Kāda tev, tēmu komentēt nespējīgai kašķei, daļa gar citu darba stāžu? Negribi pajautāt vēl arī pieejas kodus no bankas, kur nauda stāv?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  29.novembris 2016 23:33
Miervaldis Mana pirmā darba diena bija uz semaforu telegrāfa līnijas tajā dienā, kad Napoleons Buloņas nometnē uzzināja, ka austrieši ar vienu armiju stāv pie Ulmas, bet ar otru pie Venēcijas. Tas bija 1805. gads laikam. Gadus sarēķini pats, man slinkums.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus 7 ATBILDES  ATBILDĒT  28.novembris 2016 22:55
oskars666 Tad jau tev ir arī slinkums izlabot bulijonu uz Boloņa.
Tāds pavājs apkopējs, pat nespēj izlikties gudrs.
Whoouu, telegrāfs jau 1805. gadā, nepaskrēji notikumiem 15. gadus pa priekšu (arī neskaitās, bet būtu piedodama kļūda)?
Jeb tu pūšļo par galēji neefektīvo skābes bateriju telegrāfu, kam nepieciešami 32 vadiņi un tikpat skābes toveri? Būsi pamatīgi izmērcējis galvu sērskābē... He.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 23:04
Miervaldis Izskalo acis podā un pārlasi vēlreiz frāzi SEMAFORU TELEGRĀFS, debiliķi :D

Uz 1805, gadu tai uzpariktei bija jau gadu 20 un nekādas skābes tur nebija un vadu arī nē.''Grāfu Monte Kristo'' bērnudārzā lasīji, trolli nelaimīgais? Vot tāds telegrāfs mums bija :D

Līnijas Strasbūra-Parīze un Parīze-Kalē uzbūvēja vēl lielās franču revolūcijas laikā. Izglītojies, trolli :D
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 23:10
oskars666 Jā, semaforus biju piemirsis.
Un vispār, vēl ar kaleidaskopu spēlējies? Neesi grozot saberzis stikliņu pulverī?

Boloņu, joprojām saukāsi par bulijonu?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 23:36
oskars666 Kā tur palika ar tavu darba stāžu un cik par tevi tiek nomaksāti nodokļi?
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  28.novembris 2016 23:37
Miervaldis Darba stāžs, debiliķi neaizvēršanās šovmeni, man ir no 1805. gada, jau teicu.

Tā kā neaizvēršanās šovmenis debiliķis tēmu komentēt nespējīgais oskarelis debiltrollis te nav nācis diskutēt, bet kaitināties, tad kaitināšanos arī pretī saņem. Ko nu, sakautais debuiliķi neaizvēršanās šovmenīti bēbīti? Vaino pats sevi, debiliķi!
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  29.novembris 2016 18:39
Miervaldis Debiliķi tēmu komentēt nespējīgais bēbīti, Boloņa atrodas Itālijā, bet Francijā pie Lamanša ir Buloņa. Tās, debiliķi, iz divas dažādas pilsētas. Tā ka iemācies nedirst pamperos un tad nāc ar pieaugušajiem runāt, debiliķi neaizvēršanās šovmeni tēmu komentēt nespējīgais strīdnieciņ. Saprati, debilais kvekšķi?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  29.novembris 2016 18:41
Miervaldis oskariņ debiliķīt, es jau tev teicu, cik likumā noteikti, tik arī tiek maksāti. Ja esi debils analfabēts, izēd ateju un nerīko debilšovus pieaugušo diskusijās. Skaidrs, debiliķi?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  29.novembris 2016 20:09

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai