IR

TRUMPetists 135

Trumpetists-large_cartoon
Māris Bišofs 10.novembris 2016 09:11
Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Populārākie viedokļi

Plus_opinionEbenemezers pīķis trumpā ,papum cūkas...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.novembris 2016 12:05
serioussam909 ASV un citu valstu kreisie ir atļāvuši visādiem ekstrēmistiem (feministes, trans aktīvisti, islamistu atbalstītāji utt) nozagt savu platformu un sludināt savu idiotismu.
Demokrātiem bija svarīgāk atļaut vīriešiem iet sieviešu tualetēs un pasludināt vīrieti kleitā Caitlyn Jenner par gada sievieti, nevis ieklausīties amerikāņos kas dzīvo laukos.
Tādus Hilarija nolamāja par "deplorables". Un tagad mēs redzam rezultātu - tautai noriebās regresīvo kreiso idiotisms un tie nobalsoja par Trampu.

Cerams Trampa prezidentūra liks vismaz daļai demokrātu izvilkt galvas no pakaļām laukā un patriekt marginālos idiotus no sava vidus. Citādi Tramps uzvarēs arī 2020 gadā.
 +12  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  10.novembris 2016 13:02
Skumjais Bruņinieks Hillarija, kas Trampu uzskatīja par briesmoni un katastrofu, par Amerikas nelaimi un , kuru atbalstīja mūsu valsts Trampa kritizētāji, tagad saka -
"..ļausim Trampam strādāt un parādīt sevi..)
Kā tad tā, ja tāda "katastrofa" tagad būs ASV prezidents, tad jau vajadzētu rīkoties radikāli, bet nē...
Tas nozīmē vienu un to saprot gan Hillarija un Obama - vai tas būs Tramps vai kāds cits, vienalga(jo jebkurš prezidenta kandidāts iziet kolosālam atlases sietam), tas, kurš tiks ievēlēts par visvarenākās, visbagātākās, visietekmīgākās pasaules valsts prezidentu, kalpos Amerikas un to SABIEDROTO interesēm.
PUNKTS!!!
Par Reiganu arī visi vīpsnāja um par "aktierīti" uzskatīja, bet viņš savāca spēcīgu komandu, labus padomdevējus un kļuva par vienu no labākajiem ASV prezidentiem.
Neesmu sajūsmā par Trampu, bet.uzskatīt to par katastrofu un mūsu nelaimi nevajadzētu. Ronis gluži manas domaa pateica TV. Jurkāns, protams, bija savā VDK ziņotāja, stipendiāta un Kremļa drauga elementā.
Reigans pielika roku PSRS sabrukumam.
Varbūt Tramps izdarīs to pašu ar Putina režīmu. Jāatcerās, ka Trampa republikāņu nometnē ir vairums Putina Krievijas ienaidnieki..
Ļausim vecim parādīt savas olas. Krievi paši ,domāju, negaidīja šādu rezultātu.
 +11  Radius_box_plus Radius_box_minus 14 ATBILDES  ATBILDĒT  10.novembris 2016 17:18

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →