IR

Varoņi 3

Nellija Ločmele 28.oktobris 2015 12:09

Kamēr nāvīgi satriecošā Džeimsa Bonda fani labsajūtas priekšnojautās trinas pirms superaģenta jaunākās filmas, citi meklē superspējas savu ikdienas grūtību pārvarēšanai. Kāds vīrietis nupat Vācijā aizturēts, jo mēģināja aplaupīt banku, uzdodoties par Robinu Hudu, bet Ukrainā par nepakļaušanos policijai sodīts vēlētājs, kurš balsot ieradās, pārtaisījies Zvaigžņu karu tēlā.

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu neatkarīgi no abonementa garuma, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoši.

Populārākie viedokļi

lno Nav varoņu? Lūdzu:)
https://

 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  29.oktobris 2015 23:32
Plus_opinionSkaisle Biju ciemos. Fonā skan LNT - kaut kāda krievu filma, reklāmā rāda -drīz būšot realitātes šovs no Krievijas. Bet tad rāda LNT ziņas. Kāda dāma ar smukiem auskariem sašutusi stāsta par ļaunajiem interneta troļļiem. Vispirms tie troļļi esot atbalstījuši Krievijas karu Ukrainā, tagad tie troļļi vēršoties pret bēgļu uzņemšanu un tā nemanāmi un soli pa solītim iepotējot cilvēkos Krievijas un kremļa veidokli.
Biju tādā vietā, kur lamāties nedrīkstēju - bija jāiztaisās labākai kā esmu, bet ko es domāju - bļedj - un ja pa LATVIJAS !!! tv kanālu iet tikai krievu filmas, krievu šovi no pašas Krievijas, tas gan nav nekas , to gan tai NATO izcilības centrā ne pamana, ne saprot.
Nu ko te piebilst - sajūta tāda, ka izvarot mani grib kā varmāka, tā glābējs un nav skaidrs - kur un kā glābties.
Tagad fantastisks pilnmēness laiks - jāskatās zvaigznēs - vai neparadīsies kādi Starpgalaktiskie brīnišķo glābēju biroju pārstāvji. Brīnīties vairs nav par ko- tas nu arī skaidrs.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  31.oktobris 2015 14:37

Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā