IR

Neesmu sev krēslus nozīmējusi

Viedokļi

 -14  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  22.augusts 2014 15:21
hombros Nu ko - stūrējam uz priekšu. Āboltiņa rullē!
 -8  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 15:33
v_rostins Par ko mīnusi Ločmelim. Tā patiesi ir rižā - "bezstižā" Āboltiņa.

979226945

 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 13:10
rinķī apkārt ... Likums [grozījumi maksātnespējas likumā] šobrīd ir Saeimā pirms trešā lasījuma ar ļoti daudziem priekšlikumiem un pēc būtības tas šobrīd ir arī Saeimas uzdevums. Ja pusotra mēneša laikā šīs kardinālās reformas netiek veiktas, tas nenozīmē, ka novembrī mēs pie tām neatgriežamies....+++ šo teikumu vajadzētu atcerēties, ja gadījumā likuma grozījumi par maksātnespēju netiks pieņemti šīs Saeimas laikā. Citādi atkal viens otrs sāks braukt NA virsū ne pa tēmu :) Pirmo reizi par to, ka grozījumi atrodas Saeimā es dzirdēju no Brokas,kad Bordāns atkāpās. Krietns laiciņš pagājis, bet likums "guļ" Saeimā vēl jo projām nepieņemts. Kurš vainīgs, NA? :)
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus 6 ATBILDES  ATBILDĒT  22.augusts 2014 16:29
zanE ...R.A. ...ir viena sīka nianse - tie likuma grozījumi, par kuriem nupat sākts skaļi runāt (te,gandrīz vai jāsaka paldies Sprūda atriebības kārei) - nebija ne Bordāna piedāvājumā par MNA, ne arī Brokas....un jāpiekrīt Āboltiņai - tas ir arī Saeimas uzdevums trešajā lasījumā šos likuma grozījumus pieņemt vēl līdz vēlēšanām...tad jautājums - kāpēc neviens no TM pie šādiem grozījumiem nestrādāja?....atbilde ir vakardienas tikšanās laikā TM izrādītajā pasivitātē, pat faktiski - nepatikai šādus grozījumus likumā iestrādāt....to nevar izdarīt viena partija, to nevar izdarīt divas - ir vajadzīgs vairākuma balsojums un ieinteresētība, lai panāktu izmaiņas...ja koalīcija nav spējīga darboties kā viena komanda valsts interesēs, kādus brīnumus mēs ceram sagaidīt?....
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 17:56
rinķī apkārt zanE. Kāpēc Tu centies uzlikt akcentu uz TM? :) Ministrijām nav jāizstrādā likums, bet ok, Bordāns sāka darbu pie šī likuma, tas ir tas, ko Tu sauc par iniciatīvu, problēma ir aktualizēta un paldies viņam par to :), bet tālāk likuma projekts nonāca Saeimā, kur tas bija jāizstrādā līdz galam un jāpieņem. Kopš pavasara, līdz pat šim brīdim tas nav izdarīts. Nav man nekādas jēgas par to, kurš nosaka Saeimas darba kārtību,bet tāda ir šī situācija un punkts :)
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 18:50
zanE ...R.A. ...ahā!....punkts!...jautā - kāpēc akcents uz TM?...tiešām!...baigi muļķīgi sanācis - vajadzēja Zemkopības ministrijai šitos grozījumus bīdīt - bet es te nez kāpēc Tieslietu ministriju pieminēju... :))
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 19:30
DikembeSakamoto Saeimas juridiskā komisija: Čepāne, Lībiņa-Egnere, Āboltiņa, Judins. Nevienai citai partijai nav tik daudz pārstāvju juridiskajā komisijā. Kopā šajā komisijā ir 9 deputāti.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 20:56
Centrum OK! Tieslietu ministrija nav vajadzīga, pietiek ar Saeimas juridisko komisiju. Ko ta spalvas plēst?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 21:09
DikembeSakamoto Centrum OK! Tieslietu ministrija nav vajadzīga, pietiek ar Saeimas juridisko komisiju
-------_
Likumdevējam ir jāpieņem likumi, izpildvarai (TM), tie jāizpilda. Saeimas juridiskās komisijas izgāšanās!
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 14:47
Plus_opinionMārtiņš Pilnā intervija jau izskatās interesantāk nekā "apcirptā" versija žurnālā. Un tomēr man patīk Solvitas konsekventums... :)

"Es negribu šobrīd intervijā pateikt, ka Vienotība grib to, to un to. Amatus un atbildības sfēras dala pēc vēlēšanām."

Dažus elpas vilcienus vēlāk:
"Mēs noteikti gribēsim turpināt atbildēt par ārpolitiku."
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 17:07
dzeris49 Dīvaini, ka intervijā netika uzdots neviens jautājums par medicīnu, kas mums tiešām ir nolaista līdz kliņķim, un kur cilvēki par politiķu bezatbildību un absolūti nehumānu rīcību, tiešā veidā, maksā ar savām dzīvībām un veselību.

It kā tā taču arī ir V atbildības sfēra, un ļoti svarīga un sāpīga sfēra?

Tā tāda "aizmāršība", Nellija uzskata, ka tas ir mazsvarīgi, vai, varbūt, taisni tāpēc arī neuzdod to jautājumu, ka tā, pirmkārt, ir V, kaut, protams, visas Saeimas un valdības, atbildība, un Āboltiņai būs grūti izskaidrot, kāpēc gadiem ilgi finansējums šai sfērai tika samazināts, līdz nu jau ir knapi puse no pat Lietuvas vai Igaunijas finansējuma, un šinī sfērā, vēl arvien, valda bardaks un korupcija, ne mazāka, kā MNA?

Vispār jau, intervija ļoti "saudzīga" un ērta Āboltiņai, acīmredzot, jautājumi "saskaņoti", varētu pat teikt, absolūti bezzobaina, un drīzāk izskatās pēc pirmsvēlēšanu reklāmas.

Un vēl sapratu, ka V absolūti nealkst uzņemties atbildību par tiesiskumu un pārņemt TM, tātad, tā nav tā sfēra, kas V šķiet svarīga vai izdevīga.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus 19 ATBILDES  ATBILDĒT  22.augusts 2014 17:07
DikembeSakamoto Tieši tā - PR (sabiedrisko attiecību) intervija.Kur jautājumi par termiņuzturēšanās atļaujām, citadeli, Valdiņa interešu konfliktu, 100 miljoniem € biodegvielai, Liepājas metalurgu, lielāko nabadzību ES, pensionāru pašnāvībām, jauniešu bēgšanu no Latvijas, Zaķa atbalstīšanu,?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 17:51
edge_indran ------dzeris49:"(..)
Vispār jau, intervija ļoti "saudzīga" un ērta Āboltiņai, acīmredzot, jautājumi "saskaņoti", varētu pat teikt, absolūti bezzobaina, un drīzāk izskatās pēc pirmsvēlēšanu reklāmas."
===============================================================================
Loģiski, Vatson! Te ko, kāds "klīniskais auseklītis" joprojām lolo kādas cerības 12. Saeimas laikā sagaidīt vismaz strukturālās reformas valsts pārvaldē? Prātiņ, nāc pie auseklīšiem!
 -9  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 18:03
dzeris49 Taisni tā, es pieminēju tikai medicīnu, bet, netika uzdots, faktiski, neviens asāks jautājums, par kuriem sabiedrībā norit diskusija.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 18:06
zanE ...Dzeri...veselības nozare ir Tev tuvākā sfēra un Tev ir pilnīga taisnība izsakot pārmetumus...taču...nevaru Tev piekrist, ka Vienotībai būtu jāpārņem visas ministrijas, jo sū...nas līdz ausīm ir visās.... kā Tu iedomājies valdības darbu vai ministru portfeļu sadali?...saku tieši - portfeļu, jo spēja pārvaldīt nozari ir otršķirīga....tātad - koalīcijas partneri izkaujās par portfelīšiem, kuri viņiem tik ļoti kārojas, bet tos, kuri nevienam nav vajadzīgi - nu, tad tos, lai ņem premjera partija...pastrādā kolēģīši ministra amatā, ne velna nesanāk, te premjera partija saka - palaid mani, izstrēbšu putru, uzņemšos atbildību, lamas un nievas un tad varēsi portfelīti dabūt atpakaļ....un tā pa riņķi vien!...lūk, ražīgs valdības darbs un premjera partijas atbildība!....nē, Dzeri, tā nenotiek!...ja veselības ministrijai būtu piešķirts vairāk naudas kā cita "mazdārziņa īpašniekam" - uh, kas par bļaušanu sāktos!...redz, šie dala naudu savējiem - esam taču tādas replikas jau dzirdējuši...
...jā, Vienotībai var pārmest un jāpārmet par NA "darbošanās" stila nepārņemšanu - kliegt, bļaut, skriet pie preses sūdzēties, draudēt un...ne par ko - neatbildēt....lai gan, Vienotība mēģināja izteikt savas pretenzijas par sastrādātajām muļķībām Izglītības ministrijā...kas no tā iznāca?...protams, Vienotība tak gribēja sariebt un iznīcināt reformistus...
...esi aizmirsis, kā iepriekšējā Saeimā ZZS dancināja Vienotību, cik krupju tai nācās norīt, lai darbs ietu uz priekšu, kādus kompromisus nācās pieņemt, bet visus sitienus saņēma Vienotība....premjera partijai ir tas gods un sods saņemt tikai belzienus un....ir pilnīgi vienalga kāds būs tās nosaukums - ļaunā būs MP partija....

...Dzeri, mūsu valstī nekas nemainīsies, ja nemainīsies arī partiju domāšana, paceļot valsts intereses augstāk par savas partijas interesēm....pēc vēlēšanām interesē tikai portfeļi, siltas vietas un amati, nākamā gadā jācīnās par ietekmi...trešajā gadā jāgatavojas pašvaldību vēlēšanām un jābārstās ar populistiskiem solījumiem, bet ceturtajā gadā tuvojas kārtējās Saeimas vēlēšanas un tad ir jāiznīcina konkurenti, jāgatavojas priekšvēlēšanu kampaņai, jāsacer utopiski solījumi utt... kad, tad lai strādā un domā par valsti?!?....aiz katras partijas taču pārdesmit tūkstoši vēlētāju un tikai viņi var iecelt gribošos partijniekus Saeimas deputātu bezrūpīgajā slavas Olimpā...un šo pārdesmit tūkstošu priekšā jābužina spalvas un jāizliekas par vienīgajiem un īstenajiem tautas glābējiem....
...bet sabiedrība nav labāka - mēs viens otru tik ļoti ienīstam, esam nenovīdīgi, skaudīgi un atriebīgi...un...tādas ir arī mūsu partijas...vienotība, atbildība un komandas darbs - tā vēl ir tāla nākotne...
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 18:36
DikembeSakamoto mēs viens otru tik ļoti ienīstam, esam nenovīdīgi, skaudīgi un atriebīgi.
------------
Ja tādi jūs esat Vienotībā, tas nenozīmē, ka visa sabiedrība tāda ir.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 18:51
dzeris49 Tad jau, vainīgi, it kā, visi, bet, konkrēti neviens?

Tā jau mēs varam ilgi filozofēt, varbūt, vienkāršības labad, atcetrēsimies, ka pastāv tāda lieta, kā politiska atbildība, ar konkrētām partijām un politiķiem, kas atbild par konkrētu sfēru?

Kaut, protams, medicīna bija pie vienas vietas pilnīgi visiem, tur es tev piekrītu, un tas tikai norāda uz mūsu politiķu līmeni un atbildības sajūtu.

Un attaisnojumus, kāpēc kaut kas nav izdarīts, vienmēr var atrast miljonu, kā tu te dari, bet, no tā labāk nekļūst.

Varbūt, labāk, derēja pateikt, ko tieši politiķi taisās darīt, lai situācija uzlabotos, te Straujuma pēkšņi sāka ko vāvuļot par 4, 5% no IKP medicīnai nākotnē, kas, protams, mazāk, kā Lietuvā vai Igaunijā, bet, pusotras reizes vairāk, nekā tagad, nu tad gribētos arī dzirdēt, kur viņa ņems to naudu, un cik ilgā laikā to taisās sasniegt.

Ticība nav nekāda, domāju, ka viss tas ir kārtējā priekšvēlēšanu muldēšana, nesen Circene lika priekšā ierakstīt likumā, ka pakāpeniski jāsaniedz tie 4,5% medicīnai no IKP, bet, tas tika draudzīgi noraidīts no visām partijām, un kas tagad mainījies, pēkšņi visi kļuvuši milzīgi humāni un "sapratuši"?

Tā ka nevajag man stāstīt tās pasaciņas, zanE, tipa, sabiedrība mums tāda, "a kam lai atņem", labāk pasaki, ja mums medicīnai un sociālajām lietām vismazāk, tad kam tad mums vairāk, kā Lietuvai un Igaunijai, varbūt, tomēr, tai pašai birokrātijai, strukturalās reformas tā arī netika veiktas, tur arī sabiedrība vainīga?
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 18:57
zanE ...Dzeri...jautā - kam vairāk, kam mazāk, kāpēc Straujuma nedod?...MP un viņa partija vienpersoniski izlemj?....
...tad, varbūt, mainām kārtību - priekš kam mums 13 ministri?...pietiek ar vienu Ministru prezidentu un tad - sitam viņu krustā!....

...mani arī neapmierina pastāvošā kārtība, tāpēc prasu atbildību no sabiedrības, kura tādus jefiņus ievēlējusi un prasu atbildību no jefiņiem, kuriem partijas krekls tuvāk miesai - nevis visas valsts iedzīvotāji...
...un Ministru prezidentam ir jāstrādā ar šo raibo kompāniju un jāatrod vidusceļš, lai sabalansētu vismaz kaut kādas prasības....kamēr naudas būs tik, cik tās ir - neapmierināto būs biezā slānī...

....ja to Tu nosauc par pasaciņām - nu-ū, tā ir Tava izvēle...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 19:50
DikembeSakamoto Klausies, tava partija iedeva 100 000 000 € biodegvielas subsīdijām Kampara (Vienotības) draugiem viena gada laikā. Tur arī paliek valsts nauda.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 21:11
dzeris49 Neviens jau nevaino tikai Straujumu vai V, citi vēl sliktāki, bet, arī V var daudz ko pārmest.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 22:34
Normunds Dzeri, izsaku līdzjūtību, Kurzemes apgabalā vispār nav par ko balsot, gan Vienotības, gan NA listē nav kam ievilkt + .
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 12:24
Normunds DikembeSakamoto mēs viens otru tik ļoti ienīstam, esam nenovīdīgi, skaudīgi un atriebīgi.

------------

Ja tādi jūs esat Vienotībā, tas nenozīmē, ka visa sabiedrība tāda ir.

===========================

Latvieši ir gudri, skaisti, atjautīgi, strādīgi, labestīgi, bet arī naivi un ārkārtīgi iecietīgi pret visādiem mēsliem. Tie, kas apgalvo, ka latvieši viens otru ienīst, ir nenovīdīgi, skaudīgi un atriebīgi, ir kremļa smirdīgi aģenti, kas te iesūtītu, lai grautu latviešu pašapziņu, sētu šaubas par latviešu spēju lemt savu likteni savā zemē. Kam mums atvērt maisus, ja čekas aģenti sevi nodod interneta komentāros. SAB te ir darbs.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 12:31
dzeris49 Tās ir pilnīgas muļķības, ka latvieši ir kāda sevišķi pretīga tauta, kas "viens otru ienīst", utt.
Latvieši ir ļoti korekta, nosvērta, strādīga, un izglītota tauta.
Vienīgā nelaime - tas labākais genofonds iznīdēts okupācijas laikā, un pie varas nonāk ne jau tie vlabākie, bet gan tie aktīvākie un bezkaunīgākie.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 14:14
DikembeSakamoto Nu ja, bet čekas aģenti vismaz kopš septiņdesmitajiem maļ vienu un to pašu, ka latvieši ir īpaši mērgļi. Kur skatās kompetentas iestādes? Tie taču ir kremļa aģenti un nacionālā naida kurinātāji.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 14:54
Centrum Hana deģenerālim rostiņam!Re,kā šo atšifrēja - padla uzdevās par nacionālistu.Eu,kā jūs šo kārsiet,paša taisnajā zarnā?Pie viena arī pirdaku aivarsku, tas arī baigi skaudīgs.Vo,būs labais skats!
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 15:38
v_rostins Normunds
Tie, kas apgalvo, ka latvieši viens otru ienīst, ir nenovīdīgi, skaudīgi un atriebīgi, ir kremļa smirdīgi aģenti, kas te iesūtītu, lai grautu latviešu pašapziņu
___________________
Un to saka tas, kuram nav Kurzemes apgabalā nav NA kandidātu par ko balsot?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 19:57
v_rostins Centrum
Eu,kā jūs šo kārsiet,paša taisnajā zarnā?
____________
tevi, smirdīgo cilvēces atkritumu, šļeserastu - zatļerastu, neviens netaisās kārt tavā taisnā zarnā, tu, krievu garnizona maukas bērns, šūposies kopā ar pārējiem latviešu nīdējiem Karātavu laukumā savā tievā zarnā.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 20:03
Normunds Velku + tikai tiem, par kuriem esmu pārliecināts, ka var vilkt. Iesalnieku, Kudumu, Kursīti-Pakuli un G.Bērziņu svītrošu pilnīgi noteikti. Varbūt varētu ielikt + Raivim Blumfeldam no Visu Latvijai, bet man par viņu nav gandrīz nekādas informācijas. Par pārējiem vispār neko nezinu.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 21:34
Centrum Deģenerāt,tev čekas mērgli,kas tēlo latvieti,lai visi domātu,ka tāda ir visa latviešu tauta - nagus nocirst vajadzētu,lai neizplati savu vatņika smirdoņu publiskā telpā.Izdrāztais cietumnieks,kas vienmēr nosiekalojies murgo par anālajām atverēm.Nemēģini,utainais mērgli,par latvieti uzdoties!
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 22:16
andrejs to centrum
----------
Tev šleserastam, nemaz nevajag izlikties, uzreiz redzams kas esi.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 23:24
Plus_opinionSiguldietis Paldies, it sevišķi par pēdējo teikumu:"Ja jāsauc trīs, tad es teiktu - Gorbunovs tajā brīdī, kad atguvām savu neatkarību, pēc tam Vaira Vīķe - Freiberga un tad Valdis Dombrovskis."
 +11  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  22.augusts 2014 17:31
DikembeSakamoto Toļiks Gorbunovs bija galvenais noziedzīgās bandas - Latvijas kompartijas atamans un VDK izrīkotājs.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 17:45
edge_indran -------
"Kažokmetējiem" tika visi PSKP "grēciņi" piedoti, lai varētu varu sagrābt un priHvatizāciju paveikt:
"Vadoties no aptauju rezultātiem, populārākie politiķi Latvijā tobrīd bija A. Gorbunovs (Nr. 1) un G. Meierovics (Nr. 3). Bija skaidrs, ka, ja G. Meierovics un A. Gorbunovs būtu vienā sarakstā, vismaz vadoties pēc aptaujām, uzvara šķita nodrošināta. Rietumu latvieši pret A. Gorbunova kandidatūru rea?ēja negatīvi, bet auksti analizējot, sapratām, ka A. Gorbunova popularitāte ir patiesa tautas izteiksme, ka viņa visai vēlīno konversiju un vēlāko izskaidrojumu par to latviešu tauta akceptē pilnīgi. G. Meierovics arī personiski neiebilda pret A. Gorbunova kandidatūru...."
CEĻĀ UZ 5. SAEIMAS VĒLĒŠANĀM - Andris Kadeģis
Bij. PBLA valdes loceklis www.itl.rtu.lv/LVA/PB...
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 17:58
markoni Rietumu latvieši pret A. Gorbunova kandidatūru rea?ēja negatīvi, bet auksti analizējot, sapratām, ka A. Gorbunova popularitāte ir patiesa tautas izteiksme, ka viņa visai vēlīno konversiju un vēlāko izskaidrojumu par to latviešu tauta akceptē pilnīgi.
-----------
Es lepojos ar to, ka neuzticējos LC, to zēniem, kuri "rīkojās",... kamēr mēs "dziedājām"...tikmēr ceturtā vara manipulēja ar tautas balsi...

...tā kā - mani nepieskaitīt pie patiesās tautas!
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 21:04
DikembeSakamoto Tauta tikko nometusi komunistu važas, apžilbusi un nesaprot kas notiek. Es arī sapratu un visus brīdināju neuzticēties LC.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 21:13
v_rostins Siguldietis
Gaužas asaras lej cietums pēc tiem trijiem čekas kalpiem.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 12:23
sirtaki Pat pavirši izlasot interviju, secinu: tipiska karjeriste. Jau galvā sakāpusi sava neaizstājamā misija.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.augusts 2014 20:16
Ansis Var jau būt, ka S.Āboltiņas darbs "Vienotībā" ir vērtējams ar + zīmi, taču viņas tēls, iespējams, pateicoties gan nelabvēļiem, gan pašai, nav no tiem veiksmīgākajiem - smiekli/smaidi nevietā, savāda matu krāsa, frizūra un vakarā nēsājams apģērbs dienas laikā (Eiropā to nesaprastu), publikacijas, kurās viņa atspoguļota ne labākajā gaismā.

Pārliecības S.Āboltiņai netrūkst, tomēr vismaz man nav pārliecības, ka viņa iekļūs nākamajā Saeimā.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  22.augusts 2014 23:22
Normunds Iekļūs.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 12:38
v_rostins Ansis
Alkatīgā un varaskārā rižā Solvita sen jau vairs nav tā, kura kritizēja "viscilvēciskāko" ministru par bērnu namu bērnu andelēšanau uz ārzemēm un padumjo milici, Lūku, par ieslodzīto nelegālo nodarbināšanu. Nopuvusi līdz Muižniecei, Rozentālei un Laķimirai.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 12:25
Mantrausis Nez kālab izvairās no konkrētiem jautājumiem par paveikto. Kuri likumprojekti ir mainīti, ko tas devis. Kam devis? Kas ir noticis ar savulaik minēto "valsts nozagšanu" – vai likumi mainīti, vai V ērti sēž un dara to pašu, ko TP. Kas būtu 10 konkrēti nosaucami darbi, kurus Āboltiņa noteikti veiktu jaunajā Saeimā.
Citādi viss izskatās pēc teksta, ko varētu uzrakstīt ikviens daudzmaz par politisko dzīvi rakstošs žurnālists, bez pašas Āboltiņas.
Jā – kas ir pēdējā sabiedrībai nozīmīgā vērtīgā darbība, ko veikusi Āboltiņa? Cik es atceros, tas bija vēl tolaik, kad viņa vadīja Tieslietu ministriju... Tātad faktiski – atskaite par neko...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 15:19
ozolnieki Normunds
Kurzemes apgabalā vispār nav par ko balsot, gan Vienotības, gan NA listē nav kam ievilkt + .
.....
Man gan ir nospīdējis . Šņori no NA dabūšu plusot .
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.augusts 2014 23:02
Ciniķis "Valdis Dombrovskis ir no tiem politiķiem, kuri ir pieminēšanas vērti. Nav Latvijā daudz cilvēku, kas atteiktos no lielās algas [Eiroparlamentā]" - ham, ha, ha! Viņš atteicās no lielās algas eUroparlamentā un atnāca, lai novērstu savas ģimenes bankrotu un nokārtotu sev bezgalīgās kredītbrīvdienas, kad gadiem nav jāmaksā ne pamatmaksājums, ne procenti. Toties nodokļu maksātāji tagad apmaksā 3a kredītportfelīti un pilnā sparā caur TUA tirgošanu tiek iepludināti kolonisti valstī.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  25.augusts 2014 14:27
vecais_m Nemaz nezināju, ka JL izveidojusi Āboltiņa ar Dombrovski! Nez kāpēc tas kaut kā asociējas ar slaveno Ļeņina baļķi?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  25.augusts 2014 20:19

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  Datorologs_gatis_gierts-second_compact
  Nākamais raksts

  Nevis svešie, bet savējie informātikā (8)

  Jautājums ir - kādas informātikas zināšanas skolā spējam dot IT «iezemiešu» paaudzei