IR

Viņiem vajag ēst

Viedokļi

andrejs Vienotība bloķējas ar opozīciju, lai noairētu visu laiku labākā tieslietu ministra Bordāņu Jāņa iecerētos grozījumus "maksātnespējas likumā":

Saeimas Juridiskajā komisijā vairākums deputātu nobalsoja par priekšlikumu izslēgt normu, ka maksātnespējas procesa administratori būtu pielīdzināmi valsts amatpersonām.

Šādu priekšlikumu grozījumiem Maksātnespējas likumā pirms otrā lasījuma iesniedza deputāti Gunārs Kūtris (NSL) un Inguna Sudraba (NSL). Par viņu priekšlikumu šodien nobalsoja seši deputāti, bet viens deputāts bija pret.
Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (Nacionālā apvienība) paudis nosodījumu šādam deputātu lēmumam, norādot, ka tādējādi ievērojami samazināsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja iespējas kontrolēt administratoru darbu.
“Es ceru, ka tas tiks atcelts, ka netiks pieņemts Saeimas sēdē balsojumā, jo tas jau ir bīstams signāls tam, ka valdības virzītā reforma tiks nobloķētā,” sacīja Rasnačs.

Ar opozīcijas atbalstu pietika, lai priekšlikumu atbalstītu, jo “Vienotības” deputāti balsojumā nepiedalījās. Pret šādām izmaiņām balsoja vienīgi Nacionālās apvienības deputāts Gaidis Bērziņš, atbalstot partijas biedra tieslietu ministra Dzintara Rasnača nostāju.
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus 10 ATBILDES  ATBILDĒT  17.novembris 2016 15:18
rinķī apkārt andrejs Domas lidojums mākslā un konjunktūra - divas nesaistāmas lietas. Tās pastāv katra par sevi, ja par karikatūras saturu :)
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.novembris 2016 18:33
andrejs to RA

rupīgi veidotais mīts par NA, kas caur slikto Tieslietu ministriju atbalsta mna "mafiju", sabruka kā kāršu namiņš. Jāizdomā kaut kas jauns...
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.novembris 2016 20:14
Editor_opinionIndra Sprance hei, precizitātei - Gaidis Bērziņš (NA) nevis balsoja pret, bet gan atturējās (ziņo LETA).
 +9  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.novembris 2016 21:17
atrium andrejs
Bordāņu Jāņa iecerētos grozījumus "maksātnespējas likumā"

Par grozījumiem maksātnespējas likumā čekas kurmis, Bordāns, nomurmināja, kad bija jau patriekts no NA. Vienalga laps.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.novembris 2016 22:36
valdemir Es, tāpat kā vienotības deputāti, tur nekā nesaprotu, bet, kā cilvēki, Kūtris ar Sudrabu šķiet daudz uzticamāki par Rasnaču.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.novembris 2016 12:03
atrium valdemir
Sudraba ir čekas ģenerāļa, Sķepaškas, ar kuru periodiski tikās, draugaļa (lasi: apteksne). Čekas pakalpiņš, Kūtris, rupji pārkāpa Satversmi, atzīdams Abrenes uzdāvināšanu ienaidniekam par konstitūcijai atbilstīgu. Vai ko tādu vari piestādīt Rasnača kungam? Pēc abiem neliešiem raud atjaunotās Latvijas Politiskās policijas nopratināšanas sols un kaņepju striķis.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.novembris 2016 12:43
valdemir Jums ir kādi dokumenti, kas apliecinātu Rasnača pretestību Latvijas izdāļāšanai? Es vairāk ticu, ka viņš bija tikpat novīķfreiberģēts, kā pārējā NA.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.novembris 2016 14:47
atrium valdemir
Vai JUMS ir "ksiva", ka neesiet kamielis? Vai esiet pilnīgi pārliecināts, ka nenošāvāt Kenediju?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 00:03
valdemir Nu, šinī gadījumā sugu var noteikt pēc spļaudīšanās apjomiem.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 16:38
Plus_opinionvvilums Vladimirs."Sudraba ar Kūtri uzticamāki".
Tas tāpēc, ka tos uztur kremlis? SC un NSL ir kremļa projekts, ZZS kremļa sabiedrotie. Jauka nākošā saeima mums iezīmējas.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 10:08
atrium Vai čekas paskvilu triepējs, Kļaviņš, domāja Vienotības biedra Ervīna Ābeles celto "stipro pili" un Vienotības prokremliskās kleptokrātijas un sodomijas iespējas nākošajos Zaharjina un čekistu piesmietā izdzimteņa, Dombrovska, izvazātā LM maksātnespējas procesos papildināt savu obšķaku vēl par vairākiem miljoniem?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.novembris 2016 22:00
dzeris49 Muļķuzemē kā jau muļķuzemē, tāda mums Saeima, un tādi deputāti, pārsteigums var būt tikai par detaļām, vispārējais vektors sen zināms.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  18.novembris 2016 10:33
atrium dzeris49
Šeit nav runa par visu Saeimu, bet gan par "vienīgo eiropisko" parķiju ar visiem krievu stiķiem un niķiem.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.novembris 2016 11:00
Miervaldis Saukājoties tu, muļķi, padari par muļķi tikai sevi. Ko nu, muļķi?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 00:16
aivarsk Tīrs blefs ir apgalvot,ka investori šeit nenāk,jo maksātnespējas gadījumā visu neatdod bankām, bet ar administratoriem "itkā var sarunāt"!
Tiek mālēts,ka uzņēmējdarbības vidi veido tikai maksātnespējas process, ne mainīgie un nesamērīgie nodokļi, ne absurdā birokrātija un citas lietas...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  19.novembris 2016 11:54
atrium aivarsk
Maksātnespējas procesos var uzmest ne tikai bankas, bet arī visus pārējos kreditorus. Atceries, kā izmantojot MNA, čekas ziņotājs Ķirsons, pie kura savācās un rija "labo latviešu" shodņjaks, visus uzmeta un tagad atkal zeļ un plaukt. Tas ir viens no veidiem, lai šeit tiktu radīta nepievilcīga vide uzņēmējdarbībai.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 12:07
aivarsk Bet tikai viens!
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 19:51
Plus_opinionSkaisle jā - mana sajūta, ka esmu pa kājām īstiem bandītu kariem - un galvenais - kas mani tracina - man jāmaksā nodokļi, lai tiktu uzturēta sistēma, kas uztur šos bandītus - nu nezinu - neticu,ka tā ir nejaušība - uzskatu, ka mums pie varas ir ļoti konkrēti cilvēki - ir prezidents, ir valdības vadītājs, ir SAB, ir DP, ir Satversmes tiesneši, ir Ģenprokurori, partiju vadītāji - tie ir tiešie un konkrētie šīs situācijas organizētāji un īstenotāji - tie ir konkrēti uzvārdi un vārdi ar konkrētiem dzimšanas datumiem, ieņemamo amatu aprakstiem un ... nu labi - galu galā - vai tad pirmoreiz mēs kaut ko tādu piedzīvojam - vai tad 1935. un 1940.gadā bija citādāk? Tas, ka par to nerunājam, nenozīmē, ka tas nebija...
Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  20.novembris 2016 08:36
dzeris49 Un vēl aizmirsi pateikt, ka mums pie varas ir Saeima un tie ievēlētie deputāti, un viņi var lemt pilnīgi patstāvīgi, nevis spiež podziņas pēc pavēles, un visus lēmums pieņem valsts un sabiedrības interesēs.

Un partijas nav tikai nopirktas interešu grupas, bet, pārstāv tautas intereses.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 10:35

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai