IR

Prezidents: Saeimas partijām trūkst sadarbības

Viedokļi

ARTs "Būsim gudri arī šoreiz, neļausim izpostīt tos pamatus, uz kuriem varam uzcelt stipru ēku, lai tajā labi justos visi Latvijai piederīgie,"
-----------------------------------------------------------------------

Pareizi, un jāsāk ar to, lai šeit labi justos latvieši. Tieši tas un tikai tas nav pretrunā ar Latvijas būtību. Pašlaik tas nav nodrošināts, un diemžēl notiek drīzāk pretējs process - dažs labs iedomājas, ka mums būtu jāsamierinās ar PSRS laiku paliekām. Ja kāds to grib - viņam nopietni jāpārdomā, vai Latvija ir īstā vieta, kur viņam uzturēties.
 +11  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  30.janvāris 2012 16:21
Janka Kamēr ZZS ir cieša sadarbība ar Lembergu, kamēr šī partija ir Lemberga interešu aizstāvis un viņa politiskā tirgus pārstāvis, tikmēr ZRP ar to nesadarbosies, jo ZRP programma paredz sakārtot un reformēt valsts politiku, bet ne atgriezties pie pagātnes politiskās tirgošanās, kura Latviju ir novedusi pie tālas atpalicības. Mēs nedrīkstam iet vairs atpakaļ, mēs nedrīkstam smagos noziegumos apsūdzētiem oligarhiem ļaut šeit šeptēties kā pa savu privātīpašumu un dzīt to iznīcībā. Ir jāmeklē citi ceļi kā palielināt koalīciju. Šis ceļš neder. Suns maina spalvu, bet ne tikumus un to mēs jau atkal nupat dzirdējām, kad par savām balsīm ZZS pieprasīja amatus tā, it ka viņi dzīvotu citā valstī un mūsu problēmas uz viņiem neattiektos. Lembergam jau arī ir sava valsts. ZZS ir no tās.
 +9  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  30.janvāris 2012 16:29
Plus_opinionNasing spešal! Ja Bērziņam būtu jāatbild par valsts budžetu un stabilitāti valstī, vai tad viņš arī lietu tādu "ūdeni" par politisko sadarbību? SC notrallina Rīgas budžetu un provocē etniskus konfliktus, bet ZZS neuzskatīja par svarīgu neveikt nekādas reformas ne labklājības, ne veselības un ne izglītības un ne reģionās attīstības jomās (kaut arī vēlēšanas vēl bija tālu). Par kādu attīstību mēs varam runāt, ja SC un ZZS visu laiku klupina izpildvaru. Ne jau koalīcija ir jātuvinās opozīcijai, bet opozīcijai ir jāparāda konstruktīvs darbs, lai pierādītu, ka viņi ir atstāti malā nepamatotu (šoreiz pamatoti!). Šoreiz "sarkanās līnijas" darbojas, jo tur pa gabalu lielākos valsts nozadzējus. Un Bērziņa mīkstmiesība latviešu valodas jautājumā ir vispār kaut kas apkaunojošs Latvijai!
 +9  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  30.janvāris 2012 17:41
Mikijs Vecos laikos esot bijuši paunu žīdi, kas mēģinājuši iesmērēt lētticīgiem pircējiem dažādas bojātas mantas. "Prezidents" mēģina par varas makti tautai iesmērēt vecu hūti...
 +8  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  30.janvāris 2012 18:47
saule_laime :))Precīzi!

Šeku reku, estipoisiem problēmas ar valodu un kopienu sadarbību identiskas- www.dzd.ee/707848/com...

Laikam arī mūsu kolo....acainais strādā arī esitiņiem. Teksti kopipeist variantā no mūsējo krievu retorikas, kur mainīti tikai lamājamo uzvārdi (Ilvess, Ansips u.c.). Tas pats primitīvais naids (skaudība?) pret pamatnāciju.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  30.janvāris 2012 19:46
j_zalitis ..ar ZZS. Un labi, ka tā.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  30.janvāris 2012 19:42
ezm Prezidents arī norāda, ka pasaulē un Eiropā izveidojusies jaunā situācija prasa izlēmīgu un atbildīgu valsts pārvaldību. Tāpēc būtu nekavējoties jāsāk darbs pie jauna valsts pārvaldības modeļa izstrādes...
===
Man ir vismaz viens priekšlikums izlēmīgas un atbildīgas valsts pārvaldes ieviešanai.
Piemēram: mainīt vēlēšanu likumā noteikto aizliegumu kandidēt personām, kas
pēc 1991. gada 13. janvāra darbojušās PSKP (LKP)
uz
aizliegumu kandidēt vēlēšanās un ieņemt valsts un pašvaldību amatus personām, kas bija PSKP biedri (bija komunisti) VISPĀR. Arī pirms 1991.gada.

Lūdzu, atbilstoši Prezidenta sistajam trauksmes zvanam, to veikt nekavējoties!
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  30.janvāris 2012 23:15

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai