IR

Viņiem vajag ēst 20

Viniemvajagest_ernests-large_cartoon
Ernests Kļaviņš 17.novembris 2016 14:39
Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Populārākie viedokļi

atrium Vai čekas paskvilu triepējs, Kļaviņš, domāja Vienotības biedra Ervīna Ābeles celto "stipro pili" un Vienotības prokremliskās kleptokrātijas un sodomijas iespējas nākošajos Zaharjina un čekistu piesmietā izdzimteņa, Dombrovska, izvazātā LM maksātnespējas procesos papildināt savu obšķaku vēl par vairākiem miljoniem?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.novembris 2016 22:00
dzeris49 Muļķuzemē kā jau muļķuzemē, tāda mums Saeima, un tādi deputāti, pārsteigums var būt tikai par detaļām, vispārējais vektors sen zināms.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  18.novembris 2016 10:33
andrejs Vienotība bloķējas ar opozīciju, lai noairētu visu laiku labākā tieslietu ministra Bordāņu Jāņa iecerētos grozījumus "maksātnespējas likumā":

Saeimas Juridiskajā komisijā vairākums deputātu nobalsoja par priekšlikumu izslēgt normu, ka maksātnespējas procesa administratori būtu pielīdzināmi valsts amatpersonām.

Šādu priekšlikumu grozījumiem Maksātnespējas likumā pirms otrā lasījuma iesniedza deputāti Gunārs Kūtris (NSL) un Inguna Sudraba (NSL). Par viņu priekšlikumu šodien nobalsoja seši deputāti, bet viens deputāts bija pret.
Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (Nacionālā apvienība) paudis nosodījumu šādam deputātu lēmumam, norādot, ka tādējādi ievērojami samazināsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja iespējas kontrolēt administratoru darbu.
“Es ceru, ka tas tiks atcelts, ka netiks pieņemts Saeimas sēdē balsojumā, jo tas jau ir bīstams signāls tam, ka valdības virzītā reforma tiks nobloķētā,” sacīja Rasnačs.

Ar opozīcijas atbalstu pietika, lai priekšlikumu atbalstītu, jo “Vienotības” deputāti balsojumā nepiedalījās. Pret šādām izmaiņām balsoja vienīgi Nacionālās apvienības deputāts Gaidis Bērziņš, atbalstot partijas biedra tieslietu ministra Dzintara Rasnača nostāju.
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus 10 ATBILDES  ATBILDĒT  17.novembris 2016 15:18

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →