IR

Vai pēdējā diena neskaitās?

Viedokļi

Edgars Avotiņš Elektronisko deklarēšanos nenodrošina Rīga, bet gan Iekšlietu ministrija.
Tā ir daļa no Iedzīvotāju reģistra funkcionalitātes (p.s. Kādreiz esmu pielicis tur savu roku, tāpēc zinu kas tas ir)
Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  18.janvāris 2016 14:06
Pēteris Rīga var "palūgt" kādam Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē uztaisīt kārtīgu profilaksi vēlamajā laikā. Šī lieta ir jāpārbauda policijai. Nebija iespējams ne tikai deklarēties, bet arī noskaidrot savu un dzīvokļa situāciju, lai lemtu par rīcību.

Jautājums ir par cilvēka tiesībām uz informāciju. Vai var ievērojami mainīt nodokļa iekasēšanas praksi, pirms tam neinformējot tos, ko tā tieši skaŗ. Ierakstīta vēstule deklarētās dzīvesvietas adresē būtu pietiekami. Pašlaik iestādes droši atrakstās ar tiesību aktu konspektiem, kas pamato RD īstenotās shēmas likumību. Bet Satversmes 100. panta "tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju" tiek īstenotas tikai tad, ja iestādei ir īpaši noteikts, ko un kā informēt. Kā RD "komunicēja" savu jauno politiku?

Ko darām? Tiesībsargs? Cilvēktiesību birojs?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.janvāris 2016 17:47
gotinjteevs Tiesas darbi?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  31.janvāris 2017 17:37
sniega_roze Nu bet tad jau ir skaidrs tiesiskās paļāvības principa un sabiedrības informēšanas pārkāpums, nerunājot par to, ka infas nebija ne no Rīgas Domes, ne par bēgļiem vaimanājošajiem un Paulu gavilējošajiem žurnālistiem. RD mājas lapas infa noteikti nav tā, kas tiek lasīta, bet vēstuļu nebija. tagad kad par to veidzot sāk runār būtu tikai normāli noteikt RD par pienākumu informēt visu šo it kā tukšo dzīvokļu NĪN maksātājus, jo septiņas reizes lielāko rēķinu taču viltīgās rokas pratīs izrakstīt. Runa ir par 15 % Rīgas NI...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.janvāris 2016 22:40

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  Lattelecom_trifanova-second_compact
  Nākamais raksts

  Bez risku izvērtēšanas nav pieļaujama ”Lattelecom” un LMT pārdošana (6)

  Skandināvijas telekomunikāciju uzņēmuma "TeliaSonera" virzītais "Latvijas mobilā telefona" (LMT) un "Lattelecom" apvienošanas piedāvājums un lēmuma par apvienošanu sasteigta pieņemšana neatbilst Latvijas nacionālajām interesēm, uzskata Latvijas Juristu apvienība (LJA).