IR

Deputāti izlemj 5

Jukka12-large_cartoon
Juka Rislaki 21.novembris 2016 13:53
Ieteikt šo rakstu? Jā(1)

Populārākie viedokļi

dzeris49 "Deputāti izlemj" - labs sarkasms, mūsu Saeimas zombiji paši vispār neko nelemj, spiež podziņas pēc pavēles un tur muti, kad tiem liek turēt muti.

Par to tiem atļauts noteikt sev algas un piemaksas, un lemt divlitreņu liktenio un vēl tikpat "svarīgas" lietas.

Latvijā jau sen ir tikai parodija uz demokrātiju un parodija uz parlamentu, Latvijas parlaments nekādu tautu nepārstāv, tas pārstāv tikai tās interešu grupas, kas nopirkušas tādu vai citu partiju un balsojumu, un tādas mums ir pilnīgi visas partijas.

Ja nejauši gadītos kāda cita - to pārējās lielā vienprātībā noknābātu un iznīcinātu.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  21.novembris 2016 15:37
Plus_opinionEbenemezers vai lembem tāda ir?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 21:00
marisavotins māris avotiņš

man savulaik bija vismaz cerība-vadzis beidzot lūzīs,tauta būs vienota un rīcībspējīga(skat.Baltijas Ceļš, vizualizēts sauklis ,,Vienoti Latvijai,,-ielikti auto logos u.t.t.).
Tad,itkā pretēji loģikai,no politskatuves klusi aizslīd godprātīgie politiķi,atraisot rokas zagļiem un reāliem bandītiem. T.s. sociālā formācija iegūst nebijušu kapitālisma un postkomunistu-čekistu,korumpētības miksējumu.
Tiek darīts daudz,lai lv izveidotos nerīcībspējīga,pat indeferenta,cilvēku massa. Sasietas rokas nedaudzajām neformālajām organizācijām un aktīviem individuāliem ,,taisnības meklētājiem.
Uz ko jūs,cienītie primāti-siltasiņu zīdītājsugas pārstāvji, vēl cerat? Kāds eņģelis no debesīm...jeb alkatīgie sakaunēsies...


-
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 12:44

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →