IR

Juriste Brante no Rīgas pašvaldības policijas nesaņem publisku atvainošanos

Viedokļi

dzeris49 Kāda pašvaldība, tāda tās policija, un, diemžēl, arī tāda valsts, kura degradē straujos tempos, un valsts politika strauji tuvinās Ušakova politikai Rīgā, ar tendencēm ierobežot vārda brīvību, trulumu, tiesisko nihilismu, utt.

Kāda tur atvainošanās - lai pasaka paldies, ka vispār dzīva, uz to mēs ejam, uz Krieviju.
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.jūlijs 2015 17:12
andrejs pašvaldības vadība visai precīzi atspoguļo konkrētās Latvijas pilsētas kolonizācijas pakāpi.
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.jūlijs 2015 18:27
haralds policisti rīkojušies pretlikumīgi un mediji to ir atspoguļojuši. kas nav saprotams? nav? OK. ja policisti nebūtu rīkojušies kā tādi sovdepa laika musori, medijiem nebūtu bijis ko atspoguļot. saprot / nesaprot?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.jūlijs 2015 19:17
Mantrausis Mazliet atgādina aprakstu no kādas ASV mazpilsētas. Ļaudis (pat laukam tak izglītoti un gudri) vairs nespēj vai nevēlas spriest un domāt paši, bet savas sīkās likstas uztic kādam citam. Nu – tiesai. Tas jau vien ir muļķīgi.
Otrs – kāda note gaidīt gadu, pusotru, lai kāds formāli (kaut publiski) atvainotos. Ir taču skaidrs, ja neatvainojās tūlīt, tam NAV jēgas būtībā... Ja vien pie sienas neatrodas ierāmēti citu "pieprasītu" atvainošanos papīrīši...
Skumji!
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  15.jūlijs 2015 09:14
igraudins Vismaz Ievai Brantei ir drosmes nostāties pret Ušakovu un viņa pakalpiņu RPP varmācībām. Ka Ušakovs nav godīgs politiķis lielākai daļai no valsts iedzīvotājiem tas ir zinams. Bet, tas Ušakovu pagaidām neaptur nodarboties ar maldināšanas propagandu par savu personību un par Saskaņas izdarībām Krievijas interesēs.

Nesen, 3.junijā, viņš ”Der Spiegel” žurnālistu Jan Puhl pārliecināja ka viņš, Nils Ušakovs, ir Rietrumeiropas krievu mīlulis no Rīgas – angliski: Russian golden boy from Riga. Puhls visu sastāstīto uzņēma uzticīgi ”ad verbum”. Raksts ir angļu valodā: ”The Baltic Front: Where Putin's Empire Meets the EU” nodaļā, ”Latvia: The Model Russian from Riga” - www.spiegel.de/intern...

Nekas netiek minēts par Ušakova un Saskaņas ciešo lojalitāti un sadarbību ar Kremli, Krieviju un Putinu vispār.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  15.jūlijs 2015 18:02

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai