IR

Īstermiņa tuvredzīgie 3

Valdība nespēj izpildīt savu daļu apņemšanās Eiropas bēgļu krīzes risināšanai
Aivars Ozoliņš 28.oktobris 2015 12:29

Svētdien Eiropas Savienības valstu vadītāji ārkārtas sanāksmē vienojās par dažiem neatliekamiem pasākumiem bēgļu krīzes risināšanai. Vācijas kanclere Angela Merkele sanāksmē pat bildusi, ka Savienība esot «ļoti trauslā situācijā», un daži to interpretēja kā brīdinājumu, ka ir apdraudēta ES pastāvēšana tās līdzšinējā veidolā, ja dalībvalstis nerīkosies nekavējoties.

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu neatkarīgi no abonementa garuma, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoši.

Populārākie viedokļi

lno Lamata neredz tālāk par degungalu. Lielāko nedrošību izsauc neziņa , kas notiks ar ES, kas tā par savienību bez ārējām robežām, Ja par Latviju, tad sākumā runāja par 5-10 cilvēkiem , tad par simtiem, tagad jau par patstāvīgām kvotām. Ko var iesākt pret dažiem teroristiem valdība, kura nespēj pat nosargāt izstādi pie MK? Tad vēl tās muķības, ka katram bēglim jāpiestiprina algotu mentoru:

6364135_original_1446180093

 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  31.oktobris 2015 12:36
Lamata Priekšlaicīgas un apbrīnojamas bailes no bēgļiem. Ja būtu tikai 1% bēgļu no diviem miljoniem iedzīvotāju Latvijā, tie būtu 20000. 0,1 % ir 2000. Šis skaits ir smieklīgi mazs. Ja jāceļ tracis par kaut vai 1000 bēgļiem, kas sastāda pusi no 0,01% , tad kaut kas nav lāgā ar tautu. Vai tiešām latviešu tautas pastāvēšanu šis skaits kaut kādā veidā spēj apdraudēt ? Jeb man ir problēmas ar elementārām matemātiskām darbībām ?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  30.oktobris 2015 12:52

Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā