IR

Deputāti izlemj

Viedokļi

dzeris49 "Deputāti izlemj" - labs sarkasms, mūsu Saeimas zombiji paši vispār neko nelemj, spiež podziņas pēc pavēles un tur muti, kad tiem liek turēt muti.

Par to tiem atļauts noteikt sev algas un piemaksas, un lemt divlitreņu liktenio un vēl tikpat "svarīgas" lietas.

Latvijā jau sen ir tikai parodija uz demokrātiju un parodija uz parlamentu, Latvijas parlaments nekādu tautu nepārstāv, tas pārstāv tikai tās interešu grupas, kas nopirkušas tādu vai citu partiju un balsojumu, un tādas mums ir pilnīgi visas partijas.

Ja nejauši gadītos kāda cita - to pārējās lielā vienprātībā noknābātu un iznīcinātu.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  21.novembris 2016 15:37
Miervaldis Kādu alternatīvu ieteiksiet? Simts deputāti vienpatņi neder, tādu kārtību Latvijā jau izmēģināja un rezultāts bija labi zināmie 1934. gada notikumi.

Un vai tad kādu ar automātu pie muguras dzen stāties partijā, kurā viņš stāties nevēlas? Ja iestājies, tad laikam piekrīti. Ja nepiekrīti, vari nestāties. Par paša izvēli pats arī atbildēsi.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 19:55
atrium Miervaldis
Simts deputāti vienpatņi neder, tādu kārtību Latvijā jau izmēģināja un rezultāts bija labi zināmie 1934. gada notikumi.


Un ko dod parķiju saraksti, kad tagad čekas nopirkto un sakompromitēto izdzimteņu, nolādēto mauku bērnu, Saeimā ir vairāk, kā bija 34. gada maijā? Šobrīd valsts glābšanas pasākumi ir ne mazāk aktuāli, kā 1934. gadā, tikai šoreiz nekādas žēlastības, kas izrādījās milzīga Ulmaņa kļūda.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 00:26
Plus_opinionEbenemezers vai lembem tāda ir?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 21:00
marisavotins māris avotiņš

man savulaik bija vismaz cerība-vadzis beidzot lūzīs,tauta būs vienota un rīcībspējīga(skat.Baltijas Ceļš, vizualizēts sauklis ,,Vienoti Latvijai,,-ielikti auto logos u.t.t.).
Tad,itkā pretēji loģikai,no politskatuves klusi aizslīd godprātīgie politiķi,atraisot rokas zagļiem un reāliem bandītiem. T.s. sociālā formācija iegūst nebijušu kapitālisma un postkomunistu-čekistu,korumpētības miksējumu.
Tiek darīts daudz,lai lv izveidotos nerīcībspējīga,pat indeferenta,cilvēku massa. Sasietas rokas nedaudzajām neformālajām organizācijām un aktīviem individuāliem ,,taisnības meklētājiem.
Uz ko jūs,cienītie primāti-siltasiņu zīdītājsugas pārstāvji, vēl cerat? Kāds eņģelis no debesīm...jeb alkatīgie sakaunēsies...


-
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 12:44

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai