IR

Palielinās degvielas akcīzi un atcels sociālā nodokļa «griestus»

Viedokļi

Krix Laikam jau jebkādu resursu cenu kritums neko labu LV iedzīvotājiem nedod, jo vienus slaucējus nomaina citi, lai makā lieka nauda nepaliktu....
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus 14 ATBILDES  ATBILDĒT  18.augusts 2015 21:55
Optiskais Tēmeklis Ja jau Vienotība spēja pacelt elektrības cenas ar OIK utml., faktiski lāpot budžetu ar elektrības nodokli, paceļot cenas tik augstu, cik LV ar 3 HES nav pelnījusi, tad jāsamierinās, ka nekas nav tik labs, lai Vienotība to nespētu samaitāt, kamēr V ir pie varas Finansu ministrijā, VID, utml.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.augusts 2015 22:27
zanE ....Vienotība valdībā pieņem lēmumus vienpersoniski?...un Saeimā ievēlēta tikai Vienotība?...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.augusts 2015 22:48
Normunds OIK par 100% ir vienotības bērns.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 07:05
Normunds Beidzot tiek labota Viņķeles kļūda - atcelti soc iemaksu griesti.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 07:06
kristaps_freimanis "OIK par 100% ir vienotības bērns. "
===
OIK ir Latvenergo Miķelsona bērns, V vien varētu būt stāvējusi kūmās...
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 09:21
Optiskais Tēmeklis ZanE, vai, kaut uz brīdi, Tu pati tici, ka Vienotība nodokļu lietās ļauj koalīcijas kordebaletam iežagoties?! Kurš tic? Pat Straujuma netic un vēl sola kaut ko darīt apreketēto kultūrkantoru labā, kamēr Reiram viss tikai un vienīgi štokos un Melbārde TV ekrānā bez Zigmara Liepiņa kā stutes noturēties nespēj, lai neizkristu no lomas un kadra.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 09:43
Optiskais Tēmeklis Kristap, par OIK nu garān galīgi. Vienīgā reize, kad Vienotība bijusi -- kaut belietīgi, negatīvi! -- attapīga: izdomājot OIK un vēl citas cūcības, faktiski ieviešot elektrības nodokli, ko nesauc par nodokli. Atšķirībā no Valmieras stiklašķiedras jaunā uzņēmuma u.c.m utml., Latvenergo no Latvijas aizemigrēt nespēj.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 09:51
Charlie Hebdo kristaps_freimanis
OIK par gāzi no Krievijas, ko patērētājs maksā par LG Gazpromam pārmaksāto gāzes cenu. Lūdzu nejaukt ar OIK saules enerģijai, un enerģijai no mežistrādes, kokapstrādes, lauksaimniecības, pārtikas rūpniecības, lopkopības atliekām, kanalizācijas un sadzīves atkritumiem.
Pie naftas cenām 20 dolāri par mucu, dīzelim jāmaksā 1,5 €, tāpat nopietnai akcīzei jābūt par Lukoil "naftas gāzi", tas veicinās racionālu degvielas izmantošanu un ātrāku pāreju uz elektromobiļiem un automobiļiem ar degvielas šūnu un pneimatiskiem dzinējiem. Akcīcei ir jābūt arī par dabasgāzi, ko var izmantot transportā un lai pamudinātu uzņēmumus, kas gāzi izmanto siltuma ražošanai, obligāti to dedzināt tikai koģenerācijas režīmā.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 10:17
Charlie Hebdo Visi papildus iekasētie līdzekļi būtu nododami, protams, ne čekas ieliktnīša, Matīsa, pārziņā, bet gan visdārgākai Šveices ceļa būves firmai, mūsu ceļu uzturēšanai. Lai nemaitātu savu reputāciju, tā noteikti nenozagtu vairāk kā 10% finansējuma un gādātu par kvalitāti.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 10:50
zanE ....Optiskais Tēmekli...esi iestājies bļauru un melu izplatītāju klubiņā?....pat mēģini apstrīdēt tos, kuri norāda uz Taviem apzinātiem izdomājumiem....
....vai pie OIK šūpuļa stāvēja JL vai Vienotība?...kuras valdības sastāvā radās obligātā iepirkuma komponente no atjaunojamiem dabas resursiem, esi aizmirsis?...cik nesamērīgi tā pieauga un kā Kalvīša un Godmaņa valdības savas valdīšanas pēdējās dienās pieņēma likumus par nesamērīgu valsts subsīdiju piešķiršanu "savējiem, izredzētajiem" daudzu gadu garumā ar nepārtrauktu slaukšanu no nodokļu maksātāju kabatām?...Vienotības valdība 2013.gadā apturēja šo neprātīgo skrējienu ar nesamērīgo cenu pieaugumu, kas bija ieplānots ilgtermiņā....tas nepatika "ražotājiem", kuriem nāca viegla nauda bez rūpēm un raizēm, nodrošinot garantētu ienākumu pat līdz 2020.gadam...
....tieši pēdējos piecus gadus valsts īstenojusi virkni pasākumu, lai novērstu obligātā iepirkuma komponentes nesamērīgu pieaugumu un līdz ar to arī OIK daļas pieaugumu elektroenerģijas kopējā cenā....rezultātā OIK kopējā vērtība jau otro gadu tiek saglabāta nemainīga....
...bet...aizvainotie "uzņēmēji" ir iesnieguši prasību Satversmes tiesā par viņu aizskartajām tiesībām....

...joprojām mēģināsi apgalvot, ka OIK ir Vienotības "izgudrojums"?...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 12:09
zanE ....un vēl - par atļauju "iežagoties"...aizmirsies, kā Vienotības piedāvājumu par neapliekamo minimumu un atvieglojumiem par apgādājamiem - izčakarēja nacionāļi.....aizmirsies, kā Vienotība iebilda pret tik strauju minimālās algas pacelšanu, ko tagad atzīst Augulis un nosauc par kļūdu, lai gan paši ZZS un NA balsoja...aizmirsies, ka par pensiju samazināšanu arī nobalsoja valdība kopā un neļāva Vienotībai (tolaik vēl JL) paaugstināt nekustamā īpašuma nodokli bagātniekiem, lai pensijas nebūtu jāaiztiek....aizmirsies, par māmiņu pabalstiem, lai tos izlīdzinātu un tos saņemtu pēc iespējas plašāks loks vecāku ar bērniem.....aizmirsies Vienotības ierosinājums atteikties no 8 latu valsts pabalsta visiem, arī tiem, kuriem tas galīgi nav vajadzīgs, bet palielināt tiem, kuriem tas ir akūti nepieciešams - valdība to neatbalstīja.....Vienotība!!!....o, jā!.....tā ir tā - uz kuru var norullēt visas neveiksmes, ko valdība sastrādājusi un pašiem palikt tīriem, baltiem un pūkainiem....
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 12:22
lno zanE. ...aizmirsies, kā Vienotība iebilda pret tik strauju minimālās algas pacelšanu, ko tagad atzīst Augulis un nosauc par kļūdu, lai gan paši ZZS un NA balsoja...
____________________________
Straujuma atbalsta minimālās algas celšanu nākamgad par 17 eiro - līdz 377 eiro www.lsm.lv/lv/raksts/...

...neļāva Vienotībai (tolaik vēl JL) paaugstināt nekustamā īpašuma nodokli bagātniekiem, lai pensijas nebūtu jāaiztiek.
_____________________
Kāds sakars V ar JL?:) JL bija ar pret TUA, pret koalīciju ar SC. Repše būtu varējis saglabāt MP krēslu, ja būtu pieņēmis Jurkāna piedāvājumu:):):)
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 12:58
zanE ....atzīmējies, ka esi ieradies?...diemžēl, joprojām nespēj apjēgt par ko vēlies iebilst...
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 13:25
Charlie Hebdo zanE ....
...joprojām mēģināsi apgalvot, ka OIK ir Vienotības "izgudrojums"?...

Vienotība šobrīd maksā OIK par elektroenerģiju no Krievijas gāzes un tie bija abi kropļi, Dombrovskis un Kampars, kuri savu kuratoru rīkoti, īstenoja čekas gatavoto valsts nozagšanas megaprojektu, TECII 2.kārtu, lai padarītu Latviju vēl atkarīgāku no Gazprom iegribām un iztukšotu valsts valūtas rezerves.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 15:29
latvijas_valsts Gribējāt naidoties ar Krieviju?

Nu tad arī maksājiet!
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  18.augusts 2015 23:03
LaLaLā Ahahahahaha:)
Durik, pat Kuba jau starp Krieviju un ASV ir izvēlējusies ASV:)

Ko Krievija var piedāvāt, izņemot "holod, golod i razruha"?
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 00:49
latvijas_valsts Lai kāda arī būtu Kubas izvēle (nav par problēmu draudzēties ar abām lielvalstīm), tā neatbrīvos jūs no sava briesmīgā likteņa. Viss vēl priekšā.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 01:07
LaLaLā >>Lai kāda arī būtu Kubas izvēle (nav par problēmu draudzēties ar abām lielvalstīm)>>

Nemuldi, Krievijas nostāja šādos gadījumos vienmēr ir bijusi - vai nu ar mums vai pret mums.
Pastāsti, kam ir izdevies ilgstoši "draudzēties ar abām lielvalstīm". Un nevajag te piesaukt Somiju, kas XX.gs 70-80. gados izmantoja iespēju pa lēto iepirkt Krievijas(PSRS) resursus, tajā pat laikā esot pilntiesīga NATO dalībvalsts:) Somijai joprojām ir viena no lielākajām un labāk bruņotajām armijām Eiropā. Tak jādomā neesat tik naivs, lai domātu, ka no zviedriem viņi aizsargāties gatavojas?
Ķīna? Nu par Ķīnu Krievijas krievi vēl gaudos enģeļu balsīs. Te nu jums pašiem "viss vēl priekšā".
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 01:33
kristaps_freimanis "Somiju, kas XX.gs 70-80. gados izmantoja iespēju pa lēto iepirkt Krievijas(PSRS) resursus, tajā pat laikā esot pilntiesīga NATO dalībvalsts"
===
Vai tik Tu ko nejauc?
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 09:22
LaLaLā Jaucu gan:)

Ar Norvēģiju. Somiija nav NATO.

Bet, kas attiecas uz Somiju, tad palasiet piemēram, šo:

defense-update.com/20...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 10:02
klusais Kaut kur nejauši dzirdēju ,ka nodokļu iekasēšana uz šodienu ir 92% no plānotā... Interesanti kā tas sanāk ,ka Pētersonei tas patiesībā pie d..s , ja neskaita mazo bezjēdzīgu trenkāšanu ... Kaut kas galīgi neiet kopā ... nu nevar būt ,ka nodokļu ieņēmumi netika saskaņoti ar VID ... , bet šodien VID atšaudās ar rudzu bisi ... , ja vispār atšaudās ...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  19.augusts 2015 00:50
Optiskais Tēmeklis Nu, ja paskatās uz VID augšgala strēlniecēm, tām tas rudzubīses makten iespaidīgas. :)
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 10:58
ierados Gribējāt draudzēties ar Krieviju - maksājiet vairāk.
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  19.augusts 2015 07:28
klusais ierados - nez vai nu tur Krievija būs pie vainas ... drīzāk FM un VID bezspēcība , kas izpaužas sīko dzenāšanā un lielo piesegšanā ... kā rezultātā kasa centus , bet EUR nepaceļ ... toties paceļ nodokļus.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 07:57
Optiskais Tēmeklis Klusais, VID un FM rīcība, dzenājot sīkos, bet brīvi ļaujot muļķi laist kaut visiem Rīgas taksistiem, vairāk izskatās nevis pēc bezspēcības, bet gan aktīvi demagoģiskas darba simulācijas, no nopietniem darbiem mērķtiecīgi izvairoties.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 10:46
Charlie Hebdo Optiskais Tēmeklis
Dakšistu biznesā nekas kopš 1990. gada nav mainījies. Kad pirmo reizi ierados
Polijā, 1987. biju pārsteigts, cik tur viss sakārtots. Neviens nebanko, visi izmanto skaitītājus, publiskās stāvvietās visi, dažādu firmu vai privātie taksisti, piebrauc rindas kārtībā, noteikta ielas daļa, tikai kur taksometri drīkst stāvēt, uzstādītas zīmes Taxi un pēc 15-50 m Taxi nosvītrots.
Taksometru bizness Rīgā ir padumjo laiku vai Krievijas krimināls, vispretīgākā tā izpausmē. Kamēr pie varas Vienotība, arī RD nebūs nepieciešamības ko mainīt.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 11:00
Plus_opinionA.Eichmann "Iepriekš lēsts, ka nodokļu griestu atcelšana ļautu papildus iekasēt aptuveni 40 miljonus eiro, bet akcīzes nodokļa kāpums budžetā ienestu līdz 20 miljoniem eiro."

Nezināju, ka mums to lielo algu saņēmēju tik biezs slānis, ja ar soc.nodokli, kas virs 4000 Eur algas, cer iekasēt divreiz vairāk, nekā ceļot akcīzi degvielai!
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  19.augusts 2015 09:08
Optiskais Tēmeklis Kad FM Robežniece sacerēja papildus dienestauto nodokli uzņēmējiem, Vilks uz karstām pēdām to ierakstīja budžetplānos -- laikam uzreiz 6 miljonus. Neatminu, kāds tieši bija reālais rezults, bet no 6 mio. gan čiks vien iznāca. Un šo stilu Vienotība turpina? Un tas nav Reirs ar FM, kurš tagad kases aparātus grib vairumtirgot? Mazais Endziņš iemeta dažas interesantas idejas šai sakarā, bet Reiram taču poo!
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 10:09
Ķīps Uz Optisko Tēmekli. Man atmiņā, ka Robežniece excelī bija sarēķinājusi 38 miljonus latu, bet citādi taisnība- uzņēmēji nevis maksāja nodokli, bet pārreģistrēja mašīnas. Un čiks vien tur sanāca. Iekasēja kādus 3.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 10:43
Optiskais Tēmeklis Paldies Vilkam, kurš Robežnieces fufeli ar 6 izdalīja? :) Jā, Vilks bija spilgti vājš uz savādām tantēm -- no Robežnieces līdz Pētersōnei.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 10:47
lno OT. Kad FM Robežniece sacerēja papildus dienestauto nodokli uzņēmējiem...
_____________________________
Nodoklis par vieglajiem auto uzņēmējiem ļoti pareiza prakse, kas ir daudzās valstīs. Ja neizdodas kā plānots, tas tikai ilustrā valsts pārvaldes vājumu. Tie, kuri pūlas atmazgāt Magoni, kā vienmēr būs pret:):):)
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 12:42
klusais Par kases aparātiem VID spītīgi atsakās no on-line sistēmas , kas reāli sakārtotu problēmu ar datu grozīšanu . Nez kapēc tiek domāts kāds vidus modelis :)
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 14:14
aivarsk Ceļot par daudz jebkuru nodokli samazinās gan maksātāju skaits, gan samaksātais apjoms!
Žēl, ka fūres nepildīsies LV, bet izvēlēsies EE vai LT. Un nauda atkal garām mūsu kasei. Ne tikai akcīze, bet peļņa utt.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  19.augusts 2015 12:15
Ēriks aivarsk. Nav runa par fūrēm bet limuzīniem.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 13:35
Optiskais Tēmeklis Ērik, jā par limuzīniem no LV privātā autoparka ar vecumu, kas lielāks par 16 gadiem.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.augusts 2015 20:15

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai